RocketGenius - Gravity Forms User Registration - en to pl translation catalogue (173 entries)

note: translators: 1: Opening a tag with login URL, 2: Closing a tag, 3: Opening a tag with home URL.
en: Your account is now activated. %1$sLog in%2$s or go back to the %3$shomepage%2$s.
pl: Twoje konto jest teraz aktywne. %1$sZaloguj się%2$s lub wróć do %3$sstrony głównej%2$s.

note: translators: 1: Opening a tag with site URL, 2: Closing a tag, 3: Opening a tag with login URL.
en: Your account is now activated. %1$sView your site%2$s or %3$sLog in%2$s
pl: Twoje konto jest teraz aktywne. %1$sZobacz swoją witrynę%2$s lub %3$sZaloguj się%2$s

en: Password:
pl: Hasło:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: An error occurred during the activation
pl: Podczas aktywacji wystąpił błąd.

note: translators: 1: Site link, 2: Username, 3: User email address, 4: Opening a tag with lost password URL, 5: Closing a tag.
en: Your site at %1$s is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %4$sreset your password%5$s.
pl: Twoja witryna pod adresem %1$s jest aktywna. Możesz teraz zalogować się do swojej witryny, używając wybranej nazwy użytkownika "%2$s". Sprawdź swoją skrzynkę e-mail pod adresem %3$s, aby otrzymać instrukcje logowania. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź folder wiadomości-śmieci lub spam. Jeśli w ciągu godziny nadal nie otrzymasz wiadomości e-mail, możesz %4$szresetować swoje hasło%5$s.

note: translators: 1: Opening a tag with login URL, 2: Closing a tag, 3: Username, 4: User email address, 5: Opening a tag with lost password URL.
en: Your account has been activated. You may now %1$slog in%2$s to the site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %5$sreset your password%2$s.
pl: Twoje konto zostało aktywowane. Możesz teraz %1$szalogować się%2$s w witrynie używając wybranej przez siebie nazwy użytkownika "%3$s". Proszę sprawdzić swoją skrzynkę pocztową %4$s po instrukcje logowania. Jeśli nie otrzymasz e-maila, sprawdź folder wiadomości-śmieci lub spam. Jeśli w ciągu godziny nadal nie otrzymasz wiadomości, możesz %5$szresetować swoje hasło%2$s.

en: Your account is now active!
pl: Twoje konto jest już aktywne!

en: Activation Key:
pl: Klucz aktywacyjny:

en: Activation Key Required
pl: Klucz aktywacyjny wymagany

en: There was an issue deleting this user registration. | There was an issue deleting one or more selected user registrations.
pl[0]: Wystąpił problem z usunięciem rejestracji tego użytkownika.
pl[1]: Wystąpiły problemy z usunięciem rejestracji tego użytkownika.
pl[2]: Wystąpiły problemy z usunięciem rejestracji tego użytkownika.

en: User registration deleted. | User registrations deleted.
pl[0]: Usunięto rejestrację użytkownika.
pl[1]: Usunięto rejestracje użytkownika.
pl[2]: Usunięto rejestracji użytkownika.

en: You must have at least one Email Address field.
pl: Musisz posiadać co najmniej jedno pole Adres e-mail.

en: Allows users to choose their own username when registering a new account.
pl: Umożliwia użytkownikom wybór własnej nazwy użytkownika podczas rejestracji nowego konta.

en: Set your password.
pl: Ustaw swoje hasło.

en: Check your email for the set password link.
pl: Sprawdź swoją wiadomość e-mail, aby uzyskać link do ustawienia hasła.

en: User pending activation deleted
pl: Użytkownik oczekujący na aktywację usunięty

en: Set Password URL
pl: Ustaw hasło URL

en: User Activation URL
pl: URL aktywacji użytkownika

en: User is updated
pl: Użytkownik zaktualizowany

en: User is registered
pl: Użytkownik zarejestrowany

en: User is activated
pl: Użytkownik aktywowany

en: User is pending activation
pl: Użytkownik oczekuje na aktywację

en: Site is created
pl: Witryna jest utworzona

en: Update site when subscription is cancelled.
pl: Aktualizuj witrynę, gdy subskrypcja zostanie anulowana.

en: Update Site on Cancel
pl: Aktualizuj witrynę po anulowaniu

en: Update user when subscription is cancelled.
pl: Uaktualnij użytkownika, gdy subskrypcja zostanie anulowana.

en: Update User on Cancel
pl: Aktualizacja użytkownika po anulowaniu

en: Delay User Registration
pl: Opóźnij rejestrację użytkownika

en: User Registration Options
pl: Opcje rejestracji użytkownika

en: &mdash; No role for this site &mdash;
pl: &mdash; Brak roli dla tej witryny &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
pl: &mdash; Zachowaj obecną rolę &mdash;

en: Select a Role
pl: Wybierz funkcję

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
pl: &mdash; Zachowaj bieżącą nazwę wyświetlania &mdash;

en: Update User
pl: Aktualizuj użytkownika

en: Create User
pl: Utwórz użytkownika

en: Set Password via Email Link
pl: Ustaw hasło poprzez link email

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
pl: &mdash; Zachowaj bieżące hasło &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
pl: &mdash; Zachowaj bieżącą wiadomość e-mail &mdash;

en: Select Meta Key
pl: Wybierz metaklucz

en: Add Custom Meta
pl: Dodaj własne meta

en: Other User Meta
pl: Inne meta użytkownika

en: Biographical Information
pl: Informacje biograficzne

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Standard User Meta
pl: Standardowe metadane użytkownika

en: Delete site
pl: Usuń witrynę

en: Deactivate site
pl: Dezaktywuj witrynę

en: Set user as post author.
pl: Ustaw użytkownika jako autora wpisu.

en: Set Post Author
pl: Ustaw autora wpisu

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
pl: Gdy warunek rejestracji jest włączony, przesłanie formularza zarejestruje użytkownika tylko wtedy, gdy warunek jest spełniony.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
pl: Gdy warunek aktualizacji jest włączony, przesłane formularze będą aktualizować użytkownika tylko wtedy, gdy warunek jest spełniony. Dane użytkownika będą zawsze wprowadzane do formularza.

en: Register user if
pl: Zarejestruj użytkownika, jeśli

en: Update user if
pl: Aktualizacja użytkownika, jeśli

en: Enable
pl: Włącz

en: Registration Condition
pl: Warunek rejestracji

en: Update Condition
pl: Uaktualnij stan

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
pl: Wyślij użytkownikom wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym. Użytkownicy są zarejestrowani dopiero po aktywacji ich kont.

en: %3$s
    								%1$sBy Email:%2$s%3$sWordPress will send the user an email with an activation link.%3$s%3$s
    								%1$sManually:%2$s%3$sActivate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link (via the %4$s{activation_url}%5$s merge tag).
pl: %3$s
    								%1$sPrzez e-mail:%2$s%3$sWordPress wyśle użytkownikowi wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.%3$s%3$s
    								%1$sRęcznie:%2$s%3$sAktywuj każdego użytkownika ręcznie ze strony Oczekujące aktywacje lub wyślij powiadomienie z formularza dla zdarzenia Aktywacji użytkownika z linkiem aktywacyjnym (za pośrednictwem tagu scalania %4$s{activation_url}%5$s).

en: User Activation Type
pl: Typ aktywacji użytkownika

en: manually or by form notification
pl: ręcznie lub za pomocą formularza powiadomienia

en: Enable user activation:
pl: Włącz aktywację użytkownika:

en: Enable user activation.
pl: Włącz aktywację użytkownika.

en: User Activation
pl: Aktywacja użytkownika

en: Specify whether an email (or notification) should be sent to the new user about their account. %sEnabled by default.%s
pl: Określ, czy do nowego użytkownika ma być wysyłany e-mail (lub powiadomienie) o jego koncie. %sDomyślnie włączone.%s

en: %3$s
    									%1$sBy email from WordPress:%2$s%3$s WordPress will send the user an email with their login and a login URL. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", WordPress will include a link where the user can set their password.%3$s%3$s
    									%1$sBy form notification:%2$s%3$s Configure a form notification for the desired User Registration event. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", you must include the %4$s{set_password_url}%5$s merge tag in your notification to provide a URL where the user can set their password.
pl: %3$s
    									%1$sPrzez e-mail od WordPressa:%2$s%3$s WordPress wyśle użytkownikowi wiadomość e-mail z jego loginem i adresem URL logowania. Jeśli ustawienie %1$sHasło%2$s jest skonfigurowane na "Ustaw hasło poprzez link email", WordPress będzie zawierał link, w którym użytkownik może ustawić swoje hasło.%3$s%3$s
    									%1$sPrzez powiadomienie z formularza:%2$s%3$s Skonfiguruj powiadomienie z formularza dla żądanego zdarzenia User Registration. Jeśli ustawienie %1$sPassword%2$s jest skonfigurowane na "Set Password via Email Link", musisz zawrzeć tag %4$s{set_password_url}%5$s merge w swoim powiadomieniu, aby podać adres URL, gdzie użytkownik może ustawić swoje hasło.

en: Send Email Options
pl: Opcje wysyłania wiadomości e-mail

en: by form notification
pl: w drodze powiadomienia formularza

en: by email from WordPress
pl: przez e-mail z WordPress

en: Send the new user an email about their account:
pl: Wyślij email do nowego użytkownika o jego koncie

en: Send the new user an email about their account.
pl: Wyślij email do nowego użytkownika o jego koncie

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
pl: Określ, czy wysyłać szczegóły nowej witryny do użytkownika przez e-mail. %sDomyślnie włączone.%s

en: Send the new site details to the user by email.
pl: Wyślij szczegóły nowej witryny do użytkownika przez e-mail.

en: Send Email?
pl: Wysłać e-mail?

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
pl: Wybierz rolę, którą użytkownik powinien mieć przypisaną w witrynie, z której się zarejestrował. Ta opcja jest nadrzędna w stosunku do opcji "Rola" w Ustawieniach użytkownika.

en: Current Site Role
pl: Obecna rola w witrynie

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
pl: Wybierz rolę, jaką użytkownik ma pełnić na nowo tworzonej witrynie.

en: Site Role
pl: Rola w witrynie

en: Select the form field that should be used for the site title.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte jako tytuł witryny.

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Select the form field that should be used for the site address.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte dla adresu witryny.

en: Site Address
pl: Adres witryny

en: Create new site when a user registers.
pl: Utwórz nową witrynę, gdy użytkownik się zarejestruje.

en: Network Options
pl: Opcje sieci

en: BuddyPress Profile
pl: Profil BuddyPress

en: User Meta
pl: Metadane Użytkownika

en: Select the role the user should be assigned.
pl: Wybrać rolę, do której użytkownik ma być przypisany.

en: Role
pl: Rola

en: Select the form field that should be used for the user's password or select "Set Password via Email Link" to have a URL emailed to the user where they can set their password.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte do wpisania hasła użytkownika lub wybierz "Ustaw hasło poprzez link email", aby wysłać użytkownikowi adres URL, pod którym może on ustawić swoje hasło.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte dla adresu e-mail użytkownika.

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
pl: Wybierz, w jaki sposób nazwa użytkownika ma być wyświetlana publicznie.

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte dla pseudonimu użytkownika.

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte dla nazwiska użytkownika.

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte do podania imienia użytkownika.

en: First Name
pl: Imię

en: Select the form field that should be used for the user's username.
pl: Wybierz pole formularza, które ma być użyte dla nazwy użytkownika.

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
pl: Formularz może mieć wiele kanałów "Utwórz" <strong>lub</strong> jeden kanał "Aktualizuj". Formularz nie może mieć zarówno kanału "Utwórz", jak i kanału "Aktualizuj".

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
pl: Wybierz typ kanału, który chcesz utworzyć. Kanał "Utwórz" utworzy nowego użytkownika. "Aktualizacja" zaktualizuje użytkowników.

en: Action
pl: Akcja

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
pl: Wpisz nazwę kanału ułatwiającą identyfikację.

en: Name
pl: Nazwisko

en: Feed Settings
pl: Ustawienia kanału

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: Other
pl: Pozostałe

en: Pages
pl: Strony

en: Select a Page
pl: Wybierz stronę

en: Registration Page
pl: Strona rejestracji

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
pl: Gdy użytkownicy będą próbowali uzyskać dostęp do domyślnej strony rejestracji WordPress, zostaną przekierowani na tę niestandardową stronę.

en: Enable Custom Registration Page
pl: Włącz niestandardową stronę rejestracji

en: Custom Registration Page
pl: Własna strona rejestracyjna

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Access denied.
pl: Odmowa dostępu.

en: Remember Me
pl: Pamiętaj mnie

en: Password
pl: Hasło

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
pl: Jesteś obecnie zalogowany jako %s%s%s. %sWylogować? %s

en: Forgot Password
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Select BuddyPress Field
pl: Wybierz pole BuddyPress

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
pl: Ups! Musisz być zalogowany, aby skorzystać z tego formularza.

en: Forgot your password? Visit the following address to reset your password:
pl: Zapomniałeś hasła? Odwiedź poniższy adres, aby zresetować swoje hasło:

en: Use the password you set at registration to login.
pl: Aby się zalogować, użyj hasła ustalonego podczas rejestracji.

en: This username is already registered
pl: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
pl: Nazwa użytkownika może zawierać tylko znaki alfanumeryczne (A-Z, 0-9), podkreślenia i myślniki.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
pl: Ta nazwa użytkownika jest nieprawidłowa, ponieważ używa niedozwolonych znaków. Proszę podać prawidłową nazwę użytkownika.

en: The username can not be empty
pl: Nazwa użytkownika nie może być pusta

en: This email address is already registered
pl: Táto emailová adresa je už registrovaná

en: The email address can not be empty
pl: Adres e-mail nie może być pusty

en: Passwords may not contain the character "\"
pl: Hasła nie mogą zawierać znaku "\"

en: Process the feed only when a payment is received.
pl: Przetwarzaj kanał tylko po otrzymaniu płatności.

en: Delete
pl: Usuń

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
pl: \"Anuluj\" aby anulować, \"OK\" aby usunąć.

en: Delete this sign up?
pl: Usunąć ten zapis?

en: Delete this sign up?
pl: Usunąć ten zapis?

en: View Entry
pl: Zobacz wpis

en: View the entry associated with this sign up
pl: Zobacz wpis związany z tym zapisem

en: Activate
pl: Aktywuj

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
pl: \'Anuluj\', aby zatrzymać, \'OK\', aby aktywować.

en: Activate this sign up?
pl: Aktywować ten zapis?

en: Activate this sign up
pl: Aktywuj ten zapis

en: Email
pl: E-mail

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Show user avatar
pl: Pokaż awatar użytkownika

en: Logout Redirect URL
pl: Przekierowanie po wylogowaniu

en: Welcome Message
pl: Wiadomość powitalna

en: Tab Index Start
pl: Początek Tab Index

en: Add Link
pl: Dodaj link

en: Link URL
pl: Adres URL

en: Link Text
pl: Tekst odnośnika

en: Links
pl: Linki

en: Current Page
pl: Bieżąca strona

en: Login Redirect URL
pl: Przekierowanie po zalogowniu

en: Title
pl: Tytuł

en: Forgot Password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Gravity Forms Login Widget
pl: Widżet logowania Gravity Forms

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Set at registration.
pl: Ustaw przy rejestracji.

en: User Activated Successfully!
pl: Użytkownik aktywowany pomyślnie!

en: Are you sure you want to activate this user?
pl: Czy na pewno chcesz aktywować tego użytkownika?

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
pl: W tym wpisie utworzono użytkownika, który oczekuje na aktywację. Kliknij przycisk "Aktywuj użytkownika", aby aktywować użytkownika.

en: Pending Activation
pl: Aktywacja w toku

en: User Registration
pl: Rejestracja Użytkownika

en: User activated. | Users activated.
pl[0]: Użytkownik aktywowany.
pl[1]: Użytkownicy aktywowani.
pl[2]: Użytkowników aktywowanych.

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
pl[0]: Wystąpił problem z aktywacją tego elementu
pl[1]: Wystąpił problem z aktywacją tych elementów
pl[2]: Wystąpił problem z aktywacją tych elementów

en: Pending Activations
pl: Oczekujące aktywacjie

note: Description of the plugin
en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form.
pl: Pozwala użytkownikom WordPressa na automatyczne tworzenie po przesłaniu formularza Gravity Form.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms User Registration Add-On
pl: Dodatek do rejestracji użytkowników Gravity Forms
