Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (181 entries)

en: %s ago
el_GR: πριν από %s

en: (click to expand)
el_GR: (κάντε κλικ για επέκταση)

en: A password is required
el_GR: Απαιτείται κωδικός πρόσβασης

en: Activating mu-plugins...
el_GR: Ενεργοποίηση mu-plugins...

en: Add
el_GR: Προσθήκη

en: Advanced options
el_GR: Προχωρημένες επιλογές

en: All-in-One WP Migration Command
el_GR: Εντολή All-in-One WP Migration

en: Archiving configuration...<br />%d%% complete
el_GR: Η αρχειοθέτηση του αρχείου ρυθμίσεων...<br />%d%% ολοκληρώθηκε

en: Archiving database...<br />%d%% complete
el_GR: Η αρχειοθέτηση της βάσης δεδομένων...<br />%d%% ολοκληρώθηκε

en: Are you sure you want to delete this backup?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντίγραφο ασφαλείας;

en: Backup Scheduler
el_GR: Προγραμματιστής αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
el_GR: Η δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας είναι κρυπτογραφημένη. Παρακαλούμε παρέχετε το συνθηματικό αποκρυπτογράφησης:

en: Backup scheduler
el_GR: Προγραμματιστής αντιγράφων ασφαλείας

en: Backups
el_GR: Αντίγραφα ασφαλείας

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
el_GR: Επωφεληθείτε από την ανθεκτικότητα του Google Drive. Προγραμματίστε την αποθήκευση των αντιγράφων ασφαλείας σας απευθείας στο λογαριασμό σας στο Google Drive. Απλό, ασφαλές και ενσωματωμένο σε μια πλατφόρμα που ήδη χρησιμοποιείτε.

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: Check for updates
el_GR: Ελεγχος για ενημερώσεις

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Contact Support
el_GR: Επικοινωνήστε με την υποστήριξη

en: Continue
el_GR: Συνέχεια

en: Create backup
el_GR: Δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας

en: Database restored.
el_GR: Η βάση δεδομένων επαναφέρθηκε.

en: Database tables gathered.
el_GR: Οι πίνακες βάσης δεδομένων συλλέχθηκαν.

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Decryption password validated.
el_GR: Ο κωδικός αποκρυπτογράφησης επαληθεύτηκε.

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Describe your issue or feedback...
el_GR: Περιγράψτε το πρόβλημα ή την ανατροφοδότησή σας...

en: Discard
el_GR: Απόρριψη

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
el_GR: Δεν έχετε ID αγοράς; Μπορείτε να βρείτε το ID της αγοράς σας

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
el_GR: Η λήψη δεν είναι δυνατή καθώς δεν είναι προσβάσιμος ο κατάλογος των αντιγράφων ασφαλείας.

en: Drag & Drop a backup to import it
el_GR: Σύρετε και αποθέστε ένα αντίγραφο ασφαλείας για να το εισαγάγετε

en: Dropbox Storage
el_GR: Αποθήκευση Dropbox

en: Email address
el_GR: Διεύθυνση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας

en: Enable this feature
el_GR: Ενεργοποίηση της λειτουργίας

en: Encrypt this backup with a password
el_GR: Προστατέψτε αυτό το αντίγραφο ασφαλείας με κωδικό πρόσβασης

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
el_GR: Απολαύστε την ευελιξία της αποθήκευσης FTP. Κατευθύνετε τα προγραμματισμένα αντίγραφα ασφαλείας σας στο δικό σας διακομιστή FTP. Θα έχετε τον πλήρη έλεγχο των δεδομένων σας, παρέχοντάς σας μια ευέλικτη και ιδιωτική λύση αποθήκευσης.

en: Enter a password
el_GR: Εισάγετε εναν κωδικό

en: Enter your Purchase ID
el_GR: Εισάγετε το ID αγοράς

en: Error
el_GR: Σφάλμα

en: Error: %s
el_GR: Σφάλμα: %s

en: Exclude post revisions
el_GR: Εξαίρεση αναθεωρήσεων αναρτήσεων

en: Exclude spam comments
el_GR: Εξαίρεση σχόλων spam

en: Experience Full Functionality with Premium!
el_GR: Βιώστε την πλήρη λειτουργικότητα με το Premium!

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Export Site
el_GR: Εξαγωγή ιστοτόπου

en: Export Site To
el_GR: Εξαγωγή ιστοτόπου σε

en: Export failed
el_GR: Η εξαγωγή απέτυχε

en: Export failed: %s
el_GR: Η εξαγωγή απέτυχε: %s

en: Export file created.
el_GR: Το αρχείο εξαγωγής δημιουργήθηκε.

en: FTP Storage
el_GR: Αποθήκευση FTP

en: File
el_GR: Αρχείο

en: Finish
el_GR: Τέλος

en: Gathering WordPress files...
el_GR: Συλλογή αρχείων WordPress...

en: Gathering content files...
el_GR: Συλλογή αρχείων περιεχομένου...

en: Gathering database tables...
el_GR: Συλλογή πινάκων βάσης δεδομένων...

en: Gathering media files...
el_GR: Συλλογή αρχείων πολυμέσων...

en: Gathering plugin files...
el_GR: Συλλογή αρχείων προσθέτων...

en: Gathering theme files...
el_GR: Συλλογή αρχείων θεμάτων...

en: Get multisite
el_GR: Πάρτε το Multisite

en: Google Drive Storage
el_GR: Αποθήκευση στο Google Drive

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
el_GR: Αξιοποιήστε τη δύναμη του OneDrive για τα αντίγραφα ασφαλείας σας. Ρυθμίστε τα προγραμματισμένα αντίγραφα ασφαλείας σας ώστε να αποθηκεύονται απευθείας στο OneDrive. Είναι ασφαλές, ενσωματωμένο με το λογαριασμό σας στη Microsoft και διατηρεί τα δεδομένα σας εύκολα προσβάσιμα.

en: Hints
el_GR: Συμβουλές

en: I agree to let All-in-One WP Migration use my <strong>email</strong> to respond to my request. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
el_GR: Συμφωνώ να επιτρέψω στο All-in-One WP Migration να χρησιμοποιήσει το <strong>email</strong> μου για να απαντήσει στο αίτημά μου. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Πολιτική απορρήτου</a>

en: I have an idea
el_GR: Έχω μια ιδέα

en: I have enough disk space
el_GR: Έχω αρκετό χώρο στο δίσκο

en: I need help
el_GR: Χρειάζομαι βοήθεια

en: If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on <a href="%s" target="_blank">raising your upload limit</a>.
el_GR: Αν προτιμάτε μια χειροκίνητη διόρθωση, ακολουθήστε τον οδηγό μας βήμα προς βήμα για <a href="%s" target="_blank">την αύξηση του ορίου μεταφόρτωσης</a>.

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Import From
el_GR: Εισαγωγή από

en: Import Site
el_GR: Εισαγωγή ιστοσελίδας

en: Import failed
el_GR: Η εισαγωγή απέτυχε

en: Import failed: %s
el_GR: Η εισαγωγή απέτυχε: %s

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
el_GR: Η εισαγωγή κρυπτογραφημένου αντιγράφου ασφαλείας δεν υποστηρίζεται σε αυτόν τον διακομιστή. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Τεχνικές λεπτομέρειες</a>

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
el_GR: Στην ενότητα Σύνθετες ρυθμίσεις μπορείτε να ρυθμίσετε με μεγαλύτερη ακρίβεια τον τρόπο εξαγωγής.

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
el_GR: Μη έγκυρος τύπος αρχείου αρχειοθέτησης. Επιτρέπονται μόνο αρχεία .wpress. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Τεχνικές λεπτομέρειες</a>

en: Leave Feedback
el_GR: Αφήστε σχόλια

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
el_GR: Αξιοποιήστε την απλότητα του Dropbox για τις ανάγκες σας σε αντίγραφα ασφαλείας. Καθορίστε τα προγραμματισμένα αντίγραφα ασφαλείας σας να αποθηκεύονται στο Dropbox. Είναι ασφαλές, απλό και διατηρεί τα αντίγραφα ασφαλείας σας στα χέρια σας.

en: List
el_GR: Λίστα

en: List the content of the backup
el_GR: Εμφάνιση του περιεχομένου του αντιγράφου ασφαλείας

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
el_GR: Διαχειριστείτε αποτελεσματικά την αποθήκευσή σας με τις ευέλικτες ρυθμίσεις διατήρησης. Αποφασίστε πόσα αντίγραφα ασφαλείας θέλετε να διατηρείτε κάθε φορά. Τα παλιά αντίγραφα ασφαλείας διαγράφονται αυτόματα, διατηρώντας την αποθήκευσή σας τακτοποιημένη και αποτελεσματική.

en: Media files gathered.
el_GR: Τα αρχεία πολυμέσων συλλέχθηκαν.

en: Monthly
el_GR: Μηνιαία

en: More
el_GR: Περισσότερα

en: More Storage Providers
el_GR: Περισσότεροι πάροχοι αποθήκευσης

en: Mu-plugins activated.
el_GR: Τα mu-plugins ενεργοποιήθηκαν.

en: Multisite Schedules
el_GR: Χρονοδιαγράμματα πολλαπλών τοποθεσιών

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
el_GR: Μην ανησυχείτε ποτέ ξανά ότι θα ξεχάσετε να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας του ιστότοπού σας. Επιλέξτε από διάφορες επιλογές προγραμματισμού, από καθημερινό έως μηνιαίο, και εμείς θα αυτοματοποιήσουμε τα υπόλοιπα. Τα αντίγραφα ασφαλείας γίνονται σαν ρολόι, δίνοντάς σας ηρεμία και ένα σταθερό δίχτυ ασφαλείας.

en: No backups found. Create a new one?
el_GR: Δεν βρέθηκαν αντίγραφα ασφαλείας. Δημιουργία νέου;

en: No file was uploaded. Please select a file and try again.
el_GR: Δεν ανεβήκε κανένα αρχείο. Παρακαλώ επιλέξτε ένα αρχείο και δοκιμάστε ξανά.

en: No temporary folder is available on the server. The process cannot continue.
el_GR: Δεν υπάρχει διαθέσιμος προσωρινός φάκελος στον διακομιστή. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί.

en: Notification Settings
el_GR: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Notification settings
el_GR: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
el_GR: Μόλις το αρχείο κατέβει με επιτυχία στον υπολογιστή σας, μπορείτε να το εισαγάγετε σε οποιονδήποτε από τους ιστότοπους του WordPress.

en: OneDrive Storage
el_GR: Αποθήκευση OneDrive

en: Our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> bypasses this!
el_GR: Η <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> μας παρακάμπτει αυτό!

en: Out of disk space. Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
el_GR: Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στο δίσκο. Δεν ήταν δυνατή η εγγραφή στο: %s. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Τεχνικές λεπτομέρειες</a>

en: Over 2GB
el_GR: Πάνω από 2GB

en: Password-protect and encrypt backups
el_GR: Προστασία με κωδικό πρόσβασης και κρυπτογράφηση αντιγράφων ασφαλείας

en: Please check the consent box so we can use your email to respond to you.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε το πλαίσιο συγκατάθεσης ώστε να μπορέσουμε να χρησιμοποιήσουμε το email σας για να σας απαντήσουμε.

en: Please describe your issue or feedback.
el_GR: Παρακαλώ περιγράψτε το πρόβλημα ή την άποψή σας.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
el_GR: Παρακαλώ μην κλείσετε το παράθυρο γιατί η εισαγωγή θα αποτύχει

en: Please enter a password to restore the backup
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε έναν κωδικό πρόσβασης για να επαναφέρετε το αντίγραφο ασφαλείας

en: Please enter a valid email address.
el_GR: Δώστε μια έγκυρη ηλ. διεύθυνση.

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
el_GR: Παρακαλώ σημειώστε, οι λειτουργίες που εμφανίζονται παρακάτω είναι μέρος μιας εικόνας που παρουσιάζει τις δυνατότητες του Reset Hub στην Premium έκδοσή του. Για να ενεργοποιήσετε και να απολαύσετε αυτές τις προηγμένες λειτουργίες, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Αναβάθμιση σε Premium" target="_blank">αναβαθμίστε σε Premium τώρα</a>! Αναβαθμίστε την εμπειρία διαχείρισης της ιστοσελίδας σας με αυτές τις αποκλειστικές λειτουργίες και την προτεραιότητα στην υποστήριξη.

en: Please select a feedback type.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε τύπο ανατροφοδότησης.

en: Plugin files gathered.
el_GR: Τα αρχεία πρόσθετων συγκεντρώθηκαν.

en: Preparing WordPress options...
el_GR: Προετοιμασία επιλογών WordPress...

en: Preparing WordPress users...
el_GR: Προετοιμασία χρηστών WordPress...

en: Preparing blogs...
el_GR: Προετοιμασία blogs.

en: Preparing configuration...
el_GR: Προετοιμασία αρχείου ρυθμίσεων ...

en: Preparing to export...
el_GR: Προετοιμασία για εξαγωγή...

en: Preparing to import...
el_GR: Προετοιμασία για εισαγωγή...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
el_GR: Πατήστε το κουμπί "Εξαγωγή" και το αρχείο αρχειοθέτησης του ιστοτόπου θα εμφανιστεί στο πρόγραμμα περιήγησής σας.

en: Proceed
el_GR: Συνέχεια

en: Purchase ID
el_GR: ID αγοράς

en: Reading...
el_GR: Πραγματοποιείται ανάγνωση...

en: Refreshing backup list...
el_GR: Ανανέωση λίστας αντιγράφων ασφαλείας...

en: Renaming export file...
el_GR: Μετονομασία του εξαγόμενου αρχείου ...

en: Repeat the password
el_GR: Επαναλάβετε τον κωδικό πρόσβασης

en: Replace with
el_GR: Αντικατάσταση με

en: Reset Hub Demo
el_GR: Demo του Reset Hub

en: Restore
el_GR: Επαναφορά

en: Restoring database...<br />%d%% complete
el_GR: Επαναφορά της βάσης δεδομένων...<br />%d%% ολοκληρώθηκε

en: Retention Settings
el_GR: Ρυθμίσεις διατήρησης

en: Retention settings
el_GR: Ρυθμίσεις διατήρησης

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
el_GR: Ανάκτηση των ρυθμίσεων των μόνιμων συνδέσμων του WordPress...

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Schedules
el_GR: Χρονοδιαγράμματα

en: Search for
el_GR: Αναζήτηση για

en: Send
el_GR: Αποστολή

en: Show backup content
el_GR: Εμφάνιση περιεχομένου αντιγράφου ασφαλείας

en: Size
el_GR: Μέγεθος

en: Star
el_GR: Αστέρι

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
el_GR: Μείνετε ενημερωμένοι, όχι καταβεβλημένοι. Προσαρμόστε τις προτιμήσεις ειδοποιήσεών σας για να λαμβάνετε τις ενημερώσεις που σας ενδιαφέρουν. Είτε πρόκειται για την κατάσταση κάθε αντιγράφου ασφαλείας, είτε μόνο για κρίσιμες ειδοποιήσεις, ελέγξτε για τι θέλετε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις.

en: Stop export
el_GR: Παύση εισαγωγής

en: Stop import
el_GR: Παύση εισαγωγής

en: Stopping the export, please wait...
el_GR: Διακοπή της εξαγωγής, παρακαλώ περιμένετε...

en: Stopping the import, please wait...
el_GR: Διακοπή της εισαγωγής, παρακαλώ περιμένετε...

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
el_GR: Προσαρμόστε τα χρονοδιαγράμματα δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας ανάλογα με την πολυπλοκότητα του WordPress Multisite σας. Επιλέξτε την εξαγωγή ολόκληρου του δικτύου ή μόνο μιας επιλογής υποσελίδων ανάλογα με τις απαιτήσεις σας. Αβίαστη διαχείριση ακόμη και για τα πιο περίπλοκα δίκτυα ιστότοπων.

en: Thank you! We have received your request and will be in touch soon.
el_GR: Ευχαριστούμε! Λάβαμε το αίτημά σας και θα επικοινωνήσουμε σύντομα.

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
el_GR: Το αρχείο αρχειοθέτησης είναι κατεστραμμένο. Ακολουθήστε την <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank"> αυτό το άρθρο </a> για να επιλύσετε το πρόβλημα.

en: The archive must contain at least one WordPress site. The process cannot continue. Please check your export settings.
el_GR: Το αρχείο πρέπει να περιέχει τουλάχιστον έναν ιστότοπο WordPress. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. Παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις εξαγωγής σας.

en: The archive must contain only a single WordPress site. The process cannot continue. Please revisit your export settings.
el_GR: Το αρχείο πρέπει να περιέχει μόνο έναν ιστότοπο WordPress. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. Παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις εξαγωγής σας.

en: The backup is encrypted
el_GR: Το αντίγραφο ασφαλείας είναι κρυπτογραφημένο

en: The decryption password is not valid. The process cannot continue.
el_GR: Ο κωδικός αποκρυπτογράφησης δεν είναι έγκυρος. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί.

en: The passwords do not match
el_GR: Οι κωδικοί δεν ταιριάζουν

en: The uploaded file is missing a temporary path. The process cannot continue.
el_GR: Το μεταφορτωμένο αρχείο δεν περιέχει προσωρινή διαδρομή. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί.

en: The uploaded file is missing an error code. The process cannot continue.
el_GR: Το μεταφορτωμένο αρχείο δεν περιέχει κωδικό σφάλματος. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί.

en: The uploaded file is too large for this server. The process cannot continue.
el_GR: Το αρχείο που μεταφορτώθηκε είναι πολύ μεγάλο για αυτόν τον διακομιστή. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί.

en: Theme files gathered.
el_GR: Τα αρχεία θεμάτων συγκεντρώθηκαν.

en: There is an update available. To update, you must enter your
el_GR: Υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση. Για να γίνει η αναβάθμιση πρέπει να εισάγετε τα

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
el_GR: Για να επιλέξετε ένα αρχείο παρακαλούμε πηγαίνετε μέσα στον σύνδεσμο και κάντε κλικ στο κουμπί περιήγηση.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
el_GR: Για να ενημερώσετε το plugin/extension στην τελευταία έκδοση, συμπληρώστε παρακάτω το ID αγοράς.

en: Translate
el_GR: Μεταφράστε

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
el_GR: Η αποσυμπίεση του αρχείου...<br />%d%% ολοκληρώθηκε

en: Upgrade to Premium
el_GR: Αναβαθμίστε σε Premium

en: Upload failed
el_GR: Η μεταφόρτωση απέτυχε

en: Upload failed - connection lost or timeout. Try uploading the file again.
el_GR: Η μεταφόρτωση απέτυχε - η σύνδεση χάθηκε ή υπήρξε χρονικό όριο. Δοκιμάστε να ανεβάσετε ξανά το αρχείο.

en: Use this screen to export your database, media, themes, and plugins into one .wpress file. Later, import that file to another WordPress site.
el_GR: Χρησιμοποιήστε αυτήν την οθόνη για να εξάγετε τη βάση δεδομένων, τα πολυμέσα, τα θέματα και τα πρόσθετα σας σε ένα αρχείο .wpress. Αργότερα, εισαγάγετε αυτό το αρχείο σε έναν άλλο ιστότοπο WordPress.

en: View Error Log
el_GR: Προβολή αρχείου καταγραφής σφαλμάτων

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
el_GR: Σας καλύπτουμε με μια σειρά υποστηριζόμενων παρόχων αποθήκευσης. Είτε προτιμάτε το Box, το Amazon S3, το WebDav ή κάτι άλλο, μπορείτε να επιλέξετε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες σας. Ασφαλίστε τα αντίγραφά σας ακριβώς εκεί που τα θέλετε.

en: Weekly
el_GR: Εβδομαδιαία

en: WordPress Multisite requires our All-in-One WP Migration Multisite Extension. Get it here:
el_GR: Το WordPress Multisite απαιτεί την επέκταση All-in-One WP Migration Multisite. Αποκτήστε την εδώ:

en: WordPress files gathered.
el_GR: Τα αρχεία του WordPress συγκεντρώθηκαν.

en: WordPress options prepared.
el_GR: Οι επιλογές του WordPress προετοιμάστηκαν.

en: WordPress permalinks settings retrieved.
el_GR: Οι ρυθμίσεις μόνιμων συνδέσμων του WordPress ανακτήθηκαν.

en: WordPress users prepared.
el_GR: Οι χρήστες του WordPress προετοιμάστηκαν.

en: You have %d backup | You have %d backups
el_GR[0]: Έχετε %d αντίγραφο ασφαλείας
el_GR[1]: Έχετε %d αντίγραφα ασφαλείας

en: You have %d backups
el_GR: Έχετε %d αντίγραφο ασφαλείας

en: Your archive file name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
el_GR: Το όνομα του αρχείου αρχειοθέτησης περιέχει μη έγκυρους χαρακτήρες: < > : " | ? * \0. Δεν πρέπει να περιλαμβάνει αυτούς τους χαρακτήρες. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Τεχνικές λεπτομέρειες</a>

en: Your host restricts uploads to <strong>%s</strong>.
el_GR: Ο πάροχος φιλοξενίας σας περιορίζει τις μεταφορές αρχείων σε <strong>%s</strong>.

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
el_GR: Tο ID αγοράς σας δεν είναι έγκυρο, παρακαλώ <a href="mailto:support@servmask.com">επικοινωνήστε μαζί μας</a>

en: Your site has been imported successfully!
el_GR: Ο ιστότοπος σας έχει εισαχθεί επιτυχώς!

en: Your storage directory name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
el_GR: Το όνομα του καταλόγου αποθήκευσης περιέχει μη έγκυρους χαρακτήρες: < > : " | ? * \0. Δεν πρέπει να περιλαμβάνει αυτούς τους χαρακτήρες. Η διαδικασία δεν μπορεί να συνεχιστεί. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Τεχνικές λεπτομέρειες</a>

en: here
el_GR: εδώ

en: in the database
el_GR: στην βάση δεδομένων

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
el_GR: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Επαναφορά της cache του Avada Fusion Builder</a>.<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
el_GR: » Οι μόνιμοι σύνδεσμοι έχουν οριστεί στις προεπιλογές. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Γιατί;</a><br />
