RocketGenius - Gravity Forms User Registration - en to nl translation catalogue (174 entries)

en: Activate User
nl: Gebruiker activeren

note: translators: 1: Opening a tag with login URL, 2: Closing a tag, 3: Opening a tag with home URL.
en: Your account is now activated. %1$sLog in%2$s or go back to the %3$shomepage%2$s.
nl: Je account is nu geactiveerd. %1$sLog in%2$s of ga terug naar de %3$shomepage%2$s.

note: translators: 1: Opening a tag with site URL, 2: Closing a tag, 3: Opening a tag with login URL.
en: Your account is now activated. %1$sView your site%2$s or %3$sLog in%2$s
nl: Je account is nu geactiveerd. %1$sBekijk je site%2$s of %3$slog in%2$s

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: An error occurred during the activation
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de activering

note: translators: 1: Site link, 2: Username, 3: User email address, 4: Opening a tag with lost password URL, 5: Closing a tag.
en: Your site at %1$s is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %4$sreset your password%5$s.
nl: Je site op %1$s is actief. Je kan nu inloggen op je site met de door jou gekozen gebruikersnaam &#8220;%2$s&#8221;. Controleer je inbox op %3$s voor je inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangen hebt, controleer dan je map met ongewenste e-mail of spam. Als je binnen een uur nog steeds geen e-mail ontvangt, kan je %4$sje wachtwoord%5$s herstellen.

note: translators: 1: Opening a tag with login URL, 2: Closing a tag, 3: Username, 4: User email address, 5: Opening a tag with lost password URL.
en: Your account has been activated. You may now %1$slog in%2$s to the site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can %5$sreset your password%2$s.
nl: Je account werd geactiveerd. Je kan nu %1$sinloggen op je site%2$s met de door jou gekozen gebruikersnaam &#8220;%3$s&#8221;. Controleer je inbox op %4$s voor je inloginstructies. Als je geen e-mail ontvangen hebt, controleer dan je map met ongewenste e-mail of spam. Als je binnen een uur nog steeds geen e-mail ontvangt, kan je %5$sje wachtwoord%2$s herstellen.

en: Your account is now active!
nl: Je account is nu actief!

en: Activation Key:
nl: Activatiesleutel:

en: Activation Key Required
nl: Activatiesleutel vereist

en: There was an issue deleting this user registration. | There was an issue deleting one or more selected user registrations.
nl[0]: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van deze gebruikersregistratie.
nl[1]: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van de gebruikersregistraties.

en: User registration deleted. | User registrations deleted.
nl[0]: Gebruikersregistratie verwijderd.
nl[1]: Gebruikersregistraties verwijderd.

en: You must have at least one Email Address field.
nl: Je moet minstens één veld voor het e-mailadres hebben.

en: Allows users to choose their own username when registering a new account.
nl: Hiermee kunnen gebruikers hun eigen gebruikersnaam kiezen bij het registreren van een nieuw account.

en: Set your password.
nl: Stel je wachtwoord in.

en: Check your email for the set password link.
nl: Controleer je e-mail voor de ingestelde wachtwoordlink.

en: User pending activation deleted
nl: Gebruiker in afwachting van activering verwijderd

en: Set Password URL
nl: Wachtwoord-URL instellen

en: User Activation URL
nl: Gebruikersactivatie-URL

en: User is updated
nl: Gebruiker is bijgewerkt

en: User is registered
nl: Gebruiker is geregistreerd

en: User is activated
nl: Gebruiker is geactiveerd

en: User is pending activation
nl: Gebruiker wacht op activatie

en: Site is created
nl: Site is aangemaakt

en: Update site when subscription is cancelled.
nl: Site bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: Update Site on Cancel
nl: Site bijwerken bij annuleren

en: Update user when subscription is cancelled.
nl: Gebruiker bijwerken als abonnement is geannuleerd.

en: Update User on Cancel
nl: Gebruiker bijwerken bij annuleren

en: Delay User Registration
nl: Gebruikersregistratie vertragen

en: User Registration Options
nl: Gebruikersregistratie-opties

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: &mdash; Preserve current role &mdash;
nl: &mdash; Huidige rol behouden &mdash;

en: Select a Role
nl: Selecteer een rol

en: &mdash; Preserve current display name &mdash;
nl: &mdash; Huidige schermnaam behouden &mdash;

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: Create User
nl: Gebruiker aanmaken

en: Set Password via Email Link
nl: Stel wachtwoord in via e-mail link

en: &mdash; Preserve current password &mdash;
nl: &mdash; Huidige wachtwoord behouden &mdash;

en: &mdash; Preserve current email &mdash;
nl: &mdash; Huidige e-mailadres behouden &mdash;

en: Select Meta Key
nl: Selecteer metasleutel

en: Add Custom Meta
nl: Aangepaste meta toevoegen

en: Other User Meta
nl: Andere gebruikersmeta

en: Biographical Information
nl: Biografie

en: Standard User Meta
nl: Standaard gebruikersmeta

en: Delete site
nl: Site verwijderen

en: Deactivate site
nl: Site deactiveren

en: Set as %s
nl: Instellen als %s

en: When a form submission creates a post and registers a user, set the new user as the post author. %sEnabled by default.%s
nl: Als een formulierinzending een bericht aanmaakt en een gebruiker registreert, wordt de nieuwe gebruiker als berichtauteur ingesteld. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Set user as post author.
nl: Gebruiker als berichtauteur instellen.

en: Set Post Author
nl: Als berichtauteur instellen

en: When the registration condition is enabled, form submissions will only register the user when the condition is met.
nl: Wanneer de registratievoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker registreren als aan de voorwaarde is voldaan.

en: When the update condition is enabled, form submissions will only update the user when the condition is met. The user data will always be populated into the form.
nl: Als de bijwerkvoorwaarde is ingeschakeld, zullen formulierinzendingen alleen de gebruiker bijwerken als aan de voorwaarde is voldaan. De gebruikersgegevens zullen altijd worden ingevuld in het formulier.

en: Register user if
nl: Gebruiker registreren als

en: Update user if
nl: Gebruiker bijwerken als

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Registration Condition
nl: Registratievoorwaarde

en: Update Condition
nl: Bijwerkvoorwaarde

en: Send users an email with an activation link. Users are only registered once they have activated their accounts.
nl: Stuur gebruikers een e-mail met een activatielink. Gebruikers worden alleen geregistreerd als ze hun accounts hebben geactiveerd.

en: %3$s
    								%1$sBy Email:%2$s%3$sWordPress will send the user an email with an activation link.%3$s%3$s
    								%1$sManually:%2$s%3$sActivate each user manually from the Pending Activations page or send a form notification for the User Activation event with an activation link (via the %4$s{activation_url}%5$s merge tag).
nl: %3$s %1$sVan e-mail:%2$s%3$s WordPress zal de gebruiker een e-mail sturen met een activatielink.%3$s%3$s %1$sHandmatig:%2$s%3$s activeer elke gebruiker van de Activatie in afwachting pagina of stuur een formuliermelding voor de Gebruikersactivering met een activatielink (via de %4$s{activation_url}%5$s merge tag).

en: User Activation Type
nl: Soort gebruikersactivatie

en: manually or by form notification
nl: handmatig of via formuliermelding

en: Enable user activation:
nl: Activering door gebruiker inschakelen:

en: Enable user activation.
nl: Gebruikersactivatie inschakelen.

en: User Activation
nl: Gebruikersactivatie

en: Specify whether an email (or notification) should be sent to the new user about their account. %sEnabled by default.%s
nl: Geef aan of er een e-mail (of melding) over het account naar de nieuwe gebruiker moet worden gestuurd. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: %3$s
    									%1$sBy email from WordPress:%2$s%3$s WordPress will send the user an email with their login and a login URL. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", WordPress will include a link where the user can set their password.%3$s%3$s
    									%1$sBy form notification:%2$s%3$s Configure a form notification for the desired User Registration event. If the %1$sPassword%2$s setting is configured to "Set Password via Email Link", you must include the %4$s{set_password_url}%5$s merge tag in your notification to provide a URL where the user can set their password.
nl: %3$s %1$sE-mail van WordPress:%2$s%3$s WordPress zal de gebruiker een e-mail sturen met hun logingegevens en login URL. Als de %1$swachtwoord%2$s instelling ingesteld staat op "Configureer wachtwoord via e-maillink", zal WordPress een link meesturen waarmee de gebruiker zijn wachtwoord kan instellen.%3$s%3$s %1$sDoor formuliermelding:%2$s%3$s Configureer een formuliermelding voor het gewenste Gebruikersregistratie-event. Als de %1$swachtwoord%2$s instelling ingesteld staat op "Configureer wachtwoord via e-maillink", vergeet dan niet de %4$s{set_password_url}%5$s merge tag op te nemen in je notificatie om een URL aan te bieden waar de gebruiker zijn wachtwoord kan instellen.

en: Send Email Options
nl: Verzend e-mailopties

en: by form notification
nl: door formuliermelding

en: by email from WordPress
nl: via e-mail van WordPress

en: Send the new user an email about their account:
nl: Nieuwe gebruiker een e-mailbericht versturen over het account:

en: Send the new user an email about their account.
nl: Nieuwe gebruiker een e-mailbericht versturen over hun account.

en: Additional Options
nl: Aanvullende opties

en: Specify whether to send the new site details to the user by email. %sEnabled by default.%s
nl: Specificeer of de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker moeten worden verstuurd. %sStandaard ingeschakeld.%s

en: Send the new site details to the user by email.
nl: Verstuur de details van de nieuwe site per e-mail naar de gebruiker.

en: Send Email?
nl: E-mail versturen?

en: Select role the user should be assigned on the site they registered from. This option overrides the "Role" option under User Settings.
nl: Selecteer de rol welke moet worden toegewezen aan de gebruiker voor de site waar ze zich voor geregistreerd hebben. Deze optie overschrijft de "Rol"-optie onder Gebruiker-instellingen.

en: Current Site Role
nl: Huidige rol site

en: Select role the user should be assigned on the newly created site.
nl: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker op de nieuw aangemaakte site.

en: Site Role
nl: Rol site

en: Select the form field that should be used for the site title.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de titel van de site.

en: Site Title
nl: Titel site

en: Select the form field that should be used for the site address.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het adres van de site.

en: Site Address
nl: Adres site

en: Create new site when a user registers.
nl: Maak een nieuwe site aan zodra een gebruiker zich registreert.

en: Network Options
nl: Netwerkopties

en: BuddyPress Profile
nl: BuddyPress-profiel

en: User Meta
nl: Gebruikersmeta

en: Select the role the user should be assigned.
nl: Selecteer de rol die moet worden toegewezen aan de gebruiker.

en: Role
nl: Rol

en: Select the form field that should be used for the user's password or select "Set Password via Email Link" to have a URL emailed to the user where they can set their password.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het wachtwoord van de gebruiker of selecteer "Wachtwoord instellen via e-maillink" om een URL te laten e-mailen naar de gebruiker waar ze hun wachtwoord kunnen instellen.

en: Select the form field that should be used for the user's email address.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor het e-mailadres van de gebruiker.

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Select how the user's name should be displayed publicly.
nl: Selecteer hoe de naam van de gebruiker publiek moet worden getoond.

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Select the form field that should be used for the user's nickname.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de bijnaam van de gebruiker.

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Select the form field that should be used for the user's last name.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de achternaam van de gebruiker.

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Select the form field that should be used for the user's first name.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de voornaam van de gebruiker.

en: First Name
nl: Voornaam

en: Select the form field that should be used for the user's username.
nl: Selecteer het formulierveld dat moet worden gebruikt voor de gebruikersnaam van de gebruiker.

en: User Settings
nl: Gebruiker-instellingen

en: A form can have multiple "Create" feeds <strong>or</strong> a single "Update" feed. A form cannot have both a "Create" feed and an "Update" feed.
nl: Een formulier kan meerdere "Aanmaken"-feeds hebben <strong>of</strong> een enkele "Bijwerken"-feed. Een formulier kan niet een "Aanmaken"-feed en een "Bijwerken"-feed hebben.

en: Select the type of feed you would like to create. "Create" feeds will create a new user. "Update" feeds will update users.
nl: Selecteer het soort feed dat je wilt aanmaken. Feeds "aanmaken" zal een nieuwe gebruiker aanmaken. Feeds "bijwerken" zal gebruikers bijwerken.

en: Action
nl: Actie

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
nl: Vul een naam voor de feed in om deze installatie uniek te identificeren.

en: Name
nl: Naam

en: Feed Settings
nl: Feedinstellingen

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Other
nl: Anders

en: Pages
nl: Pagina's

en: Select a Page
nl: Selecteer een pagina

en: Registration Page
nl: Registratiepagina

en: When users attempt to access the default WordPress registration page, they will be redirected to this custom page instead.
nl: Wanneer gebruikers proberen om bij de standaard WordPress registratiepagina te komen, zullen ze in plaats daarvan naar deze aangepaste pagina worden doorverwezen.

en: Enable Custom Registration Page
nl: Aangepaste registratiepagina inschakelen

en: Custom Registration Page
nl: Aangepaste registratiepagina

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Access denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Login Form
nl: Inlogformulier

en: You are currently logged in as %s%s%s. %sLog out?%s
nl: Je bent momenteel ingelogd als %s%s%s. %sUitloggen?%s

en: Forgot Password
nl: Wachtwoord vergeten

en: Select BuddyPress Field
nl: Selecteer BuddyPress-veld

en: Oops! You need to be logged in to use this form.
nl: Oeps! Je moet ingelogd zijn om dit formulier te gebruiken.

en: Forgot your password? Visit the following address to reset your password:
nl: Je wachtwoord vergeten? Ga naar het volgende adres om je wachtwoord opnieuw in te stellen:

en: Use the password you set at registration to login.
nl: Gebruik het wachtwoord dat je bij de registratie hebt ingesteld om in te loggen.

en: This username is already registered
nl: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd

en: The username can only contain alphanumeric characters (A-Z, 0-9), underscores and dashes
nl: De gebruikersnaam kan alleen alfanumerieke karakters (A-Z, 0-9), underscores en streepjes bevatten

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl: Deze gebruikersnaam is ongeldig, omdat het verboden karakters bevat. Vul een geldige gebruikersnaam in

en: The username can not be empty
nl: De gebruikersnaam kan niet leeg zijn

en: This email address is already registered
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd

en: The email address can not be empty
nl: Het e-mailadres kan niet leeg zijn

en: Passwords may not contain the character "\"
nl: Wachtwoorden mogen het karakter "\" niet bevatten

en: Process the feed only when a payment is received.
nl: Verwerk de feed alleen wanneer betaling is ontvangen.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
nl: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te verwijderen.

en: Delete this sign up?
nl: Deze aanmelding verwijderen?

en: Delete this sign up?
nl: Deze aanmelding verwijderen?

en: View Entry
nl: Inzending bekijken

en: View the entry associated with this sign up
nl: Bekijk de inzending die bij deze aanmelding hoort

en: Activate
nl: Activeren

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to activate.
nl: \'Annuleren\' om te stoppen, \'OK\' om te activeren.

en: Activate this sign up?
nl: Deze aanmelding activeren?

en: Activate this sign up
nl: Activeer deze aanmelding

en: Email
nl: E-mailadres

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Show user avatar
nl: Gebruikersavatar tonen

en: Logout Redirect URL
nl: Uitloggen doorverwijs-URL

en: Welcome Message
nl: Welkomstbericht

en: Tab Index Start
nl: Tab index start

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Link URL
nl: URL link

en: Link Text
nl: Tekst link

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Login Redirect URL
nl: Inloggen doorverwijs-URL

en: Title
nl: Titel

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Register
nl: Registreren

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Gravity Forms Login Widget
nl: Gravity Forms inloggen-widget

en: Login
nl: Inloggen

en: Set at registration.
nl: Ingesteld tijdens registratie.

en: User Activated Successfully!
nl: Gebruiker succesvol geactiveerd!

en: Are you sure you want to activate this user?
nl: Weet je zeker dat je deze gebruiker wilt activeren?

en: This entry created a user who is pending activation. Click the "Activate User" button to activate the user.
nl: Deze inzending heeft een gebruiker aangemaakt die een lopende activatie heeft. Klik de "Gebruiker activeren"-knop om de gebruiker te activeren.

en: Pending Activation
nl: Lopende activatie

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie

en: User activated. | Users activated.
nl[0]: Gebruiker geactiveerd.
nl[1]: Gebruikers geactiveerd.

en: There was an issue activating this item | There was an issue activating one or more selected items
nl[0]: Er was een probleem bij het activeren van dit item
nl[1]: Er was een probleem bij het activeren van een of meerdere geselecteerde items

en: Pending Activations
nl: Lopende activaties

note: Description of the plugin
en: Allows WordPress users to be automatically created upon submitting a Gravity Form.
nl: Sta toe dat er automatisch WordPress gebruikers worden aangemaakt bij het inzenden van een Gravity formulier.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms User Registration Add-On
nl: Gravity Forms User Registration add-on
