Gravity Forms User Registration Add-On 5.0 - en to he_IL translation catalogue (176 entries)

en: %3$s
    									%1$sBy email from WordPress:%2$s%3$s WordPress will send the user an email with their login and a login URL. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", WordPress will include a link where the user can set their password.%3$s%3$s
    									%1$sBy form notification:%2$s%3$s Configure a form notification for the desired User Registration event. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", you must include the %4$s{set_password_url}%5$s merge tag in your notification to provide a URL where the user can set their password.
he_IL: %3$s %1$s באימייל מוורדפרס:%2$s%3$s וורדפרס תשלח למשתמש אימייל עם פרטי ההתחברות ולינק לכניסה. אם הגדרת ה%1$sסיסמה%2$s מוגדרת כ-"הגדרת סיסמא באמצעות קישור אימייל", וורדפרס תכלול קישור בו המשתמש יכול להגדיר את הסיסמה שלו %3$s%3$s %1$s באמצעות התראה בטופס: %2$s%3$s הגדר התראת טופס לאירוע הרצוי למשתמש. אם ההגדרת ה%1$sסיסמה%2$s מוגדרת כ-"הגדרת סיסמה באמצעות קישור אימייל", עליך לכלול את תג המיזוג %4$s{set_password_url}%5$s בהודעה כדי לספק כתובת שבה המשתמש יכול להגדיר את הסיסמה שלו.

en: %3$s
    								%1$sBy Email:%2$s%3$sWordPress will send the user an email with an activation link.%3$s%3$s
    								%1$sManually:%2$s%3$sActivate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link (via the %4$s{activation_url}%5$s merge tag).
he_IL: %3$s %1$s באימייל:%2$s%3$s וורדפרס תשלח למשתמש אימייל עם קישור להפעלה.%3$s%3$s %1$s באופן ידני::%2$s%3$s הפעל כל משתמש ידנית מהעמוד ההפעלה של משתמשים במתנה או שלח בתראה בטופס לאירוע הפעלת המשתמש עם קישור הפעלה (באמצעות תג המיזוג %4$s{activation_url}%5$s).

en: &mdash; No role for this site &mdash;
he_IL: &mdash; ללא תפקיד לאתר זה &mdash;

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
he_IL: &mdash; שמור שם תצוגה נוכחי &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
he_IL: &mdash; שמור אימייל נוכחי &mdash;

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
he_IL: &mdash; שמור את הסיסמה הנוכחית &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
he_IL: &mdash; שמור על התפקיד הנוכחי &mdash;

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
he_IL: הטופס יכול להכיל פעולות יצירה מרובות <strong>או</strong> פעולת עדכון בודדת. הטופס לא יכול להיות מסוג "יצירה" וגם "עדכון".

en: Access denied.
he_IL: הגישה נדחתה.

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Activate this sign up
he_IL: להפעיל הרשמה זו

en: Activate this sign up?
he_IL: להפעיל הרשמה זו?

en: Activation Key Required
he_IL: נדרש קוד הפעלה

en: Activation Key:
he_IL: קוד הפעלה:

en: Add Custom Meta
he_IL: הוסף מטא מותאם

en: Add Link
he_IL: הוספת קישור

en: Additional Options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form.
he_IL: מאפשר ליצור אוטומטית משתמשי וורדפרס אחרי שליחת טופס Gravity Form.

en: Allows users to choose their own username when registering a new account.
he_IL: מאפשר למשתמשים לבחור שם משתמש בעת רישום לחשבון חדש.

en: An error occurred during the activation
he_IL: התרחשה שגיאה במהלך הפעלת החשבון.

en: Are you sure you want to activate this user?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להפעיל משתמש זה?

en: Biographical Information
he_IL: מידע ביוגרפי

en: BuddyPress Profile
he_IL: פרופיל באדיפרס

en: Check your email for the set password link.
he_IL: בדוק באימייל שלך לקבלת הקישור לסיסמה שהוגדרה.

en: Create User
he_IL: צור משתמש

en: Create new site when a user registers.
he_IL: צור אתר חדש כאשר משתמש נרשם.

en: Current Page
he_IL: עמוד נוכחי

en: Current Site Role
he_IL: התפקיד של האתר הנוכחי

en: Custom Registration Page
he_IL: עמוד רישום מותאם

en: Custom URL
he_IL: כתובת מותאמת

en: Deactivate site
he_IL: כבה אתר

en: Delay User Registration
he_IL: עכב רישום משתמש

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete site
he_IL: מחק אתר

en: Delete this sign up?
he_IL: מחק הרשמה זו?

en: Delete this sign up?
he_IL: מחק הרשמה זו?

en: Display Name
he_IL: השם שיוצג

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable Custom Registration Page
he_IL: אפשר עמוד רישום מותאם

en: Enable user activation.
he_IL: אפשר הפעלת משתמש.

en: Enable user activation:
he_IL: אפשר הפעלת משתמש:

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
he_IL: הזן שם פיד כדי לזהות הגדרה זו באופן ייחודי.

en: Feed Settings
he_IL: הגדרות פיד

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Forgot Password
he_IL: שחזור סיסמה

en: Forgot Password?
he_IL: שחזור סיסמה

en: Forgot your password? Visit the following address to reset your password:
he_IL: שכחת סיסמה? בקר בכתובת הבאה כדי לאפס את הסיסמה שלך:

en: Global Settings
he_IL: הגדרות גלובליות

en: Gravity Forms Login Widget
he_IL: וידג'ט התחברות של Gravity Forms

en: Gravity Forms User Registration Add-On
he_IL: הרחבת רישום משתמשים עבור Gravity Forms

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Link Text
he_IL: טקסט לקישור

en: Link URL
he_IL: כתובת URL

en: Links
he_IL: קישורים

en: Login
he_IL: התחבר

en: Login Form
he_IL: טופס התחברות

en: Login Redirect URL
he_IL: כתובת להפניית התחברות

en: Logout
he_IL: התנתק

en: Logout Redirect URL
he_IL: כתובת להפניית התנתקות

en: Name
he_IL: שם

en: Network Options
he_IL: אפשרויות רשת

en: Nickname
he_IL: כינוי

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
he_IL: אופס! עליך להיות מחובר בכדי להשתמש בטופס זה.

en: Other
he_IL: אחר

en: Other User Meta
he_IL: נתוני מטא משתמש אחרים

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password:
he_IL: סיסמה:

en: Passwords may not contain the character "\"
he_IL: סיסמה לא יכולה להכיל את התו "\".

en: Pending Activation
he_IL: ממתין להפעלה

en: Pending Activations
he_IL: ממתין להפעלות

en: Process the feed only when a payment is received.
he_IL: עבד את הפיד רק עם קבלת התשלום.

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Register user if
he_IL: רשום משתמש אם

en: Registration Condition
he_IL: תנאי רישום

en: Registration Page
he_IL: עמוד הרשמה

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Select BuddyPress Field
he_IL: בחר שדה באדיפרס

en: Select Meta Key
he_IL: בחר מפת מטא

en: Select a Page
he_IL: בחירת עמוד

en: Select a Role
he_IL: בחר תפקיד

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
he_IL: בחר כיצד להציג את שם המשתמש באופן פומבי.

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
he_IL: בחר את התפקיד שיש להקצות למשתמש באתר החדש שנוצר.

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
he_IL: בחר את התפקיד שיוקצה למשתמש באתר ממנו הוא נרשם. אפשרות זו מבטלת את האפשרות "תפקיד" תחת הגדרות משתמש.

en: Select the form field that should be used for the site address.
he_IL: בחר בשדה שישמש ככתובת האתר.

en: Select the form field that should be used for the site title.
he_IL: בחר בשדה שישמש ככותרת האתר.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
he_IL: בחר בשדה שישמש ככתובת האימייל של המשתמש.

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
he_IL: בחר בשדה שישמש כשם הפרטי של המשתמש.

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
he_IL: בחר בשדה שישמש כשם המשפחה של המשתמש.

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
he_IL: בחר בשדה שישמש ככינוי של המשתמש.

en: Select the form field that should be used for the user's password or select "Set Password via Email Link" to have a URL emailed to the user where they can set their password.
he_IL: בחר בשדה שישמש כסיסמת המשתמש או בחר "הגדר סיסמה באמצעות קישור אימייל" כדי לקבל הודעת האימייל עם לינק בו הוא יוכל להגדיר את הסיסמה שלו.

en: Select the form field that should be used for the user's username.
he_IL: בחר בשדה שישמש כשם המשתמש של המשתמש.

en: Select the role the user should be assigned.
he_IL: בחר את התפקיד שיש להקצות למשתמש.

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
he_IL: בחר את סוג הפיד שתרצה ליצור. "צור" ייצור משתמש חדש. "עדכון" יעדכן משתמש קיים.

en: Send Email Options
he_IL: שלח אפשרויות אימייל

en: Send Email?
he_IL: שלח לאימייל?

en: Send the new site details to the user by email.
he_IL: שלח את פרטי האתר החדשים באימייל.

en: Send the new user an email about their account.
he_IL: שלח למשתמש החדש פרטי התחברות.

en: Send the new user an email about their account:
he_IL: שלח למשתמש החדש פרטי התחברות:

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
he_IL: שלח למשתמשים אימייל עם קישור להפעלה. המשתמשים ירשמו רק לאחר הפעלת חשבונם.

en: Set Password URL
he_IL: הגדר כתובת סיסמא

en: Set Password via Email Link
he_IL: הגדר סיסמא באמצעות קישור אימייל

en: Set Post Author
he_IL: הגדר מחבר פוסט

en: Set as %s
he_IL: הגדר כ%s

en: Set at registration.
he_IL: הגדר בהרשמה.

en: Set user as post author.
he_IL: הגדר משתמש ככותב הפוסט.

en: Set your password.
he_IL: הגדר את הסיסמה שלך.

en: Show user avatar
he_IL: הצג צלמית משתמש

en: Site Address
he_IL: כתובת האתר

en: Site Role
he_IL: תפקיד אתר

en: Site Title
he_IL: שם האתר

en: Site is created
he_IL: האתר נוצר

en: Specify whether an email (or notification) should be sent to the new user about their account. %sEnabled by default.%s
he_IL: ציין אם יש לשלוח אימייל (או התראה) למשתמש החדש לגבי חשבונו. %sמופעל כברירת מחדל.%s

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
he_IL: ציין אם לשלוח את פרטי האתר החדשים למשתמש באימייל. %sמופעל כברירת מחדל.%s

en: Standard User Meta
he_IL: נתוני מטא משתמש סטנדרטיים

en: Tab Index Start
he_IL: Tab Index התחלתי

en: The email address can not be empty
he_IL: כתובת האימייל לא יכולה להיות ריקה

en: The username can not be empty
he_IL: שם המשתמש לא יכול להיות ריק

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
he_IL: שם המשתמש יכול להכיל רק תווים אלפאנומריים (A-Z, 0-9), קו תחתון ומקפים

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
he_IL[0]: הייתה בעיה בהפעלת פריט זה.
he_IL[1]: הייתה בעיה בהפעלת פריטים אלה.

en: There was an issue deleting this user registration. | There was an issue deleting one or more selected user registrations.
he_IL[0]: הייתה בעיה במחיקת הרשמת משתמש זה.
he_IL[1]: הייתה בעיה במחיקת הרשמת משתמש אחד או יותר.

en: This email address is already registered
he_IL: כתובת אימייל זו כבר רשומה

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
he_IL: ערך זה יצר משתמש שממתין להפעלה. לחץ על כפתור "הפעל משתמש" כדי להפעיל את המשתמש.

en: This username is already registered
he_IL: שם משתמש זה כבר רשום

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
he_IL: שם המשתמש שגוי מכיוון שהוא משתמש בתווים לא חוקיים. יש להזין שם משתמש חוקי.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Update Condition
he_IL: עדכן תנאי

en: Update Site on Cancel
he_IL: עדכן את האתר בעת ביטול

en: Update User
he_IL: עדכן משתמש

en: Update User on Cancel
he_IL: עדכן משתמש בעת ביטול

en: Update site when subscription is cancelled.
he_IL: עדכן אתר בעת ביטול המנוי.

en: Update user if
he_IL: עדכן משתמש אם

en: Update user when subscription is cancelled.
he_IL: עדכן משתמש בעת ביטול המנוי.

en: Use the password you set at registration to login.
he_IL: השתמש בסיסמה שהגדרת בעת ההרשמה כדי להתחבר.

en: User Activated Successfully!
he_IL: המשתמש הופעל בהצלחה!

en: User Activation
he_IL: הפעלת משתמש

en: User Activation Type
he_IL: סוג הפעלת משתמש

en: User Activation URL
he_IL: כתובת להפעלת משתמשים

en: User Meta
he_IL: נתוני מטא של המשתמש

en: User Registration
he_IL: רישום משתמש

en: User Registration Options
he_IL: אפשרויות רישום משתמש

en: User Settings
he_IL: הגדרות משתמש

en: User activated. | Users activated.
he_IL[0]: המשתמש הופעל.
he_IL[1]: המשתמשים הופעלו.

en: User is activated
he_IL: המשתמש מופעל

en: User is pending activation
he_IL: המשתמש ממתין להפעלה

en: User is registered
he_IL: המשתמש רשום

en: User is updated
he_IL: המשתמש עודכן

en: User pending activation deleted
he_IL: נחמקה הבקשה להפעלת משתמש בהמתנה

en: User registration deleted. | User registrations deleted.
he_IL[0]: הרשמת משתמש נמחקה.
he_IL[1]: הרשמות משתמשים נמחקו.

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username:
he_IL: שם משתמש:

en: View Entry
he_IL: הצג רשומה

en: View the entry associated with this sign up
he_IL: הצג את הרשומה המשויך להרשמה זו

en: Website
he_IL: אתר

en: Welcome Message
he_IL: הודעת ברוכים הבאים

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
he_IL: כאשר שליחת טופס יוצרת פוסט ורושמת משתמש, קבע את המשתמש החדש ככותב הפוסט. %sמופעל כברירת מחדל.%s

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
he_IL: כאשר תנאי ההרשמה מופעל, שליחת טפסים יצרו משתמש רק כאשר התנאי מתקיים.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
he_IL: כאשר תנאי העדכון מופעל, שליחת טפסים יעדכנו את המשתמש רק כאשר התנאי מתקיים. נתוני המשתמש תמיד יאוכלסו בטופס.

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
he_IL: כאשר משתמשים מנסים לגשת לעמוד ההרשמה המוגדר כברירת מחדל בוורדפרס, במקום זאת הם יופנו לעמוד מותאם זה.

en: Yahoo
he_IL: יאהו

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
he_IL: אתה מחובר כרגע כ%s%s%s. %s להתנתק? %s

en: You must have at least one Email Address field.
he_IL: עליך להיות בעל שדה כתובת אימייל אחד לפחות.

en: Your account has been activated. You may now %1$slog in%2$s to the site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %5$sreset your password%2$s.
he_IL: חשבונך הופעל. כעת ניתן %1$s להתחבר %2$s לאתר באמצעות שם המשתמש שבחרת "%3$s". יש לבדוק את תיבת הדואר הנכנס %4$s לקבלת הוראות כניסה. אם אינך מקבל אימייל, יש לבדוק את דואר הזבל. אם עדיין לא תקבל אימייל תוך שעה, ניתן %5$s לאפס את הסיסמה %2$s.

en: Your account is now activated. %1$sLog in%2$s or go back to the %3$shomepage%2$s.
he_IL: חשבונך מופעל כעת. %1$s היכנס אל %2$s או חזור אל %3$sהעמוד הראשי%2$s.

en: Your account is now activated. %1$sView your site%2$s or %3$sLog in%2$s
he_IL: חשבונך מופעל כעת. %1$s צפה באתר שלך %2$s או %3$s התחבר %2$s

en: Your account is now active!
he_IL: החשבון הופעל.

en: Your site at %1$s is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %4$sreset your password%5$s.
he_IL: האתר שלך %1$s פעיל. כעת ניתן להיכנס לאתר באמצעות שם המשתמש שבחרת "%2$s". יש לבדוק את תיבת הדואר הנכנס %3$s לקבלת הוראות כניסה. אם אינך מקבל אימייל, יש לבדוק את דואר הזבל. אם עדיין לא תקבל אימייל תוך שעה, ניתן %4$s לאפס את הסיסמה %5$s.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
he_IL: 'בטל' לעצירה, 'אוקיי' להפעלה.

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
he_IL: 'בטל' לעצירה, 'אוקיי' למחיקה.

en: by email from WordPress
he_IL: באמצעות אימייל מוורדפרס

en: by form notification
he_IL: באמצעות הודעת טופס

en: manually or by form notification
he_IL: ידנית או באמצעות הודעת טופס
