Plugins - Post SMTP Mailer/Email Log - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (355 entries)

en: You can download the chrome extension here (if link not available, check later).
nl: Je kunt de Chrome-extensie hier downloaden (als de link niet beschikbaar is, kijk dan later).

en: Need help setup everything? (paid)
nl: Heb je hulp nodig met alles instellen? (betaald)

en: Solution
nl: Oplossing

en: <strong>ONLY</strong> if the default mailer type is not working for you.
nl: <strong>ALLEEN</strong> als het standaard e-mailer type niet voor jou werkt.

en: Facebook Group
nl: Facebook groep

en: %s has invalid or expired license key for Post SMTP.
nl: %s heeft een ongeldige of verlopen licentiesleutel voor Post SMTP.

en: Nonce verification failed
nl: Nonce verificatie mislukt

en: Enter your extension license keys here to receive updates for purchased extensions. If your license key has expired, please <a href="%s" target="_blank">renew your license</a>.
nl: Voer hier je licentiesleutel voor extensies in om updates voor de door jouw aangeschafte extensies te ontvangen. Indien je licentiesleutel verlopen is, <a href="%s" target="_blank">hernieuw dan hier je licentie</a>.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: Je hebt geen rechten om plugin updates te installeren

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Export To CSV
nl: Exporteer naar CSV

en: WP Admin Email
nl: WP Beheer e-mailadres

en: Sendmail (server defualt - not SMTP)
nl: Sendmail (standaard - geen SMTP)

en: Beta Feature: ONLY change this to <strong>PHPMailer</strong> only if you see <code>wp_mail</code> conflict message, conflicts when another plugin is activated, and <strong><u>sometimes</u></strong> your mail marked as spam.
nl: Beta functie: Wijzig dit alleen naar <strong>PHPMailer</strong> als je een <code>wp_mail</code> conflictmelding ziet, bij een conflict met een andere plugin en bij <strong><u>sommige</u></strong> spam problemen.

en: click to enlarge image.
nl: klik om de afbeelding te vergroten.

en: I recommend to change it and <strong>TEST</strong> Post SMTP with the value <code>PHPMailer</code>.
nl: Ik beveel aan om het te wijzigen en Post SMTP te <strong>TESTEN</strong>met de waarde <code>PHPMailer</code>.

en: Post SMTP v2 includes and new feature called: <b>Mailer Type</b>.
nl: Post SMTP v2 bevat een nieuwe functie: <b>Mailer Type</b>.

en: Check the detailes here
nl: Bekijk hier de details

en: <b style="background-color:yellow">New for v1.9.8!</b> Fallback - setup a second delivery method when the first one is failing
nl: <b style="background-color:yellow">Nieuw voor v1.9.8!</b> Alternatief - stel een tweede aflever methode in wanneer de eerste mislukt

en: Use allowed email, for example: If you are using Gmail, type your Gmail adress.
nl: Gebruik een toegestaan e-mailadres. Bijvoorbeeld: als je een Gmail adres hebt, vul je dit Gmail adres in.

en: From Email
nl: Van e-mail

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Use SMTP Authentication?
nl: Gebruik SMTP-authenticatie?

en: Security
nl: Beveiliging

en: Mail Server Port
nl: Mailserver poort

en: Outgoing Mail Server
nl: Uitgaande mailserver

en: Use Fallback?
nl: Gebruik alternatief?

en: By enable this option, if your email is fail to send Post SMTP will try to use the SMTP service you define here.
nl: Door deze optie in te schakelen, probeert Post SMTP e-mail die mislukt te verzenden met de SMTP-service die je hier instelt.

en: Failed emails fallback
nl: Alternatief voor mislukte e-mails

en: Fallback
nl: Alternatief

en: Allow user to load saved options
nl: Gebruiker toestaan om opgeslagen opties te laden

en: Same settings as the main site/blog (id:1)
nl: Zelfde instellingen als de hoofdsite/blog (id:1)

en: Enable global settings
nl: Globale instellingen inschakelen

en: Post SMTP Settings
nl: Post SMTP instellingen

en: Your UID as you see in the extension.
nl: Je UID zoals je die ziet in de extensie.

en: This is an extra notification to the selection above
nl: Dit is een extra melding bij de bovenstaande selectie

en: Push To Chrome Extension
nl: Push naar Chrome extensie

[ctx: Configuration Input Field]
en: Chrome Extension UID
nl: Chrome extensie UID

[ctx: Configuration Input Field]
en: Push to chrome extension
nl: Push naar Chrome extensie

en: Check this article how to configure Gmail/Gsuite OAuth:<a href="%1$s" target="_blank">Read Here</a>
nl: Raadpleeg dit artikel voor informatie over het configureren van Gmail/Gsuite OAuth: <a href="%1$s" target="_blank">Lees hier</a>

en: Mailgun Europe Region?
nl: Mailgun Europe regio?

en: <code>%1$s</code> method of a <code>PostmanMessage</code> object is <strong>not supported</strong>. Use one of the following methods <pre><code>%2$s</code></pre>
nl: <code>%1$s</code> methode van een <code>PostmanMessage</code> object wordt <strong>niet ondersteund</strong>. Gebruik een van de volgende methodes <pre><code>%2$s</code></pre>

en: <code>%1$s</code> property of a <code>PostmanMessage</code> object is <strong>not supported</strong>. For now all of this class properties are private.
nl: De eigenschap <code>%1$s</code> van <code>PostmanMessage</code> wordt niet <strong>niet ondersteund</strong>. Voorlopig zijn al deze klasse-eigenschappen privé.

en: ERROR: No recipient supplied. Status code is %1$s
nl: FOUT: Geen ontvanger opgegeven. Statuscode is %1$s

en: ERROR: The SendGrid v3 Web API is not available. Status code is %1$s
nl: FOUT: De SendGrid v3 Web API is niet beschikbaar. Statuscode is %1$s

en: ERROR: An error occurred on a SendGrid server. Status code is %1$s
nl: FOUT: Er is een fout opgetreden op een SendGrid server. Statuscode is %1$s

en: ERROR: The number of requests you have made exceeds SendGrid rate limitations. Status code is %1$s
nl: FOUT: Het aantal gemaakte aavragen de je hebt gedaan overschrijdt de limiet van SendGrid. Statuscode is %1$s

en: ERROR: The JSON payload you have included in your request is too large. Status code is %1$s
nl: FOUT: De JSON data-omvang in je aanvraag is te groot. Status code is %1$s

en: Success, try to send test email.
nl: Gelukt, probeer een test e-mail te sturen.

en: ERROR: Status code is %1$s
nl: FOUT: Statuscode is %1$s

en: Release Lock File Error
nl: Lock file vrijgave fout

en: Failed, try again.
nl: Mislukt, probeer opnieuw.

en: No lock file found.
nl: Geen lock file gevonden

en: This is override by the account configured on Post SMTP plugin configuration.
nl: Dit wordt overschreven door het ingestelde account in de Post SMTP plugin configuratie.

en: "From" address
nl: "Van"-adres

en: The log to paste when you open a support issue:
nl: De de log die je mee moet geven als je een ondersteunings-probleem opent:

en: For the domain: %1$s
nl: Voor het domein: %1$s

en: Get your webhook URL here
nl: Vraag hier je webhook link aan

en: Select the notification service you want to recieve alerts about failed emails.
nl: Selecteer de manier waarop je meldingen wil ontvangen over mislukte e-mails.

[ctx: Configuration Input Field]
en: Slack Webhook
nl: Slack webhook

[ctx: Configuration Section Title]
en: Slack Credentials
nl: Slack inloggegevens

[ctx: Configuration Section Title]
en: Pushover Credentials
nl: Pushover gegevens

[ctx: Configuration Input Field]
en: Notification Service
nl: Berichten dienst

[ctx: Configuration Section Title]
en: Notifications Settings
nl: Bericht instellingen

en: Get your webhook URL here.
nl: Verkrijg je webhook URL hier.

en: Slack Credentials
nl: Slack inloggegevens

en: Pushover User Key
nl: Pushover gebruikerssleutel

en: Pushover Credentials
nl: Pushover gegevens

en: Select a notify service to notify you when an email is failed to delivered.
nl: Kies een manier van melden wanneer een e-mail niet afgeleverd kon worden.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: I have no time for this
nl: Ik heb hier geen tijd voor

en: Domain Name
nl: Domeinnaam

en: Domain Name can not be empty
nl: Domeinnaam mag niet leeg zijn

note: translators: where (1) is the secure icon and (2) is the transport name
en: Post SMTP will send mail via the <b>%1$s %2$s</b>.
nl: Post SMTP zal e-mail verzenden via de <b>%1$s %2$s</b>.

en: Sent To
nl: Verzend naar

en: Trash All
nl: Alles verplaatsen naar de prullenbak

en: Filter/Search
nl: Filter/zoeken

en: Records per page
nl: Regels per pagina

en: Here I will list top users that help Post SMTP grow (bugs, features, etc...)
nl: Hier zal ik een lijst tonen van top gebruikers die zullen helpen met het laten groeien van Post SMTP (bugs, functies, etc...)

en: Top Community Members
nl: Top community leden

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Post SMTP started by Jason Hendriks, Jason left the project and Yehuda Hassine (me) continue his work.
nl: Post SMTP is opgestart door Jason Hendriks, Jason verliet het project en Yehuda Hassine (dat ben ik) zet zijn werk voort.

en: Thank you for updating! bbPress %s is waxed, polished, and ready for you to take it for a lap or two around the block!
nl: Bedankt voor het bijwerken! bbPress %s is gewassen, geknipt en geschoren en klaar om lekker een potje met jou te scheuren!

en: Go to Post SMTP Settings
nl: Ga naar Post SMTP instellingen

en: Full Transcripts, Connectivity Test, Diagnostic Test.
nl: Volledige verslaglegging, Verbindingstest, Diagnostische test.

en: The best debugging tools.
nl: De beste debugging tools.

en: if email fail to sent you will get notified using the local mail system.
nl: als de email niet wordt verzonden krijg je een bericht via het locale mail systeem.

en: Continues email delivery
nl: Gaat door met e-mail afleveren

en: You can now see sent emails as HTML.
nl: Je kunt verzonden e-mails nu in HTML opmaak bekijken.

en: Email log HTML preview
nl: E-maillog HTML voorvertoning

en: The best delivery experience
nl: De beste leveringservaring

en: Resend any email to the original recipient or any other emails you choose.
nl: Verstuur iedere e-mail die je wilt opnieuw naar de oorspronkelijke ontvanger of welke andere e-mail dan ook.

en: Multiple emails resend
nl: Meerdere e-mails opnieuw gezonden

en: You can easily filter by dates and search in your log.
nl: Je kunt makkelijk filteren op datums en in je log zoeken.

en: Email log filter
nl: E-mail log filter

en: Email Log
nl: E-mail log

en: What&#8217;s New
nl: Wat is er nieuw

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Thank you for updating! Post SMTP %s is bundled up and ready to take your SMTP needs to the next level!
nl: Bedankt voor het bijwerken! Post SMTP %s is er helemaal klaar voor om jouw SMTP naar een hoger plan te tillen!

en: Welcome to Post SMTP %s
nl: Welkom bij Post SMTP %s

en: Welcome
nl: Welkom

en: You getting this message because an error detected while delivered your email.
nl: Je krijgt dit bericht omdat er een fout is vastgesteld terwijl we je e-mail probeerde af te leveren

en: or
nl: of

en: comma-separated for multiple emails
nl: komma-gescheiden voor meerdere e-mailadressen

en: Guides
nl: Handleidingen

en: Open A support ticket for me
nl: Open een support ticket voor me

en: Other Reason
nl: Andere reden

en: The plugin didn't work
nl: De plugin werkte niet

en: Found a better plugin
nl: Ik heb een betere plugin gevonden

en: Deactivate
nl: Deactiveren

[ctx: plugin]
en: Deactivate %s
nl: Deactiveer %s

en: Post SMTP email error
nl: Post SMTP e-mail fout

en: Search
nl: Zoeken

en: To Date
nl: Datum tot

en: From Date
nl: Datum vanaf

note: Description of the plugin
en: Email not reliable? Post SMTP is the first and only WordPress SMTP plugin to implement OAuth 2.0 for Gmail, Hotmail and Yahoo Mail. Setup is a breeze with the Configuration Wizard and integrated Port Tester. Enjoy worry-free delivery even if your password changes!
nl: E-mail niet betrouwbaar? Post SMTP is de eerste en enige WordPress SMTP plugin die OAuth 2.0 voor Gmail, Hotmail en Yahoo Mail implementeert. Installatie is gemakkelijk met de configuratiehulp en geïntegreerde poort tester. Geniet van een zorgeloze aflevering van e-mail zelfs als je wachtwoord wijzigt.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/post-smtp/
nl: https://nl.wordpress.org/plugins/post-smtp/

en: Online Support
nl: Online ondersteuning

[ctx: Main Menu]
en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

[ctx: Main Menu]
en: Actions
nl: Acties

en: Show All Settings
nl: Toon alle instellingen

en: Start the Wizard
nl: Start de wizard

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: This will purge all of Postman's settings, including account credentials and the email log.
nl: Dit zal alle instellingen van Postman opschonen, inclusief account referenties en de e-mail log.

en: Using the same OAuth 2.0 Client ID and Client Secret from this site at the same time as another site will cause failures.
nl: Gebruik van dezelfde OAuth 2.0 Client ID en Client wachtwoord van deze site op een andere site zal fouten veroorzaken.

en: Paste data from another instance of Postman here to duplicate the configuration.
nl: Plak gegevens van een andere versie van Postman hier om de configuratie te kopiëren.

en: Copy this data into another instance of Postman to duplicate the configuration.
nl: Kopieer deze gegevens in een andere versie van Postman om de configuratie te kopiëren.

en: Reset Plugin
nl: Herstel plugin

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

[ctx: Return to main menu link]
en: Back To Main Menu
nl: Terug naar hoofdmenu

en: Postman needs translators! Please take a moment to <a href="%s">translate a few sentences on-line</a>
nl: Postman heeft vertalers nodig! Neem de tijd om <a href="%s">een paar vertalingen online door te voeren</a>

note: translators: where %s is the URL to the WordPress.org review and ratings page
en: Please consider <a href="%s">leaving a review</a> to help spread the word! :D
nl: Kun je s.v.p. <a href="%s">een beoordeling achterlaten</a> Om zo het woord te verspreiden ! :D

en: Alternately, <a href="%s">manually configure</a> your own settings and/or modify advanced options.
nl: Alternatief, <a href="%s">manually configure</a> je eigen instellingen en/of wijzig de geavanceerde opties.

note: translators: where %s is the URL of the Setup Wizard
en: Let's get started! All users are strongly encouraged to <a href="%s">run the Setup Wizard</a>.
nl: Laten we beginnen! Alle gebruikers worden aangemoedigd om de <a href="%s">installatie wizard uit te voeren</a>.

en: Thank-you for choosing Postman!
nl: Bedankt voor het kiezen van Postman!

en: The last %d email attempts are recorded <a href="%s">in the log</a>.
nl: De laatste %d verzendpogingen zijn opgenomen <a href="%s">in het log</a>.

en: Postman has delivered <span style="color:green">%d</span> email. | Postman has delivered <span style="color:green">%d</span> emails.
nl[0]: Postman heeft <span style="color:green">%d</span> bericht afgeleverd.
nl[1]: Postman heeft <span style="color:green">%d</span> berichten afgeleverd.

en: Postman is unable to run. Email delivery is being handled by WordPress (or another plugin).
nl: Postman kan niet draaien. E-mailverwerking wordt gedaan door WordPress (of een andere plugin).

[ctx: Press this button to go to the previous step]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Press this button to go to the next step]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Press this button to Finish this task]
en: Finish
nl: Afronden

en: Unexpected PHP messages corrupted the Ajax response
nl: Onverwachte PHP berichten beschadigden het Ajax antwoord

en: An unexpected error occurred
nl: Een onverwachte fout heeft zich voorgedaan

en: must be greater than 0
nl: moet groter zijn dan 0

en: Grant OAuth 2.0 Permission
nl: Geef OAuth 2.0 toestemming

[ctx: Name of the Application Callback Domain]
en: Website Domain
nl: Website domein

en: Enter an Outgoing Mail Server with OAuth2 capabilities.
nl: Geef een uitgaande e-mailserver met OAuth2 mogelijkheid aan.

[ctx: Name of the Application Callback Domain]
note: Translators: This description is specific to Yahoo
en: Callback Domain
nl: Callback domein

[ctx: Name of the Application Callback URI]
note: Translators: This description is specific to Yahoo
en: Home Page URL
nl: Homepage URL

[ctx: Description of the email service OAuth 2.0 Application]
note: Translators: This description is specific to Microsoft Translators: This description is specific to Yahoo
en: an Application
nl: Een applicatie

[ctx: Name of the Application Callback Domain]
note: Translators: This description is specific to Microsoft
en: Root Domain
nl: Root domein

[ctx: Description of the email service OAuth 2.0 Application]
note: Translators: This description is specific to Google
en: a Client ID for web application
nl: een Client ID voor webapplicatie

[ctx: Name of the OAuth 2.0 Client Secret]
note: Translators: This description is specific to Google Translators: This description is specific to Microsoft Translators: This description is specific to Yahoo
en: Client Secret
nl: Client secret

[ctx: Command to initiate OAuth authentication]
note: translators: where %s is the Email Service Owner (e.g. Google, Microsoft or Yahoo)
en: Grant permission with %s
nl: Permissie toestaan met %s

en: Attention
nl: Attentie

note: translators: %s is the error message
en: Error authenticating with this Client ID. [%s]
nl: Fout authenticatie met dit Client ID [%s]

en: The grant code from Google had no accompanying state and may be a forgery
nl: De permissie code van Google heeft geen bijbehorende state en zou een vervalsing kunnen zijn.

en: Your email provider did not grant Postman permission. Try again.
nl: Je e-mail provider geeft Postman geen permissie. Probeer nogmaals.

en: The OAuth 2.0 authorization was successful. Ready to send e-mail.
nl: De OAuth 2.0 autorisatie was succesvol. Gereed om e-mail te verzenden.

en: Plugin data was removed.
nl: Gegevens van de plugin zijn verwijderd.

en: There was an error importing the data.
nl: Er was een fout met het importeren van de gegevens.

en: Visit us
nl: Bezoek ons

note: Translators: where %1$s is the name of the library
en: This PHP installation requires the <b>%1$s</b> library.
nl: Deze PHP installatie vereist de <b>%1$s</b> bibliotheek.

[ctx: The plugin successfully saved new settings.]
en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Used with permission
nl: Gebruikt met toestemming

en: Image source
nl: Bron afbeelding

[ctx: Test Email Tagline]
en: Sent by Postman %s
nl: Verzonden door Postman %s

[ctx: Test Email Subject]
note: translators: where %s is the domain name of the site
en: Postman SMTP Test (%s)
nl: Postman SMTP test (%s)

en: Examine the Session Transcript if you need to.
nl: Beoordeel het sessietranscript indien nodig.

en: Sending the message:
nl: Het bericht wordt verzonden:

en: Send The Message
nl: Verstuur het bericht

[ctx: Configuration Input Field]
en: Recipient Email Address
nl: E-mailadres ontvanger

note: translators: where %d is an amount of time, in seconds
en: If there is a problem, Postman will give up after %d second. | If there is a problem, Postman will give up after %d seconds.
nl[0]: Als er een probleem is, zal Postman het na %d seconde opgeven.
nl[1]: Als er problemen zijn, zal Postman het na %d seconden opgeven

en: This utility allows you to send an email message for testing.
nl: Deze functionaliteit staat je toe om een e-mail testbericht te versturen.

en: Who is this message going to?
nl: Naar wie gaat dit bericht?

en: Specify the Recipient
nl: Kies de ontvanger

en: Send a Test Email
nl: Verstuur een testbericht

en: Ajax Error
nl: Ajax fout

[ctx: Email Test Status]
en: Failed
nl: Mislukt

[ctx: Email Test Status]
en: Success
nl: Gelukt

[ctx: Email Test Status]
en: Sending...
nl: Versturen...

[ctx: Email Test Status]
en: In Outbox
nl: In outbox

en: Communication Error [334] - make sure the Envelope From email is the same account used to create the Client ID.
nl: Communicatie Fout [334] - Wees er zeker van dat de e-mail afzender hetzelfde account is als welke is gebruikt om het client ID aan te maken.

en: Postman is configured.
nl: Postman is geconfigureerd.

note: Translators: Where (%1$s) is the SPF-info URL and (%2$s) is the name of the web host
en: If you own this domain, make sure it has an <a href="%1$s">SPF record authorizing %2$s</a> as a relay, or you will have delivery problems.
nl: Als je eigenaar bent van dit domein, zorg er dan voor dat je <a href="%1$s">SPF record authorisatie %2$s</a> hebt als een relay, anders zal je bezorging problemen ondervinden.

en: If you have access to cPanel, enable the Remote Mail Exchanger.
nl: Als je toegang hebt tot cPanel, activeer dan Remote Mail Exchanger.

note: Translators: Where (%s) is the name of the web host
en: Your email address <b>requires</b> access to a remote SMTP server blocked by %s.
nl: Je e-mailadres <b>vereist</b> toegang tot de  SMTP server geblokkeerd door %s.

en: Note that many WordPress hosts, such as GoDaddy, Bluehost and Dreamhost, require that you use their mail accounts with their mail servers, and prevent you from using others.
nl: Houd er rekening mee dat veel WordPress hosts, zoals GoDaddy, Bluehost en Dreamhost, eisen dat je hun mailaccount met hun mailserver gebruikt, en willen voorkomen dat je een ander gebruikt

en: This is the Outgoing (SMTP) Mail Server, or Mail Submission Agent (MSA), which Postman delegates mail delivery to. This server is specific to your email account, and if you don't know what to use, ask your email service provider.
nl: Dit is de uitgaande (SMTP) mail server, of Mail Submissie Agent (MSA), waarnaar Postman e-mailafhandeling zal delegeren. Deze server is specifiek voor jouw e-mailaccount, als je niet weet welke te kiezen, vraag dit dan na bij je e-mail serviceprovider.

[ctx: Wizard Step Title]
en: Which host will relay the mail?
nl: Welke host zal de e-mail doorgeven?

en: For reliable delivery, this domain must specify an <a target="_blank" href="%s">SPF record</a> permitting the use of the SMTP server named above.
nl: Voor betrouwbare aflevering heeft dit domein een <a target="_blank" href="%s">SPF record</a> nodig die permissie geeft voor het gebruik van de SMTP server hierboven aangegeven.

en: Error computing your domain root - please enter it manually
nl: Fout met het berekenen van je domein root. Vul dit handmatig in.

en: The Username is usually the same as the Envelope-From Email Address.
nl: De gebruikersnaam is meestal dezelfde als het Envelope-From e-mailadres.

en: Enter the account credentials.
nl: Voer je account referenties in.

en: Configure the communication with the mail server.
nl: Configureer de communicatie met de e-mailserver.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

[ctx: Configuration Input Field]
en: Security
nl: Beveiliging

en: Envelope-From Email Address
nl: Envelope-From e-mailadres

en: Outgoing Mail Server Port
nl: Uitgaande e-mailserver poort

en: Transport Settings
nl: Transport instellingen

note: translators: where %1$s is a description of the transport (eg. SMTPS-SSL), %2$s is a description of the authentication (eg. Password-CRAMMD5), %3$d is the TCP port (eg. 465), %4$d is the hostname
en: Postman recommends %1$s with %2$s authentication to host %4$s on port %3$d.
nl: Postman adviseert %1$s met %2$s authenticatie te hosten %4$s op poort %3$d.

note: translators: %1$s is the Client ID label, and %2$s is the Client Secret label (e.g. Warning: OAuth 2.0 authentication requires an OAuth 2.0-capable Outgoing Mail Server, Sender Email Address, Client ID, and Client Secret.)
en: OAuth 2.0 authentication requires a supported OAuth 2.0-capable Outgoing Mail Server.
nl: OAuth 2.0 authenticatie vereist een ondersteunend OAuth 2.0-capabele uitgaande e-mailserver.

en: Username and password can not be empty.
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord mogen niet leeg zijn.

en: Envelope-From Email Address can not be empty
nl: Envelope-From e-mailadres mag niet leeg zijn.

en: Outgoing Mail Server Hostname and Port can not be empty.
nl: Uitgaande e-mailserver hostnaam/poort kan niet leeg zijn.

note: Translators where %s is the name of the page
en: MyMail: Change the delivery method in the %s!
nl: MyMail: Wijzig de aflevermethode in de %s!

en: Password (requires username and password)
nl: Wachtwoord (vereist gebruikersnaam en wachtwoord)

note: translators: %1$s is the Client ID label, and %2$s is the Client Secret label (e.g. Warning: OAuth 2.0 authentication requires an OAuth 2.0-capable Outgoing Mail Server, Sender Email Address, Client ID, and Client Secret.)
en: OAuth 2.0 authentication requires a %1$s and %2$s.
nl: OAuth 2.0 authenticatie vereist een %1$s en %2$s.

en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: as in "There is no Spoon"]
en: no
nl: geen

note: translators: where (1) is the transport type, (2) is the host, and (3) is the Authentication Type (e.g. Postman will send mail via smtp.gmail.com:465 using OAuth 2.0 authentication.)
en: Postman will send mail via %1$s to %2$s using %3$s authentication.
nl: Postman zal e-mail verzenden via %1$s naar %2$s met %3$s gebruikmakend van authenticatie.

note: Translators: Where (1) is the service URL and (2) is the service name and (3) is a api key URL
en: Create an account at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> and enter <a href="%3$s" target="_blank">an API key</a> below.
nl: Een acccount aanmaken bij <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> en de <a href="%3$s" target="_blank">API-sleutel</a> hieronder invoegen.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Message From Address can not be empty
nl: Bericht afzenderadres mag niet leeg zijn.

en: API Key can not be empty
nl: API-sleutel mag niet leeg zijn

en: OAuth 2.0 (requires Client ID and Client Secret)
nl: OAuth 2.0 (vereist Client ID en Client Secret)

note: translators: %1$s is the Client ID label, and %2$s is the Client Secret label
en: You have configured OAuth 2.0 authentication, but have not received permission to use it.
nl: Je hebt de authenticatie OAuth 2.0 geconfigureerd , maar je hebt er geen toestemming voor gekregen om het te gebruiken.

note: translators: where (1) is the secure icon and (2) is the transport name
en: Postman will send mail via the <b>%1$s %2$s</b>.
nl: Postman verstuurt de mail via <b>%1$s %2$s</b>.

en: Default
nl: Standaard

en: Sent
nl: Verzonden

[ctx: A relative time as in "five days ago"]
note: Translators: where %s indicates the relative time from now
en: %s ago
nl: %s geleden

[ctx: When was this email sent?]
en: Delivery Time
nl: Verzonden op

en: Session Transcript
nl: Transcript sessie

[ctx: View an item from the email log]
en: View
nl: Bekijk

[ctx: Delete an item from the email log]
en: Delete
nl: Verwijder

en: .. +%d more
nl: .. +%d meer

en: An empty subject line can result in delivery failure.
nl: Een leeg onderwerp kan resulteren in bezorgingsproblemen

[ctx: An Email that has been delivered]
en: Sent Email
nl: Verstuur e-mail

[ctx: The group of Emails that have been delivered]
en: Sent Emails
nl: Verstuur e-mails

en: This is a record of deliveries made to the mail server. It does not neccessarily indicate sucessful delivery to the recipient.
nl: Dit is een vastlegging van afleveringen gemaakt door de e-mailserver. Het betekent niet noodzakelijkerwijs dat de e-mail met succes bij de ontvanger is afgeleverd.

en: Resend
nl: Verstuur opnieuw

note: Translators: Where %s is an error message
en: Email could not be resent. Error: %s
nl: E-mail kon niet opnieuw worden verzonden. Fout: %s

en: Email was successfully resent (but without attachments)
nl: E-mail was succesvol opnieuw verzonden (maar zonder bijlagen)

note: Translators where (%s) is the name of the plugin
en: %s Email Log
nl: %s E-mail Log

en: This is the conversation between Postman and the mail server. It can be useful for diagnosing problems. <b>DO NOT</b> post it on-line, it may contain your account password.
nl: Dit is een conversatie tussen Postman en je e-mail server. Dit kan nuttig zijn voor diagnostische problemen. Plaats het <b>NIET</b> online, het kan het wachtwoord van je account bevatten.

[ctx: What is the unique URI of the configuration?]
en: Delivery-URI
nl: Leverings -URI

[ctx: What is the subject of this message?]
en: Subject
nl: Onderwerp

[ctx: What is the date today?]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Who is this message To?]
en: To
nl: Aan

[ctx: Who is this message From?]
en: From
nl: Van

en: Mail Log Entry was deleted.
nl: E-mail log gegeven is verwijderd.

en: Mail Log Entries were deleted.
nl: E-mail log gegevens zijn verwijderd.

en: Your message was delivered (%d ms) to the SMTP server! Congratulations :)
nl: Je bericht is verzonden (%d ms) naar de SMTP server! Gefeliciteerd :)

en: If you write for help, please include the following:
nl: Als je om hulp vraagt, voeg dan aub het volgende toe:

note: translators: where %1$s and %2$s are the URLs to the Troubleshooting and Support Forums on WordPress.org
en: Please check the <a href="%1$s">troubleshooting and error messages</a> page and the <a href="%2$s">support forum</a>.
nl: Controleer de <a href="%1$s">probleem oplossingen en foutmeldingen</a> pagina en het <a href="%2$s">ondersteuningsforum</a>.

en: Are you having issues with Postman?
nl: Heb je problemen met Postman?

en: Diagnostic Test
nl: Diagnostische test

en: Postman is operating in per-site mode.
nl: Postman werkt in per-site modus.

en: Postman is <em>not</em> configured and is mimicking out-of-the-box WordPress email delivery.
nl: Postman is <em>niet</em> geconfigureerd en de bootst de out-of-the-box WordPress afhandeling na.

en: <span style="color:green">Postman is configured</span> and has delivered <span style="color:green">%d</span> email. | <span style="color:green">Postman is configured</span> and has delivered <span style="color:green">%d</span> emails.
nl[0]: <span style="color:green">Postman is geconfigureerd</span> en <span style="color:green">%d</span> heeft een bericht verzonden.
nl[1]: <span style="color:green">Postman is geconfigureerd</span> en <span style="color:green">%d</span> berichten zijn verzonden.

en: Postman is in <em>non-Production</em> mode and is dumping all emails.
nl: Postman is in <em>Niet-productie</em> modus en verwijdert alle e-mails.

en: Postman: wp_mail has been declared by another plugin or theme, so you won't be able to use Postman until the conflict is resolved.
nl: Postman: wp_mail is in gebruik door een andere plugin of thema, hierdoor kun je Postman niet  gebruiken totdat het conflict is opgelost.

en: Error: Postman is missing a required PHP library.
nl: Fout: Postman mist een vereiste PHP bibliotheek.

[ctx: The log of Emails that have been delivered]
en: Email Log
nl: E-mail log

en: If the issues above can not be resolved, your last option is to configure Postman to use an email account managed by your web host with an SMTP server managed by your web host.
nl: Als de bovenstaande problemen niet kunnen worden opgelost, is je laatste optie om Postman te configureren met een e-mailaccount dat wordt beheerd door je hosting provider met een SMTP die ook wordt beheerd door je hosting provider.

note: translators: where (1) is the URL and (2) is the system
en: Your <a href="%1$s">%2$s configuration</a> is preventing outbound connections
nl: Je <a href="%1$s">%2$s configuratie</a> voorkomt uitgaande verbindingen

en: The SMTP hostname is wrong or the mail server does not provide service on this port
nl: De SMTP hostnaam is verkeerd of de e-mailserver biedt geen service aan op deze poort

en: Your web host has placed a firewall between this site and the Internet
nl: Je webhost heeft een firewall geplaatst tussen deze site en internet

en: A test with <span style="color:red">"No"</span> Service Available indicates one or more of these issues:
nl: Een test met <span style="color:red">"Geen"</span> service beschikbaar geeft één of meer van de volgende problemen aan:

en: Summary
nl: Samenvatting

note: Translators: Where %s is the name of the service providing Internet connectivity test
en: According to %s
nl: Volgens %s

note: Translators: Meaning "Not Applicable"
en: n/a
nl: N/B

en: Service Available
nl: Service beschikbaar

[ctx: Button Label]
en: Begin Test
nl: Begin test

en: This test determines which well-known ports are available for Postman to use.
nl: Deze test bepaalt welke bekende poorten beschikbaar zijn om Postman te gebruiken.

note: translators: where %d is a port number and %s is the URL for the Postman Gmail Extension
en: Port %d can be used with the %s.
nl: Poort %d kan gebruikt worden met de %s.

note: translators: where %d is the port number and %s is the hostname
en: Port %d can be used for SMTP to %s.
nl: Poort %d kan gebruikt worden voor SMTP naar %s.

note: translators: where %d is a port number and %s is a hostname
en: Port %d is open, but not to %s.
nl: Poort %d is geopend, maar niet naar %s.

note: translators: where %d is a port number
en: No outbound route between this site and the Internet on Port %d.
nl: Geen uitgaande route tussen deze site en internet op poort %d.

[ctx: The port is closed]
en: Closed
nl: Gesloten

[ctx: The "please wait" message]
en: Checking..
nl: Controleren..

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Valid
nl: Geldig

en: Lockfiles are written here to prevent users from triggering an OAuth 2.0 token refresh at the same time.
nl: Lockfiles worden hier geschreven om te voorkomen dat gebruikers tegelijkertijd een OAuth 2.0-tokenherkenning starten.

en: Remove the Postman X-Header signature from messages
nl: Verwijder de Postman X-Header signature van berichten

en: Delete All Emails
nl: Verwijder alle e-mails

en: Log Email and Delete
nl: Log e-mail en verwijder

[ctx: When the server is online to the public, this is "Production" mode]
en: Log Email and Send
nl: Log e-mail en verzend

en: Delivery mode offers options useful for developing or testing.
nl: Delivery modus biedt opties die nuttig zijn voor de ontwikkeling of het testen.

en: Error
nl: Fout

en: Info
nl: Informatie

en: Trace
nl: Traceer

en: Off
nl: Uit

en: Log Level specifies the level of detail written to the <a target="_blank" href="%s">WordPress Debug log</a> - view the log with <a target-"_new" href="%s">Debug</a>.
nl: Log niveau specificeert het niveau van details geschreven naar de <a target="_blank" href="%s">WordPress Fout opsporings log</a> - bekijk de log met<a target=-"_new" href="%s">Foutopsporing</a>.

en: Disable e-mail validation
nl: E-mailvalidatie uitschakelen

en: Change this value if you can't see the beginning of the transcript because your messages are too big.
nl: Verander deze waarde als je het begin van het transcript niet kan zien omdat je berichten te groot zijn.

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: This address, like the <b>return address</b> printed on an envelope, identifies the account owner to the SMTP server.
nl: Dit adres, net als het <b>retouradres</b> afgedrukt op een envelop, identificeert de eigenaar van het account op de SMTP-server.

en: Required
nl: Vereist

en: Prevent <b>plugins</b> and <b>themes</b> from changing this
nl: Voorkom dat <b>plugins</b> en <b>thema's</b> dit wijzigen

en: E-mail addresses can be validated before sending e-mail, however this may fail with some newer domains.
nl: E-mailadressen kunnen worden gevalideerd voor het verzenden van de e-mail, echter kan dit mislukken op nieuwere domeinen.

en: Specify custom headers (e.g. <code>X-MC-Tags: wordpress-site-A</code>), one per line. Use custom headers with caution as they can negatively affect your Spam score.
nl: Geef aangepaste headers (e.g. <code>X-MC-Tags: wordpress-site-A</code>), één per regel, Gebruik aangepaste headers met behoedzaamheid omdat ze een negatief effect op je spam score hebben.

en: Increase the timeouts if your host is intermittenly failing to send mail. Be careful, this also correlates to how long your user must wait if the mail server is unreachable.
nl: Vergroot de timeouts als je host e-mail onderbrekend verzendt. Wees voorzichtig, dit houd ook verband met de tijd dat je gebruikers moeten wachten als de e-mailserver onbereikbaar is.

en: Separate multiple <b>to</b>/<b>cc</b>/<b>bcc</b> recipients with commas.
nl: Scheidt meerdere <b>ontvangers</b>/<b>cc</b>/<b>bcc</b> met komma's.

en: This address, like the <b>letterhead</b> printed on a letter, identifies the sender to the recipient. Change this when you are sending on behalf of someone else, for example to use Google's <a href="%s">Send Mail As</a> feature. Other plugins, especially Contact Forms, may override this field to be your visitor's address.
nl: Dit adres, net als het <b>briefhoofd</b> gedrukt op een brief, identificeert de zender naar de ontvanger. Verander dit wanneer je verzendt namens iemand anders, bijvoorbeeld om Google's <a href="%s">Send Mail As</a> functie te gebruiken. Andere plugins, vooral contact formulieren, kunnen dit veld overschrijven naar het adres van je bezoeker.

en: Configure the delivery audit log:
nl: De delivery audit log configureren:

en: Choose SMTP or a vendor-specific API:
nl: Kies SMTP of een vendor-specifieke API:

en: Temporary Directory
nl: Tijdelijke gegevensmap

[ctx: This mode removes the Postman X-Mailer signature from emails]
en: Stealth Mode
nl: Stealthmodus

[ctx: Configuration Input Field]
en: Delivery Mode
nl: Overdrachts modus

[ctx: Configuration Input Field]
en: PHP Log Level
nl: PHP logniveau

[ctx: Configuration Section Title]
en: Miscellaneous Settings
nl: Overige instellingen

[ctx: Configuration Input Field]
en: TCP Read Timeout (sec)
nl: TCP leestimeout (sec)

[ctx: Configuration Input Field]
en: TCP Connection Timeout (sec)
nl: TCP connectietimeout (sec)

en: Network Settings
nl: Netwerk-instellingen

en: Maximum Transcript Size
nl: Maximum transcriptgrootte

en: Maximum Log Entries
nl: Maximum aantal log records

en: Enable Logging
nl: Activeer logboek

en: Email Log Settings
nl: E-mail loginstellingen

en: Validation
nl: Validatie

en: Custom Headers
nl: Aangepaste headers

en: Additional Headers
nl: Aanvullende headers

en: Blind Carbon Copy Recipient(s)
nl: Blind Carbon Copy ontvanger(s)

en: Carbon Copy Recipient(s)
nl: Carbon Copy ontvanger(s)

en: To Recipient(s)
nl: Aan ontvanger(s)

en: Reply-To
nl: Antwoord-Aan

en: Additional Email Addresses
nl: Aanvullende e-mailadressen

[ctx: The Message Sender Email Address]
en: From Address
nl: "Van"-adres

note: translators: where %s is the URL to the Connectivity Test page
en: Postman can't find any way to send mail on your system. Run a <a href="%s">connectivity test</a>.
nl: Postman kan geen mogelijkheid vinden om een e-mail te verzenden via jouw systeem. Voer een <a href="%s">verbindingstest</a> uit.

en: Send yourself a Test Email to make sure everything is working!
nl: Jezelf een test e-mailbericht versturen om te zien of alles werkt!

en: Grant permission with the Email Provider for Postman to send email and
nl: Geef toestemming aan de e-mailprovider om Postman een e-mail te laten versturen en

en: Click Finish to save these settings, then:
nl: Druk op Gereed om de instellingen op te slaan, dan:

[ctx: Wizard Step Title]
en: You're Done!
nl: Je bent klaar!

[ctx: The final step of the Wizard]
en: Finish
nl: Afronden

en: How will you prove your identity to the mail server?
nl: Hoe wil je jouw identiteit bewijzen aan de e-mailserver?

en: This configuration option will send your authorization credentials in the clear.
nl: Deze configuratie instelling zal je authenticatie gegevens onveilig versturen.

en: Authentication
nl: Authenticatie

[ctx: TCP Port Test Status]
en: Ready
nl: Gereed

en: Your connection settings depend on what your email service provider offers, and what your WordPress host allows.
nl: Je verbindingsinstellingen zijn afhankelijk van wat je e-mail service provider biedt, en wat de WordPress hosting provider toestaat.

en: How will the connection to the mail server be established?
nl: Hoe zal de verbinding met de e-mailserver tot stand worden gebracht?

en: Connectivity Test
nl: Verbinding testen

en: Outgoing Mail Server Hostname
nl: Uitgaande e-mailserver hostnaam

en: Name
nl: Naam

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Please note that to prevent abuse, many email services will <em>not</em> let you send from an email address other than the one you authenticate with.
nl: Houdt er rekening mee dat vanwege de spam bestrijding diverse e-mailservices het <em>niet</em> toestaan om vanaf een ander verzendadres e-mailberichten te versturen dan dat waarmee deze geautoriseerd is.

en: Enter the email address and name you'd like to send mail as.
nl: Vul het e-mailadres en de naam in die je als afzender wenst.

[ctx: Wizard Step Title]
en: Who is the mail coming from?
nl: Van wie komt de e-mail ?

[ctx: Wizard Step Title]
en: Sender Details
nl: Afzender details

en: None
nl: Geen

en: If you had a working configuration with another Plugin, the Setup Wizard can begin with those settings.
nl: Indien je een werkende configuratie had met een andere plugin, kun je de instellingen wizard gebruiken om die instellingen over te nemen.

[ctx: Wizard Step Title]
en: Import configuration from another plugin?
nl: Configuratie van een andere plugin importeren?

[ctx: Wizard Step Title]
en: Import Configuration
nl: Importeer configuratie

en: Setup Wizard
nl: Instellingen wizard

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Message
nl: Bericht

note: Translators where %s is the name of the page
en: Settings
nl: Instellingen

note: translators: where %d is a port number
en: You are about to configure OAuth 2.0 with an IP address instead of a domain name. This is not permitted. Either assign a real domain name to your site or add a fake one in your local host file.
nl: Je gaat OAuth 2.0 configureren met een IP-adres in plaats van een domeinnaam. Dit is niet toegestaan. Of wijs een echte domeinnaam aan je site toe of voeg een imitatie toe in je local host file.

note: translators: where %s is the name of the SMTP server
en: connected to %1$s instead of %2$s.
nl: verbinding met %1$s in plaats van %2$s.

en: Warning
nl: Waarschuwing
