LearnDash LMS - en to tr translation catalogue (3231 entries)

en:  . Points:
tr:  . Puan:

en:  Include admin users in reports, including ProPanel reporting.
tr:  ProPanel raporlama da dahil olmak üzere raporlara yönetici kullanıcıları dahil edin.

en:  Options
tr:  Seçenekler

en:  characters. Most search engines use a maximum of %1$s chars for the %2$s.
tr:  karakterler. Çoğu arama motoru, %2$siçin en fazla %1$s chars kullanır.

en:  on
tr:  üzerinde

en:  out of
tr:  dışında

en:  question(s)
tr:  soru (lar)

en: "Different points - mode 2" disable
tr: “Farklı noktalar - mod 2" devre dışı

en: "Different points - mode 2" enabled
tr: “Farklı noktalar - mod 2" etkin

en: "Different points for each answer" enabled
tr: “Her cevap için farklı noktalar” etkin

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
tr: “Her cevap için farklı puan” “Ücretsiz” seçiminde mümkün değildir

en: "Free" choice
tr: “Özgür” seçim

en: "Matrix Sorting" choice
tr: “Matris Sıralama” seçimi

en: "Sorting" choice
tr: “Sıralama” seçimi

en: #1: Invalid post data
tr: #1: Geçersiz gönderi verileri

en: #2: Invalid post data
tr: #2: Geçersiz gönderi verileri

en: %1$s/%2$s Points Awarded
tr: %1$s/%2$s Puan Ödüllendirildi

[ctx: %1$s: Lesson Steps Complete %2$s: Total lesson steps]
en: %1$d/%2$d Steps
tr: %1$d/%2$d Adımlar

en: %d star | %d stars
tr[0]: %d yıldız
tr[1]: %d yıldız

en: %s ago
tr: %s önce

en: %s day | %s days
tr[0]: %s gün
tr[1]: %s günler

en: %s hour | %s hours
tr[0]: %s saat
tr[1]: %s saat

en: %s minute | %s minutes
tr[0]: %s dakika
tr[1]: %s dakika

en: %s or higher
tr: %s veya daha yüksek

en: %s second | %s seconds
tr[0]: %s saniye
tr[1]: %s saniye

en: &lsaquo; prev
tr: &lsaquo; önceki

en: &mdash; No Change &mdash;
tr: &mdash; Değişiklik Yok &mdash;

en: (0 = All on one page)
tr: (0 = Hepsi bir sayfada)

en: (access expired)
tr: (erişim süresi doldu)

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
tr[0]: ( %s derecelendirmesine göre)
tr[1]: ( %s derecelendirmeye göre)

en: (no parent)
tr: (ebeveyn yok)

en: (opens in a new tab)
tr: (yeni bir sekmede açılır)

en: (optional)
tr: (isteğe bağlı)

en: (required)
tr: (gerekli)

en: (view)
tr: (Görünüm)

en: -- Install Translation --
tr: — Çeviri Yükle —

en: -- Select --
tr: — Seçin —

en: 0 = no limit
tr: 0 = limitsiz

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
tr: %10,15% veya%10.15'e izin verilir (ondalık noktadan sonra maks. iki basamak)

en: 2Checkout
tr: 2Ödeme

en: 404 Error on LearnDash Content
tr: LearnDash İçeriğinde 404 Hatası

[ctx: : Quiz]
en: %s Options
tr: %s Seçenekler

en: <span class="ld-display-label">Available on:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>
tr: <span class="ld-display-label">Mevcut:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>

en: <span style="color:red">Error: Email(s) not sent. Please try again or check with your hosting provider.<br />wp_mail() returned %1$d.<br />Error: %2$s</span>
tr: <span style="color:red">Hata: E-posta (lar) gönderilmedi. Lütfen tekrar deneyin veya barındırma sağlayıcınıza danışın.<br />wp_mail () döndürdü %1$d.<br />Hata: %2$s</span>

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
tr: <strong>WordPress sürümünüzle uyumlu</strong>

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
tr: <strong>Uyumsuz</strong> WordPress sürümünüzle

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
tr: <strong>Uyarı:</strong> Bu eklenti vardır <strong>uyumlu olarak işaretlenmemiş</strong> WordPress sürümü ile.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
tr: <strong>Uyarı:</strong> Bu eklenti vardır <strong>test edilmedi</strong> WordPress geçerli sürümü ile.

en: ADMIN NOTIFICATIONS
tr: YÖNETİCİ BİLDİRİMLERİ

en: ALL - The student must complete all the prerequisites
tr: TÜM - Öğrenci tüm ön koşulları tamamlamalıdır

en: ANY (default) - The student must complete at least one of the prerequisites
tr: HERHANGİ (varsayılan) - Öğrenci ön koşullardan en az birini tamamlamalıdır

en: ASC (default) - lowest to highest values
tr: ASC (varsayılan) - en düşükten en yüksek değerlere

en: ASC - lowest to highest values
tr: ASC - düşükten en yüksek değerlere

en: AUTO_INCREMENT missing
tr: AUTO_INCREMENT eksik

en: Accent Color
tr: Vurgu Rengi

en: Access Denied Message
tr: Erişim Engellendi Mesajı

en: Access Mode
tr: Erişim Modu

en: Access Period
tr: Erişim Süresi

en: Access to certificate page is disallowed.
tr: Sertifika sayfasına erişime izin verilmiyor.

en: Action
tr: Eylem

en: Actions
tr: Eylemler

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Activate Plugin
tr: Eklentiyi Etkinleştirme

en: Activate graduation
tr: Mezuniyeti etkinleştir

en: Activate hint for this question?
tr: Bu soru için ipucunu etkinleştirmek mi?

en: Activate statistics
tr: İstatistikleri etkinleştirin

en: Active Installations:
tr: Aktif Kurulumlar:

en: Active LD Theme
tr: Aktif LD Teması

en: Active Template
tr: Etkin Şablon

en: Add Media
tr: Medya Ekle

en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: Add New Certificate Label]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: Add New Group Label]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: Add New Item Certificate Label]
en: Add New Certificate
tr: Yeni Sertifika Ekle

[ctx: Add New Quiz Label]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add New Submitted Essay
tr: Yeni Gönderilen Kompozisyon Ekle

[ctx: Add New Topic Label]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add Section Heading
tr: Bölüm Başlığı Ekle

en: Add a list of needed documents or URLs. This field supports HTML.
tr: Gerekli belgelerin veya URL'lerin bir listesini ekleyin. Bu alan HTML'yi destekler.

en: Add answer
tr: Yanıt ekle

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Add graduation
tr: Mezuniyet ekle

[ctx: Add lesson, topic, quiz...]
en: Add
tr: Ekle

en: Add new answer
tr: Yeni yanıt ekle

en: Add settings
tr: Ayarları ekle

en: Add-ons
tr: Eklentiler

en: Adding a User Profile Page
tr: Kullanıcı Profili Sayfası Ekleme

en: Additional Resources
tr: Ek Kaynaklar

en: Additional Resources:
tr: Ek Kaynaklar:

en: Adjust the maximum width of the content area within Focus Mode
tr: Odak Modu içinde içerik alanının maksimum genişliğini ayarlama

en: Admin
tr: Yönetici

en: Admin User Settings
tr: Yönetici Kullanıcı Ayarları

en: Admin e-mail notification
tr: Yönetici e-posta bildirimi

en: Admin e-mail settings
tr: Yönetici e-posta ayarları

en: Admin is included in reports
tr: Yönetici raporlara dahil edilmiştir

en: Admin is not included in reports
tr: Yönetici raporlara dahil değildir

en: Admin must follow the progression and access rules
tr: Yönetici ilerleme ve erişim kurallarına uymalıdır

en: Administrative and Data Handling Settings
tr: Yönetim ve Veri İşleme Ayarları

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: After completing sub-steps
tr: Alt adımları tamamladıktan sonra

en: All
tr: Tümü

en: All Authors
tr: Tüm Yazarlar

[ctx: All Certificates Label]
en: Certificates
tr: Sertifikalar

en: All Selected
tr: Tüm Seçilenler

en: All Submitted Essays
tr: Tüm Gönderilen Denemeler

en: All Users
tr: Tüm Kullanıcılar

en: All fields have to be filled.
tr: Tüm alanların doldurulması gerekir.

en: All user
tr: Tüm kullanıcı

en: All users
tr: Tüm kullanıcılar

en: Allow HTML
tr: HTML'ye İzin

en: Allow Student to Delete own Assignment(s)
tr: Öğrencinin kendi ödevlerini silmesine izin ver

en: Allow file deletion
tr: Dosya silmeye izin ver

en: Allow group leader to create and manage users.
tr: Grup liderinin kullanıcıları oluşturmasına ve yönetmesine izin verin.

en: Allow the user to delete their own uploaded files. This is only possible up until the assignment has been approved.
tr: Kullanıcının kendi yüklenen dosyalarını silmesine izin verin. Bu sadece ödev onaylanana kadar mümkündür.

en: Allow this assignment to be assigned points when it is approved.
tr: Onaylandığında bu atamanın puan atanmasına izin ver.

en: Allowed File Extensions
tr: İzin Verilen dosya Uzantilari

en: Allowed File Size
tr: İzin Verilen Dosya Boyutu

en: Allowed Users
tr: İzin Verilen Kullanıcılar

en: Allowed variables
tr: İzin verilen değişkenler

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
tr: Sol sütunun genişliğinin ayarlanmasına izin verir ve sağ sütun kullanılabilir alanın geri kalanını otomatik olarak doldurur. Daha uzun kriter metnini barındırmak için bunu artırın. Varsayılan%20'dir.

en: Allows user to resume video position. Uses browser cookie. VooPlayer not supported.
tr: Kullanıcının video konumunu sürdürmesine izin verir. Tarayıcı çerezini kullanır. VooPlayer desteklenmiyor.

en: Alter the look and feel of your Learning Management System
tr: Öğrenme Yönetim Sisteminizin görünümünü ve hissini değiştirmek

en: Always visible
tr: Her zaman görünür

[ctx: Amount of steps in this course or quiz]
en: in this
tr: bu

en: An alphanumeric identifier for the price type.
tr: Fiyat türü için alfasayısal bir tanımlayıcı.

en: An array of answer data objects
tr: Bir yanıt veri nesnesi dizisi

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: An error occurred while submitting your request. Please try again.
tr: İsteğiniz gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: Announcements
tr: Duyurular

en: Anonymous
tr: Anonim

en: Anonymous user
tr: Anonim kullanıcı

en: Anonymous user only
tr: Yalnızca anonim kullanıcı

en: Anonymous users only
tr: Sadece anonim kullanıcılar

en: Anonymous visitors only
tr: Sadece anonim ziyaretçiler

en: Answer
tr: Cevap

en: Answer Type
tr: Yanıt Türü

en: Answer correct.
tr: Doğru cevap.

[ctx: Answer for a question]
en: Enter an answer
tr: Bir yanıt girin

en: Answer incorrect.
tr: Yanlış cevap ver.

en: Answer is missing
tr: Cevap eksik

en: Answer type
tr: Yanıt türü

en: Answer updated
tr: Yanıt güncellendi

en: Answer:
tr: Cevap:

en: Answered
tr: Cevaplandı

en: Answers
tr: Cevaplar

en: Any
tr: Herhangi

en: Any Selected
tr: Herhangi Bir Seçili

en: Apply
tr: Başvurun

en: Approval Status
tr: Onay Durumu

en: Approve
tr: Onayla

en: Approved
tr: Onaylandı

en: Archive Page
tr: Arşiv Sayfası

en: Are you sure that you want to remove ALL LearnDash data?
tr: TÜM LearnDash verilerini kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure want to reset the PayPal values?
tr: PayPal değerlerini sıfırlamak istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure want to reset the custom labels?
tr: Özel etiketleri sıfırlamak istediğinizden emin misiniz?

en: Ascending
tr: Artan

en: Assessment
tr: Değerlendirme

en: Assign the max amount of points someone can earn for this assignment.
tr: Bu ödev için birinin kazanabileceği maksimum puan miktarını atayın.

[ctx: Assigned Course Label]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

[ctx: Assigned Question Label]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

[ctx: Assigned Quiz Label]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

en: Assignment
tr: Atama

en: Assignment Approved Status
tr: Atama Onaylanmış Durumu

en: Assignment Custom Post Type Options
tr: Atama Özel Gönderi Türü Seçenekleri

en: Assignment Points Awarded
tr: Ödüllendirilen Atama Puanları

en: Assignment Points Enabled
tr: Atama Noktaları Etkin

en: Assignment Points Maximum
tr: Maksimum Atama Noktaları

en: Assignment Points.
tr: Atama Puanları.

en: Assignment Upload Dir
tr: Atama Yükleme Dir

en: Assignment Uploads
tr: Atama Yüklemeleri

[ctx: Assignment approval status]
en: Approved
tr: Onaylandı

[ctx: Assignment approval status]
en: Not Approved
tr: Onaylanmadı

en: Assignment download.
tr: Atama indir.

en: Assignment successfully deleted.
tr: Atama başarıyla silindi.

en: Assignment successfully uploaded.
tr: Atama başarıyla yüklendi.

en: Assignments
tr: Ödevler

en: Assignments Count
tr: Atama Sayısı

[ctx: Assignments Menu Label]
en: Assignments
tr: Ödevler

en: Associated Certificate
tr: İlişkili Sertifika

en: Associated Content
tr: İlişkili İçerik

[ctx: Associated Course Label]
en: Associated %s
tr: İlişkilendirilmiş %s

en: Associated Settings
tr: İlişkilendirilmiş Ayarlar

[ctx: At the end of the quiz (before the quiz result)]
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
tr: %1$s sonunda ( %2$s sonuçtan önce)

en: Author:
tr: Yazar:

en: Auto Approve Assignment
tr: Atama Otomatik Onayla

en: Auto Paragraph
tr: Otomatik Paragraf

en: Auto-approve
tr: Otomatik onayla

en: Automatic user entry
tr: Otomatik kullanıcı girişi

en: Automatically Submit After
tr: Sonra Otomatik Olarak Gönder

en: Automatically add [raw] shortcode
tr: Otomatik olarak [raw] kısa kod ekle

en: Autostart
tr: Otomatik başlatma

en: Available
tr: Mevcut

en: Available Release Schedule
tr: Kullanılabilir Yayın Programı

en: Available Translations
tr: Mevcut Çeviriler

en: Average Rating
tr: Ortalama Değerlendirme

en: Average Score
tr: Ortalama Puan

en: Average score
tr: Ortalama skor

en: Award Points for Assignment
tr: Ödev için Ödül Puanları

en: Award points for submitting assignments
tr: Ödevlerin gönderilmesi için ödül puanları

en: Awarded Post does not exist.
tr: Ödüllü Mesaj mevcut değil.

en: Awarded on Completion
tr: Tamamlandığında Ödüllendirilir

en: Back
tr: Geri

en: Back to Certificate
tr: Sertifikaya Dön

en: Back to Certificates
tr: Sertifikalara Dön

en: Basic
tr: Temel

en: Before completed sub-steps
tr: Tamamlanmadan önce alt adımları

en: Below the result text
tr: Sonuç metninin altında

en: Best user
tr: En iyi kullanıcı

en: Billing Address
tr: Fatura Adresi

en: Billing City
tr: Fatura Şehri

en: Billing Cycle
tr: Fatura Döngüsü

en: Billing Cycle for the recurring payments in case of a subscription.
tr: Abonelik durumunda yinelenen ödemeler için Fatura Döngüsü.

en: Billing State
tr: Fatura Durumu

en: Billing ZIP
tr: Fatura ZIP

[ctx: Bootcamp headline]
en: Enter Your License
tr: Lisansınızı Girin

en: Both Email Subject and Message are required and cannot be empty.
tr: E-posta Konusu ve Mesaj gereklidir ve boş bırakılamaz.

en: Browse
tr: Gözat

en: Browser Cookie Answer Protection
tr: Tarayıcı Çerez Yanıt Koruması

en: Builder
tr: inşaatçı

[ctx: Builder - Add selected Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Add Selected
tr: Seçili Ekle

[ctx: Builder - Load more Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Load More
tr: Daha Fazla Yükle

[ctx: Builder - Refresh list of Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Refresh
tr: Yenile

[ctx: Builder actions dropdown]
en: Actions
tr: Eylemler

[ctx: Builder elements]
en: Collapse All
tr: Tümünü Daralt

[ctx: Builder elements]
en: Expand All
tr: Tümünü Genişlet

en: Builders
tr: Üreticileri

en: Button
tr: Düğme

en: Button URL
tr: Düğme URL'si

[ctx: Button to add a certificate]
en: Add your first Certificate
tr: İlk Sertifikanızı Ekle

en: Buy Now
tr: Şimdi Satın Al

en: Buy now
tr: Şimdi satın al

en: By %s
tr: %sile

en: Bypass User Roles
tr: Kullanıcı Rollerini Atlatma

en: Callback
tr: Geri arama

en: Cancel
tr: İptal

en: Cannot be enabled while Video progression or Assignments are enabled
tr: Video ilerlemesi veya Atamalar etkinleştirilirken etkinleştirilemiyor

en: Cannot delete only answer
tr: Yalnızca yanıt silinemez

en: Cardholder Name
tr: Kart Sahibinin Adı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Category
tr: Kategori

en: Category Score
tr: Kategori Puanı

en: Category deleted.
tr: Kategori silindi.

en: Category management
tr: Kategori yönetimi

en: Category updated.
tr: Kategori güncellendi.

en: Category-Overview
tr: Kategori-Genel Bakış

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Certificate Awarded for
tr: Sertifika için Ödüllendirildi

en: Certificate Custom Post Type Options
tr: Sertifika Özel Gönderi Türü Seçenekleri

en: Certificate Custom Styles
tr: Özel Sertifika Stilleri

en: Certificate Documentation
tr: Sertifika Belgeleri

en: Certificate Post does not exist.
tr: Sertifika Gönderi mevcut değil.

[ctx: Certificate Published Label]
en: Certificate Published
tr: Sertifika Yayımlandı

[ctx: Certificate Published Privately Label]
en: Certificate Published Privately
tr: Özel Olarak Yayınlanan Sertifika

[ctx: Certificate Reverted to Draft Label]
en: Certificate Reverted to Draft
tr: Taslağa Tersine Edilmiş Sertifika

[ctx: Certificate Scheduled Label]
en: Certificate Scheduled
tr: Sertifika Zamanlanmış

en: Certificate Shortcodes
tr: Sertifika Kısa Kodları

en: Certificate Threshold
tr: Sertifika Eşiği

[ctx: Certificate Updated Label]
en: Certificate Updated
tr: Sertifika Güncellendi

en: Certificate draft updated.
tr: Sertifika taslağı güncellendi.

en: Certificate page
tr: Sertifika sayfası

en: Certificate restored to revision from %s
tr: Sertifika, %sdüzeltmeye geri yüklendi

en: Certificate saved.
tr: Sertifika kaydedildi.

en: Certificate submitted.
tr: Sertifika gönderildi.

en: Certificates
tr: Sertifikalar

en: Certificates Documentation (only available in English)
tr: Sertifikalar Belgeleri (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: Certificates Menu Label]
en: Certificates
tr: Sertifikalar

en: Changelog
tr: Değişiklikler

en: Check
tr: Kontrol

en: Check -> continue
tr: Kontrol et -> devam

en: Check Updates
tr: Güncellemeleri Kontrol Et

en: Check this if you want to auto-approve the uploaded assignment
tr: Yüklenen atamayı otomatik olarak onaylamak istiyorsanız bunu işaretleyin

en: Check this if you want to make it mandatory to upload assignment
tr: Atama yüklemeyi zorunlu hale getirmek istiyorsanız bunu işaretleyin

en: Check to enable the PayPal sandbox.
tr: PayPal sanal alanı etkinleştirmek için işaretleyin.

en: Checkbox
tr: Onay Kutusu

en: Choose the respective Quiz, which you would like to export and press on "Start export"
tr: Dışa aktarmak istediğiniz ilgili Testi seçin ve “Dışa aktarma başlat” üzerine basın

en: Choose the sort order.
tr: Sıralama düzenini seçin.

en: City
tr: Şehir

en: Class
tr: Sınıf

en: Click Here to Continue
tr: Devam Etmek İçin Tıklayınız

en: Click Here to Continue (Button)
tr: Devam Etmek için Tıklayınız (Düğme)

en: Click for Help!
tr: Yardım için Tıklayın!

en: Click here
tr: Buraya tıklayın

en: Click here to edit the answer
tr: Cevabı düzenlemek için buraya tıklayın

en: Click here to edit the matrix
tr: Matrisi düzenlemek için buraya tıklayın

en: Click the Export button below to export the transaction list.
tr: İşlem listesini dışa aktarmak için aşağıdaki Dışa Aktar düğmesini tıklatın.

en: Close
tr: Kapat

en: Closed
tr: Kapalı

en: Collapse
tr: Daralt

en: Collapse All
tr: Tümünü Daralt

en: Collapse Comments
tr: Yorumları Daralt

en: Color used for all successful progress-related items (completed items, certificates, and progress bars).
tr: Tüm başarılı ilerleme ile ilgili öğeler (tamamlanmış öğeler, sertifikalar ve ilerleme çubukları) için kullanılan renk.

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Comments
tr: Yorum

en: Comments enabled
tr: Açıklamalar etkinleştirildi

en: Compare
tr: Karşılaştır

en: Compare Mode
tr: Karşılaştır Modu

en: Compatible up to:
tr: Aşağıdakilerle uyumludur:

en: Complete
tr: Tamamlandı

en: Complete Your Purchase
tr: Satın Alma İşleminizi Tamamlayın

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Completed timestamp
tr: Tamamlanan zaman damgası

en: Completion delay
tr: Tamamlama gecikmesi

en: Confirm the data deletion
tr: Veri silme işlemini onaylayın

en: Contact Support
tr: Destek ile iletişime geçin

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: Add a new
tr: Yeni bir

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: or add an existing one from the sidebar
tr: veya kenar çubuğundan mevcut bir tane ekleyin

en: Context
tr: Bağlam

en: Continue previous upgrade processing?
tr: Önceki yükseltme işlemine devam edin mi?

en: Contributors
tr: Katkıda Bulunanlar

en: Control and customize the REST API endpoints.
tr: REST API uç noktalarını kontrol edin ve özelleştirin.

en: Control options specific to the Certificates post type
tr: Sertifikalar posta türüne özgü denetim seçenekleri

en: Control the LearnDash Assignment Custom Post Type Options.
tr: LearnDash Atama Özel Gönderi Türü Seçeneklerini denetleyin.

en: Controls access to view single Assignments on the front-end.
tr: Ön uçta tek Atamaları görüntülemek için erişimi kontrol eder.

en: Controls data handling options, notifications and templates.
tr: Veri işleme seçeneklerini, bildirimleri ve şablonları kontrol eder.

en: Controls how the results page will look
tr: Sonuçlar sayfasının nasıl görüneceğini kontrol eder

en: Controls how users interact with the content and their navigational experience
tr: Kullanıcıların içerikle nasıl etkileşimde bulunduğunu ve gezinme deneyimlerini kontrol eder

en: Controls if comments are enabled.
tr: Yorumların etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol eder.

en: Controls the Login functionality.
tr: Oturum açma işlevini kontrol eder.

en: Controls the Logout functionality.
tr: Oturum Kapatma işlevini kontrol eder.

en: Controls the URL slugs for the custom posts used by LearnDash.
tr: LearnDash tarafından kullanılan özel gönderiler için URL sümüklüplerini kontrol eder.

en: Controls the URL slugs for the custom taxonomies used by LearnDash.
tr: LearnDash tarafından kullanılan özel taksonomiler için URL sümüklü böceklerini kontrol eder.

en: Controls the global pagination for the LD shortcodes as well as courseinfo widget. These can be overridden individually.
tr: LD kısa kodlarının yanı sıra courseinfo widget'ının genel sayfalanmasını kontrol eder. Bunlar ayrı ayrı geçersiz kılınabilir.

en: Controls the pagination for the WordPress Profile LearnDash elements.
tr: WordPress Profile LearnDash öğelerinin sayfalanmasını kontrol eder.

en: Cookie time limit
tr: Çerez süresi sınırı

en: Copy
tr: Kopya

en: Copy Failed
tr: Kopyala Başarısız

en: Copy Success
tr: Başarıyı Kopyala

en: Copy System Info
tr: Sistem Bilgilerini Kopya

en: Correct
tr: Doğru

en: Correct / Incorrect Answer Marks
tr: Doğru/Yanlış Yanıt İşaretleri

en: Correct / Incorrect Messages
tr: Doğru/Yanlış Mesajlar

en: Correct and incorrect answer mark
tr: Doğru ve yanlış cevap işareti

en: Correct answer was not selected!
tr: Doğru cevap seçilmedi!

en: Count
tr: Kont

en: Country Codes
tr: Ülke Kodları

en: Course
tr: Kurs

[ctx: Course Complete Report label: NO]
en: NO
tr: HAYIR

[ctx: Course Complete Report label: YES]
en: YES
tr: EVET

[ctx: Course Custom Post Type Options]
en: %s Custom Post Type Options
tr: %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri

[ctx: Course Expires on date]
en: Expires: %s
tr: Süresi doluyor: %s

en: Course Grid Add-on
tr: Kurs Izgarası Eklentisi

en: Course Grid Add-on [Article]
tr: Ders Izgarası Eklentisi [Article]

[ctx: Course Info Label]
en: %s Info
tr: %s Bilgi

[ctx: Course Navigation Home Label]
en: %s Home
tr: %s Ana Sayfa

[ctx: Course Navigation Label]
en: %s Navigation
tr: %s Navigasyon

[ctx: Course Points]
en: %s Points
tr: %s Puan

[ctx: Course Progress Bar Label]
en: %s Progress Bar
tr: %s İlerleme çubuğu

[ctx: Course Progress Overview Label]
en: %s Progress
tr: %s İlerleme

[ctx: Course Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Course Shortcodes Label]
en: Shortcodes
tr: Kısa kodlar

[ctx: Course Status Label]
en: %s Status:
tr: %s Durum:

[ctx: Course Users label]
en: %s Users
tr: %s Kullanıcı

[ctx: Course progress details link]
en: (details)
tr: (ayrıntılar)

en: Courses
tr: Dersler

en: Create
tr: Oluştur

en: Create new category
tr: Yeni kategori oluştur

en: Create new template
tr: Yeni şablon oluştur

[ctx: Create quiz]
en: Create %s
tr: %sOluştur

en: Criterion
tr: Kriterler

en: Current
tr: Güncel

en: Current Active LD Theme
tr: Geçerli Aktif LD Teması

en: Current Status
tr: Mevcut Durum

en: Currently same message is displayed as above.
tr: Şu anda yukarıdaki gibi aynı mesaj görüntülenir.

en: Currently showing default pagination
tr: Şu anda varsayılan sayfalandırma gösteriliyor

en: Custom
tr: Özel

en: Custom Answer Feedback
tr: Özel Yanıt Geri Bildirimi

en: Custom Button Label
tr: Özel Düğme Etiketi

en: Custom Button URL
tr: Özel Düğme URL'si

[ctx: Custom Essay post type status: Graded]
en: Graded
tr: Derecelendirilmiş

[ctx: Custom Essay post type status: Not Graded]
en: Not Graded
tr: Derecelendirilmedi

en: Custom Field
tr: Özel Alan

en: Custom Field ID
tr: Özel Alan Kimliği

en: Custom Fields
tr: Özel Alanlar

en: Custom Labels
tr: Özel Etiketler

en: Custom Pagination
tr: Özel Sayflama

en: Custom Results Display
tr: Özel Sonuçlar Ekranı

en: Custom Styles (CSS)
tr: Özel Stiller (CSS)

en: Custom callback function to be used instead of default output
tr: Varsayılan çıktı yerine kullanılacak özel geri çağırma işlevi

en: Custom field deleted.
tr: Özel alan silindi.

en: Custom field updated.
tr: Özel alan güncellendi.

en: Custom fields
tr: Özel alanlar

en: Custom fields enable
tr: Özel alanlar etkinleştir

en: Customize the LearnDash REST API namespace and endpoints. Leave text fields blank to revert to default.
tr: LearnDash REST API ad alanını ve uç noktalarını özelleştirin. Varsayılan değerlere geri dönmek için metin alanlarını boş bırakın.

en: DB Version
tr: DB Sürümü

en: DESC (default) - highest to lowest values
tr: DESC (varsayılan) - en yüksekten en düşük değerlere

en: DESC - highest to lowest values
tr: DESC - en yüksekten en düşük değerlere

en: DESC - highest to lowest values (default)
tr: DESC - en yüksekten en düşük değerlere (varsayılan)

en: Data Deletion
tr: Veri Silme

en: Data Upgrades
tr: Veri Yükseltmeleri

en: Database Tables
tr: Veritabanı tabloları

en: Date
tr: Tarih

en: Date - Order by post date
tr: Tarih - Posta tarihine göre sipariş

en: Date Taken (default) - Order by date taken
tr: Alınan Tarih (varsayılan) - Alınan tarihe göre sipariş

en: Date completed
tr: Tamamlanma tarihi

en: Date started
tr: Başlama Tarihi

en: Date.
tr: Randevu.

en: Day
tr: Gün

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: Decimals
tr: Ondalıklı

en: Default (960px)
tr: Varsayılan (960 px)

en: Default format: %1$s %2$s  %3$s %4$s
tr: Varsayılan biçim: %1$s %2$s  %3$s %4$s

en: Default is 1
tr: Öntanımlı 1

en: Default maximum file size supported is controlled by your host.
tr: Desteklenen varsayılan maksimum dosya boyutu ana bilgisayarınız tarafından kontrol edilir.

en: Default registration used
tr: Kullanılan varsayılan kayıt

en: Defines
tr: tanımlar

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Assignment
tr: Atamayı Sil

en: Delete Permanently
tr: Kalıcı Olarak Sil

en: Delete all entries
tr: Tüm girdileri sil

en: Delete answer
tr: Yanıtı sil

en: Delete graduation
tr: Mezuniyeti sil

en: Delete this uploaded Assignment
tr: Yüklenen bu atamayı sil

en: Deleted user
tr: Silinen kullanıcı

en: Descending
tr: Azalan

en: Design & Content Elements
tr: Tasarım ve İçerik Öğeleri

en: Destination Tables
tr: Hedef Tablolar

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Determines how a user can submit answer.
tr: Bir kullanıcının nasıl yanıt gönderebileceğini belirler.

en: Different points - modus 2 activate
tr: Farklı noktalar - modus 2 etkinleştirmek

en: Different points for each answer
tr: Her cevap için farklı noktalar

en: Directory does not exists
tr: Dizin mevcut değil

en: Directory not writable
tr: Dizin yazılabilir değil

en: Directory successfully renamed.
tr: Dizin başarıyla yeniden adlandırıldı.

en: Disable correct and incorrect
tr: Doğru ve yanlış devre dışı bırak

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
tr: Doğru ve yanlış arasındaki ayrımı devre dışı bırakır.

en: Dismiss this notice.
tr: Bu bildirimi iptal et.

en: Display Back button
tr: Ekran Geri düğmesi

en: Display Position
tr: Görüntü Konumu

en: Display Timing
tr: Ekran Zamanlaması

en: Display a summary table before submission
tr: Göndermeden önce özet tablosunu göster

en: Display and Content Options
tr: Görüntü ve İçerik Seçenekleri

en: Display answers randomly
tr: Yanıtları rastgele görüntüleme

en: Display as Button or link
tr: Düğme veya bağlantı olarak göster

en: Display category
tr: Görüntü kategorisi

en: Display position
tr: Görüntü konumu

en: Display results after each submitted answer
tr: Gönderilen her yanıttan sonra sonuçları göster

en: Display results at the end only
tr: Sonuçları yalnızca en sonunda göster

[ctx: Displayed when the post type, e.g. course, has no content]
en: has no content yet.
tr: henüz içeriği yok.

en: Displays a list of Certificates
tr: Sertifikaların listesini görüntüler

en: Do not load the Javascript-files in the footer
tr: Javascript-dosyalarını altbilgide yüklemeyin

en: Do you really want to reset the statistic?
tr: İstatistiği gerçekten sıfırlamak istiyor musun?

en: Documentation
tr: Dokümantasyon

en: Documentation on date and time formatting
tr: Tarih ve saat biçimlendirmesi ile ilgili belgeler

en: Don't have an account? Register one!
tr: Hesabınız yok mu? Kayıt bir!

en: Donate to this plugin &#187;
tr: Bu eklentiye bağış &#187;

en: Download
tr: İndir

en: Download Assignment
tr: Indir Atama

en: Download Certificate
tr: Sertifikayı İndirin

en: Download PO File from your server.
tr: Sunucunuzdan PO Dosyasını indirin.

en: Download POT File from your server.
tr: POT Dosyasını sunucunuzdan indirin.

en: Download the original strings (POT) File.
tr: Orijinal dizeleri (POT) dosyasını indirin.

en: Drop-Down menu
tr: Açılır Menü

en: E-Mail
tr: E-Posta

en: E-Mail settings
tr: E-posta ayarları

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
tr: E-posta ayarları genel ayarlarda düzenlenebilir.

en: ERROR: Cannot create working folder. Check that the parent folder is writable
tr: HATA: Çalışma klasörü oluşturulamıyor. Üst klasörün yazılabilir olup olmadığını denetleyin

en: Each Sort Element must be unique, and only one-to-one associations are supported.
tr: Her Sıralama Öğesi benzersiz olmalıdır ve yalnızca bire bir ilişkilendirmeler desteklenir.

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Assignment
tr: Atamayı Düzenle

[ctx: Edit Certificate Label]
en: Edit Certificate
tr: Sertifikayı Düzenle

[ctx: Edit Certificate Label]
en: New Certificate
tr: Yeni Sertifika

[ctx: Edit Quiz Label]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

en: Edit Submitted Essay
tr: Gönderilen Deneme Düzenle

en: Edit Title
tr: Başlığı Düzenle

en: Edit answer settings
tr: Yanıt ayarlarını düzenleme

en: Edit date
tr: Tarihi düzenle

en: Edit list
tr: Listeyi düzenle

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Editor Supported Settings
tr: Düzenleyici Desteklenen Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Email Message:
tr: E-posta Mesajı:

en: Email Notifications
tr: E-posta Bildirimleri

en: Email Subject:
tr: E-posta Konusu:

en: Email trigger
tr: E-posta tetikleyicisi

en: Email:
tr: E-posta:

en: Enable Nested URLs
tr: İç İçe URL'leri Etkinleştir

en: Enable the items you wish to display on the Result Page
tr: Sonuç Sayfasında görüntülemek istediğiniz öğeleri etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Enabled REST API Active Version
tr: Etkin REST API Etkin Sürümü

en: Enables WordPress supported settings within the editor and theme.
tr: Editör ve tema içinde WordPress desteklenen ayarları etkinleştirir.

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
tr: {} ile bir değerlendirme ekleyin. Bireysel değerlendirmeler [] ile işaretlenmiştir.

en: Enroll in Group
tr: Gruba Kaydolun

en: Enrolled only
tr: Sadece Kayıtlı

en: Enrollment-based
tr: Kayıt tabanlı

en: Enter a User ID to test preview
tr: Test önizlemesi için Kullanıcı Kimliği girin

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf, xls, zip or leave blank for any.
tr: İzin verilen dosya uzantılarının virgülle ayrılmış listesini girin: pdf, xls, zip veya herhangi biri için boş bırakın.

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf,xls,zip or leave blank for any.
tr: İzin verilen dosya uzantılarının virgülle ayrılmış listesini girin: pdf, xls, zip veya herhangi biri için boş bırakın.

en: Enter specific User ID. Leave blank for current User.
tr: Belirli Kullanıcı Kimliğini girin. Geçerli Kullanıcı için boş bırakın.

en: Enter the URL used for IPN notifications.
tr: IPN bildirimleri için kullanılan URL'yi girin.

en: Enter the URL used for completed purchases (typically a thank you page).
tr: Tamamlanan satın alımlar için kullanılan URL'yi girin (genellikle bir teşekkür sayfası).

en: Enter the URL used for purchase cancellations.
tr: Satın alma iptalleri için kullanılan URL'yi girin.

en: Enter the maximum number of assignment uploads allowed. Default is 1. Use 0 to unlimited.
tr: İzin verilen maksimum atama yükleme sayısını girin. Varsayılan 1'dir. 0 için sınırsız kullanın.

en: Enter the number of posts to display per page.
tr: Sayfa başına görüntülenecek gönderilerin sayısını girin.

en: Enter your PayPal email here.
tr: PayPal e-postanızı buraya girin.

en: Entered on
tr: Girilen

en: Entered value cannot be negative.
tr: Girilen değer negatif olamaz.

en: Entered value cannot contain decimal.
tr: Girilen değer ondalık içeremez.

en: Entered value greater than maximum.
tr: Maksimum değerden büyük girilen değer.

en: Entered value is invalid.
tr: Girilen değer geçersiz.

en: Entered value less than minimum.
tr: Girilen değer minimumdan daha az.

en: Entries
tr: Girişler

en: Error
tr: Hata

en: Error, the file %1$s could not be moved to: %2$s
tr: Hata, %1$s dosyası taşınamadı: %2$s

en: Essay
tr: Kompozisyon

en: Essay / Open Answer
tr: Kompozisyon/Açık Cevap

en: Essay Grading Status
tr: Deneme Notlandırma Durumu

en: Essay Points Awarded
tr: Ödüllendirilen Kompozisyon Puanları

en: Essay Points Maximum
tr: Maks. Kompozisyon Puanı

en: Essay Upload
tr: Kompozisyon Yükle

en: Essay Upload Dir
tr: Kompozisyon Yükle Dir

[ctx: Essay answer grading option]
en: Graded, Full Points Awarded
tr: Dereceli, Tam Puan Ödüllendirildi

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, Full Points Awarded
tr: Derecelendirilmedi, Tam Puan Ödüllendirildi

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, No Points Awarded
tr: Derecelendirilmedi, Puan Ödüllendirilmedi

[ctx: Essay answer grading option has not been set]
en: Not set
tr: Ayarlı değil

en: Essay type not found
tr: Kompozisyon türü bulunamadı

en: Essay upload success.
tr: Kompozisyon yükleme başarısı.

en: Essays
tr: Denemeler

en: Essays Count
tr: Denemeler Kont

en: Example: pdf, xls, zip
tr: Örnek: pdf, xls, zip

en: Example: pdf,xls,zip
tr: Örnek: pdf, xls, zip

en: Examples:
tr: Örnekler:

en: Exclude
tr: Hariç

en: Exclude From Search
tr: Aramadan Dışla

en: Expand
tr: Genişlet

en: Expand All
tr: Tümünü Genişlet

en: Expand Comments
tr: Yorumları Genişlet

en: Expand/Collape Section
tr: Genişleme/Kolap Bölümü

en: Expire Access
tr: Erişim Sona Erme

en: Expire Access After (days)
tr: Erişimi Sonrasında Sona Erme

en: Expired
tr: Süresi Doldu

en: Explanation of points calculation
tr: Puan hesaplamalarının açıklanması

en: Export
tr: Aktar

en: Export &raquo;
tr: İhracat &raquo;

en: Export Progress
tr: İhracat Süreci

[ctx: Export Quiz Data Label]
en: Export %s Data
tr: %s Verileri Dışa

en: Export Results
tr: Sonuçları Dışarı Aktar

[ctx: Export User Course Data Label]
en: Export User %s Data
tr: Kullanıcı %s Verilerini Aktar

[ctx: Export User Quiz Data Label]
en: Export User %s Data
tr: Kullanıcı %s Verilerini Aktar

en: External link to Certificate online documentation
tr: Sertifika çevrimiçi belgelerine harici bağlantı

en: Extra-wide (1600px)
tr: Ekstra geniş (1600px)

en: FAQ
tr: SSS

en: Featured image
tr: Öne çıkan resim

en: Field
tr: Saha

en: Field name
tr: Alan adı

en: File Extensions
tr: Dosya Uzantıları

en: File Size Limit
tr: Dosya Boyutu Sınırı

en: File cannot be processed
tr: Dosya işlenemiyor

en: File have wrong format
tr: Dosya yanlış biçime sahip

en: File is not compatible with the current version
tr: Dosya geçerli sürümle uyumlu değil

en: File was not uploaded
tr: Dosya yüklenmedi

en: Files you have uploaded
tr: Yüklediğiniz dosyalar

en: Fill in the blank
tr: Boşluğu doldur

en: Filter
tr: Filtre

en: Filter by User ID
tr: Kullanıcı Kimliğine Göre Filtre

en: Filter returned results by step type.
tr: Döndürülen sonuçları adım türüne göre filtreleyin.

en: First Page
tr: İlk Sayfa

en: First time using LearnDash?
tr: LearnDash'i ilk kez kullanıyor musunuz?

en: Focus Mode
tr: Odak Modu

en: Focus Mode Content Width
tr: Odak modu İçerik Genişliği

[ctx: Focus mode welcome placeholder]
en: Hello, %s!
tr: Merhaba, %s!

[ctx: Forced Lesson Timer Label]
en: Forced %s Timer
tr: Zorla %s Zamanlayıcı

en: Format shortcode content into proper pararaphs.
tr: Kısa kod içeriğini uygun pararaphs içine biçimlendirin.

en: Format:
tr: Biçim:

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free form
tr: Serbest form

en: From Email
tr: E-postadan

en: From Email:
tr: E-postadan:

en: From Name
tr: İsimden

en: From Name:
tr: Adından:

en: Front
tr: Ön

en: Front-end Profile Display
tr: Ön Uç Profil Ekranı

en: Full width
tr: Tam genişlik

en: Generally all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
tr: Genellikle tüm LDAdvQuiz-Javascript dosyaları altbilgiye ve yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğunda yüklenir.

en: Get Started
tr: Başlayın

en: Getting Started
tr: Başlarken

en: Getting Started Guide
tr: Başlarken Rehber

en: Getting Started [Guide]
tr: Başlarken [Guide]

en: Global Pagination Settings
tr: Genel Sayflama Ayarları

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Graded
tr: Derecelendirilmiş

en: Graded <span class="count">(%s)</span> | Graded <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Derecelendirilmiş <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Derecelendirilmiş <span class="count">(%s)</span>

en: Graded, Full Points Awarded
tr: Dereceli, Tam Puan Ödüllendirildi

en: Grading Type
tr: Sınıflandırma Türü

en: Grading can be reviewed and adjusted.
tr: Notlandırma gözden geçirilebilir ve ayarlanabilir.

en: Grid Settings
tr: Izgara Ayarları

en: Group
tr: Grup

[ctx: Group Custom Post Type Options]
en: %s Custom Post Type Options
tr: %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri

en: Group Leader
tr: Grup Lideri

[ctx: Group Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

en: Groups
tr: Gruplar

en: HTML Class
tr: HTML Sınıfı

en: HTML class for link element
tr: link öğesi için HTML sınıfı

en: Has Graded
tr: Derecelendirilmiş

en: Have some questions or need a helping hand? The LearnDash support team is standing by, ready to assist you!
tr: Bazı sorularınız mı var yoksa yardım eline mi ihtiyacınız var? LearnDash destek ekibi size yardımcı olmaya hazır, beklemede!

en: Here you can create an assessment question.
tr: Burada bir değerlendirme sorusu oluşturabilirsiniz.

en: Here you can enter solution hint.
tr: Burada çözüm ipucu girebilirsiniz.

en: Hide "View question" button
tr: “Soruyu görüntüle” düğmesini gizle

en: Hide LearnDash Bootcamp
tr: LearnDash Acemi Kampını Gizle

en: Hide correct- and incorrect message
tr: Doğru ve yanlış mesajı gizle

en: Hide score - display
tr: Puanı gizle - ekran

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
tr: Önyüz içindeki “Soruyu görüntüle” düğmesini gizleyin.

en: Hide title
tr: Başlığı gizle

en: Hiding Post Meta Data
tr: Mesaj Meta Verilerini Gizleme

en: Hint
tr: İpucu

en: Hint message.
tr: İpucu mesajı.

en: Hint:
tr: İpucu:

en: Hints used
tr: Kullanılan ipuçları

en: History
tr: Tarih

en: Hour
tr: Saat

en: How many entries should be displayed
tr: Kaç giriş gösterilmelidir

en: How many entries should be shown on one page:
tr: Bir sayfada kaç tane giriş gösterilmelidir:

en: How should the user submit their answer?
tr: Kullanıcı yanıtlarını nasıl göndermelidir?

en: How to Get Help [Article]
tr: Yardım [Article]Nasıl Alılır

en: ID
tr: İD

en: ID - Order by post id
tr: ID - Posta kimliğine göre sipariş verin

en: ID - Order by post id.
tr: ID - Posta kimliği ile sipariş.

en: ID - Order by post id. (default)
tr: ID - Posta kimliğine göre sipariş verin (varsayılan)

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: IP-address of the user
tr: Kullanıcının IP adresi

en: IP-lock time limit
tr: IP kilidi zaman sınırı

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
tr: “Her cevap için farklı noktalar” etkinleştirilirse, özel bir modu etkinleştirebilirsiniz.<br> Bu, noktaların hesaplanmasını değiştirir

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around LDAdvQuiz shortcode ( [LDAdvQuiz X] ) into [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw]
tr: Bu seçenek etkinleştirilirse, bir [raw] kısa kodu otomatik olarak LDAdvQuiz kısa kodu ([LDAdvQuiz X]) etrafında [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw]olarak ayarlanır

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
tr: Bu seçenek etkinleştirilirse, tüm yanıtlar numaralandırılır (yalnızca tek ve çoklu seçmeli)

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, kayıt dışı (anonim) kullanıcılar için ek olarak bir çerez ayarlanır. Bu, kullanıcının IP adresi tarafından basit atamaya göre daha uzun bir atama sağlar.

en: If you activate this option, all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, gerekli olmasa bile tüm LDAdvQuiz-Javascript dosyaları üstbilgiye yüklenir.

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, kayıtlı olmayan kullanıcılar için ek captcha görüntülenir.

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz yanıtlar doğru veya yanlış olarak vurgulanmaz.

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, soruda kategori görüntülenir.

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, özel alanlar etkinleştirilir.

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, sonuç sayfasında artık son puan görüntülenmez.

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, oturum açmış kullanıcılar otomatik olarak puan tablosuna girilir

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, doğru veya yanlış mesaj görüntülenmez.

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, her kategorinin sonuçları sonuçlar sayfasında görüntülenir.

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, her yanıt için farklı noktalar girebilirsiniz.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
tr: Dokunmatik Kitaplık ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen devre dışı bırakın.

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
tr: Ön ajax ile ilgili sorunlarınız varsa, lütfen etkinleştirin.

en: Immediately
tr: Hemen

en: Import
tr: İthal

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
tr: Bilinen ve güvenilir kaynaklardan sadece*.wpq veya*.xml dosyalarını içe aktarın.

en: Import/Export
tr: İçe/İhracat

en: Important Resources
tr: Önemli Kaynaklar

en: In Progress
tr: Devam Ediyor

[ctx: In Progress item status]
en: Complete
tr: Tamamlandı

[ctx: In Progress item status]
en: Graded
tr: Derecelendirilmiş

[ctx: In Progress item status]
en: In Progress
tr: Devam Ediyor

[ctx: In Progress item status]
en: Not Graded
tr: Derecelendirilmedi

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
tr: Sürüm 0.13'te mobil cihazlar için yeni bir Dokunmatik Kütüphane eklendi.

en: In a button
tr: Bir düğmede

en: In this mode, Sort Elements must be assigned to their corresponding Criterion.
tr: Bu modda, Sıralama Öğeleri karşılık gelen Ölçütlere atanmalıdır.

en: In this video we will briefly explain the layout of LearnDash, our free add-ons, and where you can go to read more details about our features.
tr: Bu videoda, LearnDash'in düzenini, ücretsiz eklentilerimizi ve özelliklerimiz hakkında daha fazla ayrıntı okumak için nereye gidebileceğinizi kısaca açıklayacağız.

en: In very old WordPress themes this can lead to problems.
tr: Çok eski WordPress temalarında bu sorunlara yol açabilir.

en: Include in Reports
tr: Raporlara Dahil Et

en: Incomplete
tr: Eksiksiz

en: Incorrect
tr: Yanlış

en: Incorrect post password.
tr: Yanlış posta şifresi.

en: Incorrect username or password. Please try again
tr: Yanlış kullanıcı adı veya şifre. Lütfen tekrar deneyin

en: Information
tr: Bilgi

en: Input URL, iFrame, or shortcode here.
tr: Giriş URL'si, iFrame veya kısa kod burada.

en: Insert Shortcode
tr: Kısa Kod Ekle

en: Install
tr: Yükle

en: Install %s now
tr: %s şimdi yükle

en: Install Now
tr: Şimdi Yükle

en: Install Update Now
tr: Güncellemeyi Şimdi Yükle

en: Installed Translations
tr: Yüklü Çeviriler

en: Invalid License Notice
tr: Geçersiz Lisans Bildirimi

en: Invalid Price Type.
tr: Geçersiz Fiyat Türü.

en: Invalid User ID.
tr: Geçersiz Kullanıcı Kimliği.

en: Invalid current user ID.
tr: Geçersiz kullanıcı kimliği.

en: Invalid current user.
tr: Geçersiz kullanıcı.

en: Invalid email.
tr: Geçersiz e-posta.

en: Invalid entry
tr: Geçersiz giriş

en: Invalid essay uploaded file type.
tr: Geçersiz deneme yüklenen dosya türü.

en: Invalid or unknown User.
tr: Geçersiz veya bilinmeyen Kullanıcı.

en: Invalid or unkown user.
tr: Geçersiz veya bilinmeyen kullanıcı.

en: Invalid user ID.
tr: Geçersiz kullanıcı kimliği.

en: Invalid user ID. #1
tr: Geçersiz kullanıcı kimliği. #1

en: Invalid username.
tr: Geçersiz kullanıcı adı.

en: Invoice
tr: Fatura

en: Is Multisite
tr: Çok Siteli

en: Is it open to all, free join, one time purchase, or a recurring subscription?
tr: Herşeye açık mı, ücretsiz katılma, tek seferlik satın alma veya yinelenen bir abonelik mi?

en: Is required only in rare cases.
tr: Sadece nadir durumlarda gereklidir.

en: Join Group (Button)
tr: Gruba Katılma (Düğme)

en: LD30 template only
tr: Yalnızca LD30 şablonu

[ctx: LMS License Tab Label]
en: LMS License
tr: LMS Lisansı

en: Label
tr: Etiket

en: Label after
tr: Sonra etiket

en: Label before
tr: Daha önce etiket

en: Label for link shown to user
tr: Kullanıcıya gösterilen bağlantı için etiket

en: Label to replace "Click Here to Continue" button.
tr: “Devam etmek için buraya tıklayın” düğmesini değiştirmek için etiket.

en: Label to replace "Join Group" button.
tr: “Gruba Katılın” düğmesini değiştirmek için etiket.

en: Label to replace "Mark Complete" button.
tr: “Tamamlandı İşaretle” düğmesini değiştirmek için etiket.

en: Label to replace "Take this Course" button.
tr: “Bu Kursu Al” düğmesini değiştirmek için etiket.

en: Label to replace "course" (singular).
tr: “Kurs” (tekil) yerine etiket.

en: Label to replace "courses" (plural).
tr: “Kursları” değiştirmek için etiket (çoğul).

en: Label to replace "group" (singular).
tr: “Grup” (tekil) yerine etiket.

en: Label to replace "groups" (plural).
tr: “Grupları” değiştirmek için etiket (çoğul).

en: Label to replace "lesson" (singular).
tr: “Ders” (tekil) yerine etiket.

en: Label to replace "lessons" (plural).
tr: “Dersler” yerine etiket (çoğul).

en: Label to replace "question" (singular).
tr: “Soru” yerine etiket (tekil).

en: Label to replace "questions" (plural).
tr: “Sorular” yerine etiket (çoğul).

en: Label to replace "quiz" (singular).
tr: “Sınav” (tekil) yerine etiket.

en: Label to replace "quizzes" (plural).
tr: “Sınavlar” (çoğul) yerine etiket.

en: Label to replace "topic" (singular).
tr: “Konu” değiştirmek için etiket (tekil).

en: Label to replace "topics" (plural).
tr: “Konular” (çoğul) yerine etiket.

en: Landscape (default)
tr: Yatay (varsayılan)

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Last Page
tr: Son Sayfa

en: Last Updated:
tr: Son Güncelleme:

[ctx: Last activity date in infobar]
en: Last activity on %s
tr: %süzerindeki son faaliyet

en: Last completed step
tr: Son tamamlanan adım

en: Last run: none
tr: Son çalışma: Yok

en: Latest Version Installed
tr: En Son Sürüm Yüklendi

en: Leaderboard
tr: Liderlik Tahtası

en: Leaderboard not enabled.
tr: Liderlik tablosu etkin değil.

en: Leaderboard time format
tr: Liderlik Tahtası zaman formatı

en: LearnDash Add-ons
tr: LearnDash Eklentileri

[ctx: LearnDash Bootcamp Title]
en: LearnDash Bootcamp
tr: LearnDash Acemi Kampı

en: LearnDash Categories
tr: LearnDash Kategoriler

en: LearnDash Certificate
tr: LearnDash Sertifikası

en: LearnDash Certificate Options
tr: LearnDash Sertifika Seçenekleri

en: LearnDash Certificates Options
tr: LearnDash Sertifikaları Seçenekleri

en: LearnDash Community Facebook Group
tr: LearnDash Topluluk Facebook Grubu

en: LearnDash Core Docs
tr: LearnDash Çekirdek Dokümanlar

en: LearnDash Data Upgrade
tr: LearnDash Veri Yükseltme

en: LearnDash Documentation
tr: LearnDash Belgeleri

en: LearnDash Facebook Group
tr: LearnDash Facebook Grubu

en: LearnDash Import/Export
tr: LearnDash İçe/Dışa Aktar

en: LearnDash LMS Blocks
tr: LearnDash LMS Blokları

en: LearnDash LMS Plugin - Turn your WordPress site into a learning management system.
tr: LearnDash LMS Eklentisi - Bir öğrenme yönetim sistemine WordPress sitenizi açın.

en: LearnDash LMS Purchase Transactions
tr: LearnDash LMS Satın Alma İşlemleri

en: LearnDash License Valid
tr: LearnDash Lisansı Geçerli

en: LearnDash Login
tr: LearnDash Giriş

en: LearnDash Login & Registration [Guide]
tr: LearnDash Giriş & Kayıt [Guide]

en: LearnDash Minimum Requirements
tr: LearnDash Minimum Gereksinimleri

en: LearnDash News
tr: LearnDash Haberleri

en: LearnDash Overview
tr: LearnDash'e Genel Bakış

en: LearnDash Payment Buttons
tr: LearnDash Ödeme Düğmeleri

en: LearnDash Permalinks
tr: LearnDash Kalıcı

en: LearnDash Profile
tr: LearnDash Profili

en: LearnDash Settings
tr: LearnDash Ayarları

en: LearnDash Shortcodes
tr: LearnDash Kısa Kodları

en: LearnDash Student
tr: LearnDash Öğrenci

en: LearnDash Taxonomy Permalinks
tr: LearnDash Taksonomisi Kalıcı

en: LearnDash Tips
tr: LearnDash İpuçları

en: LearnDash Transactions Options
tr: LearnDash İşlemleri Seçenekleri

en: LearnDash User meta
tr: LearnDash Kullanıcı meta

en: LearnDash Visitor
tr: LearnDash Ziyaretçi

en: LearnDash YouTube
tr: YouTube LearnDash

en: LearnDash YouTube Channel
tr: LearnDash YouTube Kanalı

en: LearnDash: Focus Mode Dropdown
tr: LearnDash: Odak Modu Açılır

[ctx: Learndash Report Menu Label]
en: Reports
tr: Raporlar

en: Learndash Version
tr: Learndash Sürümü

en: Leave a Comment
tr: Yorum Bırakın

en: Leave this field unchecked if access never expires.
tr: Erişim süresi hiç bitmezse bu alanı işaretsiz bırakın.

en: Leave this field unchecked if points not used.
tr: Noktalar kullanılmazsa bu alanı işaretsiz bırakın.

en: Leave this field unchecked if prerequisite not used.
tr: Ön koşul kullanılmazsa bu alanı işaretsiz bırakın.

en: Left - To left of label
tr: Sol - Etiketin soluna

en: Legacy
tr: Miras

en: Lesson
tr: Ders

[ctx: Lesson Complete Percentage]
en: %s%% Complete
tr: %s%% Tamamlandı

[ctx: Lesson Content Label]
en: %s Content
tr: %s İçerik

[ctx: Lesson Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question]
en: Start adding your first
tr: İlk eklemeye başlayın

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question posts]
en: View all
tr: Tümünü görüntüle

en: Lessons
tr: Dersler

en: Letter / USLetter (default)
tr: Mektup/USLetter (varsayılan)

en: Libz Version
tr: Libz Sürümü

en: License Key:
tr: Lisans Anahtarı:

en: License Settings
tr: Lisans Ayarları

[ctx: License email]
en: Enter your Email here
tr: E-postanızı buraya girin

[ctx: License key]
en: Enter your license key here
tr: Lisans anahtarınızı buraya girin

en: Limit number of uploaded files
tr: Yüklenen dosyaların sayısını sınırla

en: Limit response items after a given ISO8601 compliant date.
tr: Belirli bir ISO8601 uyumlu tarihten sonra yanıt öğelerini sınırlayın.

en: Limit response to items before a given ISO8601 compliant date.
tr: Belirli bir ISO8601 uyumlu tarihten önce öğelere verilen yanıtı sınırlayın.

en: Linear
tr: Doğrusal

[ctx: Link back to the post type overview]
en: Back to
tr: Geri dön

[ctx: Link to the license page on the LearnDash website]
en: You can also find them listed %1$s
tr: Ayrıca bunları listelenen bulabilirsiniz %1$s

en: List Users
tr: Kullanıcıları Listele

[ctx: List of recent lessons, topics, quizzes or questions]
en: Recent
tr: Son

en: Loading
tr: yükleniyor

en: Loading more results…
tr: Daha fazla sonuç yükleniyor…

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Locale
tr: Yerel Ayar

en: Logged-in User only
tr: Yalnızca oturum açmış kullanıcı

en: Login
tr: Giriş

en: Login & Registration
tr: Oturum Açma ve Kayıt

en: Login / Registration Settings
tr: Oturum Açma/ Kayıt Ayarları

en: Login Displayed as
tr: Oturum Açma Olarak Görüntülenen

en: Login Icon Placement
tr: Giriş Simgesi Yerleştirme

en: Login Label
tr: Giriş Etiketi

en: Login Logo
tr: Giriş Logosu

en: Login Logo 2
tr: Login Logosu 2

en: Login Settings
tr: Giriş Ayarları

en: Login URL
tr: Giriş URL'si

en: Login to Enroll
tr: Kaydolmak için Giriş Yapın

en: Logo Upload
tr: Logo Yükleme

en: Logout
tr: Oturum Kapatma

en: Logout Displayed as
tr: Oturum Kapatma Olarak Görüntülenen

en: Logout Displayed as Button
tr: Oturum Kapatma Düğme Olarak Görüntülenen

en: Logout Icon Placement
tr: Oturum Kapatma Simgesi Yerleştirme

en: Logout Label
tr: Çıkış Etiketi

en: Logout Settings
tr: Çıkış Ayarları

en: Logout URL
tr: Çıkış URL'si

en: Logout URL Redirect
tr: Oturum Kapatma URL Yönlendirme

en: Lost Your Password?
tr: Şifrenizi mi kaybettiniz

en: Mail To
tr: Posta

en: Main color used throughout the theme (buttons, action items, and highlights).
tr: Tema boyunca kullanılan ana renk (düğmeler, eylem öğeleri ve vurgular).

[ctx: Make Lesson Visible X Days After Sign-up]
en: Make %s visible X Days After Sign-up
tr: Kaydolduktan Sonra %s görünür yap X Gün

[ctx: Manage Questions in builder]
en: Manage %1$s in builder
tr: Oluşturucuda %1$s yönet

en: Manage Users
tr: Kullanıcıları Yönet

en: Manage WP Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden WP Kategorilerini Yönetin

en: Manage WP Tags via the Actions dropdown
tr: WP Etiketlerini Eylemler açılır menüsünden yönetin

en: Manually grade
tr: El ile derecelendirme

en: Mark Complete
tr: Tamamlandı İşaret

en: Mark Complete (Button)
tr: Tamamlandı İşaretle (Düğme)

en: Mark Complete Button
tr: Tam Düğmesini İşaretle

en: Mark Incomplete
tr: Tamamlandı İşaretle

en: Materials
tr: Malzemeler

en: Materials Eabled
tr: Eabled Malzemeler

[ctx: Matrix answer Criteroion]
en: Criterion
tr: Kriterler

en: Maximal 15 levels
tr: Maksimum 15 seviyeleri

en: Menu
tr: Menü

en: Menu - Order by Page Order Value
tr: Menü - Sayfa Sipariş Değerine Göre Sipariş

en: Menu Order
tr: Menü Siparişi

en: Message
tr: Mesaj

en: Message body:
tr: Mesaj gövdesi:

en: Message for correct answer - optional
tr: Doğru cevap için mesaj - isteğe bağlı

en: Message for incorrect answer - optional
tr: Yanlış cevap için mesaj - isteğe bağlı

en: Message shown to user
tr: Kullanıcıya gösterilen mesaj

en: Message with the correct / incorrect answer
tr: Doğru/yanlış cevap ile mesaj

en: Message with the correct answer
tr: Doğru cevap ile mesaj

en: Message with the incorrect answer
tr: Yanlış cevap ile mesaj

en: Middle Initial
tr: Orta Harf

en: Minimum score required to award a certificate, between 0 and 1 where 1 = 100%.
tr: Bir sertifika vermek için gereken minimum puan, 0 ile 1 arasında 1 = 100%.

en: Minute
tr: Dakika

en: Missing ProQuiz Associated Settings.
tr: Ekip ProQuiz İlişkili Ayarları.

en: Missing User IDs.
tr: Ekip Kullanıcı Kimlikleri.

en: Month
tr: Ay

en: More Details
tr: Daha Fazla Bilgi

en: More information about %s
tr: %shakkında daha fazla bilgi

en: Move
tr: Taşı

[ctx: Move the current element down in the builder interface]
en: Move down
tr: Aşağı hareket et

[ctx: Move the current element up in the builder interface]
en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Move to Trash
tr: Çöp Kutusuna Taşı

en: Multiple Applications per user
tr: Kullanıcı başına birden çok uygulama

en: Multiple choice
tr: Çoktan seçmeli

en: MySQL version
tr: MySQL sürümü

en: Name
tr: İsim

en: Name / Native
tr: İsim/Yerli

en: Narrow (768px)
tr: Dar (768px)

en: Need more help?
tr: Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var

en: Nested URLs
tr: İç içe URL'ler

en: Network Activate
tr: Ağ Etkinleştir

en: New
tr: Yeni

en: New ProQuiz association
tr: Yeni ProQuiz derneği

en: New Section Heading
tr: Yeni Bölüm Başlığı

en: New Submitted Essay
tr: Yeni Gönderilen Deneme

en: New answer
tr: Yeni cevap

en: New front-end design options and settings can be used when the LearnDash 3.0 template is activated.
tr: LearnDash 3.0 şablonu etkinleştirildiğinde yeni ön uç tasarım seçenekleri ve ayarları kullanılabilir.

en: Newer Version (%s) Installed
tr: Yeni Sürüm (%s) Yüklendi

en: Newest entry
tr: En yeni giriş

en: Next
tr: Sonraki

en: Next Certificate
tr: Sonraki Sertifika

en: Next Page
tr: Sonraki Sayfa

en: No
tr: Hayır

[ctx: No Certificates found Label]
en: No Certificates found
tr: Sertifika bulunamadı

[ctx: No Certificates found in Trash Label]
en: No Certificates found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda Sertifika bulunamadı

en: No Pagination Match
tr: Paginasyon Eşleşmesi Yok

en: No Translations installed
tr: Çeviriler yüklenmedi

en: No answer deposited!
tr: Hiç cevap verilmedi!

en: No assignment found
tr: Ödev bulunamadı

en: No assignment found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda atama bulunamadı

en: No assignments at this time
tr: Şu anda ödev yok

[ctx: No assignments message]
en: No assignments submitted at this time
tr: Şu anda gönderilen ödev yok

en: No attempts
tr: Deneme yok

en: No attributes passed in
tr: Geçilen öznitelik yok

en: No category
tr: Kategori yok

en: No content found at this address
tr: Bu adreste içerik bulunamadı

en: No data available
tr: Veri yok

en: No data will be deleted. Only LDAdvQuiz tables will be repaired.
tr: Hiçbir veri silinmez. Yalnızca LDAdvQuiz tabloları onarılacak.

en: No file selected
tr: Dosya seçilmedi

en: No grading or approval needed. The assignment will be automatically approved and full points will be awarded.
tr: Notlama veya onay gerekmez. Ödev otomatik olarak onaylanacak ve tam puan verilecektir.

[ctx: No matching Lesson, Topic, Quiz or Question found]
en: Nothing matches your search
tr: Aramanızla eşleşen hiçbir

en: No name or e-mail entered.
tr: İsim veya e-posta girilmedi.

en: No number in the field "Points" or less than 0
tr: “Noktalar” alanında sayı yok veya 0'dan az

en: No number in the field "Points" or less than 1
tr: “Puan” alanında sayı yok veya 1'den az

en: No records found for this request.
tr: Bu istek için kayıt bulunamadı.

en: No results found
tr: Sonuç bulunamadı

en: No sort element in the criterion
tr: Ölçütte sıralama elemanı yok

en: No translations available for this plugin.
tr: Bu eklenti için çeviri yok.

en: No users found.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: No users.
tr: Kullanıcı yok.

en: No. of Correct Answers
tr: Doğru Yanıtlar Sayısı

en: None - No icon
tr: Yok - Simge yok

en: Normal + Back-Button
tr: Normal+ Arka Düğme

en: Not Approved
tr: Onaylanmadı

en: Not Enrolled
tr: Kayıtlı Değil

en: Not Graded
tr: Derecelendirilmedi

en: Not Graded <span class="count">(%s)</span> | Not Graded <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Derecelendirilmedi <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Derecelendirilmedi <span class="count">(%s)</span>

en: Not Graded, Full Points Awarded
tr: Derecelendirilmedi, Tam Puan Ödüllendirildi

en: Not Graded, No Points Awarded
tr: Derecelendirilmedi, Puan Ödüllendirilmedi

en: Not Started
tr: Başlatılmadı

en: Not all fields completed.
tr: Tüm alanlar tamamlanmamıştır.

en: Not allowed to view other user content.
tr: Diğer kullanıcı içeriğini görüntülemek için izin verilmez.

en: Not categorized
tr: Kategorize edilmedi

en: Not from LearnDash
tr: LearnDash'ten değil

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
tr: Kayıtlı olmayan kullanıcıların isim ve e-posta girmesi gerekir (e-posta görüntülenmez)

en: Note, due to browser requirements videos will be automatically muted for autoplay to work.
tr: Not, tarayıcı gereksinimleri nedeniyle otomatik oynatma çalışması için videolar otomatik olarak susturulacaktır.

en: Notifications, Warnings, etc...
tr: Bildirimler, Uyarılar, vb...

en: Number
tr: Numara

en: Number Answers
tr: Sayı Yanıtları

en: Number answers
tr: Sayı cevapları

en: Number of Retries Allowed
tr: İzin Verilen Yeniden Deneme Sayısı

en: Number of allowed assignment uploads reached.
tr: İzin verilen atama yükleme sayısı ulaşıldı.

en: Number of decimal places to show. Default is 2.
tr: Gösterilecek ondalık basamak sayısı. Öntanımlı 2'dir.

en: Number of displayed entries
tr: Görüntülenen girişlerin sayısı

en: Number of repeats allowed. blank is unlimited, 0 is 1 repeats, 1 is 2 repeats, etc.
tr: Tekrarların sayısı izin verildi. boş sınırsızdır, 0 olduğunu 1 tekrarlar, 1 olduğunu 2 tekrarlar, vb.

en: OK
tr: TAMAM

en: Object Cache
tr: Nesne Önbelleği

en: Ok
tr: Tamam

en: Oldest entry
tr: En eski giriş

en: One entry per line
tr: Satır başına bir giriş

en: Only Logged-in Users
tr: Yalnızca Oturum Açan Kullanıcılar

en: Only available for YouTube and local videos.
tr: Sadece YouTube ve yerel videolar için kullanılabilir.

en: Only available for YouTube and local videos. Vimeo supported if autostart is enabled.
tr: Sadece YouTube ve yerel videolar için kullanılabilir. Otomatik başlatma etkinse Vimeo desteklenir.

en: Only visible to enrollees
tr: Yalnızca kayıtlı kişiler tarafından görülebilir

en: Open
tr: Açık

en: Optional
tr: Opsiyonel

en: Options
tr: Seçenekler

en: Options Reset.
tr: Seçenekler Sıfırla

en: Options Updated.
tr: Seçenekler Güncellendi.

en: Order
tr: Sipariş

en: Order Date
tr: Sipariş Tarihi

en: Order Direction
tr: Sipariş Yönü

en: Order Email
tr: Sipariş E-posta

en: Order ID
tr: Sipariş Kimliği

en: Order Item
tr: Sipariş Öğesi

en: Order Total
tr: Sipariş Toplamı

en: Order by
tr: Sipariş

en: Order sort attribute ascending or descending.
tr: Sipariş sıralama özniteliği artan veya azalan.

en: Overall Score
tr: Genel Puan

en: Override default label "Login"
tr: “Giriş” varsayılan etiketini geçersiz kıl

en: Override default label "Logout"
tr: “Oturumu Kapat” varsayılan etiketini geçersiz kıl

en: Override default login URL
tr: Varsayılan oturum açma URL'sini geçersiz kıl

en: Override default logout URL
tr: Varsayılan çıkış URL'sini geçersiz kıl

en: Override default logout URL.
tr: Varsayılan çıkış URL'sini geçersiz kıl.

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
tr: Kendi temalar filtrelerin iç sırasını değiştirir, sorunlara neden olur. Ek kısa kod [raw] ile bu engellenir.

en: PDF Page Orientation
tr: PDF Sayfa Yönlendirmesi

en: PDF Page Size
tr: PDF Sayfa Boyutu

en: PHP OS
tr: PHP

en: PHP OS Family
tr: PHP İşletim Sistemi Ailesi

en: PHP Version
tr: PHP Sürümü

en: POT
tr: KUTU

en: PRINT YOUR CERTIFICATE
tr: SERTİFİKANIZI YAZDIRMA

en: Page %d
tr: Sayfa %d

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Parent Submitted Essay:
tr: Ebeveyn Gönderilen Deneme:

en: Parent:
tr: Ebeveyn:

en: Passing Percentage
tr: Geçme Yüzdesi

en: Passing Score
tr: Geçme Puanı

en: Passing Score Percentage
tr: Puan Geçme Yüzdesi

en: Path
tr: Yol

en: Path to the CA certificates
tr: CA sertifikalarının yolu

en: Path to the CA certificates not set.
tr: Ayarlanmamış CA sertifikalarının yolu.

en: Path to the CA certificates not set. Please add it to curl.cainfo in the php.ini file. Otherwise, PayPal may not work.
tr: Ayarlanmamış CA sertifikalarının yolu. Lütfen php.ini dosyasındaki curl.cainfo dosyasına ekleyin. Aksi takdirde, PayPal çalışmayabilir.

en: Pause the video if user switches to a different window. VooPlayer not supported.
tr: Kullanıcı farklı bir pencereye geçerse videoyu duraklatır. VooPlayer desteklenmiyor.

en: PayPal - The safer, easier way to pay online.
tr: PayPal - Online ödeme yapmanın daha güvenli, daha kolay yolu.

en: PayPal Cancel URL
tr: PayPal İptal URL

en: PayPal Country
tr: PayPal Ülke

en: PayPal Country Code cannot be empty.
tr: PayPal Ülke Kodu boş bırakılamaz.

en: PayPal Country Code should not be longer than 2 letters.
tr: PayPal Ülke Kodu 2 harften uzun olmamalıdır.

en: PayPal Email
tr: PayPal E-postası

en: PayPal Email must be a valid email.
tr: PayPal E-postası geçerli bir e-posta olmalıdır.

en: PayPal Notify URL
tr: PayPal Bildirim URL'si

en: PayPal Return
tr: PayPal İade

en: PayPal Settings
tr: PayPal Ayarları

en: PayPal Settings [Article]
tr: PayPal Ayarları [Article]

en: Payment Buttons
tr: Ödeme Düğmeleri

en: Pending
tr: Beklemede

[ctx: Pending Certificate Status Label]
en: Pending
tr: Beklemede

en: Percentage
tr: Yüzde

[ctx: Percentage of course completion]
en: %s%% Complete
tr: %s%% Tamamlandı

en: Percentage passed
tr: Geçilen yüzdesi

en: Percentage width of criteria table column:
tr: Kriterler tablosu sütununun yüzde genişliği:

en: Permalinks
tr: Kalıcı

[ctx: Permanently Delete Course Data Label]
en: Permanently Delete %s Data
tr: %s Veriyi Kalıcı Olarak Sil

en: Phone #
tr: Telefon Numarası

[ctx: Placeholder for course home link]
en: %s Home
tr: %s Ana Sayfa

[ctx: Placeholder text when no certificates have been created]
en: You don't have any Certificates yet
tr: Henüz herhangi bir Sertifikanız yok

[ctx: Placeholder: Group]
en: %s Progress
tr: %s İlerleme

[ctx: Placeholder: Groups]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: Placeholder: Groups, Group, Groups]
en: Users can be placed into %1$s and assigned a %2$s Leader who can track the progress and performance of any user in the %3$s.
tr: Kullanıcılar %1$s yerleştirilebilir ve %3$sherhangi bir kullanıcının ilerlemesini ve performansını izleyebilecek %2$s Lider atanabilir.

[ctx: Placeholder: Lesson Progress]
en: %s Progress
tr: %s İlerleme

[ctx: Placeholders: Lesson, Topic]
en: Assigned %1$s / %2$s
tr: Atanan %1$s / %2$s

en: Please check your email for the password reset link.
tr: Şifre sıfırlama bağlantısı için lütfen e-postanızı kontrol edin.

en: Please go back and complete the previous step.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki adımı tamamlayın.

en: Please login to view sample content
tr: Örnek içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın

en: Please note
tr: Lütfen dikkat edin

en: Please run the Data Upgrade.
tr: Lütfen Veri Yükseltmesini çalıştırın.

en: Please select user name:
tr: Lütfen kullanıcı adı seçin:

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
tr: Lütfen cevapları “Taşı” - Düğmesi ile doğru sırada sıralayın. Cevaplar rastgele görüntülenecektir.

en: Please upgrade.
tr: Lütfen yükseltin.

[ctx: Please wait while the form is loading]
en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugin Homepage &#187;
tr: Eklenti Anasayfa &#187;

en: Plugin Installation
tr: Eklenti Kurulumu

en: Plugin has been detected.
tr: Eklenti tespit edildi.

[ctx: Plugin installer section title]
en: Changelog
tr: Değişiklikler

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
tr: Açıklama

[ctx: Plugin installer section title]
en: FAQ
tr: SSS

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
tr: Kurulum

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
tr: Diğer Notlar

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
tr: İncelemeler

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
tr: Ekran Görüntüleri

en: Plugin is not installed.
tr: Eklenti yüklü değil.

en: Point Value
tr: Nokta Değeri

en: Points
tr: Puan

en: Points available
tr: Mevcut puanlar

en: Points awarded
tr: Kazanılan puanlar

en: Points not enabled
tr: Puanlar etkin değil

en: Points scored
tr: Puan

en: Points scored.
tr: Puan atıldı.

en: Points total
tr: Puan toplamı

en: Points total.
tr: Puan toplamı.

en: Popular Articles
tr: Popüler Makaleler

en: Popular Support Topics
tr: Popüler Destek Konuları

en: Portrait
tr: Portre

[ctx: Post Type General Name]
en: Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Submitted Essay
tr: Gönderilen Deneme

en: Post a comment
tr: Yorum gönderin

en: Post type for step
tr: Adım için mesaj tipi

en: Posts Per Page
tr: Sayfa Başına Mesajlar

en: Prerequisites
tr: Önkoşullar

en: Present
tr: Şimdiki

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview Action
tr: Önizleme Eylemi

en: Preview User ID
tr: Kullanıcı Kimliğini Önizle

en: Previous Certificate
tr: Önceki Sertifika

en: Previous Page
tr: Önceki Sayfa

[ctx: Previous Quiz Button Label]
en: View Previous Answers
tr: Önceki Cevapları Görüntüle

en: Price
tr: Fiyat

en: Price Types
tr: Fiyat Türleri

en: Print Your Certificate
tr: Sertifikanızı Yazdırın

en: Profile
tr: Profil

[ctx: Profile Course Content Label]
en: Your %s
tr: senin %s

[ctx: Profile Course Label]
en: %s Name
tr: %s İsim

[ctx: Profile Search Courses]
en: Search Your %s
tr: %sArayın

en: Progress Color
tr: İlerleme Rengi

en: Progress Order
tr: İlerleme Sırası

en: Progress order by:
tr: İlerleme sırası:

en: Progress order:
tr: İlerleme sırası:

en: Progression and Restriction Settings
tr: İlerleme ve Kısıtlama Ayarları

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
tr: İstatistikleri spam'den koruyun. Sonuç sadece aynı IP'den her X dakikada bir kaydedilir. (0 = devre dışı bırakılır)

en: Protect the statistics from spam. Results will only be saved every X minutes.
tr: İstatistikleri spam'den koruyun. Sonuçlar sadece her X dakikada bir kaydedilir.

en: Protocols
tr: Protokoller

en: Public
tr: Kamu

en: Publicly Viewable
tr: Halka Açık Görüntülenebilir

en: Question
tr: Soru

[ctx: Question Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Question settings. Placeholder in JavaScript]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Question type description for Sort Answers]
en: Please sort the answers in the right order with the "move" button. The answers will be displayed randomly.
tr: Lütfen cevapları “hareket et” butonu ile doğru sırayla sıralayın. Cevaplar rastgele görüntülenecektir.

en: Questions
tr: Sorular

[ctx: Questions, quiz, question]
en: Controls the pagination for the %1$s admin widget when editing a %2$s or %3$s.
tr: %2$s veya %3$sdüzenlerken %1$s yönetici widget'ının sayfalanmasını kontrol eder.

en: Quick Links
tr: Hızlı Bağlantılar

en: Quiz
tr: Sınav

[ctx: Quiz Builder]
en: Global %s Management & Display Settings
tr: Global %s Yönetim ve Ekran Ayarları

[ctx: Quiz Import/Export Tab Label]
en: Import/Export
tr: İçe/İhracat

[ctx: Quiz Leaderboard Tab Label]
en: Leaderboard
tr: Liderlik Tahtası

[ctx: Quiz Passed Report label: NO]
en: NO
tr: HAYIR

[ctx: Quiz Passed Report label: YES]
en: YES
tr: EVET

[ctx: Quiz Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Quiz Statistics Tab Label]
en: Statistics
tr: İstatistik

[ctx: Quiz Submitted Essays Tab Label]
en: Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler

[ctx: Quiz Summary]
en: %s Summary
tr: %s Özet

en: Quiz-Name
tr: Sınav-Adı

en: Quizzes
tr: Sınavlar

en: REST API Settings
tr: REST API Ayarları

en: REST API must be enabled
tr: REST API'si etkinleştirilmelidir

en: RSS/Atom Feed
tr: RSS/Atom Besleme

en: Radio
tr: Radyo

en: Randomize Answers
tr: Yanıtları Rastgele Değiştir

en: Randomize Order
tr: Rastgele Sipariş

en: Rank:
tr: Rütbe:

en: Re-apply after
tr: Sonrasında yeniden uygula

en: Reached points
tr: Ulaşan noktalara

en: Read all reviews on WordPress.org or write your own!
tr: WordPress.org tüm değerlendirmeleri okuyun veya kendi yazmak!

en: Read more.
tr: Devamını oku.

en: Really Simple CAPTCHA
tr: Gerçekten Basit CAPTCHA

en: Recommended
tr: Önerilen

en: Recommended WordPress Themes
tr: Önerilen WordPress Temaları

en: Recommended at least 100M memory.
tr: Önerilen en az 100 M bellek.

en: Recommended at least 256M memory.
tr: Önerilen en az 256M bellek.

en: Recurring
tr: Yinelenen

[ctx: Recurring duration message]
en: Every %1$s %2$s
tr: Her %1$s %2$s

en: Refresh
tr: Yenile

en: Refresh Translations
tr: Çevirileri Yenile

en: Register
tr: Kayıt Ol

en: Register an Account
tr: Hesap Kaydetme

en: Registered order by
tr: Kayıtlı sipariş

en: Registered order by:
tr: Kayıtlı sipariş:

en: Registered order:
tr: Kayıtlı sipariş:

en: Registered per page
tr: Sayfa başına kayıtlı

en: Registered per page:
tr: Sayfa başına kayıtlı:

en: Registered show thumbnail:
tr: Kayıtlı şov minik resmi:

en: Registered users only
tr: Sadece kayıtlı kullanıcılar

en: Registration & Login
tr: Kayıt & Giriş

en: Registration confirmation will be emailed to you.
tr: Kayıt onayı size e-postayla gönderilecektir.

en: Registration email exists.
tr: Kayıt e-postası mevcut.

en: Registration requires a username.
tr: Kayıt için bir kullanıcı adı gerekir.

en: Registration requires a valid email.
tr: Kayıt için geçerli bir e-posta gerekir.

en: Registration successful, please check your email to set your password.
tr: Kayıt başarılı, şifrenizi belirlemek için lütfen e-postanızı kontrol edin.

en: Registration username exists.
tr: Kayıt kullanıcı adı mevcut.

en: Related help and documentation
tr: İlgili yardım ve belgeler

en: Reload
tr: Yeniden Yükle

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove all items
tr: Tüm öğeleri kaldır

en: Remove item
tr: Öğeyi kaldır

en: Remove settings
tr: Ayarları kaldır

en: Remove translation from server
tr: Sunucudan çeviriyi kaldır

en: Rename WPProQuiz DB Tables
tr: WPProQuiz DB Tablolarını Yeniden Adlandır

[ctx: Rename the current element in the builder interface]
en: Rename
tr: Yeniden Adlandır

en: Repair database
tr: Onarım veritabanı

en: Repeats
tr: Tekrarlar

en: Replace setting
tr: Ayarı Değiştir

en: Reply
tr: Cevap

en: Report
tr: Rapor

en: Reporting
tr: Raporlama

en: Required
tr: Gerekli

en: Required for Access
tr: Erişim için Gerekli

en: Required?
tr: Gerekli mi?

en: Requires WordPress Version:
tr: WordPress Sürümü gerektirir:

en: Reset
tr: sıfırla

en: Reset ALL LearnDash Data
tr: TÜM LearnDash Verilerini sıfırla

en: Reset Settings
tr: Ayarları sıfırla

en: Reset entire statistic
tr: Tüm istatistiği sıfırla

en: Reset statistics
tr: İstatistik sıfırla

en: Reset the user identification
tr: Kullanıcı kimliğini sıfırlama

en: Reset user statistics
tr: Kullanıcı istatistikleri sıfırla

en: Resets user identification for all users.
tr: Tüm kullanıcılar için kullanıcı tanımlamasını sıfırlar.

[ctx: Restart Quiz Button Label]
en: Restart %s
tr: Yeniden Başlat %s

en: Result
tr: Sonuç

en: Result Message(s)
tr: Sonuç Mesajı

en: Result in percent
tr: Yüzde sonuç

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Results Page Display
tr: Sonuçlar Sayfa Gösterimi

en: Results text
tr: Sonuçlar metni

en: Retries Applicable to
tr: Uygulanabilecek Yeniden Deneme

en: Return to
tr: Geri Dön

en: Return to LearnDash Add-ons Page
tr: LearnDash Eklentileri Sayfasına Dön

en: Returned values.
tr: Döndürülen değerler.

en: Review
tr: İnceleme

en: Review / Skip
tr: İnceleme/Atla

en: Reviews
tr: İncelemeler

en: Reviews with %1$d star: %2$s. Opens in a new window. | Reviews with %1$d stars: %2$s. Opens in a new window.
tr[0]: %1$d yıldız ile Yorumlar: %2$s. Yeni bir pencerede açılır.
tr[1]: Yorumlar ile %1$d yıldız: %2$s. Yeni bir pencerede açılır.

en: Revisions
tr: Revizyonlar

en: Right - To right of label
tr: Sağ - Etiketin sağında

en: S. No.
tr: S. Hayır.

en: SSL Version
tr: SSL Sürümü

en: Same text for correct- and incorrect-message?
tr: Doğru ve yanlış mesaj için aynı metin mi?

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Save Options
tr: Seçenekleri Kaydet

en: Save as Template
tr: Şablon Olarak Kaydet

en: Save as template
tr: Şablon olarak kaydet

en: Save license
tr: Lisansı kaydet

en: Save order
tr: Siparişi kaydet

en: Score
tr: Skor

en: Score
tr: Skor

en: Search
tr: Ara

[ctx: Search All Course Users]
en: Search All %s Users
tr: Tüm %s Kullanıcıyı Ara

[ctx: Search All Courses Label]
en: Search All %s
tr: Tümünü Ara %s

[ctx: Search Assigned Course Users]
en: Search Assigned %s Users
tr: Atanan %s Kullanıcıyı Ara

en: Search Assignments
tr: Atamaları Ara

[ctx: Search Enrolled Courses Label]
en: Search Enrolled %s
tr: Arama Kayıtlı %s

en: Search Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler Ara

en: Search Users
tr: Kullanıcıları Ara

en: Search documentation
tr: Belgeleri ara

en: Search or select a certificate…
tr: Bir sertifika arayın veya seçin…

en: Search or select a template…
tr: Bir şablon arayın veya seçin…

en: Search the Documentation website. A new tab will be opened on submission.
tr: Belgeler web sitesinde arama yapın. Gönderilme üzerine yeni bir sekme açılacaktır.

en: Search...
tr: Ara...

en: Search:
tr: Arama:

en: Searching…
tr: …aranıyor

en: Seconds
tr: Saniye

en: Seconds - 1436
tr: Saniye - 1436

en: Seconds Format
tr: Saniye Formatı

en: Section Heading
tr: Bölüm Başlığı

en: Section Headings
tr: Bölüm Başlıkları

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
tr: Güvenlik Denetimi - Bunu hata olarak alırsanız, oturumu kapatın ve WordPress'e geri dönün

en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here.</a>
tr: Bkz. <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">mevcut orderby seçeneklerinin tam listesi.</a>

en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here</a>.
tr: Bkz. <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">Burada mevcut orderby seçeneklerinin tam listesi</a>.

en: See upload below.
tr: Aşağıdaki yükleme bölümüne bakın.

en: Select Certificate
tr: Sertifika Seç

en: Select Template
tr: Şablon Seç

en: Select a ProQuiz association
tr: Bir ProQuiz ilişkilendirmesi seçin

en: Select a Template to load
tr: Yüklenecek Şablon Seçin

en: Select a category
tr: Bir kategori seçin

en: Select a category to update or delete the title.
tr: Başlığı güncellemek veya silmek için bir kategori seçin.

en: Select a choice...
tr: Bir seçim seç...

en: Select a template
tr: Şablon seçin

en: Select a template to update or delete the title.
tr: Başlığı güncellemek veya silmek için bir şablon seçin.

en: Select a templates to save or new
tr: Kaydetmek veya yeni bir şablon seçin

en: Select a test:
tr: Bir test seçin:

[ctx: Select an option]
en: Select
tr: Seç

en: Select category
tr: Kategori Seç

en: Select example:
tr: Örnek seç:

en: Select image
tr: Resim seç

en: Select/upload image
tr: Görüntüyü seç/yükle

en: Send
tr: Gönder

en: Sending...
tr: Gönderiliyor...

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
tr: Birden çok e-posta adresini virgülle ayırın, örneğin wp@test.com, test@test.com

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com.
tr: Birden fazla e-posta adresini virgülle ayırın, örneğin wp@test.com, test@test.com.

en: Server Settings
tr: Sunucu Ayarları

en: Set Enrolled Date:
tr: Kayıtlı Tarihi Ayarla:

en: Set Number of Points for Assignment
tr: Atama için Puan Sayısını Ayarla

en: Set a global message for any user trying to access the protected post / page without permission.
tr: Korumalı posta/sayfasına izinsiz erişmeye çalışan herhangi bir kullanıcı için genel bir ileti ayarlayın.

en: Set all children steps as incomplete?
tr: Tüm çocukların adımlarını eksik olarak ayarlayın?

en: Set all parent steps as incomplete?
tr: Tüm ebeveyn adımlarını eksik olarak mı ayarla?

en: Set the score needed to receive a certificate. This can be different from the "Passing Score".
tr: Sertifika almak için gereken puanı ayarlayın. Bu, “Geçiş Puanı” ndan farklı olabilir.

en: Setting
tr: Ayar

en: Setting-up User Registration
tr: Kullanıcı Kaydı Ayarlama

en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: Settings Menu Label]
en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings in case of problems
tr: Sorun durumunda ayarlar

en: Shortcode
tr: Kısa kod

en: Shortcodes
tr: Kısa kodlar

en: Shortcodes & Widgets
tr: Kısa Kodlar ve Widget'lar

en: Show
tr: Göster

en: Show All Transactions Types
tr: Tüm İşlem Türlerini Göster

en: Show Content
tr: İçeriği Göster

en: Show Grid
tr: Izgarayı Göster

en: Show Preview
tr: Önizlemeyi Göster

en: Show Profile Header
tr: Profil Başlığını Göster

en: Show Profile Link
tr: Profil Bağlantısını

en: Show Progress Bar
tr: İlerleme çubuğunu göster

en: Show Search
tr: Aramayı Göster

en: Show Thumbnail
tr: Küçük Resmi Göster

en: Show as button
tr: Düğmesi olarak göster

en: Show average points
tr: Ortalama noktaları göster

en: Show category score
tr: Kategori puanını göster

en: Show leaderboard
tr: Skor tablosunu göster

en: Show more details
tr: Daha fazla ayrıntı göster

en: Show points
tr: Puanları göster

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
tr: Doğru ve yanlış mesajda ulaşıldı noktaları göster?

en: Single choice
tr: Tek seçenek

en: Single choice options
tr: Tek seçmeli seçenekler

en: Site Language
tr: Site Dili

en: Solution hint
tr: Çözüm ipucu

en: Something went wrong connecting to www.learndash.com. Please reload the page.
tr: www.learndash.com'a bağlanırken bir şeyler yanlış gitti. Lütfen sayfayı yeniden yükleyin.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
tr: Üzgünüz, bu yazıyı düzenlemenize izin verilmiyor.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
tr: Üzgünüz, bu kullanıcıyı düzenleme izniniz yok.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
tr: Üzgünüz, bu öğeyi görüntülemenize izin verilmiyor.

en: Sort By
tr: Göre Sırala

en: Sort Direction
tr: Yön Sırala

en: Sort Direction YYY
tr: YYYY yönünü sırala

en: Sort by Category
tr: Kategorilerine Göre Sırala

en: Sort by:
tr: Şuna göre sırala:

en: Sort collection by object attribute.
tr: Koleksiyonu nesne özniteliğine göre sırala.

en: Sort elements
tr: Öğeleri sırala

en: Sort list by
tr: Listeyi göre sırala

en: Sort list by?
tr: Listeyi göre mi sıraladın?

[ctx: Sort matrix answer element]
en: Sort element
tr: Sıralama elemanı

en: Sort string.
tr: Dizgeyi sırala.

en: Source Tables
tr: Kaynak Tablolar

en: Specific date
tr: Belirli tarih

en: Specify the default number of items displayed per page for various listing outputs.
tr: Çeşitli liste kaydı çıktıları için sayfa başına görüntülenen varsayılan öğe sayısını belirtin.

en: Specify the maximum number of files a user can upload for this assignment.
tr: Bir kullanıcının bu atama için yükleyebileceği maksimum dosya sayısını belirtin.

en: Specify the type of files users can upload. Leave blank for any.
tr: Kullanıcıların yükleyebileceği dosya türünü belirtin. Herhangi biri için boş bırakın.

en: Start export
tr: Dışa Aktar

en: Start import
tr: İçe Aktar

en: Started / Completed
tr: Başladı/ Tamamlandı

en: Started timestamp
tr: Başlatılan zaman damgası

en: State
tr: Eyalet

en: Statistic ID
tr: İstatistik Kimliği

en: Statistic time format
tr: İstatistik zaman formatı

en: Statistic time format
tr: İstatistik zaman formatı

en: Statistics
tr: İstatistik

en: Statistics IP-lock
tr: İstatistikler IP kilidi

en: Statistics Ref ID.
tr: İstatistik Ref Kimliği.

en: Statistics not enabled.
tr: İstatistikler etkin değil.

en: Statistics-function must be enabled.
tr: İstatistik-işlevi etkinleştirilmelidir.

en: Stats not enabled
tr: İstatistikler etkin değil

en: Status
tr: Durum

en: Status / Points
tr: Durum/Puan

en: Status:
tr: Durum:

en: Status: Graded
tr: Durum: Derecelendirilmiş

en: Status: Not Graded
tr: Durum: Derecelendirilmedi

en: Step ID
tr: Adım Kimliği

en: Steps
tr: Adımlar

en: Steps Displayed
tr: Görüntülenen Adımlar

en: Street Address
tr: Sokak adresi

en: Stripe
tr: Çizgili

en: Stripe Integration [Article]
tr: Şerit Entegrasyonu [Article]

en: Student
tr: Öğrenci

en: Sub-Total:
tr: Alt Toplam:

en: Subject
tr: Konu

en: Subject:
tr: Konu:

en: Submit
tr: Gönder

[ctx: Submit essay answer as an upload]
en: File upload
tr: Dosya yükleme

[ctx: Submit essay answer in a text box]
en: Text entry
tr: Metin girişi

en: Submitted By
tr: Tarafından Gönderilen

en: Submitted Essay Not found
tr: Gönderilen Deneme Bulunamadı

en: Submitted Essay Not found in Trash
tr: Gönderilen Deneme Çöp Kutusu'nda Bulunamadı

en: Submitted Essay Published
tr: Gönderilen Kompozisyon Yayınlandı

en: Submitted Essay Published Privately
tr: Gönderilen Kompozisyon Özel Yayınlandı

en: Submitted Essay Reverted to Draft
tr: Gönderilen Kompozisyon Taslağa Tersine Edildi

en: Submitted Essay Scheduled
tr: Gönderilen Kompozisyon Planlanmış

en: Submitted Essay Updated
tr: Gönderilen Kompozisyon Güncellendi

en: Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler

[ctx: Submitted Essays Menu Label]
en: Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler

en: Success
tr: Başarı

en: Successfully
tr: Başarıyla

en: Support
tr: Destek

en: Supported Post Types
tr: Desteklenen Yazı Türleri

[ctx: Supported media formats in question answers]
en: Only image, video and audio files are supported.
tr: Yalnızca görüntü, video ve ses dosyaları desteklenir.

en: Supported variables
tr: Desteklenen değişkenler

en: Table Name
tr: Tablo Adı

en: Table is loading
tr: Tablo yükleniyor

en: Take this Course
tr: Bu Kursu Alın

en: Take this Course (Button)
tr: Bu Kursu Alın (Düğme)

en: Template
tr: Şablon

en: Template Name
tr: Şablon Adı

en: Template Path
tr: Şablon Yolu

en: Template deleted.
tr: Şablon silindi.

en: Template updated.
tr: Şablon güncellendi.

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Text
tr: Metin

en: Text Box
tr: Metin Kutusu

en: The DB_USER defined in your wp-config.php does not have CREATE permission.
tr: wp-config.php dosyanızda tanımlanan DB_USER CREATE izni yok.

en: The Data Upgrades should only be run if prompted or advised by LearnDash Support. There is no need to re-run the Data Upgrades every time you update LearnDash core or one of the add-ons. Re-running the data upgrades when not needed can result in data corruption.
tr: Veri Yükseltmeleri yalnızca LearnDash Support tarafından istenirse veya önerilirse çalıştırılmalıdır. LearnDash çekirdeğini veya eklentilerden birini her güncellediğinizde Veri Yükseltmelerini yeniden çalıştırmanıza gerek yoktur. Gerekmediğinde veri yükseltmelerini yeniden çalıştırmak veri bozulmasına neden olabilir.

en: The answer text.
tr: Cevap metni.

en: The collection of student submitted answers.
tr: Öğrencinin toplanması cevapları sundu.

en: The description for the price type.
tr: Fiyat türü için açıklama.

en: The following is the search order paths for override templates, relative to site root:
tr: Site köküne göre geçersiz kılma şablonları için arama sırası yolları aşağıdadır:

en: The label prefix shown after access has expired
tr: Erişim süresi dolduktan sonra gösterilen etiket öneki

en: The label prefix shown before the access expires
tr: Erişim süresi dolmadan önce gösterilen etiket öneki

en: The language directory is not writable
tr: Dil dizini yazılabilir değil

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
tr: Afiş, kullanıcıların genel listeye sonuçları girmesine ve sonucu bu şekilde paylaşmasına olanak tanır.

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
tr: Afiş iç istatistik fonksiyonundan bağımsız çalışır.

en: The message to show when the answer is correct.
tr: Cevap doğru olduğunda gösterilmesi gereken mesaj.

en: The message to show when the answer is incorrect.
tr: Yanıt yanlış olduğunda gösterilmesi gereken mesaj.

en: The number of options in the maximum score.
tr: Maksimum skordaki seçeneklerin sayısı.

en: The number of points that can be obtained from the answer.
tr: Cevaptan elde edilebilecek noktaların sayısı.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
tr: İstenen sayfa numarası kullanılabilir sayfa sayısından daha büyüktür.

en: The password for the post if it is password protected.
tr: Parola korumalı ise gönderinin parolası.

en: The percent values in result text are incorrect.
tr: Sonuç metnindeki yüzde değerleri yanlıştır.

en: The percentage width of the criteria table column for matrix sort answer.
tr: Matris sıralama yanıtı için ölçüt tablosu sütununun yüzde genişliği.

en: The solution hint for the question.
tr: Sorunun çözüm ipucu.

en: The statistic function have to be enabled.
tr: İstatistik işlevinin etkinleştirilmesi gerekir.

en: The title for the object.
tr: Nesnenin başlığı.

en: The title for the price type.
tr: Fiyat türü için başlık.

en: The type of the answer.
tr: Cevabın türü.

en: The uploaded file could not be move to the destination directory.
tr: Yüklenen dosya hedef dizine taşınamadı.

en: The uploaded file type is not allowed.
tr: Yüklenen dosya türüne izin verilmiyor.

en: The user IDs
tr: Kullanıcı kimlikleri

en: The user IDs.
tr: Kullanıcı kimlikleri.

en: The user IDs. Limit 50 per request.
tr: Kullanıcı kimlikleri. İstek başına 50 sınırla.

en: The user can only progress if the essay is marked as "Graded" and if the user has enough points to move on.
tr: Kullanıcı yalnızca deneme “Derecelendirilmiş” olarak işaretlenmişse ve kullanıcının devam etmek için yeterli puanı varsa ilerleyebilir.

en: The value entered is not a valid email address
tr: Girilen değer geçerli bir e-posta adresi değil

en: The video now starts automatically on page load
tr: Video artık sayfa yüklemede otomatik olarak başlıyor

en: Theme
tr: Tema

en: Theme LearnDash 3.0 Options
tr: Tema LearnDash 3.0 Seçenekleri

en: There was an unexpected error while loading. Please try refreshing the page. If the error continues, contact LearnDash support.
tr: Yükleme sırasında beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yenilemeyi deneyin. Hata devam ederse, LearnDash desteğine başvurun.

en: These settings should only be set in cases of problems with LD Advanced Quiz.
tr: Bu ayarlar yalnızca LD Advanced Quiz ile ilgili sorunlar durumunda ayarlanmalıdır.

en: Third Party
tr: Üçüncü Taraf

en: This block displays User meta field
tr: Bu blok Kullanıcı meta alanını görüntüler

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings  here.</a>
tr: Bu, tarih biçimini değiştirmek için kullanılabilir. Varsayılan: “F j, Y, g:i a” <i>Mart 10, 2001, 5:16pm</i>olarak gösterilir. Bkz. <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Mevcut tarih biçimlendirme dizeleri tam listesi burada.</a>

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings here.</a>
tr: Bu, tarih biçimini değiştirmek için kullanılabilir. Varsayılan: “F j, Y, g:i a” <i>Mart 10, 2001, 5:16pm</i>olarak gösterilir. Bkz. <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Mevcut tarih biçimlendirme dizeleri tam listesi burada.</a>

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a.
tr: Bu, tarih biçimini değiştirmek için kullanılabilir. Varsayılan: “F j, Y, g:i a.

en: This can be used to change the format of seconds. Default: "time" shows a number of seconds as <i>XXmin YYsec</i>.
tr: Bu, saniye biçimini değiştirmek için kullanılabilir. Varsayılan: “Zaman”, <i>XXmin YYsec</i>olarak saniye sayısını gösterir.

en: This color is used when there are warning, important messages.
tr: Bu renk uyarı, önemli mesajlar olduğunda kullanılır.

en: This entry should really be deleted?
tr: Bu giriş gerçekten silinmeli mi?

en: This field is auto-populated with the UserIDs of those who have access to this course.
tr: Bu alan, bu kursa erişimi olanların Kullanıcı Kimlikleri ile otomatik olarak doldurulur.

en: This is the email name of the sender. If not provided will default to the system email name.
tr: Bu, gönderenin e-posta adıdır. Sağlanmazsa, sistem e-posta adı varsayılan olacaktır.

en: This is the name of the sender. If not provided will default to the system email name.
tr: Gönderenin adı bu. Sağlanmazsa, sistem e-posta adı varsayılan olacaktır.

en: This logo will appear in the Focus Mode and LearnDash Login form when enabled. Optional.
tr: Bu logo, etkinleştirildiğinde Odak Modu ve LearnDash Oturum Açma formunda görünür. İsteğe bağlı.

en: This option applies to:
tr: Bu seçenek aşağıdakiler için geçerlidir:

en: This option requires additional plugin:
tr: Bu seçenek ek eklenti gerektirir:

en: This parameter determines the information to be shown by the shortcode.
tr: Bu parametre, kısa kod tarafından gösterilecek bilgileri belirler.

en: This response will be awarded full points automatically, but it can be reviewed and adjusted after submission.
tr: Bu yanıt otomatik olarak tam puan verilecektir, ancak teslim edildikten sonra gözden geçirilebilir ve ayarlanabilir.

en: This response will be awarded full points automatically, but it will be reviewed and possibly adjusted after submission.
tr: Bu yanıt otomatik olarak tam puan verilecektir, ancak gözden geçirilecek ve muhtemelen gönderimden sonra ayarlanacaktır.

en: This response will be reviewed and graded after submission.
tr: Bu yanıt, gönderimden sonra gözden geçirilecek ve notlandırılacaktır.

en: This shortcode adds the login button on any page
tr: Bu kısa kod herhangi bir sayfada oturum açma düğmesini ekler

en: This shortcode can show the payment buttons on any page.
tr: Bu kısa kod herhangi bir sayfada ödeme düğmelerini gösterebilir.

en: This shortcode shows a Certificate download link.
tr: Bu kısa kod, Sertifika indirme bağlantısını gösterir.

en: This shortcode takes a parameter named field, which is the name of the user meta data field to be displayed. See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">the full list of available fields here. Note for security reasons some fields are not allowed.</a>
tr: Bu kısa kod, görüntülenecek kullanıcı meta veri alanının adı olan alan adında bir parametre alır. Bkz. <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">kullanılabilir alanların tam listesi. Güvenlik nedenlerinden dolayı bazı alanlara izin verilmez.</a>

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
tr: Bu metin doğru yanıtlanırsa görünür olacaktır. Karmaşık sorular için açıklama olarak kullanılabilir. “Doğru” veya “Yanlış” mesajı her zaman otomatik olarak görüntülenir.

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
tr: Bu metin yanlış yanıtlanırsa görünür olacaktır. Karmaşık sorular için açıklama olarak kullanılabilir. “Doğru” veya “Yanlış” mesajı her zaman otomatik olarak görüntülenir.

en: This upgrade will rename the existing WPProQuiz database tables to a new name inline with LearnDash standards.<br /><strong>It is recommended you set your site to maintenance mode before performing this upgrade.</strong>
tr: Bu yükseltme, varolan WPProQuiz veritabanı tablolarını LearnDash standartlarıyla satır içi yeni bir ad olarak yeniden adlandırır.<br /><strong>Bu yükseltmeyi gerçekleştirmeden önce sitenizi bakım moduna geçirmeniz önerilir.</strong>

en: This will make your videos within video progression responsive. Disable if you notice video display issues.
tr: Bu, videolarınızı video ilerlemesi içinde duyarlı hale getirecektir. Video görüntüleme sorunları fark ederseniz devre dışı bırakın.

en: Time
tr: Zaman

en: Time - 20min 49sec
tr: Zaman - 20 dk 49 sn

en: Time Limit
tr: Süre Sınırı

en: Time Limit Enabled
tr: Zaman Sınırı Etkin

en: Time Spent
tr: Harcan Zaman

en: Time format:
tr: Zaman biçimi:

en: Time has elapsed
tr: Zaman doldu

en: Time limit
tr: Süre sınırı

en: Timespent
tr: Zaman harcanan

en: Timestamp
tr: Zaman Damgası

en: Tips and Tricks
tr: İpuçları ve püf noktaları

en: Title
tr: Başlık

en: Title (default) - Order by post title
tr: Başlık (varsayılan) - Yazı başlığına göre sipariş

en: Title - Order by post title
tr: Başlık - Yazı başlığına göre sipariş

[ctx: Title for the new course, lesson, quiz]
en: Enter a title
tr: Bir başlık girin

en: Title is not filled!
tr: Başlık doldurulmadı!

en: Title:
tr: Başlık:

en: To:
tr: Kime:

en: Today
tr: Bugün

[ctx: Toggles visibility of the LearnDash Bootcamp section]
en: Show LearnDash Bootcamp
tr: LearnDash Acemi Kampını Göster

en: Topic
tr: Konu

[ctx: Topic Settings]
en: Settings
tr: Ayarlar

en: Topics
tr: Konular

en: Total
tr: Toplam

en: Total Points
tr: Toplam Puan

en: Total completed steps
tr: Toplam tamamlanan adımlar

[ctx: Total points]
en: TOTAL:
tr: TOPLAM:

en: Touch Library
tr: Dokunmatik Kütüphane

en: Transaction Type
tr: İşlem Türü

en: Transactions
tr: İşlemleri

[ctx: Transactions Tab Label]
en: Transactions
tr: İşlemleri

en: Translation Files
tr: Çeviri Dosyaları

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Type
tr: Türü

[ctx: Type of essay answer]
en: Answer format
tr: Yanıt formatı

en: Type your response here
tr: Yanıtınızı buraya yazın

en: UR = unregistered user, R = registered user
tr: UR = kayıtsız kullanıcı, R = kayıtlı kullanıcı

en: USER NOTIFICATIONS
tr: KULLANICI BİLDİRİMLERİ

en: Unable to rename the update to match the existing directory.
tr: Güncelleştirme varolan dizinle eşleşecek şekilde yeniden adlandırılamıyor.

en: Unable to write to UPLOADS directory. Is this directory writable by the server?
tr: UPLOADS dizinine yazılamıyor. Bu dizin sunucu tarafından yazılabilir mi?

en: Unable to write to directory. Is this directory writable by the server?
tr: Dizine yazılamıyor. Bu dizin sunucu tarafından yazılabilir mi?

[ctx: Undo action in the builder]
en: Undo
tr: Geri Al

en: Ungraded
tr: Notlanmamış

en: Unique ID for Statistics Question.
tr: İstatistik Sorusu için Benzersiz Kimlik.

en: Unique identifier for the object.
tr: Nesne için benzersiz tanımlayıcı.

en: Unknown error.
tr: Bilinmeyen hata.

en: Untested with your version of WordPress
tr: WordPress sürümünüzle test edilmemiş

en: Update
tr: Güncelleme

en: Update %s now
tr: %s şimdi güncelle

en: Update & Approve
tr: Güncelle ve Onayla

en: Update Answer
tr: Cevabı Güncelle

en: Update License
tr: Lisansı Güncelle

en: Update Now
tr: Şimdi Güncelle

en: Update Submitted Essay
tr: Gönderilen Denemeyi Güncelle

en: Update User
tr: Kullanıcı Güncelleme

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: Update translation from LearnDash
tr: LearnDash'ten çeviri güncelle

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Upgrade
tr: Yükseltme

en: Upload
tr: Yükle

en: Upload Assignment
tr: Atama Yükle

en: Upload Directories
tr: Dizinler Yükle

en: Upload Image
tr: Resim Yükle

en: Upload your answer to this question.
tr: Bu soruya cevabınızı yükleyin.

en: Uploaded file size exceeds allowed limit.
tr: Yüklenen dosya boyutu izin verilen sınırı aşıyor.

en: Uploading
tr: Yükleniyor

en: Use <strong class="description-red">[ ]</strong> to mark multiple correct answers:<br /> <strong>I {<span class="description-red">[</span>love<span class="description-red">][</span>hate<span class="description-red">]</span>} soccer.</strong>
tr: Birden fazla doğru cevapları işaretlemek için <strong class="description-red">[]</strong> kullanın:<br /> <strong>Ben {<span class="description-red">[</span>aşk<span class="description-red">] [</span>nefret<span class="description-red">]</span>} futbol.</strong>

en: Use <strong class="description-red">[ ]</strong> to mark selectable items:<br /> <strong>Less true { <span class="description-red">[</span>A<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>B<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>C<span class="description-red">]</span> } More true</strong>
tr: Seçilebilir öğeleri işaretlemek için <strong class="description-red">[]</strong> kullanın:<br /> <strong>Daha az doğru { <span class="description-red">[</span>A<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>B<span class="description-red">]</span> <span class="description-red">[</span>C<span class="description-red">]</span> } Daha doğru</strong>

en: Use <strong class="description-red">{ }</strong> to mark a gap and correct answer:<br /> <strong>I <span class="description-red">{</span>play<span class="description-red">}</span> soccer.</strong>
tr: Kullanım <strong class="description-red">{ }</strong> bir boşluk ve doğru cevap işaretlemek için:<br /> <strong>Ben <span class="description-red">{</span>oyun<span class="description-red">}</span> futbol.</strong>

en: Use <strong class="description-red">{ }</strong> to mark an assessment:<br /> <strong>Less true <span class="description-red">{</span> [1] [2] [3] [4] [5] <span class="description-red">}</span> More true</strong>
tr: Bir değerlendirmeyi işaretlemek için <strong class="description-red">{ }</strong> kullanın:<br /> <strong>Daha az doğru <span class="description-red">{</span> [1] [2] [3] [4] [5] <span class="description-red">}</span> Daha doğru</strong>

en: Use Default
tr: Varsayılan Kullan

en: Use PayPal Sandbox
tr: PayPal Sandbox'ı Kullan

en: Use Paypal
tr: Paypal Kullan

en: Use Template
tr: Şablon Kullan

en: Use a cookie to restrict anonymous visitors
tr: Anonim ziyaretçileri kısıtlamak için çerez kullanma

en: Use different message for incorrect answer
tr: Yanlış cevap için farklı mesaj kullan

en: User
tr: Kullanıcı

en: User Description
tr: Kullanıcı Açıklaması

en: User Display Name
tr: Kullanıcı Görünen Adı

en: User Email
tr: Kullanıcı E-postası

[ctx: User Enrolled Courses]
en: User Enrolled %s
tr: Kullanıcı Kayıtlı %s

[ctx: User Enrolled in Courses Label]
en: User Enrolled in %s
tr: Kullanıcı Kayıtlı %s

en: User First Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User ID
tr: Kullanıcı Kimliği

en: User ID to enroll user into.
tr: Kullanıcıyı kaydettirmek için kullanıcı kimliği.

en: User ID.
tr: Kullanıcı Kimliği.

en: User IDs to enroll into Group.
tr: Gruba kaydolmak için kullanıcı kimlikleri.

en: User IDs to remove from Course. Limit 50 per request.
tr: Kurs'tan kaldırılacak kullanıcı kimlikleri. İstek başına 50 sınırla.

en: User IDs to remove from Group.
tr: Gruptan kaldırılacak kullanıcı kimlikleri.

en: User IDs to update in Course. Limit 50 per request.
tr: Kurs'ta güncellenecek kullanıcı kimlikleri. İstek başına 50 sınırla.

en: User Last Name
tr: Kullanıcı Soyadı

en: User Login
tr: Kullanıcı Girişi

en: User Nicename
tr: Kullanıcı Nicename

en: User Nickname
tr: Kullanıcı Takma Adı

en: User Profiles
tr: Kullanıcı Profilleri

en: User Profiles [Guide]
tr: Kullanıcı Profilleri [Guide]

en: User Reports
tr: Kullanıcı Raporları

en: User Status
tr: Kullanıcı Durumu

[ctx: User Status Course Progress]
en: %s%% Complete
tr: %s%% Tamamlandı

[ctx: User Status Course Since]
en: Since %s
tr: %sberi

[ctx: User Status Course Steps]
en: %1$d/%2$d Steps
tr: %1$d/%2$d Adımlar

en: User URL
tr: Kullanıcı URL'si

en: User can apply after:
tr: Kullanıcı şu durumlarda başvurabilir:

en: User defined value to be passed into shortcode handler
tr: Kısa kod işleyicisine aktarılacak kullanıcı tanımlı değer

en: User does not exist.
tr: Kullanıcı mevcut değil.

en: User e-mail notification
tr: Kullanıcı e-posta bildirimi

en: User e-mail settings
tr: Kullanıcı e-posta ayarları

en: User identification has been reset.
tr: Kullanıcı kimliği sıfırlandı.

en: User is automatically enrolled in all Courses.
tr: Kullanıcı otomatik olarak tüm Derslere kaydedilir.

en: User meta
tr: Kullanıcı meta

en: User-ID
tr: Kullanıcı Kimliği

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Users can apply more than once to the leaderboard
tr: Kullanıcılar afiş için birden fazla kez başvurabilir

en: Users can apply multiple times
tr: Kullanıcılar birden çok kez başvurabilir

en: Users can pause, move backward and forward within the video
tr: Kullanıcılar video içinde duraklatabilir, geri ve ileri hareket edebilir

en: Using Permalinks
tr: Kalıcı Kullanma

en: V1 Endpoints
tr: V1 Uç Noktaları

en: V2 Endpoints (Beta)
tr: V2 Uç Noktaları (Beta)

en: Valid range is 1 to 24 when the Billing Cycle is set to months.
tr: Fatura Döngüsü ay olarak ayarlandığında geçerli aralık 1 ile 24 arasındadır.

en: Valid range is 1 to 5 when the Billing Cycle is set to years.
tr: Fatura Döngüsü yıl olarak ayarlandığında geçerli aralık 1-5 arasındadır.

en: Valid range is 1 to 52 when the Billing Cycle is set to weeks.
tr: Fatura Döngüsü hafta olarak ayarlandığında geçerli aralık 1 ile 52 arasındadır.

en: Valid range is 1 to 90 when the Billing Cycle is set to days.
tr: Fatura Döngüsü gün olarak ayarlandığında geçerli aralık 1 ile 90 arasındadır.

en: Value
tr: Değer

en: Value cannot be empty.
tr: Değer boş olamaz.

en: Value should be zero or greater with up to 2 decimal places.
tr: Değer en fazla 2 ondalık basamak ile sıfır veya daha büyük olmalıdır.

en: Values can also be mixed up
tr: Değerler de karıştırılabilir

en: Version
tr: Sürüm

en: Version:
tr: Sürüm:

en: Video Controls Display
tr: Video Kontrolleri Ekranı

en: Video Pause on Window Unfocused
tr: Pencerede Video Duraklatma Odaklanmamış

en: Video Progression
tr: Video İlerlemesi

en: Video Responsive CSS
tr: Video Duyarlı CSS

en: Video Resume
tr: Video Özgeçmiş

en: Video URL
tr: Video URL'si

en: Videos will automatically resize based on screen size
tr: Videolar ekran boyutuna göre otomatik olarak yeniden boyutlandırılır

en: View
tr: Görüntüle

en: View Assignment
tr: Atama Görüntüle

en: View Assignments
tr: Atamaları Görüntüle

[ctx: View Certificate Label]
en: View Certificate
tr: Sertifikayı Görüntüle

[ctx: View Certificates Label]
en: Search Certificates
tr: Sertifikaları Ara

[ctx: View Certificates Label]
en: View Certificates
tr: Sertifikaları Görüntüle

en: View Profile Statistics
tr: Profil İstatistikleri

[ctx: View Questions Button Label]
en: View %s
tr: Görünüm %s

en: View Submitted Essay
tr: Gönderilen Deneme Görüntüle

en: View Submitted Essays
tr: Gönderilen Denemeler Görüntüle

en: View all docs
tr: Tüm belgeleri görüntüle

en: View more
tr: Daha fazla görüntüle

en: View uploaded file
tr: Yüklenen dosyayı görüntüle

en: Visible After Specific Date (YYYY-MM-DD)
tr: Belirli bir tarihten sonra görünür (YYYY-MM-DD)

en: Visible After X day(s)
tr: X Gün (ler) Sonrası Görünür

en: Visitor
tr: Ziyaretçi

en: WP Category ID
tr: WP Kategori Kimliği

en: WP Category Selector
tr: WP Kategori Seçici

en: WP Category Settings
tr: WP Kategori Ayarları

en: WP Category Slug
tr: WP Kategori Sümüklüböcek

en: WP Post Categories
tr: WP Mesaj Kategorileri

en: WP Post Tags
tr: WP Posta Etiketleri

en: WP Profile
tr: WP Profili

en: WP Tag ID
tr: WP Etiket Kimliği

en: WP Tag Settings
tr: WP Etiket Ayarları

en: WP Tag Slug
tr: WP Etiket Slug

en: Waiting Review
tr: Bekleyen İnceleme

[ctx: Warning when no question was entered]
en: The %s is empty, click here to edit it.
tr: %s boş, düzenlemek için buraya tıklayın.

[ctx: Warning when no question was entered]
en: The %s is empty.
tr: %s boş.

en: Warning: This will remove ALL LearnDash data including any custom database tables.
tr: Uyarı: Bu, herhangi bir özel veritabanı tabloları da dahil olmak üzere TÜM LearnDash verilerini kaldıracaktır.

en: We know you are excited to get started, but before you do it is very important that you first add your license details below!
tr: Başlamak için heyecanlı olduğunuzu biliyoruz, ancak bunu yapmadan önce lisans bilgilerinizi aşağıya eklemeniz çok önemlidir!

en: Welcome to LearnDash!
tr: LearnDash'e hoş geldiniz!

en: When enabled, the first message will be diplayed to ALL users. To customize the message based on earned score, add new Graduation Levels and set the 'From' field to the desired grade.
tr: Etkinleştirildiğinde, ilk mesaj TÜM kullanıcılara görüntülenir. Mesajı kazanılan puana göre özelleştirmek için yeni Mezuniyet Düzeyleri ekleyin ve 'Kimden' alanını istediğiniz nota ayarlayın.

en: When the LearnDash plugin or related add-ons are activated they will create the following tables. If the tables are not present try reactivating the plugin. If the table still do not show check the DB_USER defined in your wp-config.php and ensure it has the proper permissions to create tables. Check with your host for help.
tr: LearnDash eklentisi veya ilgili eklentiler etkinleştirildiğinde aşağıdaki tabloları oluşturur. Tablolar mevcut değilse eklentiyi yeniden etkinleştirmeyi deneyin. Tablo hala göstermiyorsa, wp-config.php dosyanızda tanımlanan DB_USER kontrol edin ve tablo oluşturmak için uygun izinlere sahip olduğundan emin olun. Yardım için ev sahibi ile kontrol edin.

en: Where should leaderboard be displayed:
tr: Afiş tablosu nerede gösterilmelidir:

en: Where should the fields be displayed:
tr: Alanlar nerede gösterilmelidir:

en: Whether the HTML is allowed in the answer or not
tr: HTML'nin yanıtta izin verilip verilmediği

en: Whether the answer can be graded or not.
tr: Cevabın derecelendirilip derecelendirilemeyeceği.

en: Whether the answer is correct.
tr: Cevabın doğru olup olmadığı.

en: Whether the different points modus is activated.
tr: Farklı noktalar modus aktif olup olmadığı.

en: Whether the incorrect and correct message are same.
tr: Yanlış ve doğru mesajın aynı olup olmadığı.

en: Whether the individual points for the answers are activated.
tr: Cevaplar için bireysel noktaların etkinleştirilip etkinleştirilmediği.

en: Whether to allow HTML in sort string.
tr: Sıralama dizesinde HTML izin verilip verilmeyeceği.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
tr: Çöp kutusunun atlanıp silinmesinin gerekip gerekmediğini.

en: Whether to distinguish between correct and incorrect when the different point modus is activated.
tr: Farklı nokta modus etkinleştirildiğinde doğru ve yanlış arasında ayrım yapılıp yapmayacağı.

en: Whether to show points in box.
tr: Kutuda noktaların gösterilip gösterilmeyeceği.

en: Which users should be displayed:
tr: Hangi kullanıcılar görüntülenmelidir:

en: Who can apply?
tr: Kimler başvurabilir?

en: Who can sign up to the list
tr: Listeye kimler kaydolabilir

en: Wide (1180px)
tr: Geniş (1180 px)

en: WooCommerce Integration [Article]
tr: WooCommerce Entegrasyonu [Article]

en: WordPress Active Plugins
tr: WordPress Etkin Eklentiler

en: WordPress Active Theme
tr: WordPress Aktif Tema

en: WordPress Home URL
tr: WordPress Ana Sayfa URL'si

en: WordPress Settings
tr: WordPress Ayarları

en: WordPress Site URL
tr: WordPress Site URL'si

en: WordPress Version
tr: WordPress Sürümü

en: WordPress default
tr: WordPress varsayılan

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
tr: WordPress.org Eklenti Sayfa &#187;

en: XML could not be loaded.
tr: XML yüklenemedi.

en: Year
tr: Yıl

en: Yes
tr: Evet

en: Yes (default)
tr: Evet (varsayılan)

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: You are not allowed to access this file.
tr: Bu dosyaya erişmenize izin verilmiyor.

en: You are not currently logged in.
tr: Şu anda oturum açmamışsınız.

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
tr: Bir soru için sınıflandırma kategorisi atayabilirsiniz. Kategoriler örneğin istatistik işlevinde görülebilir.

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
tr: Kullanıcıların adını veya e-posta adresini istemek için özel alanlar oluşturabilirsiniz.

en: You can manage categories in global settings.
tr: Genel ayarlarda kategorileri yönetebilirsiniz.

en: You can not enter again.
tr: Tekrar giremezsiniz.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişmek için yeterli izinleriniz yok.

en: You do not have sufficient permissions to change the license information.
tr: Lisans bilgilerini değiştirmek için yeterli izinleriniz yok.

en: You don't currently have access to this content
tr: Şu anda bu içeriğe erişiminiz yok

en: You entered wrong captcha code.
tr: Yanlış captcha kodu girmişsin.

en: You have an assignment awaiting approval.
tr: Onay bekleyen bir görevin var.

en: You have assignments awaiting approval.
tr: Onay bekleyen görevleriniz var.

en: You have errors on the following settings
tr: Aşağıdaki ayarlarda hatalarınız var

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var. Devam ederseniz, kaybolacaklar.

en: You must fill out this field.
tr: Bu alanı doldurmalısınız.

en: You must first complete the following:
tr: Önce aşağıdakileri tamamlamanız gerekir:

en: You must input a whole number value or leave blank to default to 0.
tr: Bir tam sayı değeri girmeniz veya varsayılan olarak 0 olarak boş bırakmanız gerekir.

en: You must specify a date.
tr: Bir tarih belirtmelisiniz.

en: You must specify a name.
tr: Bir ad belirtmelisiniz.

en: You must specify a number.
tr: Bir sayı belirtmelisiniz.

en: You must specify a template name.
tr: Bir şablon adı belirtmelisiniz.

en: You must specify a text.
tr: Bir metin belirtmelisiniz.

en: You must specify an email address.
tr: Bir e-posta adresi belirtmelisiniz.

en: You must watch the video before accessing this content
tr: Bu içeriğe erişmeden önce videoyu izlemelisiniz

en: You need to define a search term to order by relevance.
tr: Alaka düzeyine göre sipariş vermek için bir arama terimi tanımlamanız gerekir.

en: You need to define an include parameter to order by include.
tr: Sipariş vermek için bir include parametresi tanımlamanız gerekir.

en: You signed up successfully.
tr: Başarıyla kaydoldun.

en: You've earned a certificate!
tr: Bir sertifika kazandın!

en: Your active license gives you access to product support and updates that we push out.
tr: Etkin lisansınız, ürün desteğine ve gönderdiğimiz güncellemelere erişmenizi sağlar.

en: Your license details were emailed to you after purchase.
tr: Lisans bilgileriniz satın aldıktan sonra size e-postayla gönderildi.

en: Your license is valid.
tr: Lisansınız geçerli.

en: Your name can not exceed 15 characters.
tr: Adınız 15 karakteri geçemez.

en: Your response is awaiting for approval.
tr: Cevabınız onay için bekliyor.

en: Your score
tr: Puanınız

en: Zip
tr: Fermuar

en: all
tr: bütün

en: all users
tr: tüm kullanıcılar

en: anonymous users only
tr: sadece anonim kullanıcılar

en: answer
tr: Cevap

en: answers
tr: cevaplar

en: approve
tr: onaylamak

en: available point(s)
tr: kullanılabilir noktalar

en: average
tr: ortalama

en: back to overview
tr: genel bakışa geri dön

en: below the "result text"
tr: “sonuç metninin” altında

en: best user
tr: en iyi kullanıcı

en: buy
tr: satın almak

en: cancel
tr: iptal

en: close
tr: kapat

en: comments
tr: yorumlar

[ctx: comments]
en: %s Comment | %s Comments
tr[0]: %s Yorum
tr[1]: %s Yorum

en: date
tr: tarih

en: day | days
tr[0]: gün
tr[1]: günler

en: day(s)
tr: gün (ler)

en: days
tr: günler

en: display captcha
tr: captcha

en: don't display
tr: gösterme

en: e.g. 0
tr: örn. 0

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
tr: örn. IE ile birlikte özel karakterler içeren etki alanı

en: edit
tr: düzenlemek

en: email
tr: E-posta

en: file(s) maximum
tr: maksimum dosya (lar)

en: filter
tr: filtre

en: for all users
tr: tüm kullanıcılar için

en: for registered users only
tr: sadece kayıtlı kullanıcılar için

en: from:
tr: itibaren:

en: here
tr: burada

en: in a button
tr: bir düğmede

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
tr: dakika içinde (önerilen 1440 dakika = 1 gün)

en: in percent
tr: yüzde olarak

en: insert automatically
tr: otomatik olarak ekle

en: jQuery support cors
tr: jQuery destek çekirdekleri

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
tr: daha az doğru { [1] [2] [3] [4] [5] } daha doğru

en: less true { [a] [b] [c] } more true
tr: daha az true { [a] [b] [c] } daha doğru

en: load template
tr: şablon yükle

en: loading
tr: yükleniyor

en: mini-Bootcamp
tr: mini-Acemi Kampı

en: minute
tr: dakika

en: minutes
tr: dakikalar

en: month | months
tr[0]: ay
tr[1]: aylar

en: month(s)
tr: ay (lar)

en: name
tr: ad

en: new template name
tr: yeni şablon adı

en: newest entry
tr: en yeni giriş

en: next  &rsaquo;
tr: sonraki  &rsaquo;

en: not ticked
tr: işaretlenmemiş

en: not to activate
tr: etkinleştirmek için değil

en: oldest entry
tr: en eski giriş

en: on your account.
tr: hesabınızda.

en: only anonymous users
tr: sadece anonim kullanıcılar

en: only registered users
tr: sadece kayıtlı kullanıcılar

en: opens in a new tab
tr: yeni bir sekmede açılır

en: or
tr: veya

en: page
tr: sayfa

en: passed
tr: geçti

en: per Page
tr: Sayfa başına

en: per page
tr: sayfa başına

en: percent
tr: yüzde

en: percentage
tr: yüzde

[ctx: placeholder Group]
en: %s Content Protection
tr: %s İçerik Koruması

[ctx: placeholder Quiz]
en: Start %s
tr: Başlat %s

[ctx: placeholder lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: "Join Group" button label]
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
tr: “%s" düğmesini belirli bir URL'ye yönlendirin.

[ctx: placeholder: "Take This Course" button label]
en: Entering a URL in this field will enable the "%s" button. The button will not display if this field is left empty. Relative URL beginning with a slash is acceptable.
tr: Bu alana bir URL girmek "%s" düğmesini etkinleştirir. Bu alan boş bırakılırsa düğme görüntülenmez. Eğik çizgi ile başlayan göreceli URL kabul edilebilir.

[ctx: placeholder: "Take this Course" button label]
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
tr: “%s" düğmesini belirli bir URL'ye yönlendirin.

[ctx: placeholder: %1$s: Courses, %2$s: Course, %3$s: Lessons, %4$s: Topics, %5$s: Quizzes]
en: %1$s offer a convenient and organized way for you to deliver training content. Create a %2$s and include %3$s, %4$s, %5$s, Assignments, and more!
tr: %1$s , eğitim içeriği sunmanız için uygun ve organize bir yol sunar. Bir %2$s oluşturun ve %3$s, %4$s, %5$s, Atamalar ve daha fazlasını ekleyin!

[ctx: placeholder: %1$s: Lessons, %2$s: Course]
en: Creating %1$s for Your %2$s
tr: Oluşturma %1$s için Sizin %2$s

[ctx: placeholder: %1$s: Questions, %2$s: Quiz, %3$s: Questions, %4$s: Quiz]
en: You can add %1$s when you create a %2$s, or you can choose to add %3$s at any time and add them to a %4$s later.
tr: Bir %2$soluşturduğunuzda %1$s ekleyebilir veya %3$s eklemeyi seçebilir ve daha sonra %4$s ekleyebilir.

[ctx: placeholder: %1$s: Quiz, %2$s: Course]
en: Certificates can be awarded based on %1$s performance or at the very end of a %2$s. Once earned, the Certificate is available for PDF download from the user’s LearnDash profile.
tr: Sertifikalar dayalı verilebilir %1$s performans veya en sonunda %2$s. Kazanıldıktan sonra Sertifika, kullanıcının LearnDash profilinden PDF indirilebilir.

[ctx: placeholder: %1$s: Quizzes, %2$s: Course, %3$s: Quiz, %4$s: Course]
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have a %3$s in the middle of a %4$s, or you can put it at the end
tr: %1$s , öğrencilerinizin %2$s içeriği anlayıp anlamadığını kontrol etmenin harika bir yoludur. Bir olabilir %3$s Bir ortasında %4$s, ya da sonunda koyabilirsiniz

[ctx: placeholder: , link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
tr: Tüm %1$s listelendiği ön uç arşiv sayfasını etkinleştirir. Değişikliğin etkili olması için %2$s gerekir.

[ctx: placeholder: Access Date]
en: Since: %s
tr: Beri: %s

[ctx: placeholder: Admin Email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
tr: Bu, gönderenin e-posta adresidir. Sağlanmazsa, yönetici e-postası <strong>(%s)</strong> kullanılacaktır.

[ctx: placeholder: Assignment]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Assignment]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Assignments]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Comma separated list of file extentions]
en: Allowed file types: %s
tr: İzin verilen dosya türleri: %s

[ctx: placeholder: Completed date]
en: Completed: %s
tr: Tamamlandı: %s

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access Expiration
tr: %s Erişim Sona Erme

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access List
tr: %s Erişim Listesi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Access Settings
tr: %s Erişim Ayarları

[ctx: placeholder: Course]
en: %s All Complete
tr: %s Hepsi Tamamlandı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Auto-enroll
tr: %s Otomatik kayıt

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Auto-enrollment
tr: %s Otomatik kayıt

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder
tr: %s Oluşturucu

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder Interface
tr: %s Oluşturucu Arayüzü

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder [Article]
tr: %s Oluşturucu [Article]

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Builder [Article] (only available in English)
tr: %s Builder [Article] (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category Settings
tr: %s Kategori Ayarları

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category Slug
tr: %s Kategori Sümüklüböcek

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Certificate
tr: %s Sertifika

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Complete
tr: %s Tamamlandı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Completed On (date)
tr: %s Tamamlandı (tarih)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Content
tr: %s İçerik

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Enrolled On (date)
tr: %s Kayıtlı Açık (tarih)

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Enrolled Users Count
tr: %s Kayıtlı Kullanıcı Sayısı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Expire Status
tr: %s Sona Erme Durumu

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Field Label
tr: %s Alan Etiketi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s ID.
tr: %s Kimlik.

[ctx: placeholder: Course]
en: %s In Progress
tr: %s Devam Ediyor

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Info
tr: %s Bilgi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Information
tr: %s Bilgi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s List
tr: %s Liste

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Materials
tr: %s Malzemeler

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Not Started
tr: %s Başlatılmadı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Points
tr: %s Puan

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Points Access
tr: %s Puan Erişim

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Prerequisites
tr: %s Önkoşul

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Prerequisites Compare
tr: %s Önkoşul Karşılaştır

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price
tr: %s Fiyat

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price Type
tr: %s Fiyat Türü

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Price Type must be Free, PayNow or Subscribe.
tr: %s Fiyat Türü Ücretsiz, PayNow veya Abone Olmalıdır.

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress
tr: %s İlerleme

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress Overview
tr: %s İlerleme Genel Bakış

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progress Status
tr: %s İlerleme Durumu

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progression
tr: %s İlerleme

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Progression Disabled
tr: %s İlerleme Devre Dışı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Required
tr: %s Gerekli

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Resume
tr: %s Özgeçmiş

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Search
tr: %s Arama

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Steps
tr: %s Adımlar

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Table Pagination
tr: %s Tablo Sayfası

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag Settings
tr: %s Etiket Ayarları

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag Slug
tr: %s Etiket Slug

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Title
tr: %s Başlık

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Course]
en: %s Users
tr: %s Kullanıcı

[ctx: placeholder: Course]
en: %s access expired on:
tr: %s erişim süresi doldu:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s access will expire on:
tr: %s erişim süresi sona erecek:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Course]
en: %s progress details:
tr: %s ilerleme ayrıntıları:

[ctx: placeholder: Course]
en: %s progress per page:
tr: Sayfa başına%s ilerleme:

[ctx: placeholder: Course]
en: -- No %s --
tr: — Hayır %s—

[ctx: placeholder: Course]
en: -- Select a %s --
tr: — Bir %s seçin —

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Course]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Status
tr: Tümü %s Durum

[ctx: placeholder: Course]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Course]
en: Allows the user to move freely through the %s without following the designated step sequence
tr: Kullanıcının belirlenen adım sırasını takip etmeden %s üzerinden serbestçe hareket etmesini sağlar

[ctx: placeholder: Course]
en: Alter %s Access List
tr: %s Erişim Listesini Alter

[ctx: placeholder: Course]
en: Any content added below is displayed on the main %s page
tr: Aşağıda eklenen herhangi bir içerik ana %s sayfasında görüntülenir

[ctx: placeholder: Course]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Associate with a %s.
tr: %sile ilişkilendirin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Associated %s
tr: İlişkilendirilmiş %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Course]
en: Bypass %s limits
tr: %s sınırlarını atlama

[ctx: placeholder: Course]
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
tr: %s içerik tablosunun TÜM kullanıcılara mı yoksa yalnızca kayıtlı kişilerinize mi görüntüleneceğini seçin

[ctx: placeholder: Course]
en: Closed %s Button URL
tr: Kapalı %s Düğme URL'si

[ctx: placeholder: Course]
en: Closed %s Price
tr: Kapalı %s Fiyat

[ctx: placeholder: Course]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
tr: LearnDash %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri'ni denetleyin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
tr: Taksonomilerin sizin LearnDash düzenlemek daha iyi kullanılabilir Kontrol %s.

[ctx: placeholder: Course]
en: Convert %s Access Lists
tr: %s Erişim Listelerini Dönüştür

[ctx: placeholder: Course]
en: Creating a %s Listing
tr: %s İlan Oluşturma

[ctx: placeholder: Course]
en: Creating a Great %s Certificate
tr: Harika bir %s Sertifikası Oluşturma

[ctx: placeholder: Course]
en: Custom %s Order
tr: Özel %s Sipariş

[ctx: placeholder: Course]
en: Data Upgrade %s Access Lists Convert
tr: Veri Yükseltme %s Erişim Listeleri Dönüştürme

[ctx: placeholder: Course]
en: Disable %s Content Table
tr: %s İçerik Tablosunu devre dışı bırak

[ctx: placeholder: Course]
en: Displays a list of %s
tr: %slistesini görüntüler

[ctx: placeholder: Course]
en: Earned %s Points:
tr: Kazanılan %s Puan:

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Course]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Course]
en: Enable %s Points
tr: %s Puanı Etkinleştir

[ctx: placeholder: Course]
en: Enable %s Prerequisites
tr: %s Önkoşul Etkinleştir

[ctx: placeholder: Course]
en: Enrolled On (date)
tr: Kayıtlı (tarih)

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of days a user has access to this %s.
tr: Bir kullanıcının bu %serişebileceği gün sayısını girin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of points a user must have to access this %s.
tr: Bir kullanıcının bu %serişmek için sahip olması gereken nokta sayısını girin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Enter the number of points a user will receive for this %s.
tr: Bir kullanıcının bu %siçin alacağı puan sayısını girin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Essay %s
tr: Kompozisyon %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Expand All %s Sections
tr: Tüm %s Bölümleri Genişlet

[ctx: placeholder: Course]
en: Expand All %s sections
tr: Tümünü Genişlet %s bölümleri

[ctx: placeholder: Course]
en: Export User %s Data &raquo;
tr: Kullanıcı %s Verilerini Dışarı Aktar &raquo;

[ctx: placeholder: Course]
en: Extra %s points
tr: Ekstra %s puan

[ctx: placeholder: Course]
en: Global %s Management & Display Settings
tr: Global %s Yönetim ve Ekran Ayarları

[ctx: placeholder: Course]
en: Hide %s Content Table
tr: %s İçerik Tablosunu Gizle

[ctx: placeholder: Course]
en: Hide %s Content table when user is not enrolled.
tr: Kullanıcı kayıtlı olmadığında %s İçerik tablosunu gizle.

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %1$s ID.
tr: Geçersiz %1$s ID.

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %s ID
tr: Geçersiz %s Kimlik

[ctx: placeholder: Course]
en: Invalid %s ID.
tr: Geçersiz %s ID.

[ctx: placeholder: Course]
en: LD %s Info
tr: LD %s Bilgisi

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Builder
tr: LearnDash %s Oluşturucu

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Complete
tr: LearnDash %s Tamamlandı

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Content
tr: LearnDash %s İçerik

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Expire Status
tr: LearnDash %s Sona Erme Durumu

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s In Progress
tr: LearnDash %s Devam Ediyor

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Info [courseinfo]
tr: LearnDash %s Bilgi [courseinfo]

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Info [ld_course_info]
tr: LearnDash %s Bilgi [ld_course_info]

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s List
tr: LearnDash %s Listesi

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Not Started
tr: LearnDash %s Başlatılmadı

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash %s Settings
tr: LearnDash %s Ayarları

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash - %s attempt and score information of users. Visible only to users logged in.
tr: LearnDash - %s girişimi ve kullanıcıların puan bilgileri. Yalnızca oturum açan kullanıcılar tarafından görünür.

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash LMS %s Assignments
tr: LearnDash LMS %s Ödevleri

[ctx: placeholder: Course]
en: LearnDash User %s Points
tr: LearnDash Kullanıcı %s Puanı

[ctx: placeholder: Course]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Kategoriyi yönetin

[ctx: placeholder: Course]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Etiketleri yönetin

[ctx: placeholder: Course]
en: Missing %s ID
tr: %s Kimlik Ekip

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Course]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Course]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Course]
en: No associated %s
tr: İlişkilendirilmemiş %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Options for %s materials
tr: %s malzeme seçenekleri

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Course]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Course]
en: Pay Now %s Price
tr: Şimdi Öde %s Fiyat

[ctx: placeholder: Course]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Primary %s
tr: Birincil %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Require users to watch the full video as part of the %s progression. Use shortcode [ld_video] to move within the post content.
tr: Kullanıcıların %s ilerlemesinin bir parçası olarak tam videoyu izlemelerini isteyin. Gönderi içeriğinin içinde taşımak için kısa kod [ld_video] kullanın.

[ctx: placeholder: Course]
en: Requires the user to progress through the %s in the designated step sequence
tr: Kullanıcının belirlenen adım dizisindeki %s ile ilerlemesini gerektirir

[ctx: placeholder: Course]
en: Resume %s
tr: Özgeçmiş %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Return to %s Overview
tr: %s Genel Görünüme Dön

[ctx: placeholder: Course]
en: Return to %s link/button.
tr: %s bağlantı/düğmeye geri dönün.

[ctx: placeholder: Course]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Course]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Course]
en: Select a %s
tr: Bir %sseçin

[ctx: placeholder: Course]
en: Select this option if you want the user's %s progress to be deleted when their access expires.
tr: Kullanıcının %s ilerlemesinin erişim süresi dolduğunda silinmesini istiyorsanız bu seçeneği belirleyin.

[ctx: placeholder: Course]
en: Set Primary %s
tr: Birincil Ayarla %s

[ctx: placeholder: Course]
en: Shared %s Steps
tr: Paylaşılan %s Adımlar

[ctx: placeholder: Course]
en: Show %s Content
tr: %s İçeriği Göster

[ctx: placeholder: Course]
en: Show %s Thumbnail
tr: %s Küçük Resmi Göster

[ctx: placeholder: Course]
en: Show Earned %s Points
tr: Kazanılan %s Puanı Göster

[ctx: placeholder: Course]
en: Subscribe %s Price
tr: Abone %s Fiyat

[ctx: placeholder: Course]
en: Switch to the Primary %s to edit this setting
tr: Bu ayarı düzenlemek için Birincil %s geçin

[ctx: placeholder: Course]
en: The %s price type is set to "open". This means ALL are automatically enrolled.
tr: %s fiyat türü “açık” olarak ayarlanır. Bu, TÜM otomatik olarak kaydedilir demektir.

[ctx: placeholder: Course]
en: The below video is tied to %s progression
tr: Aşağıdaki video %s ilerlemesine bağlıdır

[ctx: placeholder: Course]
en: This block displays %s related information
tr: Bu blok %s ilgili bilgi görüntüler

[ctx: placeholder: Course]
en: This block shows the content if the user is enrolled into the %s but not yet completed.
tr: Bu blok, kullanıcının %s değerine kaydedilmiş ancak henüz tamamlanmamışsa içeriği gösterir.

[ctx: placeholder: Course]
en: Total %s steps
tr: Toplam %s adım

[ctx: placeholder: Course]
en: Total User %s Points
tr: Toplam Kullanıcı %s Puanı

[ctx: placeholder: Course]
en: Total User %s Time
tr: Toplam Kullanıcı %s Süresi

[ctx: placeholder: Course]
en: Unique %s identifier for the object.
tr: Nesne için benzersiz %s tanımlayıcısı.

[ctx: placeholder: Course]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Course]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Course]
en: Upgrade %s Meta
tr: Yükselt %s Meta

[ctx: placeholder: Course]
en: Upgrade User %s Data
tr: Kullanıcı %s Verilerini Yükselt

[ctx: placeholder: Course]
en: Use %s Builder
tr: %s Builder kullan

[ctx: placeholder: Course]
en: User %s Points
tr: Kullanıcı %s Puanı

[ctx: placeholder: Course]
en: User %s Progress
tr: Kullanıcı %s İlerleme

[ctx: placeholder: Course]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Course]
en: You can change the LD-%s enrollees by user ID (Proceed with caution)
tr: Kullanıcı KIMLIĞI tarafından LD-%s kayıtlı kişileri değiştirebilirsiniz (Dikkatle devam edin)

[ctx: placeholder: Course]
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
tr: Kaydedilmemiş %s Builder değişiklikleri var. Gitmek istediğine emin misin?

[ctx: placeholder: Course]
en: Your access to this %s has expired.
tr: Bu %s erişiminiz sona erdi.

[ctx: placeholder: Course Access Expire Date]
en: (expires %s)
tr: (süresi %s)

[ctx: placeholder: Course Access Expired Date]
en: (access expired %s)
tr: (erişim süresi doldu %s)

[ctx: placeholder: Course Label]
en: %s Shortcodes
tr: %s Kısa Kodlar

[ctx: placeholder: Course label, URL to online documentation]
en: The documentation for %1$s Shortcodes and Blocks has moved online (only available in English). %2$s
tr: %1$s Kısa Kodlar ve Bloklar için belgeler çevrimiçi olarak taşındı (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur). %2$s

[ctx: placeholder: Course label.]
en: External link to %s Shortcodes and Blocks online documentation
tr: %s Kısa Kodlar ve Bloklar çevrimiçi dokümantasyona harici bağlantı

[ctx: placeholder: Course, Course]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
tr: %1$s Bir içinde kullanılmadığında kimlik gereklidir %2$s.

[ctx: placeholder: Course, Courses, Course]
en: Your %1$s is created and you have also configured registration/login and how you will accept payment (in the event that you are selling your %2$s). It is now time to create a %3$s Listing which is easy to do using the Course Grid Add-on.
tr: Sizin %1$s oluşturulur ve ayrıca kaydı/giriş ve ödeme kabul edecek nasıl yapılandırılmış (Eğer satış durumunda %2$s). Şimdi Kurs Izgarası Eklentisi'ni kullanarak yapmak kolay bir %3$s İlan oluşturma zamanı.

[ctx: placeholder: Course, Group]
en: Enrolled %1$s / %2$s
tr: Kayıtlı %1$s / %2$s

[ctx: placeholder: Course, Quiz, Course]
en: %1$s ID or %2$s ID is required when not used within a %3$s.
tr: %1$s ID veya %2$s ID bir içinde kullanılmadığında gereklidir %3$s.

[ctx: placeholder: Course.]
en: %s Access Settings [Article]
tr: %s Erişim Ayarları [Article]

[ctx: placeholder: Course.]
en: %s Builder
tr: %s Oluşturucu

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s / Users
tr: %s /Kullanıcılar

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Count
tr: %s Sayma

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Documentation (only available in English)
tr: %s Belgeler (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Order
tr: %s Sipariş

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Per Page
tr: %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Permalink slug
tr: %s Kalıcı sümüklü böcek

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s order by
tr: %s tarafından sipariş

[ctx: placeholder: Courses]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Courses]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Courses]
en: Data Upgrade %s
tr: Veri Yükseltme %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Enrolled %s Status
tr: Kayıtlı %s Durum

[ctx: placeholder: Courses]
en: Getting started with LearnDash %s
tr: LearnDash'e başlarken %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Manage %s
tr: Yönet %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: My %s
tr: Benim %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Courses]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Courses]
en: Once you have finished creating your %s it is time to configure user registration so that people can access them! In this video we explain how to create an attractive login and registration form.
tr: %s oluşturmayı tamamladıktan sonra, kullanıcı kaydını yapılandırmanın zamanı geldi, böylece insanlar onlara erişebilir! Bu videoda cazip bir giriş ve kayıt formu nasıl oluşturulacağını açıklıyoruz.

[ctx: placeholder: Courses]
en: Order of %s displayed
tr: %s sırası görüntülenen

[ctx: placeholder: Courses]
en: Registered %s
tr: Kayıtlı %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Sell Online %s
tr: Çevrimiçi Sat %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Shared %s
tr: Paylaşılan %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Show All %s (default)
tr: Tümünü Göster %s (varsayılan)

[ctx: placeholder: Courses]
en: Show Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlıları Göster %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Show Registered %s
tr: Kayıtlı Göster %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: Show not-Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlı Olmayan %s Göster

[ctx: placeholder: Courses]
en: User %s
tr: Kullanıcı %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Courses]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
tr: gösterir %s belirtilen WP etiket kimliği ile.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned category ID.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned tag ID.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Courses]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: Courses per page]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Courses, Course]
en: Creating %1$s with the %2$s Builder
tr: %2$s Builder ile %1$s oluşturma

[ctx: placeholder: Courses, User Nicename]
en: Filter %1$s by user "%2$s"
tr: Kullanıcıya göre %1$s filtrele "%2$s”

[ctx: placeholder: Courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholder: Courses, filter Courses by user URL]
en: Total %1$s: %2$s
tr: Toplam %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Courses.]
en: Selling Your %s
tr: %sSatmak

[ctx: placeholder: Date when lesson will be available]
en: Available on %s
tr: %süzerinde mevcut

[ctx: placeholder: Default Order By, Order]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
tr: Varsayılan sıralamayı %2$s sırada %1$s göre kullanma

[ctx: placeholder: Default per page]
en: Default per page controls all shortcodes and widget. Default is %d. Set to zero for no pagination.
tr: Sayfa başına varsayılan tüm kısa kodları ve widget'ı kontrol eder. Varsayılan %ddeğeridir. Hiçbir sayfalandırma için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholder: Essay]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Essay]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Essay]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Essay]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Essays]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Access Settings
tr: %s Erişim Ayarları

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Administration
tr: %s Yönetim

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Attributes
tr: %s Nitelikler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category Settings
tr: %s Kategori Ayarları

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category Slug
tr: %s Kategori Sümüklüböcek

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Certificate
tr: %s Sertifika

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Completed On (date)
tr: %s Tamamlandı (tarih)

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Completed Percentage
tr: %s Tamamlanan Yüzde

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Content
tr: %s İçerik

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Content Protection
tr: %s İçerik Koruması

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Enrolled On (date)
tr: %s Kayıtlı Açık (tarih)

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Enrolled Users Count
tr: %s Kayıtlı Kullanıcı Sayısı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Hierarchy
tr: %s Hiyerarşi

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Info
tr: %s Bilgi

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Leaders
tr: %s Liderler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s List
tr: %s Liste

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Materials
tr: %s Malzemeler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Parent
tr: %s Ebeveyn

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Price
tr: %s Fiyat

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Price Type
tr: %s Fiyat Türü

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Search
tr: %s Arama

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Table Pagination
tr: %s Tablo Sayfası

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag Settings
tr: %s Etiket Ayarları

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag Slug
tr: %s Etiket Slug

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Title
tr: %s Başlık

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Group]
en: %s Users
tr: %s Kullanıcı

[ctx: placeholder: Group]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Group]
en: -- No %s --
tr: — Hayır %s—

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Group]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Group]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Status
tr: Tümü %s Durum

[ctx: placeholder: Group]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Group]
en: Any %s
tr: Herhangi bir %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Any content added below is displayed on the main %s page
tr: Aşağıda eklenen herhangi bir içerik ana %s sayfasında görüntülenir

[ctx: placeholder: Group]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Group]
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
tr: %s içerik tablosunun TÜM kullanıcılara mı yoksa yalnızca kayıtlı kişilerinize mi görüntüleneceğini seçin

[ctx: placeholder: Group]
en: Closed %s Button URL
tr: Kapalı %s Düğme URL'si

[ctx: placeholder: Group]
en: Closed %s Price
tr: Kapalı %s Fiyat

[ctx: placeholder: Group]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
tr: LearnDash %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri'ni denetleyin.

[ctx: placeholder: Group]
en: Creating a %s
tr: Bir %soluşturma

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Group]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Group]
en: Email %s
tr: E-posta %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Enrolled On (date)
tr: Kayıtlı (tarih)

[ctx: placeholder: Group]
en: Global %s Management & Display Settings
tr: Global %s Yönetim ve Ekran Ayarları

[ctx: placeholder: Group]
en: Invalid %1$s ID.
tr: Geçersiz %1$s ID.

[ctx: placeholder: Group]
en: LearnDash %s Content Protection
tr: LearnDash %s İçerik Koruması

[ctx: placeholder: Group]
en: LearnDash %s Info [groupinfo]
tr: LearnDash %s Bilgi [groupinfo]

[ctx: placeholder: Group]
en: LearnDash %s List
tr: LearnDash %s Listesi

[ctx: placeholder: Group]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Kategoriyi yönetin

[ctx: placeholder: Group]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Etiketleri yönetin

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Group]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Group]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Group]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Group]
en: Pay Now %s Price
tr: Şimdi Öde %s Fiyat

[ctx: placeholder: Group]
en: Please login as a %s Administrator
tr: Lütfen %s Yönetici olarak giriş yapın

[ctx: placeholder: Group]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Group]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Group]
en: Search All %s Leaders
tr: %s Liderlerin Tümünü Ara

[ctx: placeholder: Group]
en: Search All %s Users
tr: Tüm %s Kullanıcıyı Ara

[ctx: placeholder: Group]
en: Search Assigned %s Leaders
tr: Atanan %s Liderleri Ara

[ctx: placeholder: Group]
en: Search Assigned %s Users
tr: Atanan %s Kullanıcıyı Ara

[ctx: placeholder: Group]
en: Search or select a %s…
tr: Bir %s…arayın veya seçin

[ctx: placeholder: Group]
en: Select %s
tr: Seçin %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Show %s Content
tr: %s İçeriği Göster

[ctx: placeholder: Group]
en: Show %s Thumbnail
tr: %s Küçük Resmi Göster

[ctx: placeholder: Group]
en: Subscribe %s Price
tr: Abone %s Fiyat

[ctx: placeholder: Group]
en: This block displays %s related information
tr: Bu blok %s ilgili bilgi görüntüler

[ctx: placeholder: Group]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Group]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Group]
en: User %s Status
tr: Kullanıcı %s Durumu

[ctx: placeholder: Group]
en: User Enrolled in %s
tr: Kullanıcı Kayıtlı %s

[ctx: placeholder: Group]
en: Users & %s Documentation (only available in English)
tr: Kullanıcılar & %s Belgeler (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Group]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Group Leaders Count]
en: Leaders %d
tr: Liderler %d

[ctx: placeholder: Group Users Count]
en: Users: %d
tr: Kullanıcılar: %d

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Auto-enroll
tr: %1$s %2$s Otomatik kayıt

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Count
tr: %1$s %2$s Sayma

[ctx: placeholder: Group, Courses]
en: %1$s %2$s Order
tr: %1$s %2$s Sipariş

[ctx: placeholder: Group, Group]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
tr: %1$s Bir içinde kullanılmadığında kimlik gereklidir %2$s.

[ctx: placeholder: Group, Groups]
en: A %1$s can be nested within other %2$s.
tr: A %1$s diğer %2$siçinde iç içe olabilir.

[ctx: placeholder: Group, lesson]
en: Admin or %1$s leader approval and grading required. The %2$s cannot be completed until the assignment is approved.
tr: Yönetici veya %1$s lider onayı ve derecelendirme gereklidir. %2$s , atama onaylanana kadar tamamlanamaz.

[ctx: placeholder: Group, topic]
en: Admin or %1$s leader approval and grading required. The %2$s cannot be completed until the assignment is approved.
tr: Yönetici veya %1$s lider onayı ve derecelendirme gereklidir. %2$s , atama onaylanana kadar tamamlanamaz.

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Count
tr: %s Sayma

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Per Page
tr: %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Permalink slug
tr: %s Kalıcı sümüklü böcek

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s are public on the front-end
tr: %s ön uçta halka açık

[ctx: placeholder: Groups]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Groups]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Associated %s
tr: İlişkilendirilmiş %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Groups]
en: Enrolled %s Status
tr: Kayıtlı %s Durum

[ctx: placeholder: Groups]
en: Leader of %s
tr: %slideri

[ctx: placeholder: Groups]
en: Manage %s
tr: Yönet %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: My %s
tr: Benim %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Groups]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search All %s
tr: Tümünü Ara %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search Enrolled %s
tr: Arama Kayıtlı %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Search Leader %s
tr: Arama Lideri %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Show All %s (default)
tr: Tümünü Göster %s (varsayılan)

[ctx: placeholder: Groups]
en: Show Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlıları Göster %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Show not-Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlı Olmayan %s Göster

[ctx: placeholder: Groups]
en: User %s
tr: Kullanıcı %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: Users & %s
tr: Kullanıcılar & %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
tr: gösterir %s belirtilen WP etiket kimliği ile.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned category ID.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned tag ID.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Groups]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: Groups, Courses]
en: Enrolled %1$s / %2$s
tr: Kayıtlı %1$s / %2$s

[ctx: placeholder: Groups, User Nicename]
en: Filter %1$s by user "%2$s"
tr: Kullanıcıya göre %1$s filtrele "%2$s”

[ctx: placeholder: Groups, filter Groups by user URL]
en: Total %1$s: %2$s
tr: Toplam %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: LD Category label]
en: Select %s
tr: Seçin %s

[ctx: placeholder: Language directory]
en: All translations are stored into the directory: %s
tr: Tüm çeviriler dizinde saklanır: %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Access Settings
tr: %s Erişim Ayarları

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Allow File Deletion.
tr: %s Atama Dosya Silinmesine İzin Ver.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Allowed file extensions. Comma separated pdf, xls, zip
tr: %s Assignment Allowed dosya uzantıları. Virgülle ayrılmış pdf, xls, zip

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Auto-approve Enabled
tr: %s Atama Otomatik Onaylama Etkin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Points Amount
tr: %s Atama Puanı Tutarı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Points Enabled
tr: %s Atama Puanı Etkin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Upload Count Limit.
tr: %s Atama Yükleme Sayısı Limiti.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Assignment Uploads Enabled
tr: %s Atama Yüklemeleri Etkin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category Settings
tr: %s Kategori Ayarları

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category Slug
tr: %s Kategori Sümüklüböcek

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Custom Post Type Options
tr: %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s List
tr: %s Liste

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Materials
tr: %s Malzemeler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Required
tr: %s Gerekli

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Search
tr: %s Arama

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag Settings
tr: %s Etiket Ayarları

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag Slug
tr: %s Etiket Slug

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Time Enabled
tr: %s Zaman Etkin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Timer Amount.
tr: %s Zamanlayıcı Miktarı.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Auto-complete
tr: %s Video Otomatik Tamamlama

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Autostart
tr: %s Video Otomatik Başlatma

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Completion Delay (seconds).
tr: %s Video Tamamlama Gecikmesi (saniye).

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Controls Display. YouTube and local videos only
tr: %s Video Kontrolleri Ekran. Yalnızca YouTube ve yerel videolar

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Progression Eabled
tr: %s Video İlerlemesi Eabled

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Progression URL
tr: %s Video İlerleme URL'si

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Show Mark Complete Button
tr: %s Video Gösterisi İşareti Tamamlandı Düğmesi

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s Video Shown before or after sub-steps
tr: %s Alt adımlardan önce veya sonra Gösterilen Video

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s auto-completion
tr: %s otomatik tamamlama

[ctx: placeholder: Lesson]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Lesson]
en: -- No %s --
tr: — Hayır %s—

[ctx: placeholder: Lesson]
en: -- Select a %s --
tr: — Bir %s seçin —

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add %1$s
tr: %1$sEkle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Any content added below is displayed on the %s page
tr: Aşağıda eklenen herhangi bir içerik %s sayfasında görüntülenir

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Associate with a %s.
tr: %sile ilişkilendirin.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Associated %s
tr: İlişkilendirilmiş %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
tr: %s zamanlayıcı veya Atamalar etkinleştirilirken etkinleştirilemiyor

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
tr: %s zamanlayıcı veya Video ilerlemesi etkinleştirilirken etkinleştirilemiyor

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Click the '+' to add a new %s
tr: Yeni bir %seklemek için '+' simgesine tıklayın

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Custom %s Order
tr: Özel %s Sipariş

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Disable %s Progression
tr: %s İlerlemesini devre dışı bırak

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Settings (new window)
tr: %s Ayarları Düzenle (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Enter %s per page value. Set to zero for no paging
tr: Sayfa başına %s değeri girin. Disk belleği yok için sıfıra ayarla

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Essay %s
tr: Kompozisyon %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Filter by %s ID
tr: %s ID'ye göre filtrele

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Forced %s Timer
tr: Zorla %s Zamanlayıcı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: LearnDash %s List
tr: LearnDash %s Listesi

[ctx: placeholder: Lesson]
en: LearnDash %s Settings
tr: LearnDash %s Ayarları

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Make %s Visible on Specific Date
tr: Belirli bir tarihte %s Görünür Yap

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Make %s visible ____ days after sign-up
tr: Kaydolduktan sonra %s görünür yap ____ gün

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Kategoriyi yönetin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Etiketleri yönetin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
tr: Kullanıcının tamamlanmış olarak işaretlenebilmesi için %s sayfada harcaması gereken minimum süre. Örnekler: 40 (40 saniye için), 20 sn, 45 sn, 2m 30 sn, 2 dk 30 sn, 1h 5m 10 sn, 1 saat 5 dk 10 sn

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Move %s
tr: %sTaşı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %1$s
tr: Yeni %1$s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Options for %s materials
tr: %s malzeme seçenekleri

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sample %s
tr: Örnek %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search or select a %s
tr: Ara veya bir %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Search or select a %s…
tr: Bir %s…arayın veya seçin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Select %s
tr: Seçin %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Select a %s
tr: Bir %sseçin

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Show %s Content
tr: %s İçeriği Göster

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Show %s Thumbnail
tr: %s Küçük Resmi Göster

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sort %s By
tr: %s Sırala

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Sort %s Direction
tr: Sırala %s Yön

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Start by adding a %s.
tr: %sekleyerek başlayın.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
tr: %s , ayarlanan süre geçene kadar tamamlanmış olarak işaretlenemez.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
tr: Video gösterilecek ve kullanıcının %silişkili adımlara erişebilmesi için tamamen izlenmesi gerekir.

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Lesson]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Lesson]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Lesson]
en: View %s (new window)
tr: Görünüm %s (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Lesson URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: Lesson, Lesson]
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
tr: Video, kullanıcı %1$silişkili adımlarını tamamladıktan sonra görünecektir. %2$stamamlamak için videonun tamamı izlenmelidir.

[ctx: placeholder: Lesson, Quizzes]
en: Drop %1$s %2$s Here
tr: Bırak %1$s %2$s Buraya

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: %1$s and %2$s Order
tr: %1$s ve %2$s Sipariş

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: Search or select a %1$s or %2$s…
tr: %1$s veya %2$s…arama yapın veya seçin

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
en: Select a %1$s or %2$s
tr: Bir %1$s veya %2$sseçin

[ctx: placeholder: Lesson, Topic, Quiz, Course.]
en: Manage all %1$s, %2$s, and %3$s associations within the %4$s Builder.
tr: %4$s Builder içindeki tüm %1$s, %2$sve %3$s ilişkilendirmeleri yönetin.

[ctx: placeholder: Lesson, Topics]
en: Drop %1$s %2$s Here
tr: Bırak %1$s %2$s Buraya

[ctx: placeholder: Lesson, Upload size limit]
en: %1$s Assignment Upload size limit. Max per server is %2$s
tr: %1$s Atama Yükleme boyutu sınırı. Sunucu başına maksimum %2$s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Count
tr: %s Sayma

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Documentation
tr: %s Dokümantasyon

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Documentation (only available in English)
tr: %s Belgeler (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Per Page
tr: %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Permalink slug
tr: %s Kalıcı sümüklü böcek

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Release Schedule
tr: %s Yayın Zamanlaması

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Lessons]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Control options specific to the %s post type
tr: %s gönderi türüne özgü kontrol seçenekleri

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
tr: Taksonomilerin sizin LearnDash düzenlemek daha iyi kullanılabilir Kontrol %s.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Custom %s Per Page
tr: Özel %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Drop %1$s here
tr: %1$s buraya bırakın

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Drop %s Here
tr: Bırak %s Burada

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Include %s only if user is enrolled.
tr: Yalnızca kullanıcı kayıtlıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Include %s only if user is logged in.
tr: Yalnızca kullanıcı oturum açtıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Lessons]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Lessons]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Lessons]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
tr: gösterir %s belirtilen WP etiket kimliği ile.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned category ID.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned tag ID.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Lessons]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: Lessons per page]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Link to Bootcamp page]
en: Go to the LearnDash %s
tr: LearnDash'e gidin %s

[ctx: placeholder: Link to Data Upgrade page]
en: The Data Upgrade %s must be run to enable the following settings.
tr: Veri Yükseltme %s aşağıdaki ayarları etkinleştirmek için çalıştırılmalıdır.

[ctx: placeholder: Link to Registration article.]
en: When active the LearnDash templates will be used for user login and %s pages.
tr: Etkinleştiğinde LearnDash şablonları kullanıcı girişi ve %s sayfa için kullanılır.

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Default maximum file size supported is: %s
tr: Desteklenen varsayılan maksimum dosya boyutu: %s

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Enter maximim file upload size. Example: 100KB, 2M, 2MB, 1G. Maximum upload file size: %s
tr: En üst düzeye dosya yükleme boyutunu girin. Örnek: 100KB, 2M, 2MB, 1G. Maksimum yükleme dosyası boyutu: %s

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
en: Maximum upload file size: %s
tr: Maksimum yükleme dosyası boyutu: %s

[ctx: placeholder: Page X of Y]
en: Page %1$s of %2$s
tr: Sayfa %1$s arasında %2$s

[ctx: placeholder: Points label]
en: %s: Not Enabled
tr: %s: Etkin Değil

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Post Name]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Post Name]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Parent %s
tr: Ebeveyn %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Post Name]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Post Type Plural label]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s draft updated.
tr: %s taslak güncellendi.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s published.
tr: %s yayınlandı.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s saved.
tr: %s kaydedildi.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s submitted.
tr: %s gönderildi.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
en: %s updated.
tr: %s güncellendi.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label, scheduled date]
en: %1$s scheduled for: %2$s.
tr: %1$s için planlanan: %2$s.

[ctx: placeholder: Post Type Singular Label, Revision Title]
en: %1$s restored to revision from %2$s.
tr: %1$s dan revizyon restore %2$s.

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Post Type singular name]
en: Filter by %s
tr: %sgöre filtrele

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Post title]
en: Edit "%s"
tr: Düzenle "%s”

[ctx: placeholder: Post title]
en: Filter listing by "%s"
tr: Listeyi "%s” ile filtrele

[ctx: placeholder: Post title]
en: View "%s"
tr: Görünüm "%s”

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Apply to sub-%s
tr: Alt-%suygula

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Do not apply to sub-%s
tr: Alt-%siçin geçerli değildir

[ctx: placeholder: Post type plural label]
en: Sub-%s
tr: Alt-%s

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID]
en: ProQuestion ID [%d] Model not found.
tr: ProQuestion ID [%d] Model bulunamadı.

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID Model not found [%2$d].
tr: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID Modeli bulunamadı [%2$d].

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID empty [%2$d].
tr: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz Kimliği boş [%2$d].

[ctx: placeholder: Profile Search Prompt Label]
en: Show %s Search Field
tr: %s Arama Alanını Göster

[ctx: placeholder: Progress percentage]
en: %s%% Complete
tr: %s%% Tamamlandı

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Completion
tr: %s Tamamlama

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Custom Post Type Options
tr: %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Display
tr: %s Ekran

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Numbering
tr: %s Numaralandırma

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Overview Table
tr: %s Genel Bakış Tablo

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Position
tr: %s Pozisyon

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Type
tr: %s Türü

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Types
tr: %s Türleri

[ctx: placeholder: Question]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Question]
en: %s categories cannot be disabled.
tr: %s kategoriler devre dışı bırakılamaz.

[ctx: placeholder: Question]
en: %s not found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Question]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Question]
en: %s templates
tr: %s şablon

[ctx: placeholder: Question]
en: Add %1$s
tr: %1$sEkle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add %s
tr: %sEkle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Question]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Question]
en: Additional %s Options
tr: Ek %s Seçenekler

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Question]
en: All %s Types
tr: Tüm %s Türleri

[ctx: placeholder: Question]
en: Any enabled elements below will be displayed in each %s
tr: Aşağıdaki etkin öğeler her bir %sgörüntülenecektir

[ctx: placeholder: Question]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Question]
en: Backend %s Widget
tr: Arka uç %s Widget

[ctx: placeholder: Question]
en: Click the '+' to add a new %s
tr: Yeni bir %seklemek için '+' simgesine tıklayın

[ctx: placeholder: Question]
en: Could not update the %s.
tr: %sgüncellenemedi.

[ctx: placeholder: Question]
en: Custom %s Ordering
tr: Özel %s Sipariş

[ctx: placeholder: Question]
en: Display the score achieved for each %s Category
tr: Her %s Kategori için elde edilen puanı göster

[ctx: placeholder: Question]
en: Drop %1$s here
tr: %1$s buraya bırakın

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Question]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Question]
en: Global %s Management & Display Settings
tr: Global %s Yönetim ve Ekran Ayarları

[ctx: placeholder: Question]
en: Invalid %s Type.
tr: Geçersiz %s Türü.

[ctx: placeholder: Question]
en: LearnDash %s Settings
tr: LearnDash %s Ayarları

[ctx: placeholder: Question]
en: Manage %s templates. Select a template then update the title or delete.
tr: %s şablonları yönetin. Bir şablon seçin ve başlığı güncelleyin veya silin.

[ctx: placeholder: Question]
en: New %1$s
tr: Yeni %1$s

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Question]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Question]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Question]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Question]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Question]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Question]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Question]
en: Skip %s
tr: %satla

[ctx: placeholder: Question]
en: The collection of %s answers.
tr: %s cevapların toplanması.

[ctx: placeholder: Question]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Question]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Question]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Question Points]
en: (%dpt) | (%dpts)
tr[0]: (%dpt)
tr[1]: (%dpuan)

[ctx: placeholder: Question Title]
en: Revert: %s
tr: Geri Çevir: %s

[ctx: placeholder: Question Type]
en: Filter listing by %s type
tr: Listeyi %s türe göre filtrele

[ctx: placeholder: Question label]
en: Could not delete the %s.
tr: %ssilinemedi.

[ctx: placeholder: Question, Quiz]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s  Documentation (only available in English)
tr: %s  Belgeler (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s displayed
tr: %s görüntülendi

[ctx: placeholder: Questions]
en: %s sorted
tr: %s sıralanmış

[ctx: placeholder: Questions]
en: Add %1$s
tr: %1$sEkle

[ctx: placeholder: Questions]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: All %s required to complete
tr: Tamamlamak için gereken tüm %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: An overview table will be shown for all %s.
tr: Tüm %siçin genel bir tablo gösterilecektir.

[ctx: placeholder: Questions]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Questions]
en: Data Upgrade ProQuiz %s
tr: Veri Yükseltme ProQuiz %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: Drop %s Here
tr: Bırak %s Burada

[ctx: placeholder: Questions]
en: Manage %s in builder
tr: Oluşturucuda %s yönet

[ctx: placeholder: Questions]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Questions]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Questions]
en: No associated %s
tr: İlişkilendirilmemiş %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: The number of correctly answered %s is NOT displayed on the Results page.
tr: Doğru yanıtlanan %s sayısı Sonuçlar sayfasında görüntülenmiyor.

[ctx: placeholder: Questions]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Questions]
en: View %s Button
tr: Görünüm %s Düğmesi

[ctx: placeholder: Questions]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: placeholder: Questions label, number of questions]
en: Total %1$s: %2$s
tr: Toplam %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Access Settings
tr: %s Erişim Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Attempts
tr: %s Denemeleri

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Builder
tr: %s Oluşturucu

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Builder Interface
tr: %s Oluşturucu Arayüzü

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category Settings
tr: %s Kategori Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category Slug
tr: %s Kategori Sümüklüböcek

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Certificate
tr: %s Sertifika

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Complete
tr: %s Tamamlandı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Custom Post Type Options
tr: %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Email Settings
tr: %s E-posta Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s ID.
tr: %s Kimlik.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Import/Export
tr: %s İçe/İhracat

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Info
tr: %s Bilgi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s List
tr: %s Liste

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Materials
tr: %s Malzemeler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Options
tr: %s Seçenekler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Prerequisites
tr: %s Önkoşul

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Required
tr: %s Gerekli

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Search
tr: %s Arama

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Statistics
tr: %s İstatistik

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Summary
tr: %s Özet

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag Settings
tr: %s Etiket Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag Slug
tr: %s Etiket Slug

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Template Management
tr: %s Şablon Yönetimi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Templates
tr: %s Şablonlar

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Title
tr: %s Başlık

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s complete. Results are being recorded.
tr: %s tamamlandı. Sonuçlar kaydediliyor.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s name
tr: %s isim

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s not found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template Deleted
tr: %s şablon Silindi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template Saved
tr: %s şablon Kayıtlı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s template management
tr: %s şablon yönetimi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: %s-summary
tr: %s-özet

[ctx: placeholder: Quiz]
en: -- No %s --
tr: — Hayır %s—

[ctx: placeholder: Quiz]
en: -- Select a %s --
tr: — Bir %s seçin —

[ctx: placeholder: Quiz]
en: 0 = Don't save answers. This option will save the user's answers into a browser cookie until the %s is submitted.
tr: 0 = Cevapları kaydetme. Bu seçenek, %s gönderilene kadar kullanıcının yanıtlarını bir tarayıcı tanımlama bilgisine kaydedecektir.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add %1$s
tr: %1$sEkle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Advanced %s
tr: Gelişmiş %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Any content added below is displayed on the %s page
tr: Aşağıda eklenen herhangi bir içerik %s sayfasında görüntülenir

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Assigned %s
tr: Atanan %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Associated %s
tr: İlişkilendirilmiş %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Click the '+' to add a new %s
tr: Yeni bir %seklemek için '+' simgesine tıklayın

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
tr: %s oluşturma ve görsel organizasyon için kontrol ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Control the %s email notification options
tr: %s e-posta bildirim seçeneklerini denetleme

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Creating a %s
tr: Bir %soluşturma

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Custom %s Time Formats
tr: Özel %s Zaman Biçimleri

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Delete selected %s template
tr: Seçili %s şablonunu sil

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Displays a list of %s
tr: %slistesini görüntüler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Settings
tr: %s Ayarları Düzenle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Settings (new window)
tr: %s Ayarları Düzenle (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Essay %s
tr: Kompozisyon %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Export %s
tr: İhracat %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Export %s Data &raquo;
tr: %s Veriyi Dışa Aktar &raquo;

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Filter by %s ID
tr: %s ID'ye göre filtrele

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Finish %s
tr: Bitiş %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Invalid %s ID
tr: Geçersiz %s Kimlik

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Advanced Settings
tr: LearnDash %s Gelişmiş Ayarlar

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Builder
tr: LearnDash %s Oluşturucu

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Complete
tr: LearnDash %s Tamamlandı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Custom Fields Settings
tr: LearnDash %s Özel Alan Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Leaderboard Settings
tr: LearnDash %s Liderlik Tahtası Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s List
tr: LearnDash %s Listesi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Mode Settings
tr: LearnDash %s Mod Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Result Settings
tr: LearnDash %s Sonuç Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Result Text Settings
tr: LearnDash %s Sonuç Metni Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Settings
tr: LearnDash %s Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash %s Template Settings
tr: LearnDash %s Şablon Ayarları

[ctx: placeholder: Quiz]
en: LearnDash LMS %s Essays
tr: LearnDash LMS %s Denemeler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Kategoriyi yönetin

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Etiketleri yönetin

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %1$s
tr: Yeni %1$s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: No %s
tr: Hayır %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Only the %s Post title is shown
tr: Sadece %s Mesaj başlığı gösterilir

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Options for %s materials
tr: %s malzeme seçenekleri

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Primary %s
tr: Birincil %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Protect %s Answers in Browser Cookie
tr: Tarayıcı Çerezinde %s Cevapları Koruyun

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Restart %s button
tr: %s düğmesini yeniden başlat

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Restrict %s Retakes
tr: %s Geri Ayar Kısıtla

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Save changed to selected %s template
tr: Kaydet seçilen %s şablonu değiştirildi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Save the user’s answers into a browser cookie until the %s is submitted
tr: Kullanıcının yanıtlarını %s gönderilene kadar bir tarayıcı çerezine kaydedin

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Select %s template
tr: %s şablon seç

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Select a %s
tr: Bir %sseçin

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Attempts
tr: %s Denemeleri Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Content
tr: %s İçeriği Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Leaderboard
tr: %s Liderlik Tahtasını Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Statistics
tr: %s İstatistik Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show %s Thumbnail
tr: %s Küçük Resmi Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Show User %s Attempts
tr: Kullanıcı %s Denemelerini Göster

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Standalone %s
tr: Tek başına %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Start automatically, without the "Start %s" button
tr: “Başlat %s" düğmesi olmadan otomatik olarak başla

[ctx: placeholder: Quiz]
en: The achieved %s score is NOT be displayed on the Results page
tr: Elde edilen %s puan Sonuçlar sayfasında DEĞİLDİR

[ctx: placeholder: Quiz]
en: The message below is displayed on the %s results page.
tr: Aşağıdaki mesaj %s sonuç sayfasında görüntülenir.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Unique %s Statistic identifier for the object.
tr: Nesne için benzersiz %s İstatistik tanımlayıcısı.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Unique %s identifier for the object.
tr: Nesne için benzersiz %s tanımlayıcısı.

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Upgrade User %s Data
tr: Kullanıcı %s Verilerini Yükselt

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Use %s Builder
tr: %s Builder kullan

[ctx: placeholder: Quiz]
en: Use cookies for %s Answers
tr: %s Cevaplar için çerezleri kullan

[ctx: placeholder: Quiz]
en: User %s Attempts
tr: Kullanıcı %s Denemeleri

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s (new window)
tr: Görünüm %s (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Quiz]
en: View %s Statistics
tr: %s İstatistikleri görüntüle

[ctx: placeholder: Quiz]
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
tr: Kaydedilmemiş %s Builder değişiklikleri var. Gitmek istediğine emin misin?

[ctx: placeholder: Quiz Category]
en: Category: %s
tr: Kategori: %s

[ctx: placeholder: Quiz Max Points]
en: maximum of %s points
tr: maksimum %s puan

[ctx: placeholder: Quiz Title]
en: Revert: %s
tr: Geri Çevir: %s

[ctx: placeholder: Quiz URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: Quiz label]
en: %s is loading...
tr: %s yükleniyor...

[ctx: placeholder: Quiz label.]
en: You have already completed the %s before. Hence you can not start it again.
tr: Daha önce %s değerini tamamladınız. Bu nedenle tekrar başlatamazsınız.

[ctx: placeholder: Quiz sequence]
en: Question: %d
tr: Soru: %d

[ctx: placeholder: Quiz, Question]
en: %1$s %2$s Types [Article] (only available in English)
tr: %1$s %2$s Tür [Article] (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: %1$s Shared %2$s
tr: %1$s Paylaşılan %2$s

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: Control which taxonomies can be used with the LearnDash %1$s %2$s.
tr: LearnDash %1$s %2$sile hangi taksonomilerin kullanılabileceğini kontrol edin.

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
en: Shared %1$s %2$s
tr: Paylaşılan %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
tr: %1$s Bir içinde kullanılmadığında kimlik gereklidir %2$s.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
en: Customize the default time format for the %1$s Leaderboard and %2$s Statistics.
tr: %1$s Liderlik Tahtası ve %2$s İstatistikleri için varsayılan saat biçimini özelleştirin.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz, quiz]
en: The %1$s Title is displayed in addition to the %2$s Post title. Recommended for %3$s shortcode usage.
tr: %1$s Başlık, %2$s Mesaj başlığına ek olarak görüntülenir. %3$s kısa kod kullanımı için önerilir.

[ctx: placeholder: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s: One user completed a %2$s
tr: LearnDash %1$s: Bir kullanıcı bir %2$stamamladı

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: %s Statistics
tr: %s İstatistik

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: Display on %s results page
tr: %s sonuç sayfasında göster

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: Essay %s
tr: Kompozisyon %s

[ctx: placeholder: Quiz.]
en: No previous %s required
tr: Önceki %s gerekli değil

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Count
tr: %s Sayma

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Documentation (only available in English)
tr: %s Belgeler (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Order
tr: %s Sipariş

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Permalink slug
tr: %s Kalıcı sümüklü böcek

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order by
tr: %s tarafından sipariş

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order by:
tr: %s tarafından sipariş:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s order:
tr: %s sipariş:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: %s per page:
tr: Sayfa başına%s:

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Percentage
tr: Toplam %s Yüzde

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Points
tr: Toplam %s Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Score
tr: Toplam %s Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Aggregate %s Time Spent
tr: Toplam %s Süre Harcalandı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
tr: LearnDash %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri'ni denetleyin.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Creating %s
tr: Oluşturuluyor %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Percentage
tr: Kümülatif %s Yüzde

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Points
tr: Kümülatif %s Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Score
tr: Toplu %s Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Cumulative %s Time Spent
tr: Kümülatif %s Zaman Harcalandı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Data Upgrade %s
tr: Veri Yükseltme %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Drop %1$s here
tr: %1$s buraya bırakın

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Drop Global %s Here
tr: Global %s Burayı Damla

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Include %s only if user is enrolled.
tr: Yalnızca kullanıcı kayıtlıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Include %s only if user is logged in.
tr: Yalnızca kullanıcı oturum açtıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Order of %s displayed.
tr: %s sırası görüntülenir.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Other %s
tr: Diğer %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Possible %s Aggregate Total Points
tr: Olası %s Toplam Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Possible Cumulative %s Total Points
tr: Olası Kümülatif %s Toplam Puan

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
tr: gösterir %s belirtilen WP etiket kimliği ile.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned category ID.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned tag ID.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Quizzes]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: Quizzes, course, quizzes, course, Quiz, Questions]
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have one or more %3$s throughout a %4$s, or you can put it at the end. In this video we demonstrate how to create a %5$s and how to add %6$s.
tr: %1$s , öğrencilerinizin %2$s içeriği anlayıp anlamadığını kontrol etmenin harika bir yoludur. Bir veya daha fazla olabilir %3$s boyunca %4$s, ya da sonunda koyabilirsiniz. Bu videoda biz oluşturmak için nasıl göstermek %5$s ve nasıl eklemek %6$s.

[ctx: placeholder: Quizzes.]
en: %s Documentation
tr: %s Dokümantasyon

[ctx: placeholder: Quizzess]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Started Group date, Group]
en: Started: %1$s (%2$s Access)
tr: Başlatıldı: %1$s (%2$s Erişim)

[ctx: placeholder: Started date]
en: Started: %s
tr: Başlatıldı: %s

[ctx: placeholder: Status]
en: Status: %s
tr: Durum: %s

[ctx: placeholder: Taxonomy singular name]
en: Filter by %s
tr: %sgöre filtrele

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Access Settings
tr: %s Erişim Ayarları

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Allow File Deletion.
tr: %s Atama Dosya Silinmesine İzin Ver.

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Allowed file extensions. Comma separated pdf, xls, zip
tr: %s Assignment Allowed dosya uzantıları. Virgülle ayrılmış pdf, xls, zip

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Auto-approve Enabled
tr: %s Atama Otomatik Onaylama Etkin

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Points Amount
tr: %s Atama Puanı Tutarı

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Points Enabled
tr: %s Atama Puanı Etkin

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Upload Count Limit.
tr: %s Atama Yükleme Sayısı Limiti.

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Assignment Uploads Enabled
tr: %s Atama Yüklemeleri Etkin

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Categories
tr: %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category Settings
tr: %s Kategori Ayarları

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category Slug
tr: %s Kategori Sümüklüböcek

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s List
tr: %s Liste

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Materials
tr: %s Malzemeler

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Progress:
tr: %s İlerleme:

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Published
tr: %s Yayınlandı

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Published Privately
tr: %s Özel Olarak Yayınlandı

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Required
tr: %s Gerekli

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Reverted to Draft
tr: %s Taslağa Tersine Edildi

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Scheduled
tr: %s Planlanmış

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Search
tr: %s Arama

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag
tr: %s Etiket

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag ID
tr: %s Etiket Kimliği

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag Settings
tr: %s Etiket Ayarları

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag Slug
tr: %s Etiket Slug

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tag base
tr: %s Etiket tabanı

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Tags
tr: %s Etiketler

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Taxonomies
tr: %s Taksonomiler

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Time Enabled
tr: %s Zaman Etkin

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Timer
tr: %s kronometre

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Timer Amount.
tr: %s Zamanlayıcı Miktarı.

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Updated
tr: %s Güncellendi

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Auto-complete
tr: %s Video Otomatik Tamamlama

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Autostart
tr: %s Video Otomatik Başlatma

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Completion Delay (seconds).
tr: %s Video Tamamlama Gecikmesi (saniye).

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Controls Display. YouTube and local videos only
tr: %s Video Kontrolleri Ekran. Yalnızca YouTube ve yerel videolar

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Progression Eabled
tr: %s Video İlerlemesi Eabled

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Progression URL
tr: %s Video İlerleme URL'si

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Show Mark Complete Button
tr: %s Video Gösterisi İşareti Tamamlandı Düğmesi

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s Video Shown before or after sub-steps
tr: %s Alt adımlardan önce veya sonra Gösterilen Video

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s auto-completion
tr: %s otomatik tamamlama

[ctx: placeholder: Topic]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add %1$s
tr: %1$sEkle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s
tr: Yeni %sEkle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s Category
tr: Yeni %s Kategori Ekle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add New %s Tag
tr: Yeni %s Etiket Ekle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Add your first %s
tr: İlk %sekleyin

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Categories
tr: Tüm %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Topic]
en: All %s Tags
tr: Tüm %s Etiketler

[ctx: placeholder: Topic]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Topic]
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
tr: %s zamanlayıcı veya Atamalar etkinleştirilirken etkinleştirilemiyor

[ctx: placeholder: Topic]
en: Click the '+' to add a new %s
tr: Yeni bir %seklemek için '+' simgesine tıklayın

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Category
tr: %s Kategoriyi Düzenle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Settings (new window)
tr: %s Ayarları Düzenle (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Topic]
en: Edit %s Tag
tr: %s Etiketi Düzenle

[ctx: placeholder: Topic]
en: Filter by %s ID
tr: %s ID'ye göre filtrele

[ctx: placeholder: Topic]
en: Forced %s Timer
tr: Zorla %s Zamanlayıcı

[ctx: placeholder: Topic]
en: LearnDash %s List
tr: LearnDash %s Listesi

[ctx: placeholder: Topic]
en: LearnDash %s Settings
tr: LearnDash %s Ayarları

[ctx: placeholder: Topic]
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Kategoriyi yönetin

[ctx: placeholder: Topic]
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
tr: Eylemler açılır menüsünden %s Etiketleri yönetin

[ctx: placeholder: Topic]
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
tr: Kullanıcının tamamlanmış olarak işaretlenebilmesi için %s sayfada harcaması gereken minimum süre. Örnekler: 40 (40 saniye için), 20 sn, 45 sn, 2m 30 sn, 2 dk 30 sn, 1h 5m 10 sn, 1 saat 5 dk 10 sn

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %1$s
tr: Yeni %1$s

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s
tr: Yeni %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s Category Name
tr: Yeni %s Kategori Adı

[ctx: placeholder: Topic]
en: New %s Tag Name
tr: Yeni %s Etiket Adı

[ctx: placeholder: Topic]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: No %s found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Topic]
en: Options for %s materials
tr: %s malzeme seçenekleri

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Category
tr: Üst %s Kategori

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Category:
tr: Üst %s Kategori:

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Tag
tr: Ebeveyn %s Etiket

[ctx: placeholder: Topic]
en: Parent %s Tag:
tr: Üst %s Etiket:

[ctx: placeholder: Topic]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: Search %s Categories
tr: Ara %s Kategoriler

[ctx: placeholder: Topic]
en: Search %s Tag
tr: Ara %s Etiket

[ctx: placeholder: Topic]
en: Show %s Content
tr: %s İçeriği Göster

[ctx: placeholder: Topic]
en: Show %s Thumbnail
tr: %s Küçük Resmi Göster

[ctx: placeholder: Topic]
en: Update %s Category
tr: Güncelleme %s Kategori

[ctx: placeholder: Topic]
en: Update %s Tag
tr: Güncelleme %s Etiketi

[ctx: placeholder: Topic]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Topic]
en: View %s (new window)
tr: Görünüm %s (yeni pencere)

[ctx: placeholder: Topic URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: Topic, Course.]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholder: Topic, Quizzes]
en: Drop %1$s %2$s Here
tr: Bırak %1$s %2$s Buraya

[ctx: placeholder: Topic, Upload size limit]
en: %1$s Assignment Upload size limit. Max per server is %2$s
tr: %1$s Atama Yükleme boyutu sınırı. Sunucu başına maksimum %2$s

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Category ID
tr: %s Kategori Kimliği

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Category base
tr: %s Kategori tabanı

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Count
tr: %s Sayma

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Documentation
tr: %s Dokümantasyon

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Documentation (only available in English)
tr: %s Belgeler (sadece İngilizce olarak mevcuttur)

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Per Page
tr: %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s Permalink slug
tr: %s Kalıcı sümüklü böcek

[ctx: placeholder: Topics]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Topics]
en: All %s
tr: Tümü %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Topics]
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
tr: LearnDash %s Özel Gönderi Türü Seçenekleri'ni denetleyin.

[ctx: placeholder: Topics]
en: Creating %s
tr: Oluşturuluyor %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: Include %s only if user is enrolled.
tr: Yalnızca kullanıcı kayıtlıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Topics]
en: Include %s only if user is logged in.
tr: Yalnızca kullanıcı oturum açtıysa %s ekleyin.

[ctx: placeholder: Topics]
en: No %s found
tr: %s bulunamadı

[ctx: placeholder: Topics]
en: Search %s
tr: Ara %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: View %s
tr: Görünüm %s

[ctx: placeholder: Topics]
en: You don't have any %s yet
tr: Henüz hiç %s yok

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
tr: gösterir %s belirtilen WP etiket kimliği ile.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned category ID.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned tag ID.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: Topics]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: Topics per page]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: Topics, Quizzes]
en: Drop %1$s or %2$s here
tr: Buraya %1$s ya da %2$s at

[ctx: placeholder: Total of question points]
en: Total Points: %s
tr: Toplam Puan: %s

[ctx: placeholder: Transaction]
en: %s page
tr: %s sayfa

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Next %s
tr: Sonraki %s

[ctx: placeholder: Transaction]
en: Previous %s
tr: Önceki %s

[ctx: placeholder: Transactions]
en: Back to %s
tr: %sdön

[ctx: placeholder: Transactions]
en: Displays a list of %s
tr: %slistesini görüntüler

[ctx: placeholder: URL for CPT Archive]
en: Archive URL: %s
tr: Arşiv URL'si: %s

[ctx: placeholder: URL for RSS Feed]
en: RSS Feed URL: %s
tr: RSS Besleme URL'si: %s

[ctx: placeholder: URL to PayPal Country Codes.]
en: Enter your country code here. See PayPal %s Documentation
tr: Ülke kodunuzu buraya girin. Bkz. PayPal %s Belgeleri

[ctx: placeholder: URL to online documentation]
en: The documentation for Certificate Shortcodes has moved online (only available in English). %s
tr: Sertifika Kısa Kodları belgeleri çevrimiçi olarak taşındı (yalnızca İngilizce olarak mevcuttur). %s

[ctx: placeholder: Upload Mb]
en: Maximal %d MiB
tr: Maksimum %d MiB

[ctx: placeholder: admin email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email %s will be used.
tr: Bu, gönderenin e-posta adresidir. Sağlanmazsa, yönetici e-postası %s kullanılacaktır.

[ctx: placeholder: admin email]
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
tr: Bu, gönderenin e-posta adresidir. Sağlanmazsa, yönetici e-postası <strong>(%s)</strong> kullanılacaktır.

[ctx: placeholder: anchor to support page and label]
en: Activating these options can interfere with customized user roles. If you have customized user roles, please review our support %s before proceeding.
tr: Bu seçeneklerin etkinleştirilmesi özelleştirilmiş kullanıcı rollerine engel olabilir. Kullanıcı rollerini özelleştirdiyseniz, devam etmeden önce lütfen %s desteğimizi gözden geçirin.

[ctx: placeholder: comma list of file extentions]
en: Allowed file types: %s
tr: İzin verilen dosya türleri: %s

[ctx: placeholder: comment count]
en: %d Comments
tr: %d Yorum

[ctx: placeholder: commentd count]
en: %d Comments
tr: %d Yorum

[ctx: placeholder: commentd count]
en: Comments (%d)
tr: Yorum (%d)

[ctx: placeholder: count of questions, questions label.]
en: out of %1$d %2$s.
tr: %1$d %2$sdışında.

[ctx: placeholder: course]
en: %s IDs to add to User.
tr: Kullanıcıya eklenecek%s Kimlikler.

[ctx: placeholder: course]
en: %s IDs to remove from User.
tr: Kullanıcıdan kaldırılacak%s kimlikler.

[ctx: placeholder: course]
en: %s Navigation Settings
tr: %s Gezinme Ayarları

[ctx: placeholder: course]
en: Accessing this %s requires a login. Please enter your credentials below!
tr: Bu %s erişmek bir oturum açmayı gerektirir. Lütfen kimlik bilgilerinizi aşağıya girin!

[ctx: placeholder: course]
en: Add a comma-list of user IDs to grant access to this %s
tr: Bu %serişim vermek için kullanıcı kimliklerinin virgül listesini ekleyin

[ctx: placeholder: course]
en: Admin can access %s content in any order
tr: Yönetici herhangi bir sırada %s içeriğe erişebilir

[ctx: placeholder: course]
en: Allow admin users to access %s content in any order bypassing progression and access limitations
tr: İlerleme ve erişim sınırlamalarını atlayarak yönetici kullanıcılarının herhangi bir sırayla %s içeriğe erişmesine izin ver

[ctx: placeholder: course]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
tr: %s oluşturma ve görsel organizasyon için kontrol ayarları

[ctx: placeholder: course]
en: Controls how users will gain access to the %s
tr: Kullanıcıların %snasıl erişeceğini kontrol eder

[ctx: placeholder: course]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
tr: %s ve isteğe bağlı içerik ayarlarının görünümünü ve hissini kontrol eder

[ctx: placeholder: course]
en: Distraction-free %s experience
tr: Dikkat dağıtmayan %s deneyim

[ctx: placeholder: course]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
tr: Tüm %1$s mesajlar için bir RSS beslemesini etkinleştirir.

[ctx: placeholder: course]
en: Filter by %s ID
tr: %s ID'ye göre filtrele

[ctx: placeholder: course]
en: If you enable this option, an email is sent with his %s result to the user. (only registered users)
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, kullanıcıya %s sonucunu içeren bir e-posta gönderilir. (sadece kayıtlı kullanıcılar)

[ctx: placeholder: course]
en: Includes the %s post type in front end search results
tr: Ön uç arama sonuçlarında %s gönderi türünü içerir

[ctx: placeholder: course]
en: Limit results to be within a specific %s.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın.

[ctx: placeholder: course]
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın. Yönetici olmayan kullanıcılar için gereklidir.

[ctx: placeholder: course]
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
tr: %siçin destek materyallerini listeleyin ve görüntüleyin. Bu, varsayılan olarak tüm kullanıcılar (kayıtlı olmayanlar dahil) tarafından görülebilir.

[ctx: placeholder: course]
en: Order by %s. (default)
tr: %sile sipariş verin. (varsayılan)

[ctx: placeholder: course]
en: Order per %s (default)
tr: %s başına sipariş (varsayılan)

[ctx: placeholder: course]
en: Search or select a %s…
tr: Bir %s…arayın veya seçin

[ctx: placeholder: course]
en: Select %s
tr: Seçin %s

[ctx: placeholder: course]
en: Select a certificate to be awarded upon %s completion (optional).
tr: %s tamamlandıktan sonra verilecek bir sertifika seçin (isteğe bağlı).

[ctx: placeholder: course]
en: The %1$s can only be accessed through admin enrollment (manual), %2$s enrollment, or integration (shopping cart or membership) enrollment. No enrollment button will be displayed, unless a URL is set (optional).
tr: %1$s yalnızca yönetici kaydı (manuel), %2$s kayıt veya entegrasyon (alışveriş sepeti veya üyelik) kaydı yoluyla erişilebilir. Bir URL ayarlanmadıkça (isteğe bağlı) hiçbir kayıt düğmesi görüntülenmeyecektir.

[ctx: placeholder: course]
en: The %s is not protected. Any user can access its content without the need to be logged-in or enrolled.
tr: %s korunmuyor. Herhangi bir kullanıcı, oturum açmaya veya kaydolmaya gerek kalmadan içeriğine erişebilir.

[ctx: placeholder: course]
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
tr: %s korunuyor. İçeriğe erişmek için kayıt ve kayıt gereklidir.

[ctx: placeholder: course]
en: The %s step type.
tr: %s adım türü.

[ctx: placeholder: course]
en: This convert the %s access list setting to user meta where it can be managed more efficiently. (Optional)
tr: Bu, %s erişim listesi ayarını daha verimli yönetilebileceği kullanıcı meta'sine dönüştürür. (İsteğe bağlı)

[ctx: placeholder: course]
en: This shortcode shows the content if the user is enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
tr: Bu kısa kod, kullanıcı %sdosyasında kayıtlıysa içeriği gösterir. Kısa kod kullanılabilir <strong>herhangi</strong> sayfa veya widget alanı.

[ctx: placeholder: course]
en: This shortcode shows the content if the user is not enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
tr: Bu kısa kod, kullanıcı %sdosyasında kayıtlı değilse içeriği gösterir. Kısa kod kullanılabilir <strong>herhangi</strong> sayfa veya widget alanı.

[ctx: placeholder: course]
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
tr: Bu yükseltme, mevcut kullanıcı verilerinizi %s için daha iyi raporlama için yeni bir veritabanı tablosuna eşitleyecektir. (Gerekli)

[ctx: placeholder: course]
en: This upgrade will upgrade the %s meta elements. (Optional)
tr: Bu yükseltme %s meta öğeleri yükseltir. (İsteğe bağlı)

[ctx: placeholder: course]
en: number of columns to show when using %s grid addon
tr: %s ızgara eklentisi kullanılırken gösterilecek sütun sayısı

[ctx: placeholder: course]
en: shows %s content.
tr: %s içeriği gösterir.

[ctx: placeholder: course]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: course]
en: shows a %s thumbnail.
tr: bir %s küçük resmini gösterir.

[ctx: placeholder: course, course]
en: Customize the pagination options for ALL %1$s content tables and %2$s navigation widgets.
tr: TÜM %1$s içerik tablosu ve %2$s gezinme widget'ları için sayfalandırma seçeneklerini özelleştirin.

[ctx: placeholder: course, course]
en: Customize the pagination options for ALL %s content tables.
tr: TÜM %s içerik tabloları için sayfalandırma seçeneklerini özelleştirin.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
tr: %1$s , LearnDash yerleşik PayPal ve/veya Stripe ile korunmaktadır. Kullanıcıların erişim elde etmek için %2$s (tek seferlik ücret) satın almaları gerekir.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (recurring fee) in order to gain access.
tr: %1$s , LearnDash yerleşik PayPal ve/veya Stripe ile korunmaktadır. Kullanıcıların erişim kazanmak için %2$s (yinelenen ücret) satın almaları gerekir.

[ctx: placeholder: course, course]
en: The user must complete all selected %1$s in order to access this %2$s
tr: Bu %2$serişmek için kullanıcının seçilen tüm %1$s tamamlaması gerekir

[ctx: placeholder: course, course]
en: The user must complete any one of the selected %1$s in order to access this %2$s
tr: Bu %2$serişmek için kullanıcının seçilen %1$s herhangi birini tamamlaması gerekir.

[ctx: placeholder: course, quiz, course.]
en: Delete the user's %1$s and %2$s data when the %3$s access expires.
tr: %3$s erişim süresi dolduğunda kullanıcının %1$s ve %2$s verilerini silin.

[ctx: placeholder: course, quizzes, course]
en: This shortcode displays %1$s related information on the certificate. <strong>Unless specified otherwise, all points, scores and percentages relate to the %2$s associated with the %3$s.</strong>
tr: Bu kısa kod, sertifikayla ilgili %1$s bilgi görüntüler. <strong>Aksi belirtilmedikçe, tüm puan, puan ve yüzdeler ile ilgilidir %2$s ile ilişkili %3$s.</strong>

[ctx: placeholder: course.]
en: All user %s data will be deleted upon access expiration
tr: Erişim süresi dolduktan sonra tüm kullanıcı %s verileri silinir

[ctx: placeholder: course.]
en: Displays a list of %s enrollees by user ID. Note that not all enrollees may be reflected. We do not recommend editing this field.
tr: Kullanıcı kimliğine göre %s kayıtlı kişinin listesini görüntüler. Tüm kayıtlı kişilerin yansıtılmayabileceğini unutmayın. Bu alanı düzenlemenizi önermiyoruz.

[ctx: placeholder: course.]
en: Number of points awarded for completing this %s.
tr: Bu tamamlanması için verilen puan sayısı %s.

[ctx: placeholder: course.]
en: Number of points required in order to gain access to this %s.
tr: Bu erişebilmek için gerekli puan sayısı %s.

[ctx: placeholder: course.]
en: Set the number of days a user will have access to the %s from enrollment date.
tr: Bir kullanıcının kayıt tarihinden itibaren %s değerine erişebileceği gün sayısını ayarlayın.

[ctx: placeholder: course.]
en: Some help text for %s.
tr: Bazı yardım metni %s.

[ctx: placeholder: courses]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: courses]
en: %s to Complete
tr: %s için Tamamlandı

[ctx: placeholder: courses]
en: Admin has access to all %s automatically
tr: Yönetici tüm %s otomatik olarak erişebilir

[ctx: placeholder: courses]
en: Admin has access to enrolled %s only
tr: Yönetici yalnızca kayıtlı %s erişebilir

[ctx: placeholder: courses]
en: Controls the admin user-experience navigating %s.
tr: %sgezinen yönetici kullanıcı deneyimini kontrol eder.

[ctx: placeholder: courses]
en: Customize the display order of %s.
tr: %sgörüntüleme sırasını özelleştirin.

[ctx: placeholder: courses]
en: Customized registration enabled for LearnDash %s
tr: LearnDash %siçin özelleştirilmiş kayıt etkinleştirildi

[ctx: placeholder: courses]
en: Setting up a learning site is no small task – but you are not alone! Below are some resources available to you so that you can get the most out of your LearnDash powered %s!
tr: Bir öğrenme sitesi kurmak küçük bir iş değildir - ama yalnız değilsiniz! Aşağıda, LearnDash destekli %sürününüzden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için kullanabileceğiniz bazı kaynaklar bulunmaktadır!

[ctx: placeholder: courses]
en: The final step is to create a User Profile so that your users can instantly see which %s they have access to, their progress, performance, and earned certificates!
tr: Son adım, kullanıcılarınızın hangi %s erişebileceklerini, ilerlemelerini, performanslarını ve kazanılan sertifikaları anında görebilmeleri için bir Kullanıcı Profili oluşturmaktır!

[ctx: placeholder: courses]
en: This shortcode shows the %s and progress for the user.
tr: Bu kısa kod, kullanıcının %s ve ilerlemesini gösterir.

[ctx: placeholder: courses]
en: You are registered for the following %s
tr: Aşağıdaki %siçin kayıt yaptırdınız

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP category id.
tr: gösterir %s belirtilen WP kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen WP kategorisi slug ile.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
tr: belirtilen WP etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned category id.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned tag id.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: courses]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: courses, course]
en: Allow admin users to have access to %1$s automatically without requiring %2$s enrollment.
tr: Yönetici kullanıcıların %2$s kayıt gerektirmeden otomatik olarak %1$s erişmesine izin verin.

[ctx: placeholder: courses, course, quiz]
en: Displays user's enrolled %1$s, %2$s progress, %3$s scores, and achieved certificates.
tr: Kullanıcının kayıtlı %1$s, %2$s ilerleme, %3$s puan ve elde edilen sertifikaları görüntüler.

[ctx: placeholder: date]
en: last check: %s
tr: son kontrol: %s

[ctx: placeholder: datetime]
en: last run %s
tr: son çalıştırma %s

[ctx: placeholder: default per page]
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
tr: Varsayılan %ddeğeridir. Hiçbir sayfalandırma için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholder: default per page]
en: Leave empty for default (%d) or 0 to show all items.
tr: Tüm öğeleri göstermek için varsayılan (%d) veya 0 için boş bırakın.

[ctx: placeholder: default per page number]
en: Currently showing default pagination %d
tr: Şu anda varsayılan sayfalandırma %dgösteriliyor

[ctx: placeholder: default per page number]
en: Pagination defaults to %d
tr: Pagination varsayılanları %dolarak

[ctx: placeholder: group]
en: Access to certain post types can be controlled via the associated %s enrollment.
tr: Belirli gönderi türlerine erişim, ilişkili %s kaydı ile kontrol edilebilir.

[ctx: placeholder: group]
en: Allow specific user roles to bypass the %s membership protection.
tr: Belirli kullanıcı rollerinin %s üyelik korumasını atlamasına izin verin.

[ctx: placeholder: group]
en: Control settings for %s creation, and visual organization
tr: %s oluşturma ve görsel organizasyon için kontrol ayarları

[ctx: placeholder: group]
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
tr: Taksonomilerin sizin LearnDash düzenlemek daha iyi kullanılabilir Kontrol %s.

[ctx: placeholder: group]
en: Controls how users will gain access to the %s
tr: Kullanıcıların %snasıl erişeceğini kontrol eder

[ctx: placeholder: group]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
tr: %s ve isteğe bağlı içerik ayarlarının görünümünü ve hissini kontrol eder

[ctx: placeholder: group]
en: Enables an RSS feed for all %s posts.
tr: Tüm %s mesajlar için bir RSS beslemesini etkinleştirir.

[ctx: placeholder: group]
en: Includes the %s post type in front end search results
tr: Ön uç arama sonuçlarında %s gönderi türünü içerir

[ctx: placeholder: group]
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
tr: %siçin destek materyallerini listeleyin ve görüntüleyin. Bu, varsayılan olarak tüm kullanıcılar (kayıtlı olmayanlar dahil) tarafından görülebilir.

[ctx: placeholder: group]
en: Specify which post types can allow for %s membership protection.
tr: Hangi gönderi türlerinin %s üyelik korumasına izin verebileceğini belirtin.

[ctx: placeholder: group]
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
tr: %s korunuyor. İçeriğe erişmek için kayıt ve kayıt gereklidir.

[ctx: placeholder: group]
en: This page is protected and requires %s access
tr: Bu sayfa korunur ve %s erişim gerektirir

[ctx: placeholder: group]
en: This shortcode displays %1$s related information.
tr: Bu kısa kod %1$s ilgili bilgileri görüntüler.

[ctx: placeholder: group]
en: User can be a member of ANY %s to view content.
tr: Kullanıcı içeriği görüntülemek için HERHANGİ %s üyesi olabilir.

[ctx: placeholder: group]
en: number of columns to show when using %s grid addon
tr: %s ızgara eklentisi kullanılırken gösterilecek sütun sayısı

[ctx: placeholder: group]
en: shows %s content.
tr: %s içeriği gösterir.

[ctx: placeholder: group]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: group]
en: shows a %s thumbnail.
tr: bir %s küçük resmini gösterir.

[ctx: placeholder: group course order by, group course order direction labels.]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
tr: Varsayılan sıralamayı %2$s sırada %1$s göre kullanma

[ctx: placeholder: group, group]
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
tr: %1$s , LearnDash yerleşik PayPal ve/veya Stripe ile korunmaktadır. Kullanıcıların erişim elde etmek için %2$s (tek seferlik ücret) satın almaları gerekir.

[ctx: placeholder: group, group]
en: The %1$s is protected via the built-in LearnDash PayPal/Stripe functionality. Users need to purchase the %2$s to gain access and will be charged on a recurring basis.
tr: %1$s , yerleşik LearnDash PayPal / Stripe işlevi ile korunur. Kullanıcıların erişim elde etmek için %2$s satın alması gerekir ve tekrarlayan bir şekilde ücretlendirilir.

[ctx: placeholder: group, group, course]
en: Enable automatic %1$s enrollment when a user enrolls into any associated %2$s %3$s
tr: Bir kullanıcı ilişkili herhangi bir %2$s %3$skaydolduğunda otomatik %1$s kaydını etkinleştir

[ctx: placeholder: groups]
en: User must be a member of ALL %s to view content.
tr: Kullanıcının içeriği görüntülemek için TÜM %s üyesi olması gerekir.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP category id.
tr: gösterir %s belirtilen WP kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen WP kategorisi slug ile.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
tr: belirtilen WP etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned category id.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned tag id.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: groups]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: human relative date time]
en: %s ago
tr: %s önce

[ctx: placeholder: input form field]
en: From %s %% score, display this message:
tr: %s %% puanından, bu iletiyi görüntüleyin:

[ctx: placeholder: lesson]
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
tr:  Kullanıcı tam videoyu izledikten sonra %s değerini otomatik olarak tamamlanmış olarak işaretleyin.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
tr: %s ve isteğe bağlı içerik ayarlarının görünümünü ve hissini kontrol eder

[ctx: placeholder: lesson]
en: Display the Mark Complete button on a %s even if not yet clickable.
tr: Henüz tıklanabilir olmasa bile Tamamlandı Olarak İşaretle düğmesini %s üzerinde görüntüleyin.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
tr: Tüm %1$s mesajlar için bir RSS beslemesini etkinleştirir.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Includes the %s post type in front end search results
tr: Ön uç arama sonuçlarında %s gönderi türünü içerir

[ctx: placeholder: lesson]
en: Limit results to be within a specific %s.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Set the date that you would like this %s to become available.
tr: Bu %s kullanılabilir olmasını istediğiniz tarihi ayarlayın.

[ctx: placeholder: lesson]
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
tr: Video tamamlama ile %s tamamlama arasında bir gecikme belirtin.

[ctx: placeholder: lesson]
en: The %s will be available on a specific date.
tr: %s belirli bir tarihte kullanılabilir olacaktır.

[ctx: placeholder: lesson]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: lesson URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: lesson order by, lesson order direction labels]
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
tr: Varsayılan sıralamayı %2$s sırada %1$s göre kullanma

[ctx: placeholder: lesson, course]
en: The %1$s is made available on %2$s enrollment.
tr: %1$s , %2$s kayıt üzerinde kullanılabilir hale getirilir.

[ctx: placeholder: lesson, course]
en: This %1$s is accessible to all visitors regardless of %2$s enrollment
tr: Bu %1$s , %2$s kayıt ne olursa olsun tüm ziyaretçiler tarafından erişilebilir

[ctx: placeholder: lesson, course.]
en: The %1$s will be available X days after %2$s enrollment.
tr: %1$s , %2$s kayıttan X gün sonra kullanılabilir olacaktır.

[ctx: placeholder: lesson, lesson]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
tr: %1$siçin destek materyallerini listeleyin ve görüntüleyin. Bu, %2$serişimine sahip herhangi bir kullanıcı tarafından görülebilir.

[ctx: placeholder: lessons]
en: Controls the timing and way %s can be accessed.
tr: Zamanlamayı ve erişim %s yolunu kontrol eder.

[ctx: placeholder: lessons]
en: Disable the feature that allows attempting %s only in allowed order.
tr: Yalnızca izin verilen sırayla %s denemeye izin veren özelliği devre dışı bırakın.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP category id.
tr: gösterir %s belirtilen WP kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen WP kategorisi slug ile.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
tr: belirtilen WP etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned category id.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: lessons]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: lessons, topics]
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
tr: %1$s ve %2$sgörüntüleme sırasını özelleştirin.

[ctx: placeholder: lessons, topics, quizzes, courses, course, URL to admin Permalinks.]
en: Share steps (%1$s, %2$s, %3$s) across multiple %4$s. Progress is maintained on a per-%5$s basis.<br /><br />Note: Enabling this option will also enable the <a href="%6$s">nested permalinks</a> setting.
tr: Adımları (%1$s, %2$s, %3$s) birden fazla %4$spaylaşın. İlerleme%5$s sürdürülür.<br /><br />Not: Bu seçeneğin etkinleştirilmesi, <a href="%6$s">iç içe geçmiş permalinks</a> ayarını da etkinleştirecektir.

[ctx: placeholder: link to Imported Quiz.]
en: Import completed successfully: %s
tr: İçe aktarma başarıyla tamamlandı: %s

[ctx: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page]
en: LearnDash Notice: Please perform a %s. This is a required step to ensure accurate reporting.
tr: LearnDash Bildirimi: Lütfen bir %sgerçekleştirin. Bu, doğru raporlamayı sağlamak için gerekli bir adımdır.

[ctx: placeholder: link to purchase LearnDash]
en: Please enter your email and a valid license or %s a license now.
tr: Lütfen e-posta adresinizi ve geçerli bir lisans veya %s şimdi bir lisans girin.

[ctx: placeholder: links to Real Simple CAPTCHA]
en: This option requires additional plugin: %s
tr: Bu seçenek ek eklenti gerektirir: %s

[ctx: placeholder: list of active LMS plugins]
en: <strong>LearnDash LMS</strong> has detected other active LMS plugins which may cause conflicts: <strong>%s</strong>
tr: <strong>LearnDash LMS</strong> , çakışmalara neden olabilecek diğer etkin LMS eklentilerini tespit etti: <strong>%s</strong>

[ctx: placeholder: max points]
en: Awarded Points (Out of %d):
tr: Kazanılan Puanlar ( %d):

[ctx: placeholder: method name]
en: Method %s doesn't exist
tr: Yöntem %s mevcut değil

[ctx: placeholder: number of essays, possible points]
en: %1$s Essay(s) Pending (Possible Point(s): %2$s)
tr: %1$s Deneme Beklemede (Olası Nokta (lar): %2$s)

[ctx: placeholder: number of steps]
en: Total Steps: %s
tr: Toplam Adımlar: %s

[ctx: placeholder: percent complete]
en: %s%% Complete
tr: %s%% Tamamlandı

[ctx: placeholder: placeholder: questions, quizzes, quiz]
en: Share %1$s across multiple %2$s. Progress and statistics are maintained on a per-%3$s basis.
tr: Paylaş %1$s birden fazla %2$s. İlerleme ve istatistikler%3$s bazında tutulur.

[ctx: placeholder: plugin title]
en: %s: Translations
tr: %s: Çeviriler

[ctx: placeholder: points awarded values (30/100) 30%]
en: Points Awarded: %s
tr: Ödüllendirilen Puanlar: %s

[ctx: placeholder: points earned, points total]
en: You have reached %1$s of %2$s point(s), (%3$s)
tr: %1$s ile %2$s puan (lar), (%3$s) ulaştınız

[ctx: placeholder: points earned, points total, points percentage]
en: Earned Point(s): %1$s of %2$s, (%3$s)
tr: Kazanılan Puan (lar): %1$s of %2$s, (%3$s)

[ctx: placeholder: qizzes, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
tr: Tüm %1$s listelendiği ön uç arşiv sayfasını etkinleştirir. Değişikliğin etkili olması için %2$s gerekir.

[ctx: placeholder: question]
en: %s answer sets.
tr: %s cevap setleri.

[ctx: placeholder: question]
en: %s type.
tr: %s tipi.

[ctx: placeholder: question]
en: Activate hint for this %s.
tr: Bunun için ipucunu etkinleştirin %s.

[ctx: placeholder: question]
en: An alphanumeric identifier for the %s type
tr: %s türü için bir alfasayısal tanımlayıcı

[ctx: placeholder: question]
en: Click here to add another %s.
tr: Başka bir %seklemek için buraya tıklayın.

[ctx: placeholder: question]
en: Message shown when %s is correct.
tr: Mesaj %s doğru olduğunda gösterilir.

[ctx: placeholder: question]
en: One %s at a time
tr: Bir seferde bir %s

[ctx: placeholder: question]
en: The description for the %s type.
tr: %s türünün açıklaması.

[ctx: placeholder: question]
en: The title for the %s type
tr: %s türü için başlık

[ctx: placeholder: question.]
en: Answer display will be randomized within any given %s.
tr: Yanıt ekranı herhangi bir %siçinde rasgele olacaktır.

[ctx: placeholder: questions]
en: %s per page (0 = all)
tr: Sayfa başına%s (0 = tümü)

[ctx: placeholder: questions]
en: All %s at once (or paginated)
tr: Hepsi %s bir kerede (veya sayfalandırılmış)

[ctx: placeholder: questions]
en: Control which templates can be used to better organize your LearnDash %s.
tr: Şablonları LearnDash düzenlemek daha iyi kullanılabilir Kontrol %s.

[ctx: placeholder: questions]
en: Display all %s
tr: Tümünü göster %s

[ctx: placeholder: questions]
en: Display subset of %s
tr: %salt kümesini görüntüle

[ctx: placeholder: questions]
en: Select which data users should be able to view when reviewing their submitted %s.
tr: Kullanıcıların gönderdikleri %sincelerken hangi verileri görüntüleyebilmeleri gerektiğini seçin.

[ctx: placeholder: questions, Quiz]
en: Number of additional %1$s displayed in the %2$s Builder sidebar when clicking the "Load More" link.
tr: “Daha Fazla Yükle” bağlantısına tıklanırken %2$s Builder kenar çubuğunda görüntülenen ek %1$s sayısı.

[ctx: placeholder: questions, quizzes]
en: All %1$s can be used across multiple %2$s
tr: Tüm %1$s birden fazla %2$sarasında kullanılabilir

[ctx: placeholder: quiz]
en: A powerful and beautiful %s plugin for WordPress.
tr: WordPress için güçlü ve güzel bir %s eklentisi.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Are you sure that you want to remove this %s item?
tr: Bu %s öğesini kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

[ctx: placeholder: quiz]
en: Automatically display leaderboard in %s result
tr: %s sonuçta afiş tablosunu otomatik olarak göster

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls how the %s will look and what will be displayed
tr: %s nasıl görüneceğini ve neyin görüntüleneceğini kontrol eder

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls the requirement for accessing and completing the %s
tr: %serişim ve tamamlama gereksinimini kontrol eder

[ctx: placeholder: quiz]
en: Controls the requirements for accessing the %s
tr: %serişme gereksinimlerini kontrol eder

[ctx: placeholder: quiz]
en: Create %s
tr: %sOluştur

[ctx: placeholder: quiz]
en: Deactivated in %s settings.
tr: %s ayarda devre dışı bırakıldı.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Display the average score of all users who took the %s
tr: %salan tüm kullanıcıların ortalama puanını görüntüleyin

[ctx: placeholder: quiz]
en: Edit %s
tr: Düzenle %s

[ctx: placeholder: quiz]
en: Enable user to view statistics for this %s on their profile.
tr: Kullanıcının profilinde bu %s istatistiklerini görüntülemesini etkinleştirin.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
tr: Tüm %1$s mesajlar için bir RSS beslemesini etkinleştirir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Execute %s only once
tr: %s sadece bir kez yürütün

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide "Restart %s" button
tr: " %sYeniden Başlat" düğmesini gizle

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide %s time - display
tr: %s zamanı gizle - ekran

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide %s title
tr: %s başlığı gizle

[ctx: placeholder: quiz]
en: Hide the "Restart %s" button in the Frontend.
tr: Ön uçta " %sYeniden Başlat" düğmesini gizleyin.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, only registered users allowed start the %s.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, yalnızca kayıtlı kullanıcıların %sbaşlatmasına izin verilir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, the %s will start automatically after the page is loaded.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, sayfa yüklendikten sonra %s değeri otomatik olarak başlar.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, the time for finishing the %s won't be displayed on the results page anymore.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, %s değerini bitirme süresi artık sonuçlar sayfasında görüntülenmez.

[ctx: placeholder: quiz]
en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this %s.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, bir kullanıcı bu %stamamladığında size bilgi verilecektir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Includes the %s post type in front end search results
tr: Ön uç arama sonuçlarında %s gönderi türünü içerir

[ctx: placeholder: quiz]
en: Limit results to be within a specific %s.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın. Yönetici olmayan kullanıcılar için gereklidir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: No %s description filled!
tr: %s tanım doldurulmadı!

[ctx: placeholder: quiz]
en: No %s selected
tr: %s seçilmedi

[ctx: placeholder: quiz]
en: Number of repeats allowed for %s. Blank = unlimited attempts. 0 = 1 attempt, 1 = 2 attempts, etc.
tr: %siçin izin verilen tekrarların sayısı. Boş = sınırsız denemeler. 0 = 1 deneme, 1 = 2 deneme, vb.

[ctx: placeholder: quiz]
en: On the %s startpage
tr: %s başlangıç sayfasında

[ctx: placeholder: quiz]
en: Only registered users are allowed to start the %s
tr: Sadece kayıtlı kullanıcıların %sbaşlatmasına izin verilir

[ctx: placeholder: quiz]
en: Optionally associate a %s with a certificate.
tr: İsteğe bağlı olarak bir %s sertifikayla ilişkilendirin.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Passing percentage required to pass the %s (number only). e.g. 80 for 80%%.
tr: %s değerini geçmek için gerekli geçiş yüzdesi (sadece sayı). örn. 80%%için 80.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Prerequisites (This %s has to be finished)
tr: Önkoşullar (Bu %s tamamlanmış olmalıdır)

[ctx: placeholder: quiz]
en: Show only users, who solved the %s:
tr: Sadece kullanıcıları göster, kim çözdü %s:

[ctx: placeholder: quiz]
en: Shows in %s, how many points are reachable for respective question.
tr: %s, ilgili soru için kaç puana ulaşılabilir gösterir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed %s, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
tr: Doğru ya da yanlış cevaplarla ilgili istatistikler. İstatistikler tamamlanan %sile kaydedilir, her sorudan sonra değil. İstatistikler yalnızca yönetim menüsü üzerinden görülebilir. (iç istatistik)

[ctx: placeholder: quiz]
en: The admin will receive an email notification when the following users have taken the %s.
tr: Yönetici, aşağıdaki kullanıcılar %sdeğerini aldığında bir e-posta bildirimi alacaktır.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The title is used for overview, it is not visible in %s. If you leave the title field empty, a title will be generated.
tr: Başlık genel bakış için kullanılır, %sgörünmez. Başlık alanını boş bırakırsanız, bir başlık oluşturulur.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The title serves as %s heading.
tr: Başlık %s başlığı olarak hizmet vermektedir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The user completed a %s with 100 percent.
tr: Kullanıcı bir %s ile yüzde 100 tamamladı.

[ctx: placeholder: quiz]
en: The user completed a %s.
tr: Kullanıcı bir %stamamladı.

[ctx: placeholder: quiz]
en: This shortcode displays information regarding %s attempts on the certificate. This shortcode can use the following parameters:
tr: Bu kısa kod, sertifikadaki %s denemeleriyle ilgili bilgileri görüntüler. Bu kısa kod aşağıdaki parametreleri kullanabilir:

[ctx: placeholder: quiz]
en: This text will be displayed at the end of the %s (in results). (this text is optional)
tr: Bu metin %s (sonuç olarak) sonunda görüntülenir. (bu metin isteğe bağlıdır)

[ctx: placeholder: quiz]
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
tr: Bu yükseltme, mevcut kullanıcı verilerinizi %s için daha iyi raporlama için yeni bir veritabanı tablosuna eşitleyecektir. (Gerekli)

[ctx: placeholder: quiz]
en: Would you like to submit your %s result to the leaderboard?
tr: %s sonucunuzu afiş tablosuna göndermek ister misiniz?

[ctx: placeholder: quiz]
en: You must sign in or sign up to start the %s.
tr: %sbaşlatmak için oturum açmalı veya kaydolmalısınız.

[ctx: placeholder: quiz]
en: remove this %s item
tr: bu %s öğeyi kaldır

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows %s content.
tr: %s içeriği gösterir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: quiz]
en: shows a %s thumbnail.
tr: bir %s küçük resmini gösterir.

[ctx: placeholder: quiz URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: quiz time.]
en: Your time: %s
tr: Sizin zamanınız: %s

[ctx: placeholder: quiz, Quiz]
en: Enable this option to gather data from your users before or after the %1$s. All data is stored in the %2$s Statistics.
tr: %1$sdeğerinden önce veya sonra kullanıcılarınızdan veri toplamak için bu seçeneği etkinleştirin. Tüm veriler %2$s İstatistik'te saklanır.

[ctx: placeholder: quiz, Quiz, Quizzes.]
en: A second %1$s title will be displayed on the %2$s Post. This option is recommended if displaying %3$s via Shortcode.
tr: %2$s Post'ta ikinci bir %1$s başlığı görüntülenecektir. %3$s Kısa Kod ile görüntüleniyorsa bu seçenek önerilir.

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
tr: %1$s sonunda ( %2$s sonuçtan önce)

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
tr: %1$siçin destek materyallerini listeleyin ve görüntüleyin. Bu, %2$serişimine sahip herhangi bir kullanıcı tarafından görülebilir.

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
en: Manage the email content that will be sent out to the user when a %1$s is completed. You must enable "User Notification" on a per %2$s basis.
tr: %1$s tamamlandığında kullanıcıya gönderilecek e-posta içeriğini yönetin. Her %2$s bazında “Kullanıcı Bildirimi"ni etkinleştirmeniz gerekir.

[ctx: placeholder: quiz.]
en: Do you really want to delete the %s/question?
tr: %s/soruyu gerçekten silmek istiyor musunuz?

[ctx: placeholder: quiz.]
en: On the %s startpage
tr: %s başlangıç sayfasında

[ctx: placeholder: quizzes]
en: %s Per Page
tr: %s Sayfa Başına

[ctx: placeholder: quizzes]
en: %s per page
tr: Sayfa başına%s

[ctx: placeholder: quizzes]
en: Browser cookies have limited memory. This may not work with large %s.
tr: Tarayıcı çerezleri sınırlı hafızaya sahiptir. Bu büyük %sile çalışmayabilir.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
tr: LearnDash %sile hangi Taksonomilerin kullanılabileceğini kontrol edin.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: You have taken the following %s:
tr: Aşağıdaki %salmış:

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP category id.
tr: gösterir %s belirtilen WP kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen WP kategorisi slug ile.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
tr: belirtilen WP etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned category id.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned tag id.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: quizzes]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: quizzes, Quiz]
en: Manage and create full %1$s within the %2$s Builder.
tr: Yönet ve %2$s Oluşturucu içinde tam %1$s oluşturun.

[ctx: placeholder: search term]
en: You searched for "%s"
tr: "%s" aradınız

[ctx: placeholder: secret generated code]
en: Enter %s in the above field and click the submit button
tr: Yukarıdaki alana %s girin ve gönder düğmesine tıklayın

[ctx: placeholder: toic]
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
tr: %s zamanlayıcı veya Video ilerlemesi etkinleştirilirken etkinleştirilemiyor

[ctx: placeholder: topic]
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
tr:  Kullanıcı tam videoyu izledikten sonra %s değerini otomatik olarak tamamlanmış olarak işaretleyin.

[ctx: placeholder: topic]
en: %s Category Selector
tr: %s Kategori Seçici

[ctx: placeholder: topic]
en: Any content added below is displayed on the %s page
tr: Aşağıda eklenen herhangi bir içerik %s sayfasında görüntülenir

[ctx: placeholder: topic]
en: Controls how, where, and when the %s can be accessed.
tr: %s nasıl, nerede ve ne zaman erişilebileceğini kontrol eder.

[ctx: placeholder: topic]
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
tr: %s ve isteğe bağlı içerik ayarlarının görünümünü ve hissini kontrol eder

[ctx: placeholder: topic]
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
tr: Tüm %1$s mesajlar için bir RSS beslemesini etkinleştirir.

[ctx: placeholder: topic]
en: Includes the %s post type in front end search results
tr: Ön uç arama sonuçlarında %s gönderi türünü içerir

[ctx: placeholder: topic]
en: Limit results to be within a specific %s.
tr: Sonuçları belirli bir %siçinde olacak şekilde sınırlayın.

[ctx: placeholder: topic]
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
tr: Video tamamlama ile %s tamamlama arasında bir gecikme belirtin.

[ctx: placeholder: topic]
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
tr: %s , ayarlanan süre geçene kadar tamamlanmış olarak işaretlenemez.

[ctx: placeholder: topic]
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
tr: Video gösterilecek ve kullanıcının %silişkili adımlara erişebilmesi için tamamen izlenmesi gerekir.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows %s content.
tr: %s içeriği gösterir.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows a %s category dropdown.
tr: %s kategori açılır menüsünü gösterir.

[ctx: placeholder: topic]
en: shows a %s thumbnail.
tr: bir %s küçük resmini gösterir.

[ctx: placeholder: topic URL]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholder: topic, topic]
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
tr: %1$siçin destek materyallerini listeleyin ve görüntüleyin. Bu, %2$serişimine sahip herhangi bir kullanıcı tarafından görülebilir.

[ctx: placeholder: topic, topic]
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
tr: Video, kullanıcı %1$silişkili adımlarını tamamladıktan sonra görünecektir. %2$stamamlamak için videonun tamamı izlenmelidir.

[ctx: placeholder: topics]
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
tr: LearnDash %sile hangi Taksonomilerin kullanılabileceğini kontrol edin.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP category id.
tr: gösterir %s belirtilen WP kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen WP kategorisi slug ile.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP tag id.
tr: belirtilen WP etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
tr: gösterir %s Bahsedilen WP etiketi sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned category id.
tr: gösterir %s belirtilen kategori kimliği ile.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned tag id.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholder: topics]
en: shows %s with mentioned tag slug.
tr: gösterir %s Belirtilen etiket sümüklü böcek ile.

[ctx: placeholder: topics, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
tr: Tüm %1$s listelendiği ön uç arşiv sayfasını etkinleştirir. Değişikliğin etkili olması için %2$s gerekir.

[ctx: placeholder: total quiz points]
en: %s point(s)
tr: %s puan (lar)

[ctx: placeholder: user name]
en: User statistics: %s
tr: Kullanıcı istatistikleri: %s

[ctx: placeholder: version number]
en: Installed version does not match latest (%s).
tr: Yüklenen sürüm en son (%s) eşleşmiyor.

[ctx: placeholder: will be post type label like Course, Lesson, Topic]
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
tr: Bu %s Çöp Kutusuna taşımak istediğinizden emin misiniz?

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Edit %s Settings (new window)
tr: %s Ayarları Düzenle (yeni pencere)

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Move %s
tr: %sTaşı

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: Move %s to Trash
tr: %s Çöp Kutusuna Taşı

[ctx: placeholder: will contain post type label]
en: View %s (new window)
tr: Görünüm %s (yeni pencere)

[ctx: placeholders lesson]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholders, course, group, Group, course, group.]
en: This %1$s is a part of a %2$s. %3$s settings will override %4$s settings for any user enrolled in the %5$s.
tr: Bu %1$s bir parçasıdır %2$s. %3$s ayarları geçersiz kılacaktır %4$s Kayıtlı herhangi bir kullanıcı için ayarları %5$s.

[ctx: placeholders, course, groups, Group, course, groups.]
en: This %1$s is a part of multiple %2$s. %3$s settings will override %4$s settings for any user enrolled in the %5$s.
tr: Bu %1$s , çoklu %2$sbir parçasıdır. %3$s ayar, %5$skayıtlı herhangi bir kullanıcı için %4$s ayarı geçersiz kılar.

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
tr: Bu %1$s almak için en az %2$.01f toplam puana ihtiyacınız var. Şu anda %3$.01f puanınız var.

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
tr: Bu %1$s almak için en az %2$.01f toplam puana ihtiyacınız var. Şu anda %3$.01f puanınız var.

[ctx: placeholders: Course]
en: %s Resume
tr: %s Özgeçmiş

[ctx: placeholders: Course]
en: Enter single %s ID
tr: Tek %s ID girin

[ctx: placeholders: Course]
en: Enter single %s ID.
tr: Tek %s ID girin.

[ctx: placeholders: Course]
en: LearnDash %s Progress
tr: LearnDash %s İlerleme

[ctx: placeholders: Course]
en: Return to %s link/button.
tr: %s bağlantı/düğmeye geri dönün.

[ctx: placeholders: Course]
en: This block displays the user %s access expire date.
tr: Bu blok kullanıcı %s erişim sona erme tarihini görüntüler.

[ctx: placeholders: Course]
en: This block displays users progress bar for the %s.
tr: Bu blok, kullanıcıların %siçin ilerleme çubuğunu görüntüler.

[ctx: placeholders: Course]
en: This block shows the content if the user is enrolled in the %s.
tr: Bu blok, kullanıcı %s.

[ctx: placeholders: Course]
en: This block shows the content if the user is enrolled into the %s and it is completed.
tr: Bu blok, kullanıcı %s değerine kaydedilmişse ve tamamlanmışsa içeriği gösterir.

[ctx: placeholders: Course steps completed, Course steps total]
en: Completed <strong>%1$d</strong> out of <strong>%2$d</strong> steps
tr: <strong>%2$d</strong> adımdan <strong>%1$d</strong> tamamlandı

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
tr: %1$s Bir içinde kullanılmadığında kimlik gereklidir %2$s.

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter %1$s price here. Leave empty if the %2$s is free.
tr: Buraya %1$s fiyat girin. %2$s bedava ise boş bırakın.

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s.
tr: Liste kaydını sınırlamak için tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Geçerli %2$siçin boş bırakın.

[ctx: placeholders: Course, Course]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Course, Courses]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Herkes için boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Course, Groups]
en: Search %1$s %2$s
tr: Ara %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Course, Lessons, Topics]
en: Now that you have your %1$s created, it is time to start adding content via %2$s and %3$s. In this video we will show how to do this and explain the various settings.
tr: Artık %1$s oluşturduğunuza göre, %2$s ve %3$saracılığıyla içerik eklemeye başlamanın zamanı geldi. Bu videoda bunun nasıl yapılacağını göstereceğiz ve çeşitli ayarları açıklayacağız.

[ctx: placeholders: Course, Quiz]
en: Delete %1$s and %2$s Data After Expiration
tr: Son Kullanma Sonrası %1$s ve %2$s Verileri Sil

[ctx: placeholders: Course, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
tr: Göstermek %1$s %2$smi?

[ctx: placeholders: Course, lesson, topics, quizzes]
en: This shortcode displays the %1$s Content table (%2$s, %3$s, and %4$s) when inserted on a page or post.
tr: Bu kısa kod, bir sayfaya veya postaya eklendiğinde %1$s İçerik tablosunu (%2$s, %3$sve %4$s) görüntüler.

[ctx: placeholders: Courses, Course, Quiz]
en: Displays user's enrolled %1$s, %2$s progress, %3$s scores, and achieved certificates.
tr: Kullanıcının kayıtlı %1$s, %2$s ilerleme, %3$s puan ve elde edilen sertifikaları görüntüler.

[ctx: placeholders: Courses, courses]
en: If you are selling your %1$s then you have many options available to you! In the first video we demonstrate how you can quickly start accepting payments with PayPal and Stripe. In the second video we will show you how to sell %2$s using the popular WordPress shopping cart WooCommerce.
tr: Eğer satan varsa %1$s o zaman sizin için kullanılabilir birçok seçenek var! İlk videoda PayPal ve Stripe ile ödemeleri nasıl hızlı bir şekilde kabul etmeye başlayabileceğinizi gösteriyoruz. İkinci videoda, popüler WordPress alışveriş sepeti WooCommerce'i kullanarak %2$s nasıl satılacağını göstereceğiz.

[ctx: placeholders: Courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: Date From, Date To]
en: Search to date limit from %1$s to %2$s
tr: %1$s ile %2$sarasında tarihe kadar arama sınırı

[ctx: placeholders: FAQ update link.]
en: LearnDash update and license calls are temporarily disabled. Click %s for more information.
tr: LearnDash güncelleme ve lisans çağrıları geçici olarak devre dışı bırakıldı. Daha fazla bilgi için %s tıklayın.

[ctx: placeholders: Group]
en: Enter single %s ID.
tr: Tek %s ID girin.

[ctx: placeholders: Group, Courses]
en: Search All %1$s %2$s
tr: Tümü Ara %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Group, Courses]
en: Search Assigned %1$s %2$s
tr: Atanan Ara %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Group, Group]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Groups, Course]
en: %1$s Using %2$s
tr: %1$s Kullanma %2$s

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation installed: %1$s (%2$s)
tr: Çeviri yüklü: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation removed: %1$s (%2$s)
tr: Çeviri kaldırıldı: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
en: Translation updated: %1$s (%2$s)
tr: Çeviri güncellendi: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Lesson]
en: Start adding your first %1$s
tr: İlk eklemeye başlayın %1$s

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s.
tr: Liste kaydını sınırlamak için tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s. Zero for global.
tr: Liste kaydını sınırlamak için tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s. Global için sıfır.

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
en: Remove %1$s from %2$s
tr: %2$s%1$s kaldır

[ctx: placeholders: Lesson, Lessons, Course]
en: Must be used with course_id. Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s within %3$s.
tr: course_id ile kullanılmalıdır. %1$s ID tek girin. Herkes için boş bırakın %2$s içinde %3$s.

[ctx: placeholders: Lesson, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
tr: Göstermek %1$s %2$smi?

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
en: -- Select a %1$s or %2$s --
tr: — Bir %1$s veya %2$s seçin —

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
en: Search or select a %1$s or %2$s…
tr: %1$s veya %2$s…arama yapın veya seçin

[ctx: placeholders: Lesson, Topic Labels]
en: Select a %1$s or %2$s
tr: Bir %1$s veya %2$sseçin

[ctx: placeholders: Lesson, Topic, Course]
en: Must be used with course_id. Enter single %1$s or %2$s ID. Leave blank for all step within %3$s. Set zero for global.
tr: course_id ile kullanılmalıdır. %1$s veya %2$s ID tek girin. %3$siçindeki tüm adımlar için boş bırakın. Global için sıfır ayarla.

[ctx: placeholders: Lesson, topics and quizzes, courses]
en: %1$s, %2$s and %3$s can be shared across multiple %4$s
tr: %1$s, %2$s ve %3$s birden fazla paylaşılabilir %4$s

[ctx: placeholders: Lessons]
en: All available %1$s have been added.
tr: Mevcut tüm %1$s eklendi.

[ctx: placeholders: Lessons, Course, Lesson]
en: Displays a list of %1$s for a %2$s and tracks %3$s progress.
tr: %2$s için %1$s listesini görüntüler ve %3$s ilerlemesini izler.

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
en: Adding Content Using %1$s & %2$s
tr: %1$s & %2$sKullanarak İçerik Ekleme

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
en: This shortcode is used on %1$s and %2$s where Video Progression is enabled. The video player will be added above the content. This shortcode allows positioning the player elsewhere within the content. This shortcode does not take any parameters.
tr: Bu kısa kod, Video İlerlemenin etkinleştirildiği %1$s ve %2$s kullanılır. Video oynatıcı, içeriğin üstüne eklenecektir. Bu kısa kod, oynatıcının içeriğin başka bir yerinde konumlandırılmasına izin verir. Bu kısa kod herhangi bir parametre almaz.

[ctx: placeholders: Lessons, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: Plugin name. Plugin update link.]
en: License of your plugin %1$s is invalid or incomplete. Please click %2$s and update your license.
tr: Eklentinizin %1$s lisansı geçersiz veya eksik. Lütfen %2$s tıklayın ve lisansınızı güncelleyin.

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
en: Add %s content.
tr: %s içerik ekleyin.

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
en: Add %s title
tr: %s başlık ekle

[ctx: placeholders: Post Type singular label, Parent post edit link]
en: The membership configiration for this %1$s is managed by the parent %2$s. You may override the parent by enabling the settings below.
tr: Bu %1$s için üyelik yapılandırması üst %2$starafından yönetilir. Aşağıdaki ayarları etkinleştirerek ebeveyni geçersiz kılabilirsiniz.

[ctx: placeholders: Question]
en: %s Category
tr: %s Kategori

[ctx: placeholders: Question]
en: Start adding your first %1$s
tr: İlk eklemeye başlayın %1$s

[ctx: placeholders: Question, Quiz]
en: Remove %1$s from %2$s
tr: %2$s%1$s kaldır

[ctx: placeholders: Questions]
en: All available %1$s have been added.
tr: Mevcut tüm %1$s eklendi.

[ctx: placeholders: Questions]
en: Process Mismatched %s only?
tr: İşlem Uyumsuz %s mu?

[ctx: placeholders: Questions, Quiz, Quiz Title]
en: Reprocess %1$s for %2$s: "%3$s"
tr: %1$s için %2$syeniden işleme: "%3$s”

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Enter single %s ID.
tr: Tek %s ID girin.

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Invalid %s ID
tr: Geçersiz %s Kimlik

[ctx: placeholders: Quiz]
en: Start adding your first %1$s
tr: İlk eklemeye başlayın %1$s

[ctx: placeholders: Quiz label]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholders: Quiz questions, Quiz]
en: This upgrade will convert the %1$s %2$s to WordPress custom post type. <strong>This is required before enabling %3$s Builder.</strong> (Optional)
tr: Bu yükseltme, %1$s %2$s WordPress özel yazı türüne dönüştürecektir. <strong>Bu, %3$s Builder'ı etkinleştirmeden önce gereklidir.</strong> (İsteğe bağlı)

[ctx: placeholders: Quiz, Course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholders: Quiz, Lesson]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: Reprocess %1$s %2$s
tr: Yeniden işleme %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: This %1$s has no %2$s yet
tr: Bu %1$s henüz %2$s var

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
en: Upgrade %1$s %2$s
tr: Yükseltme %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
tr: %1$s Bir içinde kullanılmadığında kimlik gereklidir %2$s.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Geçerli %2$siçin boş bırakın.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
tr: Tek %1$s ID girin. Bir içinde kullanılırsa boş bırakın %2$s.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz Name/Title]
en: %1$s: %2$s - Statistics
tr: %1$s: %2$s - İstatistikler

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the %2$s.
    
    Points: $points
    Result: $result
tr: LearnDash %1$s
    
    Kullanıcı "$username"$quizname"tamamladı %2$s.
    
    Puan: $points
    Sonuç: $result

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
en: LearnDash %1$s
    
    You have completed the %2$s "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
tr: LearnDash %1$s
    
     %2$s "$quizname” tamamladınız.
    
    Puan: $points
    Sonuç: $result

[ctx: placeholders: Quiz.]
en: Loading a template into this %s will replace ALL existing settings.
tr: Bu %s bir şablon yüklemek, TÜM mevcut ayarların yerini alacaktır.

[ctx: placeholders: Quizzes]
en: All available %1$s have been added.
tr: Mevcut tüm %1$s eklendi.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
en: %1$s per page. Default is %1$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %1$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: Topic]
en: Start adding your first %1$s
tr: İlk eklemeye başlayın %1$s

[ctx: placeholders: Topic, Lesson]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholders: Topic, Quizzes]
en: Show %1$s %2$s?
tr: Göstermek %1$s %2$smi?

[ctx: placeholders: Topics]
en: All available %1$s have been added.
tr: Mevcut tüm %1$s eklendi.

[ctx: placeholders: Topics, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: User, Date]
en: Manual Edit by: %1$s on %2$s
tr: Manuel Düzenleme: %1$s üzerinde %2$s

[ctx: placeholders: assignment count approved, assignment count total]
en: %1$d/%2$d Approved
tr: %1$d/%2$d Onaylandı

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
en: %1$d out of %2$d steps completed
tr: %2$d adımdan%1$d tamamlandı

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
en: %1$d/%2$d Steps
tr: %1$d/%2$d Adımlar

[ctx: placeholders: course]
en: LearnDash %s progress bar
tr: LearnDash %s ilerleme çubuğu

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode displays the user %s access expire date.
tr: Bu kısa kod kullanıcı %s erişim sona erme tarihini görüntüler.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has access to the %s but not yet started. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
tr: Bu kısa kod, kullanıcının %s erişimi varsa ancak henüz başlamamışsa içeriği gösterir. Kısa kod, <strong>herhangi bir</strong> sayfa veya pencere öğesi alanında kullanılabilir.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has completed the %s. The shortcode can be used on any page or widget area.
tr: Kullanıcı %sdeğerini tamamladıysa, bu kısa kod içeriği gösterir. Kısa kod herhangi bir sayfada veya widget alanında kullanılabilir.

[ctx: placeholders: course]
en: This shortcode shows the content if the user has started but not completed the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
tr: Bu kısa kod, kullanıcı başlattıysa ancak %sdeğerini tamamlamadıysa içeriği gösterir. Kısa kod kullanılabilir <strong>herhangi</strong> sayfa veya widget alanı.

[ctx: placeholders: course]
en: number of columns to show when using %s grid addon
tr: %s ızgara eklentisi kullanılırken gösterilecek sütun sayısı

[ctx: placeholders: course, course]
en: Customize the pagination options for this %1$s content table and %2$s navigation widget.
tr: Bu %1$s içerik tablosu ve %2$s gezinme widget'ının sayfalandırma seçeneklerini özelleştirin.

[ctx: placeholders: course, course]
en: Select one or more %1$s as prerequisites to view this %2$s
tr: Bu %2$sgörüntülemek için ön koşul olarak bir veya daha fazla %1$s seçin

[ctx: placeholders: course, course]
en: This shortcode shows the earned %s points for the user.
tr: Bu kısa kod, kullanıcı için kazanılan %s puanı gösterir.

[ctx: placeholders: course, course, lesson, quiz]
en: This shortcode displays users progress bar for the %1$s in any %2$s/%3$s/%4$s pages.
tr: Bu kısa kod, kullanıcıların herhangi bir %2$s/%3$s/%4$s sayfalarında %1$s için ilerleme çubuğunu görüntüler.

[ctx: placeholders: course, lessons, topics.]
en: Replace associated steps (%1$s, %2$s, or %3$s) with values from template.
tr: İlişkili adımları (%1$s, %2$sveya %3$s) şablondaki değerlerle değiştirin.

[ctx: placeholders: courses]
en: Customize the display order of %s.
tr: %sgörüntüleme sırasını özelleştirin.

[ctx: placeholders: courses]
en: LearnDash - Registered %s and progress information of users. Visible only to users logged in.
tr: LearnDash - Kayıtlı %s ve kullanıcıların ilerleme bilgileri. Yalnızca oturum açan kullanıcılar tarafından görünür.

[ctx: placeholders: courses]
en: Show All %s (default)
tr: Tümünü Göster %s (varsayılan)

[ctx: placeholders: courses]
en: Show Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlıları Göster %s

[ctx: placeholders: courses]
en: Show not-Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlı Olmayan %s Göster

[ctx: placeholders: courses]
en: show current user's %s.
tr: geçerli kullanıcının %sdeğerini göster.

[ctx: placeholders: courses, courses (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
tr: Bu kısa kod %1$slistesini gösterir. Varsayılan <code>/%2$s/</code> sayfasını kullanmak istemiyorsanız, bu kısa kodu herhangi bir sayfada kullanabilirsiniz.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
en: Registered %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s kayıtlı. Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: courses, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
tr: Tüm %1$s listelendiği ön uç arşiv sayfasını etkinleştirir. Değişikliğin etkili olması için %2$s gerekir.

[ctx: placeholders: date/time, user name]
en: Last run: %1$s by %2$s
tr: Son çalışma: %1$s by %2$s

[ctx: placeholders: default per page]
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
tr: Varsayılan %ddeğeridir. Hiçbir sayfalandırma için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: default prefix, example table name]
en: %1$s - Legacy ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
tr: %1$s - Eski ProQuiz tablo öneki. Eski. %2$s

[ctx: placeholders: group]
en: Customize the pagination options for this %s content table.
tr: Bu %s içerik tablosu için sayfalandırma seçeneklerini özelleştirin.

[ctx: placeholders: groups]
en: Show All %s (default)
tr: Tümünü Göster %s (varsayılan)

[ctx: placeholders: groups]
en: Show Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlıları Göster %s

[ctx: placeholders: groups]
en: Show not-Enrolled %s only
tr: Yalnızca Kayıtlı Olmayan %s Göster

[ctx: placeholders: groups]
en: filter %s by status.
tr: filtre %s durumuna göre.

[ctx: placeholders: groups]
en: show current user's %s.
tr: geçerli kullanıcının %sdeğerini göster.

[ctx: placeholders: groups, default per page]
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
tr: Sayfa başına %1$s . Varsayılan %2$d. Hepsi için sıfıra ayarlayın.

[ctx: placeholders: groups, link to WP Permalins page]
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
tr: Tüm %1$s listelendiği ön uç arşiv sayfasını etkinleştirir. Değişikliğin etkili olması için %2$s gerekir.

[ctx: placeholders: learndash prefix, example table name]
en: %1$s - LearnDash ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
tr: %1$s - LearnDash ProQuiz tablo öneki. Eski. %2$s

[ctx: placeholders: lesson]
en: show %s content.
tr: %s içeriği göster.

[ctx: placeholders: lesson]
en: shows a %s thumbnail.
tr: bir %s küçük resmini gösterir.

[ctx: placeholders: lesson label]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholders: lesson label]
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %siçin videoyu izleyin.

[ctx: placeholders: lesson, topics]
en: Check this if you want this %1$s and all its %2$s to be available for free.
tr: Bu %1$s ve tüm %2$s ücretsiz kullanılabilir olmasını istiyorsanız bunu kontrol edin.

[ctx: placeholders: lessons]
en: Search %1$s
tr: Ara %1$s

[ctx: placeholders: lessons]
en: shows %s with mentioned category slug.
tr: gösterileri %s Bahsedilen kategori slug ile.

[ctx: placeholders: lessons]
en: shows %s with mentioned tag id.
tr: belirtilen etiket kimliği ile %s gösterir.

[ctx: placeholders: lessons, course]
en: Choose the per page of %1$s in this %2$s.
tr: Bu %2$ssayfa başına %1$s seçin.

[ctx: placeholders: lessons, course]
en: Choose the sort order of %1$s in this %2$s.
tr: Bu %2$s%1$s sıralama düzenini seçin.

[ctx: placeholders: lessons, lessons (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
tr: Bu kısa kod %1$slistesini gösterir. Varsayılan <code>/%2$s/</code> sayfasını kullanmak istemiyorsanız, bu kısa kodu herhangi bir sayfada kullanabilirsiniz.

[ctx: placeholders: lessons, topics]
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
tr: %1$s ve %2$sgörüntüleme sırasını özelleştirin.

[ctx: placeholders: points current, points max]
en: %1$s/%2$s Points Awarded
tr: %1$s/%2$s Puan Ödüllendirildi

[ctx: placeholders: post type labels like Question]
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
tr: Bu %s Çöp Kutusuna taşımak istediğinizden emin misiniz?

[ctx: placeholders: post type labels like Question, second Quiz]
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s?
tr: Bu %1$s kaldırmak istediğinizden emin misiniz %2$s?

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
en: %1$s: %2$d of %3$d ProQuiz Table
tr: %1$s: %2$d arasında %3$d ProQuiz Tablo

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
en: %1$s: %2$d of %3$d Users
tr: %1$s: %2$d arasında %3$d Kullanıcılar

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count, Questions label]
en: %1$s: %2$d of %3$d %4$s
tr: %1$s: %2$d arasında %3$d %4$s

[ctx: placeholders: questions]
en: Search %1$s
tr: Ara %1$s

[ctx: placeholders: quiz]
en: This shortcode shows the content if the user has completed the %s. The shortcode can be used on any page or widget area.
tr: Kullanıcı %sdeğerini tamamladıysa, bu kısa kod içeriği gösterir. Kısa kod herhangi bir sayfada veya widget alanında kullanılabilir.

[ctx: placeholders: quiz, attempts count]
en: You have already taken this %1$s %2$d time(s) and may not take it again.
tr: Zaten bu %1$s %2$d kez aldınız ve tekrar almayabilirsiniz.

[ctx: placeholders: quiz, question points, question count]
en: Percentages refer to the total score of the %1$s. (Current total %2$d points in %3$d questions.)
tr: Yüzdeler, %1$sdeğerinin toplam puanını ifade eder. ( %3$d soruda mevcut toplam %2$d puan.)

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: Additional %1$s overview will be displayed, before %2$s is finished.
tr: Ek %1$s genel bakış, %2$s bitmeden önce görüntülenir.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you activate this option, the user can complete the %1$s only once. Afterwards the %2$s is blocked for this user.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, kullanıcı %1$s değerini yalnızca bir kez tamamlayabilir. Daha sonra %2$s bu kullanıcı için engellenir.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, no %1$s overview will be displayed, before finishing %2$s.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, %2$sbitirmeden önce %1$s genel görünümü görüntülenmeyecektir.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
en: If you enable this option, you can choose %1$s, which user have to finish before he can start this %2$s.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, %1$sseçebilirsiniz, hangi kullanıcının bunu başlatmadan önce bitirmesi gerekir %2$s.

[ctx: placeholders: quizzes]
en: In all selected %s statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
tr: Seçilen tüm %s istatistik fonksiyonunun aktif olması gerekir. Değilse otomatik olarak etkinleştirilecektir.

[ctx: placeholders: quizzes]
en: Search %1$s
tr: Ara %1$s

[ctx: placeholders: quizzes, course, quizzes, course]
en: This parameter determines the information to be shown by the shortcode.<br />cumulative - average for all %1$s of the %2$s.<br />aggregate - sum for all %3$s of the %4$s.
tr: Bu parametre, kısa kod tarafından gösterilecek bilgileri belirler.<br />kümülatif - tüm %1$s için ortalama %2$s.<br />agrega - tüm %3$s için toplamı %4$s.

[ctx: placeholders: quizzes, quizzes (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you don't want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
tr: Bu kısa kod %1$slistesini gösterir. Varsayılan <code>/%2$s/</code> sayfasını kullanmak istemiyorsanız bu kısa kodu herhangi bir sayfada kullanabilirsiniz.

[ctx: placeholders: result count, total count]
en: %1$d of %2$s Users
tr: %1$d arasında %2$s Kullanıcılar

[ctx: placeholders: topic label]
en: Please go back and complete the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %stamamlayın.

[ctx: placeholders: topic label]
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
tr: Lütfen geri dönün ve önceki %siçin videoyu izleyin.

[ctx: placeholders: topic, course]
en: Associate this %1$s with a %2$s.
tr: Bu ilişkilendirmek %1$s ile %2$s.

[ctx: placeholders: topics]
en: Search %1$s
tr: Ara %1$s

[ctx: placeholders: topics, topics (URL slug)]
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
tr: Bu kısa kod %1$slistesini gösterir. Varsayılan <code>/%2$s/</code> sayfasını kullanmak istemiyorsanız, bu kısa kodu herhangi bir sayfada kullanabilirsiniz.

[ctx: placeholders: will be post type labels like Course, Lesson, Topic]
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s? (This will also remove all sub-items)
tr: Bu %1$s kaldırmak istediğinizden emin misiniz %2$s? (Bu aynı zamanda tüm alt öğeleri de kaldıracaktır)

[ctx: placeholders: will contain post type label, Course]
en: Remove %1$s from %2$s
tr: %2$s%1$s kaldır

[ctx: placeholderss: Quizzes Quiz]
en: Select one or more %1$s that must be completed prior to taking this %2$s.
tr: Bunu almadan önce tamamlanması gereken bir veya daha fazla %1$s seçin %2$s.

[ctx: pleaceholder: Course]
en: Select how to compare the selected prerequisite %s.
tr: Seçilen önkoşulun nasıl karşılaştırılacağını seçin %s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
tr: %setkinleştir

[ctx: plugin]
en: Active
tr: Aktif

[ctx: plugin]
en: Installed
tr: Yüklü

[ctx: plugin]
en: Network Activate %s
tr: Ağ Etkinleştir %s

[ctx: plural - Amount of steps in a course or quiz]
en: steps
tr: adımlar

en: point
tr: uç

en: point(s)
tr: nokta (lar)

en: points
tr: puanlar

[ctx: profile edit course link label]
en: (edit)
tr: (Düzenle)

[ctx: profile edit quiz link label]
en: (edit)
tr: (Düzenle)

[ctx: profile remove quiz link label]
en: (remove)
tr: (kaldır)

en: re-save your permalinks
tr: kalıcı mürekkeplerinizi yeniden kaydedin

en: registered useres only
tr: sadece kayıtlı kullanıcılar

en: registered users only
tr: sadece kayıtlı kullanıcılar

en: registration
tr: kayıt

en: remove image
tr: resmi kaldır

en: reset
tr: sıfırlama

en: save
tr: kayıt etmek

en: score
tr: skor

en: seconds
tr: saniyeler

en: select
tr: seçmek

en: sfwd-essays
tr: sfwd-denemeler

en: show tables
tr: tabloları göster

en: shows a WP category dropdown.
tr: bir WP kategorisi açılır menüsünü gösterir.

en: shows as button content.
tr: düğme içeriği olarak gösterilir.

[ctx: singular - Amount of steps in a course or quiz]
en: step
tr: adım

en: special filter
tr: özel filtre

en: template name
tr: şablon adı

en: ticked
tr: işaretledi

en: to activate
tr: etkinleştirmek için

en: total
tr: toplam

en: user identification by cookie
tr: tanımlama bilgisi ile kullanıcı tanımlama

en: verify failed
tr: doğrulanamadı

en: view
tr: görünüm

en: week | weeks
tr[0]: hafta
tr[1]: haftalar

en: week(s)
tr: hafta (lar)

en: year | years
tr[0]: yıl
tr[1]: yıllar

en: year(s)
tr: yıl (ler)
