Plugins - All in One SEO – Best WordPress SEO Plugin – Easily Improve SEO Rankin - en to uk_UA translation catalogue (1403 entries)

en: Caption
uk_UA: Підпис

en: Reorder
uk_UA: Впорядкувати

en: Done
uk_UA: Готово

en: Parent Term
uk_UA: Батьківський термін

en: Needs improvement
uk_UA: Можна краще

en: FAQ Options
uk_UA: Параметри FAQ (поширені запитання)

en: List Style
uk_UA: Перелік стилів

en: Title Wrapper
uk_UA: Заголовок обгортки

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post title.
en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал коментарів

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Category name.
en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал категорії

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Tag name.
en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал теґу

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Term name, 4: Taxonomy singular name.
en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
uk_UA: Канал %1$s %2$s %3$s %4$s

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Author name.
en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
uk_UA: %1$s %2$s Записи каналу %3$s

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Search query.
en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
uk_UA: %1$s %2$s Результати пошуку для каналу &#8220;%3$s&#8221;

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post type name.
en: %1$s %2$s %3$s Feed
uk_UA: Канал %1$s %2$s %3$s

en: Insert/edit link
uk_UA: Вставити/редагувати посилання

en: Link selected.
uk_UA: Посилання обрано.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s settings
uk_UA: %1$s налаштування

en: No items found.
uk_UA: Елементів не знайдено.

en: Link Suggestions
uk_UA: Пропозиції посилань

en: External Links
uk_UA: Зовнішні посилання

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Post Title
uk_UA: Заголовок запису

en: Good
uk_UA: Добре

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Email:
uk_UA: Електронна пошта:

en: Back
uk_UA: Назад

en: Images
uk_UA: Зображення

en: API Key
uk_UA: API Ключ

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Google Maps API Key
uk_UA: Ключ Google Maps API

en: Maps
uk_UA: Мапи

en: Map
uk_UA: Мапа

en: Click here to learn more
uk_UA: Натисніть тут, щоб дізнатися більше

en: Are you sure you want to delete this backup?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю резервну копію?

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Logged In
uk_UA: Авторизовані

en: Content
uk_UA: Вміст

en: List
uk_UA: Список

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Homepage label
uk_UA: Мітка домашньої сторінки

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
uk_UA: Мітка, що використовується для посилання на домашню сторінку (перший елемент) у навігаційні стежки.

en: AIOSEO - Breadcrumbs
uk_UA: AIOSEO - Навігаційні стежки

en: Day
uk_UA: День

en: Year
uk_UA: Рік

en: Include
uk_UA: Включити

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Add Redirect
uk_UA: Додати перенаправлення

en: Source URLs
uk_UA: URL-адреси джерела

en: Redirection Manager
uk_UA: Менеджер перенаправлення

en: Hours
uk_UA: Годин

en: Hits
uk_UA: Перегляди

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Ignore Case
uk_UA: Ігноруйте Регістр

en: Contact Page URL
uk_UA: URL контактної сторінки

en: Show labels
uk_UA: Показати мітки

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Group
uk_UA: Група

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: of
uk_UA: з

en: No results
uk_UA: Немає результатів

en: Volume
uk_UA: Обсяг

en: Trend
uk_UA: Тенденція

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: Course
uk_UA: Курс

en: Recipe
uk_UA: Рецепт

en: The first name of the post author.
uk_UA: Ім'я автора запису.

en: The display name of the post author.
uk_UA: Відображуване ім’я автора запису.

en: Heads up!
uk_UA: Попереджуємо!

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of PHP that is no longer supported and may cause issues with %3$s. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %4$srecommended WordPress hosting company%5$s.
uk_UA: Ваш сайт працює на %1$sзастарілій версії%2$s PHP, яка більше не підтримується, і може спричиняти проблеми з %3$s. Будь ласка, зверніться до свого постачальника веб-хостингу, щоб оновити вашу версію PHP або перейти на %4$sрекомендовану WordPress хостингову компанію%5$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The short plugin name ("AIOSEO"), 4 - Opening HTML link tag, 5 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s %3$s plugin is disabled on your site until you fix the issue. %4$sRead more for additional information.%5$s
uk_UA: %1$sПримітка:%2$s %3$s плагін на вашому сайті вимкнено, доки ви не вирішите проблему.
    									%4$sЧитайте далі, щоб отримати додаткову інформацію.%5$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %3$srecommended WordPress hosting company%4$s.
uk_UA: На вашому сайті встановлена %1$sненадійна версія%2$s PHP, яка більше не підтримується.
    									Будь ласка, зверніться до свого постачальника веб-хостингу, щоб оновити вашу версію PHP, або перейдіть на
    									%3$sрекомендовану WordPress хостингову компанію%4$s.

en: Sample Taxonomy Name Value
uk_UA: Приклад значення назви таксономії

en: Sample Custom Field Value
uk_UA: Зразок користувацького значення поля

en: Example search string
uk_UA: Приклад рядка пошуку

en: Sample author biography
uk_UA: Зразок біографії автора

en: Sample Archive Title
uk_UA: Зразок заголовка архіву

en: Sample taxonomy description
uk_UA: Зразок опису таксономії

en: Sample Taxonomy Title
uk_UA: Зразок заголовку таксономії

en: An example of content from your page/post.
uk_UA: Приклад вмісту з вашої сторінки/запису.

en: Sample excerpt from a page/post.
uk_UA: Зразок уривку зі сторінки/запису.

en: Sample Post
uk_UA: Зразок запису

en: Sample caption for media.
uk_UA: Зразок підпису для медіа.

en: A sample alt tag for your image
uk_UA: Зразок позначки alt для вашого зображення

en: The meta description for the current page/post.
uk_UA: Мета-опис для поточної сторінки/запису.

en: The name of the first term of a given taxonomy that is assigned to the current page/post.
uk_UA: Назва першого терміну даної таксономії, який присвоюється поточній сторінці/запису.

en: Taxonomy Name
uk_UA: Назва таксономії

en: The term the user is searching for.
uk_UA: Термін, який шукає користувач.

en: Search Term
uk_UA: Термін для пошуку

en: A custom field from the current page/post.
uk_UA: Користувацьке поле поточної сторінки/запису.

en: Custom Field
uk_UA: Користувацьке поле

en: The tagline for your site, set in the general settings.
uk_UA: Слоган для вашого сайту, заданий в загальних налаштуваннях.

en: The description for your site.
uk_UA: Опис вашого сайту.

en: Site link (link as text).
uk_UA: Посилання на сайт (посилання як текст).

en: Site Link (Alt)
uk_UA: Посилання на сайт (Alt)

en: Site link (name as text).
uk_UA: Посилання на сайт (назва як текст).

en: Site Link
uk_UA: Посилання на сайт

en: The separator defined in the search appearance settings.
uk_UA: Розділювач, визначений у налаштуваннях зовнішнього вигляду пошуку.

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: The original title of the current post.
uk_UA: Оригінальний заголовок поточного запису.

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Post link (link as text).
uk_UA: Посилання на запис (посилання як текст).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Post link (name as text).
uk_UA: Посилання на запис (назва як текст).

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The year when the page/post was published, localized.
uk_UA: Рік публікації сторінки / запису, локалізований.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Year
uk_UA: %1$s Рік

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The month when the page/post was published, localized.
uk_UA: Місяць публікації сторінки / запису, локалізований.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Month
uk_UA: %1$s Місяць

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The day of the month when the page/post was published, localized.
uk_UA: День місяця публікації сторінки / запису, локалізований.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Day
uk_UA: %1$s День

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The date when the page/post was published, localized.
uk_UA: Дата публікації сторінки / запису, локалізована.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Date
uk_UA: %1$s Дата

en: The date of the current archive, localized.
uk_UA: Дата поточного архіву, локалізована.

en: Archive Date
uk_UA: Дата архіву

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The content of your page/post.
uk_UA: Вміст вашої сторінки/запису.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Content
uk_UA: %1$s Вміст

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: The excerpt defined on your page/post.
uk_UA: Уривок, визначений на вашій сторінці/у записі.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Excerpt
uk_UA: %1$s Уривок

en: The current year, localized.
uk_UA: Поточний рік, локалізований.

en: Current Year
uk_UA: Поточний рік

en: The current month, localized.
uk_UA: Поточний місяць, локалізований.

en: Current Month
uk_UA: Поточний місяць

en: The current day of the month, localized.
uk_UA: Поточний день місяця, локалізований.

en: Current Day
uk_UA: Поточний день

en: The current date, localized.
uk_UA: Поточна дата, локалізована.

en: Current Date
uk_UA: Поточна дата

en: The page number for the current paginated page.
uk_UA: Номер сторінки для поточної нумерованої сторінки.

en: Page Number
uk_UA: Номер сторінки

en: The permalink for the current page/post.
uk_UA: Постійне посилання для поточної сторінки/запису.

en: Permalink
uk_UA: Постійне посилання

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link (Alt)
uk_UA: %1$s Посилання (Alt)

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link
uk_UA: %1$s Посилання

note: Translators: 1 - The singular name of the current taxonomy.
en: %1$s Description
uk_UA: %1$s Опис

en: Current or first category title.
uk_UA: Заголовок поточної або першої категорії.

en: The title of the current archive.
uk_UA: Заголовок поточного архіву.

en: Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву

en: Author Last Name
uk_UA: Прізвище автора

en: Author First Name
uk_UA: Ім'я автора

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: statically
uk_UA: статично

en: Delete Static Files
uk_UA: Видалити статичні файли

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected static sitemap files in the root folder of your WordPress installation.
    				As long as these files are present, %2$s is not able to dynamically generate your sitemap.
uk_UA: %1$s виявив статичні файли карти сайту у кореневій папці вашої версії WordPress. Доки ці файли присутні, %2$s не може генерувати вашу карту сайту динамічно.

en: Static sitemap files detected
uk_UA: Виявлено статичні файли карти сайту

en: Archives for
uk_UA: Архіви для

en: Author Name
uk_UA: Ім’я автора

en: The biography of the author.
uk_UA: Біографія автора.

en: Author Biography
uk_UA: Біографія автора

en: Author archive link (link as text).
uk_UA: Посилання на архів автора (посилання як текст).

en: Author Link (Alt)
uk_UA: Посилання на автора (Alt)

en: Author archive link (name as text).
uk_UA: Посилання на архів автора (ім’я як текст).

en: Author Link
uk_UA: Посилання на автора

en: Caption for the current media file.
uk_UA: Підпис поточного медіафайлу.

en: Media Caption
uk_UA: Підпис для медіа

en: Image Alt Tag
uk_UA: Позначка Alt зображення

note: Translators: 1 - The phone number.
en: We were unable to import the phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup.
    					As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
uk_UA: Нам не вдалося імпортувати номер телефону, який ви раніше ввели для вашої розмітки схеми Knowledge Graph. Оскільки його потрібно зазначити в міжнародному форматі, будь ласка, введіть його (%1$s) ще раз разом із кодом країни, наприклад +1 (555) 555-1234.

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: You selected to install the free MonsterInsights Analytics plugin during the setup of %1$s, but there was an issue during installation. Click below to manually install.
uk_UA: Ви вибрали встановити безкоштовний плагін MonsterInsights Analytics під час налаштування %1$s, але в момент інсталяції виникла проблема. Натисніть нижче, щоб встановити вручну.

en: Install MonsterInsights
uk_UA: Встановити MonsterInsights

en: Try Again
uk_UA: Спробуйте ще раз

en: Unfortunately, there was an error importing your SEO plugin settings. This could be due to an incompatibility in the version installed. Make sure you are on the latest version of the plugin and try again.
uk_UA: На жаль, сталася помилка під час імпорту налаштувань вашого SEO-плагіна. Це може бути пов’язано з несумісністю встановленої версії. Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію плагіна, і повторіть спробу.

en: SEO Plugin Import Failed
uk_UA: Не вдалося імпортувати SEO-плагін

en: An error occurred while trying to write to the .htaccess file. Please try again later.
uk_UA: Під час спроби записати у файл .htaccess виникла помилка. Будь-ласка, спробуйте пізніше.

note: Translators: 1 - The phone number.
en: The phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup is invalid. As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) again with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
uk_UA: Номер телефону, який ви ввели раніше для вашої розмітки схеми Knowledge Graph, — недійсний. Оскільки його потрібно зазначити в міжнародному форматі, будь ласка, введіть його (%1$s) ще раз разом із кодом країни, наприклад +1 (555) 555-1234.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The Site URL.
en: %1$s Debug Info from %2$s
uk_UA: Інформація про усунення несправностей %1$s від %2$s

en: There was an error deleting the physical robots.txt file.
uk_UA: Під час видалення фізичного файлу robots.txt виникла помилка.

en: Deactivation failed. Please check permissions and try again.
uk_UA: Помилка деактивації. Будь ласка, перевірте дозволи та повторіть спробу.

en: Installation failed. Please check permissions and try again.
uk_UA: Помилка встановлення. Будь ласка, перевірте дозволи та повторіть спробу.

en: Invalid Phone Number for Knowledge Graph
uk_UA: Недійсний номер телефону для Knowledge Graph

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected that you have one or more custom fields with spaces in their name.
    								In order for %2$s to correctly parse these custom fields, their names cannot contain any spaces.
uk_UA: %1$s виявив, що у вас є одне або декілька користувацьких полів із пробілами в назвах. Для того, щоб %2$s правильно проаналізував ці користувацькі поля, їх назви не мають містити пробіли.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You can find more information about XML Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
uk_UA: Ви можете дізнатись більше про XML-карти сайту на %1$ssitemaps.org%2$s.

en: Your entire site is set to globally nofollow content.
uk_UA: Весь ваш веб-сайт налаштовано на глобальний вміст nofollow.

en: Your entire site is set to globally noindex content.
uk_UA: Весь ваш сайт налаштовано на глобальний вміст noindex.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s is updated to the latest version
uk_UA: %1$s оновлено до останньої версії

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s needs to be updated
uk_UA: %1$s потребує оновлення

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Settings
uk_UA: %1$s Налаштування

note: Translators: 1 - A data (e.g. September 2, 2022).
en: Published on %1$s.
uk_UA: Опубліковано %1$s.

en: Custom field names with spaces detected
uk_UA: Виявлено назви користувацьких полів з пробілами

note: Translators: 1 - The estimated reading time.
en: %1$s minute | %1$s minutes
uk_UA[0]: %1$s хвилина
uk_UA[1]: %1$s хвилини
uk_UA[2]: %1$s хвилин

en: (Invalid IP)
uk_UA: (Недійсний IP)

en: Physical Robots.txt File Detected
uk_UA: Виявлено фізичний файл Robots.txt

en: needs update
uk_UA: потребує оновлення

en: unknown
uk_UA: невідомий

en: Web Server
uk_UA: Веб-сервер

en: Constants
uk_UA: Константи

en: Base URL:
uk_UA: Базова URL-адреса:

en: Base Directory:
uk_UA: Базовий каталог:

en: Url:
uk_UA: URL-адреса:

en: Path:
uk_UA: Шлях:

en: Upload Directory Info
uk_UA: Завантажити інформацію про каталог

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: Visible
uk_UA: Видимий

en: Front Page Info
uk_UA: Інформація про домашню сторінку

en: User Count
uk_UA: Кількість користувачів

en: Permalink Structure
uk_UA: Структура постійного посилання

en: User Language
uk_UA: Мова користувача

en: Latest version:
uk_UA: Остання версія:

en: Est. reading time
uk_UA: Прибл. час читання

en: Not Set
uk_UA: Не задано

en: Written by
uk_UA: Написано

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This notice will automatically disappear as soon as the migration has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
uk_UA: Це повідомлення автоматично зникне, як тільки завершиться перенесення. Тим часом все має продовжувати працювати, як очікувалося.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is currently upgrading your database and migrating your SEO data in the background.
uk_UA: %1$s наразі оновлює вашу базу даних та виконує міграцію ваших SEO-даних у фоновому режимі.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO).
en: %1$s V3->V4 Migration In Progress
uk_UA: Триває міграція %1$s V3->V4

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: CEO of %1$s
uk_UA: Генеральний директор %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This notice will automatically disappear as soon as the import has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
uk_UA: Це повідомлення автоматично зникне, як тільки завершиться імпортування. Тим часом все має продовжувати працювати, як очікувалося.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is importing your existing SEO data in the background.
uk_UA: %1$s імпортує ваші наявні SEO-дані у фоновому режимі.

en: SEO Meta Import In Progress
uk_UA: Триває імпорт метаданих SEO

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Score
uk_UA: %1$s Оцінка

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Details
uk_UA: %1$s Деталі

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), - 2 - This placeholder will be replaced with star icons, - 3 - "WordPress.org" - 4 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Please rate %1$s %2$s on %3$s to help us spread the word. Thank you!
uk_UA: Будь ласка, оцініть %1$s %2$s на %3$s, щоб про нас почуло більше людей. Дякуємо!

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="UGC"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="UGC"%3$s до посилання

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="sponsored"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="sponsored"%3$s до посилання

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="nofollow"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="nofollow"%3$s до посилання

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s &rsaquo; Onboarding Wizard
uk_UA: %1$s &rsaquo; майстер ознайомлення

en: Go to Schema Settings
uk_UA: Перейдіть до налаштувань схеми

en: Plugin is missing required dependencies. Please contact support for more information.
uk_UA: У плагіні відсутні необхідні залежності. Будь ласка, зверніться до служби підтримки за додатковою інформацією.

en: Conflicting Plugins Detected
uk_UA: Виявлено конфліктуючі плагіни

en: Search Engines Blocked
uk_UA: Заблоковані пошукові системи

en: Fix Now
uk_UA: Полагодити зараз

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s is too long. Try to make it shorter.
uk_UA: %1$s занадто довга. Спробуйте зробити її коротшою.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: No %1$s was set. Set a %1$s in order to calculate your SEO score.
uk_UA: Не встановлено жодної %1$s. Встановіть %1$s, щоб розрахувати вашу SEO-оцінку.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s length
uk_UA: Довжина %1$s

en: The content is below the minimum of words. Add more content.
uk_UA: Кількість слів у вмісті нижче мінімуму. Додайте більше вмісту.

en: Content length
uk_UA: Довжина вмісту

en: This is far below the recommended minimum of words.
uk_UA: Це значно нижче рекомендованого мінімуму слів.

en: The content length is ok. Good job!
uk_UA: Довжина вмісту підходить. Хороша робота!

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: Your %1$s does not appear in the first paragraph. Make sure the topic is clear immediately.
uk_UA: Ваша %1$s не відображається в першому абзаці. Переконайтесь, що тема відразу зрозуміла.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: Your %1$s appears in the first paragraph. Well done!
uk_UA: Ваша %1$s відображається в першому абзаці. Так тримати!

en: No content added yet.
uk_UA: Вміст ще не додано.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in introduction
uk_UA: %1$s у вступі

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s not found in meta description.
uk_UA: %1$s не знайдена у мета-описі.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s found in meta description.
uk_UA: %1$s знайдена у мета-описі.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in meta description
uk_UA: %1$s у мета-описі

en: Add Additional Keyphrases
uk_UA: Додати допоміжні ключові фрази

en: Add Focus Keyphrase
uk_UA: Додати головну ключову фразу

en: Default (Set under Social Networks)
uk_UA: За замовчуванням (задається в розділі Соціальні мережі)

en: Twitter Description
uk_UA: Опис Twitter

en: Preview & Edit
uk_UA: Перегляд та редагування

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media. Click on the button below to view and edit the preview.
uk_UA: Тут ви можете переглядати та редагувати мініатюру, заголовок та опис, які відображатимуться, коли вашим сайтом ділитимуться у соціальних мережах. Натисніть на кнопку нижче, щоб переглянути та відредагувати попередній перегляд.

en: Readability
uk_UA: Читабельність

en: Additional Keyphrases
uk_UA: Додаткові ключові фрази

en: Focus Keyphrase
uk_UA: Головна ключова фраза

en: Edit Snippet
uk_UA: Редагувати фрагмент

en: Snippet Preview
uk_UA: Попередній перегляд фрагмента

en: General
uk_UA: Загальне

en: Enter a URL to change the default Canonical URL
uk_UA: Введіть URL-адресу, щоб змінити канонічну URL-адресу за замовчуванням

en: Robots Setting
uk_UA: Налаштування роботів

note: Translators: 1 - "WooCommerce".
en: Advanced %1$s Support
uk_UA: Розширена підтримка %1$s

en: The Pro version installed correctly, but it needs to be activated from the Plugins page inside your WordPress admin.
uk_UA: Pro версія встановлена правильно, але її потрібно активувати на сторінці Плагіни у вашому адміністраторі WordPress.

en: You are not licensed.
uk_UA: У вас немає ліцензії.

note: Translators: 1 - The marketing site domain ("aioseo.com").
en: Could not install upgrade. Please download from %1$s and install manually.
uk_UA: Не вдалося встановити оновлення. Будь ласка, завантажте його з %1$s та встановіть вручну.

en: Pro version is already installed.
uk_UA: Pro версія вже встановлена.

en: Please enter your license key to connect.
uk_UA: Будь ласка, введіть свій ліцензійний ключ, щоб підключитися.

en: You are not allowed to install plugins.
uk_UA: Вам не дозволено встановлювати плагіни.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s is slightly long. Try to make it shorter.
uk_UA: %1$s трохи задовга. Спробуйте зробити її коротшою.

en: Keyphrase
uk_UA: Ключова фраза

en: Your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job!
uk_UA: Ваші підзаголовки H2 та H3 відображають тему вашого тексту. Хороша робота!

en: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
uk_UA: Ваш підзаголовок H2 чи H3 відображає тему вашого тексту. Хороша робота!

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s not found in image alt attribute(s). Add an image with your %1$s as alt text.
uk_UA: %1$s не знайдено в атрибутах зображення alt. Додайте зображення з вашою %1$s в якості альтернативного тексту.

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s in image alt attributes
uk_UA: %1$s в alt атрибутах зображення

note: Translators: 1 - Focus Keyphrase or Keyphrase.
en: %1$s found in image alt attribute(s).
uk_UA: %1$s знайдена в alt атрибуті(-ах) зображення.

note: Translators: 1 - Number of the sentences, 2 - Number of words, 3 - Recommended maximum of words.
en: %1$s of the sentences contain more than %2$s words, which is more than the recommended maximum of %3$s. Try to shorten the sentences.
uk_UA: %1$s речень містять більше %2$s слів, що перевищує рекомендований максимум у %3$s слів. Спробуйте скоротити речення.

en: Sentence length is looking great!
uk_UA: Довжина речення виглядає чудово!

en: Meta description Length
uk_UA: Довжина мета-опису

en: The meta description is over 160 characters.
uk_UA: Мета-опис містить понад 160 символів.

en: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. Make sure to write one!
uk_UA: Не вказано жодного мета-опису. Натомість пошукові системи відображатимуть текст зі сторінки. Обов’язково напишіть його!

en: Please add some content first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку додайте вміст.

en: Title Length
uk_UA: Довжина заголовка

en: The title is over 60 characters.
uk_UA: Заголовок перевищує 60 символів.

en: The title is too short.
uk_UA: Заголовок занадто короткий.

en: Please add a title first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку додайте заголовок.

en: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
uk_UA: Ви не використовуєте жодних підзаголовків, але ваш текст досить короткий і, ймовірно, не потребує їх.

en: Great job!
uk_UA: Чудова робота!

en: There is enough variety in your sentences. That's great!
uk_UA: У ваших реченнях досить різноманітності. Це чудово!

en: Consecutive sentences
uk_UA: Послідовні речення

en: You're using enough active voice. That's great!
uk_UA: Ви використовуєте достатньо активного стану дієслів. Це чудово!

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string, 3 - Note string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read. %3$s
uk_UA: Текст набирає %1$s в тесті, що вважається %2$s для читання. %3$s

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
uk_UA: Текст набирає %1$s в тесті, що вважається %2$s для читання.

en: very easy
uk_UA: дуже легко

en: Well done!
uk_UA: Дуже добре!

en: Transition words
uk_UA: Перехідні слова

en: Great! You are linking to external resources.
uk_UA: Чудово! Ви посилаєтесь на зовнішні ресурси.

note: Translators: 1 - "Google Tag Manager account".
en: Get your Google Tag Manager ID in your %1$s.
uk_UA: Отримайте свій Google Tag Manager ID в %1$s.

en: Google Tag Manager Container ID
uk_UA: ID контейнера Google Tag Manager

en: Twitter Image
uk_UA: Зображення Twitter

en: Twitter Preview
uk_UA: Попередній перегляд Twitter

en: Default Object Type (Set in Social Networks)
uk_UA: Тип об’єкта за замовчуванням (визначається у соціальних мережах)

en: Facebook Description
uk_UA: Опис Facebook

en: Facebook Title
uk_UA: Заголовок Facebook

en: Facebook Image
uk_UA: Зображення Facebook

en: Video URL
uk_UA: URL-адреса відео

en: Custom Field Name
uk_UA: Назва користувацького поля

en: Image Source
uk_UA: Джерело зображення

en: Facebook Preview
uk_UA: Попередній перегляд Facebook

en: Modal Content
uk_UA: Вміст модального вікна

en: Social
uk_UA: Соціальні мережі

en: You are not using any subheadings, although your text is rather long. Try and add some subheadings.
uk_UA: Ви не використовуєте жодних підзаголовків, хоча ваш текст досить довгий. Спробуйте додати кілька підзаголовків.

en: Subheading distribution
uk_UA: Розподіл підзаголовків

en: Passive voice
uk_UA: Пасивний стан

en: No title has been specified. Make sure to write one!
uk_UA: Жодного заголовку не зазначено. Не забудьте його написати!

en: External links
uk_UA: Зовнішні посилання

en: We couldn't find any internal links in your content. Add internal links in your content.
uk_UA: Ми не змогли знайти жодного внутрішнього посилання у вашому вмісті. Додайте внутрішні посилання у свій вміст.

en: Internal links
uk_UA: Внутрішні посилання

en: The meta description is too short.
uk_UA: Мета-опис закороткий.

en: Meta description length
uk_UA: Довжина мета-опису

en: Focus keyphrase
uk_UA: Фокусне ключове слово

en: Good job!
uk_UA: Відмінна робота!

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
uk_UA: Вихідних посилань не знайдено. Посилання на зовнішні джерела.

en: You are linking to other resources on your website which is great.
uk_UA: Ви посилаєтеся на інші ресурси на своєму веб-сайті, це чудово.

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
uk_UA: Принаймні один параграф довгий. Намагайтесь використовувати короткі параграфи.

en: Your content contains images and/or video(s).
uk_UA: У вашому вмісті є зображення та/або відео.

en: You are not using rich media like images or videos.
uk_UA: Ви не використовуєте мультимедіа, як-от зображення чи відео.

en: Use Data from Facebook Tab
uk_UA: Використовуйте дані з вкладки Facebook

en: You are using short paragraphs.
uk_UA: Ви використовуєте короткі параграфи.

en: Preview Snippet Editor
uk_UA: Редактор фрагментів попереднього перегляду

note: Translators: 1 - Expand to the number of text sections not separated by subheadings, 2 - expands to the recommended number of words following a subheading.
en: %1$d section of your text is longer than %2$d words and is not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability. | %1$d sections of your text are longer than %2$d words and are not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability.
uk_UA[0]: %1$d розділ вашого тексту довший за %2$d слів і не розбитий жодними підзаголовками. Додайте підзаголовки, щоб покращити читабельність.

en: Paragraphs length
uk_UA: Довжина абзаців

en: Sentences length
uk_UA: Довжина речень

en: Flesch reading ease
uk_UA: Легкість читання Flesch

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables tracking outbound links with Google Analytics.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає відстежування вихідних посилань за допомогою Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables Advanced Google Analytics options.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає розширені можливості Google Analytics.%1$s%2$s

en: Enable Advanced Analytics Options
uk_UA: Увімкнути розширені параметри аналітики

en: Google Analytics account
uk_UA: Обліковий запис Google Analytics

note: Translators: 1 - "Google Analytics account".
en: Get your Google Analytics ID in your %1$s.
uk_UA: Отримайте свій Google Analytics ID в %1$s.

en: Pinterest account
uk_UA: Обліковий запис Pinterest

note: Translators: 1 - "Pinterest account".
en: Get your Pinterest verification code in your %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Pinterest у вашому %1$s.

note: Translators: 1 - "Baidu Webmaster Tools".
en: Get your Baidu verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Baidu в %1$s.

en: Baidu Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Baidu

note: Translators: 1 - "Yandex Webmaster Tools".
en: Get your Yandex verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Yandex в %1$s.

en: Yandex Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Yandex

note: Translators: 1 - "Bing Webmaster Tools".
en: Get your Bing verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Bing в %1$s.

en: Bing Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Bing

note: Translators: 1 - "Google Search Console".
en: Get your Google verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Google в %1$s.

en: Google Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Google

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: We recommend using the %1$sFree MonsterInsights%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати плагін %1$sFree MonsterInsights%2$s, щоб отримати максимум від Google Analytics.

en: Success!
uk_UA: Вдалося!

en: Webmaster Tools Verification
uk_UA: Перевірка Webmaster Tools

note: Translators: 1 - "<head></head>".
en: The code above will be added between the %1$s tags on every page on your website.
uk_UA: Наведений вище код буде додано між тегами %1$s на кожній сторінці вашого веб-сайту.

en: Miscellaneous Verification
uk_UA: Змішана перевірка

en: Add content after each post in your site feed.
uk_UA: Додавайте вміст після кожного запису у стрічці вашого сайту.

en: Add content before each post in your site feed.
uk_UA: Додавайте вміст перед кожним записом у стрічці вашого сайту.

en: This feature is used to automatically add content to your site's RSS feed. More specifically, it allows you to add links back to your blog and your blog posts so scrapers will automatically add these links too. This helps search engines identify you as the original source of the content.
uk_UA: Ця функція використовується для автоматичного додавання вмісту до RSS-стрічки вашого сайту. Більш конкретно, вона дозволяє вам додавати посилання на ваш блог та на записи у вашому блозі, щоб скрейпери також автоматично додавали ці посилання. Це допомагає пошуковим системам визначати вас як першоджерело вмісту.

en: RSS Before Content
uk_UA: Вміст перед RSS

en: RSS After Content
uk_UA: Вміст після RSS

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Automatically add content to your site's RSS feed.
uk_UA: Автоматично додавати вміст до RSS-стрічки вашого сайту.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Check this if you would like to remove ALL %1$s data upon plugin deletion. All settings and SEO data will be unrecoverable.
uk_UA: Позначте тут, якщо ви бажаєте видалити ВСІ дані %1$s після видалення плагіна. Усі налаштування та дані SEO не підлягатимуть відновленню.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Uninstall %1$s
uk_UA: Видалити %1$s

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Taxonomies you want to use the %1$s columns with.
uk_UA: Виберіть, з якими таксономіями ви хочете використовувати колонки %1$s.

en: Taxonomy Columns
uk_UA: Колонки таксономії

en: You will need to manually update everything.
uk_UA: Вам буде потрібно оновлювати все вручну.

en: You are getting bugfixes and security updates, but not major features.
uk_UA: Ви отримуєте виправлення помилок та оновлення безпеки, але не основні функції.

en: Minor Only
uk_UA: Лише незначні

en: You are getting the latest features, bugfixes, and security updates as they are released.
uk_UA: Ви отримуєте найновіші функції, виправлення помилок та оновлення безпеки одразу, як тільки вони виходять.

en: All (recommended)
uk_UA: Всі (рекомендовано)

en: Automatic Updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Announcements
uk_UA: Оголошення

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This adds %1$s to the admin toolbar for easy access to your SEO settings.
uk_UA: Це додає %1$s на панель інструментів адміністратора для зручного доступу до ваших налаштувань SEO.

en: Admin Bar Menu
uk_UA: Меню панелі адміністратора

en: Usage Tracking
uk_UA: Відстежування використання

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Post Types you want to use the %1$s columns with.
uk_UA: Оберіть, з якими типами записів будуть використовуватися стовпці %1$s.

en: Post Type Columns
uk_UA: Колонки типів записів

en: Dashboard Widgets
uk_UA: Віджет панелі управління

en: archive
uk_UA: архів

en: Sample short description for your product.
uk_UA: Зразок короткого опису вашого товару.

en: Show
uk_UA: Показати

en: Websites
uk_UA: Веб-сайти

en: Products & Entertainment
uk_UA: Товари та розваги

en: Places
uk_UA: Місця

en: People
uk_UA: Люди

en: Organizations
uk_UA: Організації

en: Groups
uk_UA: Групи

en: Businesses
uk_UA: Бізнеси

en: Activities
uk_UA: Активність

en: Advanced Rich Snippets + Schema Markups
uk_UA: Вдосконалені розширені фрагменти + розмітки схеми

en: Smart Redirects + 404 Detection
uk_UA: Розумні перенаправлення + виявлення 404

en: Submit articles to Google News that were published in the last 48 hours.
uk_UA: Надсилайте до Google News статті, які були опубліковані за останні 48 годин.

en: Generate an XML Sitemap specifically for video content on your site.
uk_UA: Згенеруйте XML-карту сайту спеціально для відеовмісту на вашому сайті.

en: Tell Google about your business for display as a Knowledge Graph card or business carousel.
uk_UA: Повідомте Google про свою компанію для показу у вигляді картки Knowledge Graph або бізнес-каруселі.

en: Globally control Title and Alt attributes for attachment pages and images that are embedded in your content.
uk_UA: Контролюйте глобально атрибути Title та Alt для сторінок вкладень та зображень, які вбудовані у ваш вміст.

en: Get the #1 analytics plugin to see how people find and use your website. Simply put, see stats that matter.
uk_UA: Отримайте плагін №1 для аналітики, щоб бачити, як люди знаходять і використовують ваш веб-сайт. Простіше кажучи, перегляньте статистику, що має значення.

en: Get all the right tools to make sure your website shows up in Google Search.
uk_UA: Отримайте всі потрібні інструменти, щоб упевнитися, що ваш веб-сайт відображається в пошуку Google.

en: Optimized Search Appearance
uk_UA: Оптимізований вигляд пошуку

en: Sitemaps are a list of all your content that search engines use when they crawl your site.
uk_UA: Карти сайту — це перелік усього вашого вмісту, який використовують пошукові системи під час сканування вашого сайту.

en: Manually Enter Type
uk_UA: Ввести тип вручну

en: Category Name
uk_UA: Назва категорії

en: search key word goes here
uk_UA: тут має бути ключове слово пошуку

en: Article Title
uk_UA: Заголовок статті

en: Subcategory
uk_UA: Підкатегорія

en: Current Item
uk_UA: Поточний елемент

en: 404 Error Format
uk_UA: Формат Помилки 404

en: Search Result Format
uk_UA: Формат результату пошуку

en: Archive Format
uk_UA: Формат архіву

en: Homepage Link
uk_UA: Посилання на домашню сторінку

en: PHP Code
uk_UA: Код PHP

en: Gutenberg Block
uk_UA: Gutenberg блок

en: Enable our TruSEO score to help you optimize your content for maximum traffic.
uk_UA: Увімкніть нашу оцінку TruSEO, щоб ми могли допомогти вам оптимізувати ваш вміст для максимального трафіку.

en: TruSEO Score & Content
uk_UA: TruSEO оцінка та вміст

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO")
en: Use our configuration wizard to properly set up %1$s with your WordPress website.
uk_UA: Використовуйте нашого майстра конфігурації, щоб правильно встановити %1$s на вашому WordPress веб-сайті.

en: License
uk_UA: Ліцензія

note: Translators: This refers to the homepage of the site.
en: Home
uk_UA: Головна

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер установки

en: Show Breadcrumbs on Your Website
uk_UA: Показувати відображення шляху на вашому веб-сайті

en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки

en: Enable Breadcrumbs
uk_UA: Увімкнути навігаційні стежки

en: Breadcrumb Settings
uk_UA: Налаштування навігаційні стежки

en: Breadcrumb Prefix
uk_UA: Префікс навігаційні стежки

en: Breadcrumb Templates
uk_UA: Шаблони навігаційні стежки

en: Preview
uk_UA: Переглянути

en: Hide
uk_UA: Приховати

en: A short description for your product.
uk_UA: Короткий опис вашого товару.

en: Product Short Description
uk_UA: Короткий опис товару

en: Enter a custom field name...
uk_UA: Введіть користувацьке ім'я поля...

en: Search for an item...
uk_UA: Шукати елемент...

note: Translators: 1 - An example URL (e.g. https://aioseo.com/example).
en: Enter a page URL, e.g. %1$s
uk_UA: Введіть URL-адресу сторінки, наприклад, %1$s

en: Edit Your Meta Description
uk_UA: Редагувати ваш мета-опис

en: The description should stimulate reader interest and get them to click on the article. Think of it as a mini-advertisement for your content.
uk_UA: Опис має стимулювати інтерес читача і змусити його натиснути на статтю. Підійдіть до цього як до міні-реклами вашого вмісту.

en: Write a meta description for your page. Use your target keywords (in a natural way) and write with human readers in mind. Summarize the content - describe the topics your article discusses.
uk_UA: Напишіть мета-опис для своєї сторінки. Використовуйте цільові ключові слова (природно) і пишіть, пам’ятаючи про живих людей, що читатимуть. Підсумуйте вміст — опишіть теми, які підіймає ваша стаття.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is set and is %1$d characters long.
uk_UA: Ваш мета-опис встановлено, і він складає %1$d символів.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is %1$d characters long, which is too long.
uk_UA: Ваш мета-опис містить %1$d символів, і є занадто довгим.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is only %1$d characters long, which is too short.
uk_UA: Ваш мета-опис містить лише %1$d символів, і є закоротким.

en: No meta description was found for your page.
uk_UA: Не знайдено жодного мета-опису для вашої сторінки.

en: If you aren't using an SSL certificate for your site that means you are losing a lot of potential traffic. We recommend getting an SSL certificate installed immediately.
uk_UA: Якщо для свого сайту ви не використовуєте сертифікат SSL — це означає, що ви втрачаєте багато потенційного трафіку. Ми рекомендуємо невідкладно встановити сертифікат SSL.

en: Your site is using a secure transfer protocol (https).
uk_UA: Ваш сайт використовує протокол безпечної передачі (https).

en: Your site is not using a secure transfer protocol (https).
uk_UA: Ваш сайт не використовує протокол безпечної передачі (https).

en: Google Safe browsing shows warnings and alerts to users if they visit a suspicious website. If you are flagged by Google Safe Browsing, you should take immediate steps to fix that.
uk_UA: Безпечний перегляд Google відображає попередження та сповіщення для користувачів, якщо вони відвідують підозрілий веб-сайт. Якщо ви були позначені Google Safe Browsing, вам слід негайно вжити заходів, щоб це виправити.

en: Google has not flagged your site for malware!
uk_UA: Google не позначив ваш сайт як зловмисне програмне забезпечення!

en: It looks like your site has been added to one of Google's malwares lists.
uk_UA: Схоже, ваш сайт додано Google до одного зі списків шкідливих програм.

en: Alternatively, you can create an empty index.php file and save it in every directory on your site. That's an approach that WordPress uses and it works well.
uk_UA: Крім того, ви можете створити порожній файл index.php і зберегти його у кожному каталозі на вашому сайті. Це підхід, що його використовує WordPress, і він добре працює.

en: Fortunately, every popular web server has options to prevent directory listings. They'll show a "403 forbidden" message instead.
uk_UA: На щастя, на кожному популярному веб-сервері є можливість запобігти складанню списків каталогів. Замість цього, вони показиватимуть повідомлення "403 заборонено".

en: Directory Listing seems to be disabled on your server.
uk_UA: Список каталогів на вашому сервері здається вимкненим.

en: Edit Your Page Title
uk_UA: Редагувати заголовок вашої сторінки

en: Directory Listing seems to be enabled on your server.
uk_UA: Список каталогів на вашому сервері здається увімкненим.

en: It's a great idea to try and hide the theme you have visible. From time to time vulnerabilities are found in themes and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
uk_UA: Чудова ідея — спробувати приховати видимі теми. Час від часу в темах виявляються вразливі місця, і якщо ваш сайт своєчасно не оновлюється, застарілі плагіни та теми можуть бути використані проти вас.

en: Upgrade Your Plan
uk_UA: Оновіть свій план підписки

en: Type
uk_UA: Тип

en: Click to Copy
uk_UA: Натисніть, щоб скопіювати

en: Writing compelling titles is both a science and an art. There are automated tools that can analyze your title against known metrics for readability and click-worthiness. You also need to understand the psychology of your target audience.
uk_UA: Написання переконливих заголовків — це одночасно і наука, і мистецтво. Існують автоматизовані інструменти, які можуть аналізувати ваш заголовок на основі відомих показників читабельності та клікабельності. Ви також повинні розуміти психологію своєї цільової аудиторії.

en: Ensure your page's title includes your target keywords, and design it to encourage users to click.
uk_UA: Переконайтеся, що заголовок вашої сторінки містить цільові ключові слова, і розробіть його таким чином, щоб спонукати користувачів клікати.

en: Your theme is not visible!
uk_UA: Вашої теми не видно!

note: Translators: 1 - The name of the theme.
en: Anyone can see that you are using the %1$s theme.
uk_UA: Будь-хто може побачити, що ви використовуєте тему %1$s.

en: It's a great idea to try and hide the plugins you have visible. From time to time vulnerabilities are found in plugins and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
uk_UA: Чудова ідея — спробувати приховати видимі плагіни. Час від часу в плагінах виявляються вразливі місця, і якщо ваш сайт своєчасно не оновлюється, застарілі плагіни та теми можуть бути використані проти вас.

en: You have no visible plugins!
uk_UA: У вас немає видимих плагінів!

en: Plugins from your website are publicly visible.
uk_UA: Плагіни вашого веб-сайту є загальнодоступними.

en: You can get an even greater boost in speed with a content delivery network service. These services host a copy of your content on multiple servers spread out across the globe. A user's request is handled by the edge server that's closest to their physical location, so the content arrives incredibly fast.
uk_UA: Ви можете отримати ще більший приріст швидкості з послугою мережевої доставки вмісту. Ці служби розміщують копію вашого вмісту на декількох серверах, розкиданих по всьому світу. Запит користувача обробляється крайнім сервером, що знаходиться найближче до фізичного місцезнаходження користувача, тому вміст надходить неймовірно швидко.

en: If you want to continue to improve your response time, the simplest and fastest fix is to use a caching plugin. Caching plugins keep a cached version of each page on your site. Instead of building the page from scratch, the server will send the cached copy.
uk_UA: Якщо ви хочете продовжувати покращувати ваш час відповіді, найпростішим і найшвидшим рішенням буде використати плагін кешування. Плагіни кешування зберігають кешовану версію кожної сторінки на вашому сайті. Замість того, щоб створювати сторінку з нуля, сервер надсилає кешовану копію.

en: Your response time is under 0.2 seconds.
uk_UA: Час вашої відповіді менше 0,2 секунди.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The response time of your page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
uk_UA: Час відповіді вашої сторінки становить %1$f секунд. Рекомендується підтримувати його на рівні 0,2 секунди або менше.

en: Removing white space can also have an impact on your HTML page's size. White space characters like carriage returns and tabs are ignored by the browser, but they make the markup easier for developers to read. So you should always strip them from your templates or themes before you use them in a production environment.
uk_UA: Видалення порожнього місця також може вплинути на розмір вашої HTML-сторінки. Просторові символи, такі як повернення каретки та вкладки, браузер ігнорує, але вони полегшують розробникам читання розмітки. Тому вам слід завжди видаляти їх із шаблонів чи тем перед використанням у виробничому середовищі.

en: You can reduce CSS repetition with HTML class and ID attributes. Often the same rules will be repeated across many page elements, embedded in each tag's "style" attribute. You can extract them into a single "style" tag and use classes and ID's to target each element.
uk_UA: Ви можете зменшити повторюваність CSS за допомогою атрибутів класу HTML та ID. Часто однакові правила повторюються для багатьох елементів сторінки, вбудованих в атрибут "style" кожної позначки. Ви можете виокремити їх в єдину позначку "style", та використовувати класи та ідентифікатори для націлювання на кожен елемент.

en: Sometimes inline CSS is a culprit. A little inline CSS can help your page render faster. Too much will bloat the HTML file and increase the page loading time.
uk_UA: Іноді слід винуватити вбудований CSS. Невелика кількість вбудованого CSS може допомогти вашій сторінці швидше відтворюватися. А забагато CSS — "роздує" HTML-файл і збільшить час завантаження сторінки.

en: In order to reduce page size, remove any unnecessary tags from your markup. This includes developer comments, which are invisible to your users - search engines ignore the text in comments, too.
uk_UA: Щоб зменшити розмір сторінки, видаліть усі непотрібні позначки зі своєї розмітки. Сюди входять коментарі розробників, невидимі для ваших користувачів — пошукові системи також ігнорують текст у коментарях.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is set and is %1$d characters long.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок встановлений і містить %1$d символів.

en: Try to replace embedded objects with HTML5 alternatives.
uk_UA: Спробуйте замінити вбудовані об'єкти альтернативами HTML5.

en: Images:
uk_UA: Зображення:

en: More than 20 requests can result in slow page loading.
uk_UA: Більше 20 запитів можуть спричинити повільне завантаження сторінки.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: Your page makes %1$d requests.
uk_UA: Ваша сторінка робить %1$d запитів.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify CSS files.
uk_UA: Існують інструменти зі сторони сервера (включаючи плагіни WordPress) для автоматичної мініфікації файлів CSS.

en: We recommend tracking down where the un-minified CSS files come from.
uk_UA: Ми рекомендуємо відстежувати джерело не-мініфікованих файлів CSS.

en: CSS files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
uk_UA: Файли CSS присутні в багатьох місцях, включаючи програмні каркаси (такі як Bootstrap), теми та шаблони, а також сторонні плагіни.

en: All CSS files appear to be minified.
uk_UA: Здається, усі файли CSS мініфіковані.

en: Some CSS files don't seem to be minified.
uk_UA: Здається, деякі файли CSS не мініфіковані.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify JavaScript files.
uk_UA: Існують інструменти зі сторони сервера (включаючи плагіни WordPress) для автоматичної мініфікації файлів JavaScript.

en: We recommend tracking down where the un-minified JavaScript files come from
uk_UA: Ми рекомендуємо відстежувати джерело не-мініфікованих файлів JavaScript.

en: JavaScript files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
uk_UA: Файли JavaScript присутні в багатьох місцях, включаючи програмні каркаси (такі як Bootstrap), теми та шаблони, а також сторонні плагіни.

en: All Javascript files appear to be minified.
uk_UA: Здається, усі файли JavaScript мініфіковані.

en: Some Javascript files don't seem to be minified.
uk_UA: Здається, деякі файли Javascript не мініфіковані.

en: Alternatively, you can use a CMS plugin to simplify the process - it's a more user-friendly option. WordPress has a host of caching plugins, and most of them give you options to control the caching headers.
uk_UA: Крім того, для спрощення цього процесу ви можете використовувати CMS-плагін — більш зручний для користувача варіант. WordPress має безліч плагінів кешування, і більшість з них дають вам можливість керувати заголовками кешування.

en: If you use the Apache or NGINX web servers, you can edit the configuration files to set the "expires" header for all image files. For Apache, you can also use a ".htaccess" file to change the settings for each folder.
uk_UA: Якщо ви використовуєте веб-сервери Apache або NGINX, ви маєте змогу редагувати файли конфігурації, щоб встановити заголовок "термін дії спливає" для всіх файлів зображень. Для Apache ви також можете використовувати файл ".htaccess", щоб змінити налаштування для кожної папки.

en: Your server is using "expires" headers for your images.
uk_UA: Ваш сервер використовує заголовки "термін дії спливає" для ваших зображень.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is %1$d characters long, which is too long.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок містить %1$d символів, і є занадто довгим.

en: Your server is not using "expires" headers for your images.
uk_UA: Ваш сервер не використовує заголовки "термін дії спливає" для ваших зображень.

en: Edit Your Page
uk_UA: Редагувати вашу сторінку

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it extremely easy to add highly relevant Schema.org markup to your site. It has a simple graphical interface, so you don't have to get your hands dirty with complex HTML markup.
uk_UA: %1$s дозволяє надзвичайно легко додати максимально релевантну розмітку Schema.org на ваш сайт. Він має простий графічний інтерфейс, тому вам не доведеться бруднити руки складною розміткою HTML.

en: We found Schema.org data on your page.
uk_UA: Ми знайшли дані Schema.org на вашій сторінці.

en: No Schema.org data was found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодних даних Schema.org.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s provides a simple but powerful interface to craft your Open Graph data. You get immediate feedback with an interactive preview, and you don't have to mess around with raw HTML markup.
uk_UA: %1$s надає простий, але потужний інтерфейс для створення ваших даних Open Graph. Ви отримуєте миттєвий зворотній зв'язок за допомогою інтерактивного попереднього перегляду, і вам не потрібно возитися з неформатованою розміткою HTML.

en: Insert a customized Open Graph meta tag for each important page on your site. The standard is very well documented - you can learn more from Facebook's developer pages.
uk_UA: Вставте користувацьку мета-позначку Open Graph для кожної важливої сторінки на вашому сайті. Стандарт дуже добре задокументований — ви можете дізнатись більше на сторінках розробників Facebook.

en: All the required Open Graph meta tags have been found.
uk_UA: Знайдено всі необхідні мета-позначки Open Graph.

en: Duplicate Open Graph meta tags were found.
uk_UA: Знайдено повторювані мета-позначки Open Graph.

en: Some Open Graph meta tags are missing.
uk_UA: Деякі мета-позначки Open Graph відсутні.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has a full suite of tools to manage the robots.txt file, along with other related technologies, like XML Sitemaps.
uk_UA: %1$s має повний набір інструментів для управління файлом robots.txt, а також інші супутні технології, такі як XML-карти сайту.

en: You can manually create a robots.txt file and upload it to your site's web root. A simpler option is to use a plugin for your CMS platform.
uk_UA: Ви можете вручну створити файл robots.txt і завантажити його у веб-корінь вашого сайту. Більш простим варіантом буде використати плагін для вашої CMS платформи.

en: Make sure that you only block parts you don't want to be indexed.
uk_UA: Переконайтеся, що ви блокуєте лише ті частини, які ви не хочете індексувати.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок містить лише %1$d символів, і є занадто коротким.

en: Your site has a robots.txt file.
uk_UA: Ваш сайт містить файл robots.txt.

en: Your site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
uk_UA: На вашому сайті є файл robots.txt, який містить одну або кілька директив "disallow".

en: Your robots.txt file is missing or unavailable.
uk_UA: Ваш файл robots.txt відсутній або недоступний.

en: We couldn't find an SEO Title.
uk_UA: Не вдалося знайти SEO-заголовок.

en: You should use HTTP redirections (301 permanant redirects) to pass PageRank from the "wrong" URLs to the standard (canonical) ones. That way, your content will still benefit from backlinks if someone makes a mistake and uses the wrong URL.
uk_UA: Вам варто використовувати перенаправлення HTTP (301 постійне перенаправлення), щоб передавати PageRank від "неправильних" URL-адрес до стандартних (канонічних). Таким чином, ваш вміст все одно отримуватиме користь від зворотних посилань, якщо хтось помилиться і використає неправильну URL-адресу.

en: Decide whether you want your site's URLs to include a "www", or if you prefer a plain domain name. There are marketing pros and cons for each choice, but neither one is better or worse for SEO purposes - as long as you're consistent.
uk_UA: Вирішіть, чи ви хочете, щоб URL-адреси вашого сайту включали "www", чи віддаєте перевагу простому доменному імені. Для маркетингу, кожен вибір має свої плюси і мінуси, але жоден з них не кращий і не гірший для цілей SEO — якщо ви послідовні.

en: Both the www and non-www versions of your URL are redirected to the same site.
uk_UA: Версії вашої URL-адреси www та не-www переспрямовуються на один і той же сайт.

en: The www and non-www versions of your URL are not redirected to the same site.
uk_UA: Версії вашої URL-адреси www та не-www не переспрямовуються на один і той же сайт.

en: Only ever use noindex meta tag or header on pages you want to keep out of the reach of search engines!
uk_UA: Використовуйте мета-позначку або заголовок noindex лише на сторінках, які ви хочете тримати поза увагою пошукових систем!

en: Your page does not contain any noindex header or meta tag.
uk_UA: Ваша сторінка не містить жодного заголовку noindex або мета-позначки.

en: Your page contains a noindex header or meta tag.
uk_UA: Ваша сторінка містить заголовок noindex або мета-позначку.

en: If you've republished an article from another source (such as another site or a different section of your own site) then you need to pick which URL is the "correct" one and use that!
uk_UA: Якщо ви передрукували статтю з іншого джерела (наприклад, іншого сайту або іншого розділу власного сайту), тоді вам потрібно обрати, яка URL-адреса є «правильною», і використати її!

en: Every page on your site should have a <link> tag with a 'rel="canonical"' attribute. The link tag should go inside the page's head tag, and it should contain the page's "correct" URL.
uk_UA: Кожна сторінка вашого сайту повинна мати позначку <link> з атрибутом 'rel="canonical"'. Позначка посилання має знаходитись всередині позначки заголовку сторінки та містити "правильну" URL-адресу сторінки.

en: Your page is using the canonical link tag.
uk_UA: Ваша сторінка використовує позначку канонічного посилання.

en: No canonical link tag found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодної позначки канонічного посилання.

en: External:
uk_UA: Зовнішні:

en: Internal:
uk_UA: Внутрішні:

en: Your page has a correct number of internal and external links.
uk_UA: Ваша сторінка має правильну кількість внутрішніх та зовнішніх посилань.

en: The ratio of internal links to external links is uneven.
uk_UA: Співвідношення внутрішніх та зовнішніх посилань нерівномірне.

en: Too few internal links on your page.
uk_UA: Замало внутрішніх посилань на вашій сторінці.

en: No internal links were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодного внутрішнього посилання.

en: Make sure every image has an alt tag, and add useful descriptions to each image. Add your keywords or synonyms - but do it in a natural way.
uk_UA: Переконайтесь, що кожне зображення має позначку alt, і додайте до кожного зображення корисні описи. Додайте ключові слова чи синоніми — але робіть це максимально природно.

en: All images on your page have alt attributes.
uk_UA: Всі зображення на вашій сторінці мають атрибути alt.

en: Some images on your page have no alt attribute.
uk_UA: Деякі зображення на вашій сторінці не мають атрибуту alt.

en: Don't try to force keywords into sub-headings if they feel unnatural. It will send the wrong message to your readers, possibly driving them away.
uk_UA: Не намагайтеся силою вводити ключові слова в підзаголовки, якщо вони звучать там неприродно. Це буде транслювати неправильний посил вашим читачам і, можливо, відштовхуватиме їх.

en: It should be easy to include your main and supporting keywords in the H2 tags - after all, these keywords describe your content! If it's hard to work the keywords into your subheadings, it could be a sign that the keywords aren't closely related to your content.
uk_UA: Вам має бути легко включити ваші основні та допоміжні ключові слова до позначок H2 — адже ці ключові слова описують ваш вміст! Якщо вам важко ввести ключові слова у ваші підзаголовки, це може бути ознакою того, що ключові слова не тісно пов’язані з вашим вмістом.

en: Also, try to include synonyms and relevant terminology in H2 tag text. Search engines are pretty smart - they know which words usually occur together in each niche.
uk_UA: Крім того, спробуйте включати синоніми та відповідну термінологію в текст позначки H2. Пошукові системи досить розумні — вони знають, які слова зазвичай трапляються разом у кожній ніші.

en: Make sure you have a good balance of H2 tags to plain text in your content. Break the content down into logical sections, and use headings to introduce each new topic.
uk_UA: Переконайтеся, що у вас — гарний баланс кількості позначок H2 для звичайного тексту у вашому вмісті. Розбийте вміст на логічні розділи, та використовуйте заголовки для введення кожної нової теми.

en: H2 tags were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці знайдено позначки H2.

en: No H2 tags were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодної позначки H2.

en: You should write as if your readers are selfish people with short attention spans (because that describes a large percentage of the world's population). Readers visit websites for selfish reasons - they're not there to make you happy.
uk_UA: Ви маєте писати так, ніби ваші читачі — егоїстичні люди з короткотривалою увагою (адже це описує великий відсоток населення світу). Читачі відвідують веб-сайти з корисливих міркувань — вони там не для того, щоб зробити вас щасливими.

en: A good headline stimulates reader interest and offers a compelling reason to read your content. It promises a believable benefit.
uk_UA: Хороший заголовок стимулює інтерес читачів і пропонує вагому причину прочитати ваш вміст. Це обіцяє правдоподібну вигоду.

en: Because your headline plays a large role in reader engagement, it's worth spending extra time perfecting it. Many top copywriters spend hours getting their headlines just right - sometimes they spend longer on the headline than the rest of the article!
uk_UA: Оскільки ваш заголовок відіграє важливу роль у залученні читачів, варто витратити додатковий час на його вдосконалення. Багато провідних копірайтерів витрачають години на те, щоб заголовок був влучним — іноді вони витрачають на заголовок більше часу, ніж на решту статті!

en: Ensure your most important keywords appear in the H1 tag - don't force it, use them in a natural way that makes sense to human readers.
uk_UA: Переконайтеся, що ваші найважливіші ключові слова відображаються в позначці H1 — не силуйте, використовуйте їх природним чином, що буде мати сенс для людей, що читатимуть.

en: WordPress sites usually insert the page or post title as an H1 tag (although custom themes can change this behavior).
uk_UA: Сайти WordPress зазвичай вставляють сторінку або заголовок запису в якості позначки H1 (хоча користувацькі теми можуть змінити цю поведінку).

en: One H1 tag was found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці знайдена одна позначка H1.

note: Translators: 1 - The number of H1 tags found.
en: %1$d H1 tags were found.
uk_UA: Знайдено %1$d позначок H1.

en: For the best SEO results there should be exactly one H1 tag on each page.
uk_UA: Для найкращих результатів SEO, на кожній сторінці повинна бути рівно одна позначка H1.

en: No H1 tag was found.
uk_UA: Не знайдено жодної позначки H1.

en: Read the Setup Guide
uk_UA: Прочитайте посібник з налаштування

en: Launch the Setup Wizard
uk_UA: Запустити майстра налаштування

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Thank you for choosing the best WordPress SEO plugin. %1$s default settings works great out of the box. We created the setup wizard to guide you through some important configuration settings & custom-tailored SEO best practices for your site to help you improve rankings.
uk_UA: Дякуємо, що обрали найкращий SEO-плагін WordPress. Налаштування %1$s за замовчуванням чудово працюють за першого ж використання. Ми створили майстра налаштування, який проведе вас через деякі важливі параметри налаштувань та персональні підібрані практичні поради щодо SEO для вашого сайту, аби допомогти вам покращити рейтинг.

en: Submit a Support Ticket
uk_UA: Надіслати запит на підтримку

en: Submit a ticket and our world class support team will be in touch soon.
uk_UA: Надішліть запит, і наша команда підтримки світового рівня незабаром зв’яжеться з вами.

en: Get Support
uk_UA: Отримати підтримку

en: View All Documentation
uk_UA: Дивитись всю документацію

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOEO").
en: Browse documentation, reference material, and tutorials for %1$s.
uk_UA: Перегляньте документацію, довідковий матеріал та навчальні відео-уроки для %1$s.

en: View Documentation
uk_UA: Дивитись документацію

en: Docs
uk_UA: Документи

en: View All
uk_UA: Дивитись все

en: Close
uk_UA: Закрити

en: View all tags
uk_UA: Дивитися усі позначки

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Search
uk_UA: Пошук

en: How to Get Started
uk_UA: Як розпочати роботу

en: Show Less
uk_UA: Показати менше

en: Show More
uk_UA: Показати більше

en: Custom separator:
uk_UA: Користувацький розділювач:

en: Security
uk_UA: Безпека

en: No Follow Paginated
uk_UA: Nofollow з пагінацією

en: No Index Paginated
uk_UA: Noindex з пагінацією

en: Dismissed Notifications
uk_UA: Відхилені сповіщення

en: See Dismissed Notifications
uk_UA: Переглянути відхилені сповіщення

en: You have no new notifications.
uk_UA: У вас немає нових сповіщень.

en: Great Scott! Where'd they all go?
uk_UA: Чудово, Скоте! Куди ж вони всі подінуться?

en: a few seconds ago
uk_UA: кілька секунд тому

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 years ago".
en: years ago
uk_UA: кілька років тому

en: a year ago
uk_UA: рік тому

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 months ago".
en: months ago
uk_UA: кілька місяців тому

en: a month ago
uk_UA: місяць тому

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 days ago".
en: days ago
uk_UA: кілька днів тому

en: a day ago
uk_UA: день тому

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 minutes ago".
en: minutes ago
uk_UA: хвилини тому

en: a minute ago
uk_UA: хвилину тому

en: All taxonomies are set to noindex or your site does not have any taxonomies registered that are supported by this feature.
uk_UA: Для всіх таксономій встановлено значення noindex, або на вашому сайті немає зареєстрованих таксономій, які підтримуються цією функцією.

en: All post types are set to noindex or your site does not have any post types registered that are supported by this feature.
uk_UA: Для всіх типів записів встановлено значення noindex, або на вашому веб-сайті не зареєстровано жодного типу записів, який підтримується цією функцією.

en: No taxonomies available.
uk_UA: Жодної доступної таксономії.

en: No post types available.
uk_UA: Жодного доступного типу запису.

en: Slug:
uk_UA: Слаг:

en: Label:
uk_UA: Назва:

en: Read the Ultimate WordPress SEO Guide
uk_UA: Прочитайте найповніший посібник з WordPress SEO

en: Your Overall Site Score
uk_UA: Ваша загальна оцінка сайту

en: An error occurred while analyzing your site.
uk_UA: Під час аналізу вашого сайту виникла помилка.

en: Mobile Snapshot
uk_UA: Мобільний знімок

en: Warnings
uk_UA: Попередження

en: Analyzing...
uk_UA: Аналізуємо...

en: No Translate
uk_UA: Не перекладати сторінку іншими мовами

en: Large
uk_UA: Великий

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Max Snippet
uk_UA: Максимальний фрагмент

en: Robots meta:
uk_UA: Мета роботів:

en: Your Username:
uk_UA: Ваше ім’я користувача:

en: Use the same username for multiple social networks
uk_UA: Використовуйте однакове ім’я користувача для кількох соціальних мереж

en: Your MySpace URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса MySpace недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Wikipedia URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Wikipedia недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your SoundCloud URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса SoundCloud недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Yelp URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Yelp недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Tumblr URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Tumblr недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your LinkedIn URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса LinkedIn недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your YouTube URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса YouTube недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Pinterest URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Pinterest недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Tax ID:
uk_UA: ІПН:

note: Translators: This refers to a discount (e.g. "As a valued user you receive 50%, automatically applied at checkout!").
en: off
uk_UA: вимкнено

en: No Image Index
uk_UA: Не індексувати зображення

en: No Archive
uk_UA: Не архівувати

en: Basic SEO
uk_UA: Основне SEO

en: No Index
uk_UA: Не індексувати

en: No Follow
uk_UA: Не слідувати

en: Advanced SEO
uk_UA: Розширене SEO

en: Max Video Preview
uk_UA: Максимальний попередній перегляд відео

en: Max Image Preview
uk_UA: Максимальний попередній перегляд зображення

en: Price Indicator
uk_UA: Індикатор ціни

en: No Snippet
uk_UA: Без сніппету

en: Your Instagram URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Instagram недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Twitter URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Twitter недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Facebook URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Facebook недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: The geographic area where a service or offered item is provided.
uk_UA: Географічний район, де надається послуга або знаходиться товар.

en: Click on the tags below to insert variables into your title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні у ваш заголовок.

en: Show in Search Results
uk_UA: Показувати у результатах пошуку

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrading to %1$s
uk_UA: оновлення до %1$s

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: HTML Sitemap
uk_UA: HTML-карта сайту

en: Allows you to specify the maximum number of posts for the RSS Sitemap. We recommend an amount of 50 posts.
uk_UA: Дозволяє вам вказувати максимальну кількість записів для RSS-карти сайту. Ми рекомендуємо 50 записів.

en: Open RSS Sitemap
uk_UA: Відкрити RSS-карту сайту

en: Number of Posts
uk_UA: Кількість записів

en: Custom Field Support
uk_UA: Підтримка користувацьких полів

en: Open Video Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту для відео

en: Exclude Pages/Posts
uk_UA: Виключити сторінки/записи

en: Set Publication Name
uk_UA: Задати назву публікації

en: Open News Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту для новин

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s lets you set the SEO title and description for custom taxonomies. You can also control all of the robots meta and other options just like the default category and tags taxonomies.
uk_UA: %1$s %2$s дає вам змогу встановити SEO-заголовок та опис для користувацьких таксономій. Ви також можете контролювати всі мета роботів та інші параметри, як і категорію за замовчуванням та таксономії позначок.

en: Enable Schema Markup
uk_UA: Увімкнути розмітку схеми

en: Go to Local SEO Settings
uk_UA: Перейдіть до локальних налаштувань SEO

en: Google, Bing and other search engines use specific data from your schema markup to output data in their Knowledge Panels. This data is known as the Knowledge Graph. Use these settings to change how that data looks.
uk_UA: Google, Bing та інші пошукові системи використовують специфічні дані з вашої розмітки схеми для виведення даних на свої інформаційні панелі. Ці дані відомі нам під назвою Knowledge Graph. Скористуйтеся цими налаштуваннями, щоб змінити вигляд цих даних.

en: Press enter to create a keyword
uk_UA: Натисніть клавішу Enter, щоб створити ключове слово

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag., 3 - "Pro", 4 - "Pro".
en: Go to %1$sLocal SEO Settings%2$s and set up your local business info like location address, opening hours (%3$s), and Google Maps settings (%4$s).
uk_UA: Перейдіть до %1$sLocal SEO Settings%2$s і налаштуйте інформацію про місцеву компанію, як-от адресу, години роботи (%3$s) і налаштування Карт Google (%4$s).

en: Home Page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Separator Character
uk_UA: Розділовий символ

en: Attachment Parent
uk_UA: Батьківське вкладення

en: Attachment
uk_UA: Вкладений файл

en: Redirect Attachment URLs
uk_UA: Перенаправляти посилання вкладених файлів

en: This feature requires one of the following plans:
uk_UA: Ця функція вимагає одного з наступних планів:

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s gives you advanced customizations for our page analysis feature, letting you add custom fields to analyze.
uk_UA: %1$s %2$s надає вам розширену персоналізацію нашої функції аналізу сторінки, дозволяючи додавати до аналізу користувацькі поля.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO")
en: Show %1$s Meta Box
uk_UA: Показати метабокси %1$s

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Show %1$s Thumbnail in Google Custom Search
uk_UA: Показувати мініатюру %1$s у користувацькому пошуці Google

en: Show Date in Google Preview
uk_UA: Показувати дату в попередньому перегляді Google

en: Other Options
uk_UA: Інші параметри

en: Read Only
uk_UA: Лише для читання

en: Robots Meta Settings
uk_UA: Налаштування метаданих роботів

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Title
uk_UA: Заголовок %1$s

en: Title Separator
uk_UA: Розділювач заголовку

en: Bulk Editing
uk_UA: Масове редагування

en: Schema Markup
uk_UA: Розмітка Schema

en: The ExactMetrics Google Analytics for WordPress plugin helps you properly setup all the powerful Google Analytics tracking features without writing any code or hiring a developer.
uk_UA: Плагін ExactMetrics Google Analytics для WordPress допомагає вам правильно налаштувати всі потужні функції відстежування Google Analytics без написання коду або залучення розробника.

en: Deactivated
uk_UA: Деактивовано

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Manage
uk_UA: Керувати

note: Translators: 1 - Company name ("Awesome Motive").
en: The %1$s Team
uk_UA: Команда %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Company name ("Awesome Motive").
en: %1$s is brought to you by %2$s, the same team that’s behind the largest WordPress resource site, WPBeginner, the most popular lead-generation software, OptinMonster, the best WordPress analytics plugin, MonsterInsights and many more.
uk_UA: %1$s створений командою %2$s, тією ж командою, що стоїть за найбільшим сайтом про WordPress — WPBeginner, найпопулярнішим програмним забезпеченням для генерації лідів — OptinMonster, та найкращим плагіном для аналітики WordPress — MonsterInsights, та багатьма іншими.

en: Our Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours. In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
uk_UA: Наша карта сайту для Google News дозволяє вам контролювати, який вміст ви надсилаєте до Google News, і містить лише статті, опубліковані за останні 48 годин. Щоб надіслати вашу карту сайту для новин у Google, ви маєте попередньо додати свій сайт до Google’s Publisher Center, і отримати звідти схвалення.

en: The Video Sitemap works in much the same way as the XML Sitemap module, it generates an XML Sitemap specifically for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
uk_UA: Карта сайту для відео працює схожим чином, як і модуль XML-карти сайту: вона генерує файл XML Sitemap спеціально для відеовмісту вашого сайту. Пошукові системи використовують цю інформацію, щоб відображати розширений фрагмент інформації у результатах пошуку.

note: Translators: 1 - The amount of remaining notifications.
en: You have %1$s more notifications
uk_UA: У вас є ще  %1$s сповіщень

en: Relaunch Setup Wizard
uk_UA: Перезапустити майстра налаштування

en: Dismiss All
uk_UA: Відхилити все

note: Translators: 1 - "Pro", 2 - A discount percentage (e.g. "50%").
en: Upgrade to %1$s and Save %2$s
uk_UA: Оновіть версію до %1$s та заощадьте %2$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Get more features in %1$s %2$s:
uk_UA: Отримайте більше функцій в %1$s %2$s:

en: Manage all of your sitemap settings, including XML, Video, News and more.
uk_UA: Керуйте всіма своїми налаштуваннями карти сайту, включаючи XML, відео, новини та багато іншого.

en: Fine-tune your site with our powerful tools including Robots.txt editor, import/export and more.
uk_UA: Витончіть свій сайт за допомогою наших потужних інструментів, які включають редактор Robots.txt, імпортування/експортування, і багато більше.

en: Setup Open Graph for Facebook, Twitter, etc. to show the right content / thumbnail preview.
uk_UA: Налаштуйте Open Graph для Facebook, Twitter тощо, щоб показувати належний попередній перегляд вмісту / мініатюр.

en: Improve local SEO rankings with schema for business address, open hours, contact, and more.
uk_UA: Поліпшіть локальний SEO-рейтинг за допомогою схеми для адреси бізнесу, годин роботи, контактів тощо.

en: Check how your site scores with our SEO analyzer and compare against your competitor's site.
uk_UA: Перевірте оцінку вашого сайту за допомогою нашого інструменту SEO-аналізу та порівняйте його із сайтом вашого конкурента.

en: Configure how your website content will look in Google, Bing and other search engines.
uk_UA: Налаштуйте вигляд вмісту вашого веб-сайту в Google, Bing та інших пошукових системах.

en: Globally control the Title attribute and Alt text for images in your content. These attributes are essential for both accessibility and SEO.
uk_UA: Глобально контролюйте атрибути Title та Alt text для зображень у вашому вмісті. Ці атрибути необхідні як для доступності, так і для SEO.

en: Purchase License
uk_UA: Придбайте ліцензію

en: Enter License Key
uk_UA: Введіть ліцензійний ключ

en: A valid license key is required in order to use our addons.
uk_UA: Для використання наших доповнень потрібен дійсний ліцензійний ключ.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Upgrade %1$s to Pro and Unlock all Features!
uk_UA: Оновіть %1$s до Pro та розблокуйте всі функції!

en: Search for Features...
uk_UA: Шукати функції…

en: Deactivate All Features
uk_UA: Деактивувати всі функції

en: Activate All Features
uk_UA: Активувати всі функції

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on nginx, so the fix will most likely require adding the correct rewrite rules to our nginx configuration. %1$sCheck our documentation for more information%2$s.
uk_UA: Схоже, що ваш сервер працює на nginx, тому виправлення, швидше за все, вимагатиме додавання коректних правил перезапису до нашої конфігурації nginx. %1$sПерегляньте нашу документацію для додаткової інформації%2$s.

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on Apache, so the fix should be as simple as checking the %1$scorrect .htaccess implementation on wordpress.org%2$s.
uk_UA: Схоже, ваш сервер працює на Apache, тому виправлення повинно бути таким же простим, як перевірка %1$sна правильність реалізації .htaccess на wordpress.org%2$s.

en: It looks like you are missing the proper rewrite rules for the robots.txt file.
uk_UA: Схоже, у вас відсутні належні правила перезапису для файлу robots.txt.

note: Translators: 1 - The url to the main site.
en: This site is running in a sub-directory of your main site located at %1$s. Your robots.txt file should only appear in the root directory of that site.
uk_UA: Цей сайт працює у підкаталозі вашого головного сайту, який знаходиться на %1$s. Ваш файл robots.txt повинен відображатися лише в кореневому каталозі того сайту.

en: You can use these quicklinks to quickly access our settings pages to adjust your site's SEO settings.
uk_UA: Ви можете скористатися цими швидкими посиланнями для швидкого доступу до наших сторінок налаштувань, щоб відрегулювати налаштування SEO вашого веб-сайту.

en: Quicklinks
uk_UA: Швидкі посилання

en: SEO Site Score
uk_UA: SEO-оцінка сайту

en: See all dismissed notifications.
uk_UA: Переглянути всі відхилені сповіщення.

en: There are no new notifications at this moment.
uk_UA: На даний момент нові сповіщення відсутні.

en: Import and Delete
uk_UA: Імпортувати та видалити

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has detected a physical robots.txt file in the root folder of your WordPress installation. We recommend removing this file as it could cause conflicts with WordPress' dynamically generated one. %2$s can import this file and delete it, or you can simply delete it.
uk_UA: %1$s виявив фізичний файл robots.txt у кореневій папці вашої версії WordPress. Ми рекомендуємо видалити цей файл, оскільки це може спричиняти конфлікти з динамічно генерованим файлом WordPress. %2$s може імпортувати цей файл і видалити його, або ви можете просто видалити його самі.

en: Open Robots.txt
uk_UA: Відкрити Robots.txt

en: Delete Rule
uk_UA: Видалити правило

en: Enable Custom Robots.txt
uk_UA: Увімкнути користувацький Robots.txt

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Just like WordPress, %1$s generates a dynamic file so there is no static file to be found on your server.  The content of the robots.txt file is stored in your WordPress database.
uk_UA: Як і WordPress, %1$s генерує динамічний файл, тому на вашому сервері не буде знайдено жодного статичного файлу. Вміст файлу robots.txt зберігається у вашій базі даних WordPress.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The robots.txt editor in %1$s allows you to set up a robots.txt file for your site that will override the default robots.txt file that WordPress creates. By creating a robots.txt file with %2$s you have greater control over the instructions you give web crawlers about your site.
uk_UA: Редактор robots.txt в %1$s дозволяє вам налаштувати файл robots.txt для вашого веб-сайту, який замінить файл robots.txt за замовчуванням, створений WordPress. Створюючи файл robots.txt з %2$s, ви маєте більший контроль над інструкціями, які ви даєте веб-сканерам щодо вашого сайту.

en: Card Type
uk_UA: Тип карти

en: Home Page Image
uk_UA: Зображення головної сторінки

en: Minimum size: 300px x 157px, ideal ratio 2:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
uk_UA: Мінімальний розмір: 300пікс. x 157пікс., ідеальне співвідношення 2:1, максимум 5МБ. Лише формати JPG, PNG, WEBP та GIF.

en: Minimum size: 144px x 144px, ideal ratio 1:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
uk_UA: Мінімальний розмір: 144пікс. x 144пікс., ідеальне співвідношення 1:1, максимум 5МБ. Лише формати JPG, PNG, WEBP та GIF.

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag, 3 - "Pro", 4 - Opening bold tag, 5 - A discount percentage (e.g. "50%"), 6 - Closing bold tag.
en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade to the %3$s plan today and %4$ssave %5$s off%6$s (discount auto-applied).
uk_UA: %1$sБонус:%2$s Ви можете перейти на план %3$s сьогодні і %4$sзаощадити %5$s%6$s (знижка застосовується автоматично).

en: Features:
uk_UA: Функції:

note: Translators: 1 - The abbreviated plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Lite vs. Pro
uk_UA: %1$s Lite чи Pro

en: Optimizing your Content Headings
uk_UA: Оптимізація заголовків вашого контенту

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO Pro"), 2 - "Pro" string.
en: Installing %1$s %2$s
uk_UA: Встановлення %1$s %2$s

en: How to Control Search Results
uk_UA: Як контролювати результати пошуку

en: Best Practices for Domains and URLs
uk_UA: Передовий досвід в сфері доменів та URL-адрес

en: Basic Guide to Google Search Console
uk_UA: Основне керівництво до Google Search Console

en: Basic Guide to Google Analytics
uk_UA: Основне керівництво до Google Analytics

en: See our full documentation
uk_UA: Переглянути нашу повну документацію

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Documentation
uk_UA: Документація %1$s

en: View all video tutorials
uk_UA: Дивитися всі відео-уроки

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: All %1$s Settings
uk_UA: Всі налаштування %1$s

en: Clear Bad Bot Blocker Logs
uk_UA: Видалити журнали блокування шкідливих ботів

en: Cleared
uk_UA: Видалено

en: Bad Bot Blocker Logs
uk_UA: Журнали блокування шкідливих ботів

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: No, I need to make a backup
uk_UA: Ні, мені потрібно зробити резервну копію

en: Yes, I have a backup and want to reset the settings
uk_UA: Так, я маю резервну копію і хочу скинути налаштування

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag.
en: This action cannot be undone. Before taking this action, we recommend that you make a %1$sfull website backup first%2$s.
uk_UA: Цю дію не можна буде скасувати. Перед тим, як діяти далі, рекомендуємо спочатку зробити %1$sповну резервну копію веб-сайту%2$s.

en: Are you sure you want to reset the selected settings to default?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути вибрані налаштування до значень за замовчуванням?

en: Your settings have been reset successfully!
uk_UA: Ваші налаштування успішно скинуто!

en: Select settings that you would like to reset:
uk_UA: Виберіть налаштування, які ви бажаєте скинути:

en: Select Settings
uk_UA: Вибрати налаштування

en: Reset / Restore Settings
uk_UA: Скинути / відновити налаштування

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy to Clipboard
uk_UA: Копіювати до буфера обміну

en: Download System Info File
uk_UA: Завантажити інформаційний файл системи

en: System Status Info
uk_UA: Інформація про стан системи

en: Pinterest Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Pinterest

en: Learn how to get your Pinterest Verification Code
uk_UA: Дізнайтеся, як отримати ваш код підтвердження Pinterest

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep Open Graph enabled on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
uk_UA: Pinterest використовує метадані Open Graph так само, як і Facebook, тому переконайтесь, що ви ввімкнули Open Graph на вкладці Facebook, якщо ви хочете оптимізувати свій сайт для Pinterest.

note: Translators: 1 - The location of the log file.
en: The log for the blocked bots is located here: %1$s
uk_UA: Журнал заблокованих ботів знаходиться тут: %1$s

en: Blocked Bots Log
uk_UA: Журнал заблокованих ботів

en: Default Term Twitter Image
uk_UA: Зображення терміну для Twitter за замовчуванням

en: Default Post Twitter Image
uk_UA: Зображення запису для Twitter за замовчуванням

en: Summary with Large Image
uk_UA: Підсумок з великим зображенням

en: Default Card Type
uk_UA: Тип картки за замовчуванням

en: Enable Twitter Card
uk_UA: Увімкнути картку Twitter

en: Enable this feature if you want Twitter to display a preview card with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб Twitter відображав картку-прев’ю із зображеннями та текстовим фрагментом, коли хтось ділиться посиланням на ваш сайт.

en: Twitter Card Settings
uk_UA: Налаштування картки Twitter

en: Smart Schema
uk_UA: Розумна схема

en: Must-Use Plugins
uk_UA: Необхідні плагіни

en: Server Info
uk_UA: Інформація про сервер

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
uk_UA: Якщо ви вже підтвердили право на керування сайтом в Pinterest, ви можете пропустити цей крок.

en: Local SEO
uk_UA: SEO для місцевого бізнеса

en: Video Tutorials
uk_UA: Відео-посібники

en: Select your timezone
uk_UA: Оберіть свій часовий пояс

note: Translators: 1 - Opening HTML link and bold tag, 2 - Closing HTML link and bold tag.
en: Complete documentation on usage tracking is available %1$shere%2$s.
uk_UA: Повна документація щодо відстежування використання доступна %1$sтут%2$s.

en: Purchase and Install Now
uk_UA: Придбайте та встановіть зараз

en: I'll do it later
uk_UA: Я зроблю це пізніше

en: You won't have access to this functionality until the extensions have been purchased and installed.
uk_UA: Ви не матимете доступу до цієї функціональності, доки не будуть придбані та встановлені розширення.

en: An upgrade is required to unlock the following features.
uk_UA: Потрібно придбати наступну версію, щоб розблокувати нижченаведені функції.

en: Would you like to purchase and install the following features now?
uk_UA: Хочете придбати та встановити нижченаведені функції зараз?

en: Yes, count me in
uk_UA: Так, розраховуйте на мене

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Help make %1$s better for everyone
uk_UA: Допоможіть зробити %1$s кращим для всіх

en: Your email is needed so you can receive SEO recommendations. This email will also be used to connect your site with our SEO API.
uk_UA: Ваша електронна адреса потрібна, щоб ви могли отримувати рекомендації щодо SEO. Ця електронна адреса також буде використана для підключення вашого сайту до нашого SEO API.

en: Your Email Address
uk_UA: Ваша електронна адреса

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Get helpful suggestions from %1$s on how to optimize your website content, so you can rank higher in search results.
uk_UA: Отримайте корисні поради від %1$s щодо оптимізації вмісту вашого веб-сайту, щоб ви могли займати вищі місця в результатах пошуку.

en: Setup Site Analyzer + Smart Recommendations
uk_UA: Налаштувати аналізатор сайту + Розумні рекомендації

en: Redirect attachment pages?
uk_UA: Перенаправляти сторінки вкладених файлів?

en: Do you have multiple authors?
uk_UA: У вас кілька авторів?

en: Live Site
uk_UA: Працюючий сайт

en: Under Construction
uk_UA: У розробці

en: Is the site under construction or live (ready to be indexed)?
uk_UA: Сайт в розробці чи працює (готовий до індексації)?

en: Click on the tags below to insert variables into your meta description.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого мета-опису.

en: Click on the tags below to insert variables into your site title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого заголовку сайту.

en: Edit Title and Description
uk_UA: Редагувати заголовок та опис

en: Google Snippet Preview
uk_UA: Попередній перегляд Google-фрагмента

en: The way your site is displayed in search results is very important. Take some time to look over these settings and tweak as needed.
uk_UA: Те, як ваш сайт відображається в результатах пошуку — дуже важливо. Витратьте трохи часу, щоб переглянути ці налаштування, та скоригуйте їх за потреби.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default SEO Editors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts.%2$s
uk_UA: За замовчуванням, SEO-редактори мають доступ до %1$sSEO-налаштувань окремих сторінок і записів.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Authors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
uk_UA: За замовчуванням Автори мають доступ до %1$sSEO налаштувань окремих сторінок та записів, на які вони вже мають дозвіл на редагування.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Admins have access to %1$sall SEO site settings%2$s
uk_UA: За замовчуванням, адміністратори мають доступ до %1$sвсіх SEO-налаштувань сайту%2$s

en: SEO Editor
uk_UA: SEO-редактор

en: SEO Manager
uk_UA: SEO-менеджер

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Access Control Settings
uk_UA: Налаштування контролю доступу

en: Your license has expired.
uk_UA: Термін дії вашої ліцензії закінчився.

en: Your license key is invalid.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ недійсний.

en: Your license has been disabled.
uk_UA: Ваша ліцензія була вимкнена.

note: Translators: 1 - A number, 2 - A number.
en: %1$s out of %2$s max recommended characters.
uk_UA: %1$s з %2$s максимуму рекомендованих символів.

en: Travel Agency
uk_UA: Турагенство

en: Tourist Information Center
uk_UA: Туристичний інформаційний центр

en: Television Station
uk_UA: Телевізійна станція

en: Sports Activity Location
uk_UA: Місце для занять спортом

en: Shopping Center
uk_UA: Торгівельний центр

en: Self Storage
uk_UA: Склад

en: Recycling Center
uk_UA: Центр переробки відходів

en: Real Estate Agent
uk_UA: Агент з нерухомості

en: Radio Station
uk_UA: Радіостанція

en: Medical Business
uk_UA: Медичний бізнес

en: Lodging Business
uk_UA: Житловий бізнес

en: Library
uk_UA: Бібліотека

en: Legal Service
uk_UA: Юридичні послуги

en: Internet Cafe
uk_UA: Інтернет-кафе

en: Home & Construction Business
uk_UA: Бізнес сфери дому та будівництва

en: Health & Beauty Business
uk_UA: Бізнес сфери здоров’я та краси

en: Government Office
uk_UA: Урядова установа

en: Food Establishment
uk_UA: Заклад харчування

en: Financial Service
uk_UA: Фінансові послуги

en: Entertainment Business
uk_UA: Розважальний бізнес

en: Employment Agency
uk_UA: Центр зайнятості

en: Emergency Service
uk_UA: Служба надзвичайних ситуацій

en: Dry Cleaning/Laundry
uk_UA: Хімчистка/Пральня

en: Dentist
uk_UA: Стоматолог

en: Childcare
uk_UA: Догляд за дітьми

en: Automotive Business
uk_UA: Автомобільний бізнес

en: Archive Organization
uk_UA: Архівна організація

en: Area Served
uk_UA: Зона обслуговування

en: Multiple Locations
uk_UA: Декілька місцезнаходжень

en: Payment Info
uk_UA: Інформація про оплату

en: Active Notifications
uk_UA: Активні сповіщення

en: New Notifications
uk_UA: Нові сповіщення

en: Score
uk_UA: Оцінка

en: Local Business schema markup enables you to tell Google about your business, including your business name, address and phone number, opening hours and price range. This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel.
uk_UA: Розмітка схеми локального бізнесу дозволяє повідомляти Google про свою компанію, включаючи назву компанії, адресу та номер телефону, години роботи та діапазон цін. Ця інформація може відображатися як картка Knowledge Graph або як бізнес-карусель.

en: Default Image Source (Set in Social Networks)
uk_UA: Джерело зображення за замовчуванням (виставляється у соціальних мережах)

en: Attached Image
uk_UA: Вкладене зображення

en: Default Image (Set Below)
uk_UA: Зображення за замовчуванням (встановіть нижче)

en: Save and Continue
uk_UA: Зберегти та продовжити

en: Skip this Step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: All Good!
uk_UA: Усе добре!

en: Complete Site Audit Checklist
uk_UA: Заповніть чекліст аудиту сайту

en: to see your Site Score.
uk_UA: щоб побачити оцінку вашого сайту.

en: Excellent!
uk_UA: Блискуче!

en: Very Good!
uk_UA: Дуже добре!

en: A valid license key is required
uk_UA: Потрібен дійсний ліцензійний ключ

en: to analyze a competitor site.
uk_UA: щоб аналізувати сайт конкурента.

en: Other:
uk_UA: Інше:

en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: Corporation
uk_UA: Корпорація

en: Small Offline Business
uk_UA: Малий офлайн-бізнес

en: Online Store
uk_UA: Онлайн-магазин

en: News Channel
uk_UA: Канал новин

en: Choose Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Go Back
uk_UA: Повернутись

en: Contact Page URL:
uk_UA: Посилання сторінки "Контакти"

en: About Page URL:
uk_UA: Посилання сторінки "Про"

en: Website URL:
uk_UA: URL-адреса веб-сайту:

en: Your name or company name.
uk_UA: Ваше ім'я або назва компанії.

en: name
uk_UA: ім'я

en: Animal Shelter
uk_UA: Притулок для тварин

en: Business Info
uk_UA: Інформація про компанію

en: We have already selected our recommended features based on your site category, but you can use the following features to fine-tune your site.
uk_UA: Ми вже обрали рекомендовані функції на основі категорії вашого веб-сайту, але ви можете скористатися наступними функціями для більш тонкої настройки вашого сайту.

en: Which SEO features do you want to enable?
uk_UA: Які SEO-функції потрібно ввімкнути?

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following plugins and %1$s addons will be installed: %2$s
uk_UA: Наступні плагіни та доповнення %1$s будуть встановлені: %2$s

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following %1$s addons will be installed: %2$s
uk_UA: Наступні доповнення %1$s будуть встановлені: %2$s

en: Import Data and Continue
uk_UA: Імпортувати дані та продовжити

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected other SEO plugins installed on your website. Select which plugins you would like to import data to %1$s.
uk_UA: Ми виявили інші SEO-плагіни, встановлені на вашому веб-сайті. Виберіть, дані яких плагінів ви хочете імпортувати до %1$s.

en: Import data from your current plugins
uk_UA: Імпортуйте дані з поточних плагінів

en: Enter your answer
uk_UA: Введіть вашу відповідь

en: Select a category to help us narrow down the SEO options that work best for you and your site.
uk_UA: Виберіть категорію, щоб допомогти нам звузити коло варіантів SEO, які найкраще підходять для вас і вашого сайту.

en: Which category best describes your website?
uk_UA: Яка категорія найкраще описує ваш веб-сайт?

en: We recommend setting the amount of URLs per sitemap index to 1,000 or less. The more links, the longer it will take for the sitemap to load.
uk_UA: Ми рекомендуємо задати кількість URL-адрес на індекс карти сайту — 1000 або менше. Чим більше посилань, тим довше завантажуватиметься карта сайту.

en: Taxonomy Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритету таксономії

en: Post Type Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритету типу запису

en: Grouped
uk_UA: Згруповані

en: Any posts that are assigned to these terms will also be excluded from your sitemap.
uk_UA: Будь-які записи, призначені цим умовам, також будуть виключені з вашої карти сайту.

en: Include All Taxonomies
uk_UA: Включати всі таксономії

en: Author Sitemap
uk_UA: Карта сайту для автора

en: Date Archive Sitemap
uk_UA: Карта сайту для архіву дат

en: Automatically Ping Search Engines
uk_UA: Автоматично пінгувати пошукові системи

en: Open Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту

en: Do you get a blank sitemap or 404 error?
uk_UA: У вас з’являється пуста карта сайту або помилка 404?

en: Noindexed content will not be displayed in your sitemap.
uk_UA: Noindexed вміст не відображатиметься у вашій карті сайту.

en: Enable Sitemap
uk_UA: Включити карту сайту

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: An XML Sitemap is a list of all your content that search engines use when they crawl your site. This is an essential part of SEO because it contains some important pieces of information that search engines need when crawling your site. The XML Sitemap created by %1$s tells search engines where to find all of the content on your site.
uk_UA: XML-карта сайту — це перелік усього вашого вмісту, який використовують пошукові системи під час сканування вашого сайту. Це — суттєва частина SEO, оскільки вона містить важливу інформацію, яка потрібна пошуковим системам для сканування вашого сайту. XML-карта сайту, створена %1$s, повідомляє пошуковим системам, де знайти весь вміст на вашому сайті.

en: Home Page Title
uk_UA: Заголовок домашньої сторінки

en: Links Per Sitemap
uk_UA: Посилань у Sitemap

en: Media Description
uk_UA: Media опис

en: Export All Post Types
uk_UA: Експортувати всі типи записів

en: Export All Settings
uk_UA: Експортувати всі налаштування

note: Translators: 1 - The name of the plugin (e.g. "Yoast SEO"), 2 - The version of the plugin (e.g. "10.2.3").
en: We do not support importing from the currently installed version of %1$s (%2$s). Please upgrade to the latest version and try again.
uk_UA: Ми не підтримуємо імпорт із встановленої наразі версії %1$s (%2$s). Будь ласка, оновіться до останньої версії та повторіть спробу.

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: An error occurred while importing %1$s. Please try again.
uk_UA: Під час імпортування %1$s сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: %1$s was successfully imported!
uk_UA: %1$s було успішно імпортовано!

en: Term Meta
uk_UA: Мета-термін

en: Post Meta
uk_UA: Мета запису

en: not installed
uk_UA: не встановлено

en: All Settings
uk_UA: Всі налаштування

en: Select a plugin...
uk_UA: Виберіть плагін...

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Choose a plugin to import SEO data directly into %1$s.
uk_UA: Оберіть плагін для імпорту даних SEO безпосередньо до %1$s.

en: Import Settings From Other Plugins
uk_UA: Імпортувати налаштування з інших плагінів

en: Granular controls per role
uk_UA: Детальний контроль, розподілений за ролями

en: Default settings that just work
uk_UA: Налаштування за замовчуванням, які дійсно працюють

en: SEO Editor Role
uk_UA: Роль SEO-редактора

en: SEO Manager Role
uk_UA: Роль SEO-менеджера

en: WP Roles (Editor, Author)
uk_UA: Ролі WordPress (редактор, автор)

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Enter your %1$s License Key
uk_UA: Введіть свій ліцензійний ключ %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Already purchased? Simply enter your license key below to connect with %1$s!
uk_UA: Вже придбали? Просто введіть свій ліцензійний ключ нижче, щоб підключитися до %1$s!

note: Translators: 1 - "upgrade to Pro".
en: To unlock the selected features, please %1$s and enter your license key below.
uk_UA: Щоб розблокувати вибрані функції, будь ласка, %1$s та введіть ліцензійний ключ нижче.

en: To unlock the selected features, please enter your license key below.
uk_UA: Щоб розблокувати вибрані функції, будь ласка, введіть нижче свій ліцензійний ключ.

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrade to %1$s
uk_UA: оновіться до %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Choose whether %1$s should output the required schema markup that Google needs to generate a sitelinks search box.
uk_UA: Оберіть, чи повинен %1$s виводити потрібну розмітку схеми, необхідну Google для створення вікна пошуку посилань на сайт.

en: Enable Sitelinks Search Box
uk_UA: Включити вікно пошуку посилань на сайт

en: Social Networks
uk_UA: Соціальні мережі

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: You have no saved backups.
uk_UA: У вас немає збережених резервних копій.

en: Backup Settings
uk_UA: Налаштування резервної копії

en: Success! The backup was restored.
uk_UA: Успіх! Резервну копію відновлено.

en: Success! The backup was deleted.
uk_UA: Успіх! Резервну копію було видалено.

en: Closed
uk_UA: Зачинено

en: Open 24h
uk_UA: Відчинено цілодобово

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Select your timezone:
uk_UA: Оберіть свій часовий пояс:

en: Use 24h format
uk_UA: Використовуйте 24-годинний формат

en: Open 24/7
uk_UA: Відкрито 24/7

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Display Opening Hours
uk_UA: Відображати години роботи

en: Opening Hours Settings
uk_UA: Налаштування годин роботи

en: Show Opening Hours
uk_UA: Показувати години роботи

en: There was an error importing your settings. Please make sure you are uploading the correct file or it is in the proper format.
uk_UA: Під час імпорту налаштувань виникла помилка. Будь ласка, переконайтесь, що ви завантажуєте вірний файл, або що він має належний формат.

en: Success! Your settings have been imported.
uk_UA: Успіх! Ваші налаштування імпортовано.

en: A JSON or INI file is required to import settings.
uk_UA: Для імпорту налаштувань потрібен файл JSON або INI.

en: Imported settings will overwrite existing settings and will not be merged.
uk_UA: Імпортовані налаштування замінять наявні налаштування і не будуть об’єднані.

en: Choose a File
uk_UA: Оберіть файл

en: Import from a JSON or INI file...
uk_UA: Імпортувати з файлу JSON чи INI...

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Import / Restore %1$s Settings
uk_UA: Імпортувати/Відновити налаштування %1$s

en: All Items
uk_UA: Всі елементи

en: Refresh Results
uk_UA: Оновити результати

en: Complete SEO Checklist
uk_UA: Повний SEO чек-ліст

en: Good Results
uk_UA: Добрі результати

en: Recommended Improvements
uk_UA: Рекомендовані вдосконалення

note: Translators: 1 - The plugin short name ('AIOSEO').
en: Your site is not connected. Please connect to %1$s, then try again.
uk_UA: Ваш сайт не підключено. Будь ласка, підключіться до %1$s, і спробуйте ще раз.

en: We were unable to parse the content for this site.
uk_UA: Нам не вдалося проаналізувати вміст цього веб-сайту.

en: The URL provided is invalid.
uk_UA: Вказана URL-адреса недійсна.

en: Please enter a valid URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу.

en: Perform in-depth SEO Analysis of your competitor's website.
uk_UA: Виконати поглиблений SEO-аналіз веб-сайту вашого конкурента.

en: Dynamically Generate Meta Keywords
uk_UA: Динамічно генерувати мета ключові слова

en: Use Meta Keywords
uk_UA: Використовувати мета ключові слова

en: Remove Category Base Prefix
uk_UA: Видалити префікс бази категорії

en: Remove Stopwords from Permalinks
uk_UA: Видалити стоп-слова з постійних посилань

en: Global Robots Meta
uk_UA: Глобальні метадані роботів

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Timezone
uk_UA: Часовий пояс

note: Translators: 1 Date, 2 - Timestamp.
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
uk_UA: Noindex для порожніх архівів категорій і тегів

en: Create Backup
uk_UA: Створити бекап

en: Enter Competitor URL
uk_UA: Введіть URL-адресу конкурента

en: Default Taxonomy Object Types
uk_UA: Типи об’єктів таксономії за замовчуванням

en: Default Post Type Object Types
uk_UA: Типи об’єктів типу запису за замовчуванням

en: Show Facebook Author
uk_UA: Показати Facebook автора

en: How to get your Facebook Author URL
uk_UA: Як дістати URL-адресу автора на Facebook

en: How to get your Facebook App ID
uk_UA: Як отримати ваш Facebook App ID

en: How to get your Facebook Admin ID
uk_UA: Як отримати ваш Facebook Admin ID

en: Will be overriden if the Facebook author URL is present in the individual User Profile.
uk_UA: Буде замінено, якщо URL-адреса автора на Facebook присутня в індивідуальному профілі користувача.

en: The Facebook App ID of the site's app. In order to use Facebook Insights, you must add the App ID to your page. Insights lets you view analytics for traffic to your site from Facebook. Find the App ID in your App Dashboard.
uk_UA: Facebook App ID додатку сайту. Для того, щоб використовувати Facebook Insights, потрібно додати App ID на свою сторінку. Insights дозволяє переглядати аналітику трафіку з Facebook на ваш веб-сайт. Знайти App ID можна на вашій панелі управління додатку.

en: Close and Exit Wizard Without Saving
uk_UA: Закрити майстра та вийти без збереження

en: See all features
uk_UA: Переглянути всі функції

en: Learn more about all features
uk_UA: Дізнатися більше про всі функції

note: Translators: 1 - The current step count. 2 - The total step count.
en: Step %1$s of %2$s
uk_UA: Крок %1$s з %2$s

en: Connecting...
uk_UA: Підключення…

en: Go back to the Dashboard
uk_UA: Поверніться до панелі управління

en: Let's Get Started
uk_UA: Розпочнемо

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it easy to configure your site's SEO settings without the need to hire an expert. And it takes less than 10 minutes too!
uk_UA: %1$s спрощує налаштування параметрів SEO вашого сайту без необхідності наймати експерта. І це займає менше 10 хвилин!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Welcome to the %1$s Setup Wizard!
uk_UA: Ласкаво просимо до майстра налаштування %1$s!

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s Today
uk_UA: Оновіться до %1$s сьогодні

en: Upgrade to Pro to Unlock Powerful SEO Features
uk_UA: Оновіться до Pro, щоб розблокувати потужні SEO функції

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag, 3 - Opening bold tag, 4 - Percent between 1-100, 5 - Closing bold tag.
en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade your plan today and %3$ssave %4$s off%5$s (discount auto-applied).
uk_UA: %1$sБонус:%2$s Ви можете придбати розширення свого плану сьогодні та %3$sзаощадити %4$s%5$s (знижка застосовується автоматично).

en: Setup Webmaster Tools
uk_UA: Налаштування Webmaster Tools

en: See Advanced Settings
uk_UA: Дивитись розширені налаштування

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Watch our Guided Tour of %1$s
uk_UA: Перегляньте наш ознайомчий тур по %1$s

en: Read our Step By Step Guide to Improve your SEO Rankings
uk_UA: Прочитайте наш покроковий посібник з покращення рейтингу SEO

en: Join on Facebook
uk_UA: Приєднуйтесь на Facebook

en: Here's what to do next:
uk_UA: Ось що робити далі:

en: Finish Setup and Go to the Dashboard
uk_UA: Завершіть налаштування та перейдіть до панелі управління

en: Congratulations, your site is now SEO ready!
uk_UA: Вітаємо! Тепер ваш сайт готовий до SEO!

en: Manually Enter Person
uk_UA: Ввести особу вручну

en: Your Social Profiles
uk_UA: Ваші облікові записи у соціальних мережах

en: Minimum size: 112px x 112px, The image must be in JPG, PNG, GIF, SVG, or WEBP format.
uk_UA: Мінімальний розмір: 112пікс. x 112пікс. Зображення має бути у форматі JPG, PNG, GIF, SVG, чи WEBP.

en: Select which team or department the phone number belongs to.
uk_UA: Виберіть, до якої команди чи відділу відноситься номер телефону.

en: Contact Type
uk_UA: Тип контакту

en: Choose a Contact Type
uk_UA: Оберіть тип контакту

en: Choose a Person
uk_UA: Оберіть особу

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple Facebook Admin IDs by separating them with a comma.
uk_UA: Введіть тут свій Facebook Admin ID. Ви можете зазначити декілька, розділяючи їх комою.

en: Facebook Author URL
uk_UA: URL-адреса автора на Facebook

en: Click on the tags below to insert variables into your description.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого опису.

en: Use the home page description
uk_UA: Використовувати опис домашньої сторінки

en: Click on the tags below to insert variables into your home page title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні у заголовок вашої домашньої сторінки.

en: Click on the tags below to insert variables into your site name.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашої назви сайту.

en: Use the home page title
uk_UA: Використовуйте заголовок домашньої сторінки

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This is what your page configured with %1$s will look like when shared via Facebook. The site title and description will be automatically added.
uk_UA: Ось так виглядатиме ваша сторінка, налаштована з %1$s, коли нею ділитимуться на Facebook. Заголовок та опис сайту будуть додані автоматично.

en: The Title of the Page or Site you are Sharing
uk_UA: Заголовок сторінки чи сайту, якими ви ділитеся

en: Paste your image URL or select a new image
uk_UA: Вставте URL-адресу зображення або оберіть нове зображення

en: Upload or Select Image
uk_UA: Завантажити чи обрати зображення

en: Default Term Facebook Image
uk_UA: Зображення терміну у Facebook за замовчуванням

en: Default Post Facebook Image
uk_UA: Зображення запису Facebook за замовчуванням

en: Term Custom Field Name
uk_UA: Назва користувацького поля терміну

en: Post Custom Field Name
uk_UA: Назва користувацького поля запису

en: Height
uk_UA: Висота

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Default Term Image Source
uk_UA: Джерело зображення терміну за замовчуванням

en: Default Post Image Source
uk_UA: Джерело зображення запису за замовчуванням

en: Enable Open Graph Markup
uk_UA: Увімкнути розмітку Open Graph

en: General Facebook Settings
uk_UA: Загальні налаштування Facebook

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s comes with many additional features to help take your site's SEO to the next level!
uk_UA: %1$s %2$s пропонує безліч додаткових функцій, які допомагають підняти SEO вашого сайту на новий рівень!

en: And many more...
uk_UA: І багато іншого...

en: Advanced WooCommerce
uk_UA: Просунутий WooCommerce

en: Image SEO Optimization
uk_UA: SEO-оптимізація зображень

en: Video and News Sitemaps
uk_UA: Карти сайту для відео і новин

en: Image Alt Tag:
uk_UA: Позначка alt зображення:

en: Image Title:
uk_UA: Заголовок зображення:

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Database Tools
uk_UA: Інструменти бази даних

en: Import/Export
uk_UA: Імпортування/Експортування

en: Social Profiles
uk_UA: Профілі соціальних мереж

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Content Types
uk_UA: Типи вмісту

en: Global Settings
uk_UA: Глобальні налаштування

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб Facebook та інші соціальні мережі відображали попередній перегляд із зображеннями та уривком тексту при публікації посилання на ваш сайт.

en: Default Social Share Image
uk_UA: Зображення за замовчуванням для публікацій у соцмережах

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
uk_UA: Оберіть, сайт представляє фізичну особу чи організацію.

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Success
uk_UA: Успіх

en: Smart Recommendations
uk_UA: Розумні рекомендації

en: Choose Features
uk_UA: Оберіть функції

en: Additional Site Information
uk_UA: Додаткова інформація про сайт

en: Welcome
uk_UA: Ласкаво просимо

en: Are you sure you want to leave? you have unsaved changes!
uk_UA: Ви впевнені, що хочете піти? У вас є незбережені зміни!

en: Access Control
uk_UA: Управління доступом

en: RSS Content
uk_UA: Вміст RSS

en: General Sitemap
uk_UA: Загальна карта сайту

en: Opening Hours
uk_UA: Години роботи

en: Locations
uk_UA: Місцезнаходження

en: Analyze Competitor Site
uk_UA: Аналізувати сайт конкурента

en: SEO Audit Checklist
uk_UA: Чекліст SEO-аудиту

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Connect with %1$s
uk_UA: Зв’язатися з %1$s

en: Lite vs. Pro
uk_UA: Lite чи Pro

en: Title & Description
uk_UA: Заголовок та опис

en: None
uk_UA: Немає

en: Article Type
uk_UA: Тип статті

en: Custom Fields
uk_UA: Користувацькі поля

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Webmaster Tools
uk_UA: Інструменти веб-майстра

en: Search Appearance
uk_UA: Відображення в пошуковій видачі

en: Web Page
uk_UA: Вебсторінка

en: Item Page
uk_UA: Сторінка товару

en: FAQ Page
uk_UA: Сторінка частих питань

en: Profile Page
uk_UA: Сторінка профилю

en: Collection Page
uk_UA: Сторінка колекцій

en: Real Estate Listing
uk_UA: Оголошення нерухомості

en: Schema Type
uk_UA: Тип Schema

en: Contact Page
uk_UA: Сторінка Контакти

en: Blog Post
uk_UA: Запис у блозі

en: News Article
uk_UA: Новинна стаття

en: Getting Started
uk_UA: Привітання

en: Paste your license key here
uk_UA: Введіть ваш ліцензійний ключ тут

en: Your license key provides access to updates and addons.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ надає доступ до оновлень та доповнень.

en: Page Analysis
uk_UA: Аналіз сторінки

en: Use Default Settings
uk_UA: Використовувати налаштування за замовчуванням

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: Redirects
uk_UA: Редиректи

en: Sitemap Settings
uk_UA: Налаштування Sitemap

en: SEO Analysis
uk_UA: Аналіз SEO

en: Internal Links
uk_UA: Внутрішні посилання

en: Connect
uk_UA: Під’єднатися

en: Dynamically Generate
uk_UA: Генерувати динамічно

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Type to search...
uk_UA: Почніть друкувати для пошуку…

en: Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритетності

en: Exclude Posts / Pages
uk_UA: Виключати записи/сторінки

en: Include All Post Types
uk_UA: Включити усі типи записів

en: Title Attribute Format
uk_UA: Формат атрибуту title

en: Search Page
uk_UA: Сторінка пошуку

en: Author Archives
uk_UA: Архіви автора

en: Paginated Content
uk_UA: Пагінований вміст

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Date Archives
uk_UA: Дата архівів

en: Fantastic! By updating to the latest version, you have access to all the latest features, bug fixes and security improvements.
uk_UA: Фантастично! Оновлюючись до останньої версії, ви отримуєте доступ до всіх найновіших функцій, виправлень помилок та покращень безпеки.

en: Go to Plugins
uk_UA: Перейдіть до плагінів

en: Your Person Name and Image are set
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи встановлені

en: Your Person Name and/or Image are blank
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи порожні

en: Your Organization Name and Logo are set
uk_UA: Назву та логотип вашої організації встановлено

en: Your Organization Name and/or Logo are blank
uk_UA: Назва та/або логотип вашої організації порожні

en: Your Site Title and Tagline are set
uk_UA: Заголовок і слоган вашого сайту встановлені

en: Your Site Title and/or Tagline are blank
uk_UA: Заголовок і/або слоган вашого сайту порожні

en: Your site is set to public. Search engines will index your website and it will appear in search results.
uk_UA: Ваш сайт налаштовано як публічний. Пошукові системи індексуватимуть ваш веб-сайт, і він з’являтиметься в результатах пошуку.

en: Your site appears in search results
uk_UA: Ваш сайт з’являється в результатах пошуку

en: Go to Settings > Reading
uk_UA: Перейдіть до Налаштування > Читання

en: Your site is set to private. This means WordPress asks search engines to exclude your website from search results.
uk_UA: Ваш сайт налаштовано як приватний. Це означає, що WordPress надсилає запит до пошукових систем виключити ваш веб-сайт з результатів пошуку.

en: Your site does not appear in search results
uk_UA: Ваш сайт не відображається в результатах пошуку

en: Nofollowed content
uk_UA: Вміст nofollow

en: Noindexed content
uk_UA: Вміст noindex

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The fields below contain important SEO information from %1$s that may effect your site.
uk_UA: Поля нижче містять важливу інформацію щодо SEO від %1$s, яка може мати вплив на ваш сайт.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: An update is available for %1$s. Upgrade to the latest version to receive all the latest features, bug fixes and security improvements.
uk_UA: Доступне оновлення для %1$s. Оновіться до останньої версії, щоб отримати всі найновіші функції, виправлення помилок та покращення безпеки.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Person schema markup.
uk_UA: Чудово! Вони потрібні для розмітки схеми для особи %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Person Name and/or Image are blank. These values are required for %1$s's Person schema markup.
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи порожні. Ці значення необхідні для розмітки схеми для особи %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Organization schema markup.
uk_UA: Чудово! Вони потрібні для розмітки схеми для організації %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Organization Name and/or Logo are blank. These values are required for %1$s's Organization schema markup.
uk_UA: Назва та/або логотип вашої організації порожні. Ці значення необхідні для розмітки схеми для організації %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Great! These are required for %1$s's schema markup and are often used as fallback values for various other features.
uk_UA: Чудово! Вони необхідні для розмітки схеми %1$s, і часто використовуються як резервні значення для багатьох інших функцій.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Site Title and/or Tagline are blank. We recommend setting both of these values as %1$s requires these for various features, including our schema markup
uk_UA: Заголовок і/або слоган вашого сайту порожні. Ми рекомендуємо встановити обидва ці значення, оскільки %1$s потребує їх для різноманітних функцій, включаючи нашу розмітку схеми

en: RSS Content Settings
uk_UA: Налаштування вмісту RSS

en: The last name of the post author.
uk_UA: Прізвище автора запису.

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Click here
uk_UA: Натисніть тут

en: LinkedIn Post Inspector
uk_UA: Інспектор записів LinkedIn

en: Go to Settings > General
uk_UA: Перейдіть до Налаштування > Загальні

en: Local Business SEO
uk_UA: SEO Локального бізнесу

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: State
uk_UA: Штат

en: Access our Premium Support
uk_UA: Доступ до нашої преміум-підтримки

en: RSS Sitemap
uk_UA: RSS-карта сайту

en: News Sitemap
uk_UA: Sitemap новин

en: Not Really...
uk_UA: Не зовсім...

en: Yes I love it
uk_UA: Так, я в захваті

en: Not Installed
uk_UA: Не інстальовано

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
uk_UA: Так, ми щось тямимо у створенні чудових продуктів, які подобаються споживачам.

en: Social Meta (Open Graph Markup)
uk_UA: Метадані соціальних мереж (розмітка Open Graph)

en: Search Engine Optimization (SEO)
uk_UA: Оптимізація для пошукових систем (SEO)

en: Priority Support
uk_UA: Пріоритетна підтримка

en: Limited Support
uk_UA: Обмежена підтримка

en: Complete Support
uk_UA: Повна підтримка

en: Schema Rich Snippets
uk_UA: Розширені фрагменти схеми

en: Not Available
uk_UA: Недоступно

en: WooCommerce Integration
uk_UA: Інтеграція WooCommerce

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features.
uk_UA: Придбайте %1$s %2$s та відкрийте усі його потужні функції.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Get the most out of %1$s by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
uk_UA: Отримайте максимум від %1$s, перейшовши на Pro та розблокувавши всі потужні функції.

en: Link has been inserted.
uk_UA: Посилання вставлено.

en: Add Link
uk_UA: Додати посилання

en: Update
uk_UA: Оновити

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s, the original SEO plugin for WordPress. At %2$s, we build software that helps you rank your website in search results and gain organic traffic.
uk_UA: Ласкаво просимо до %1$s, оригінального SEO-плагіна для WordPress. В %2$s ми розробляємо програмне забезпечення, яке допомагає підіймати ваш веб-сайт у результатах пошуку та отримувати органічний трафік.

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Install Plugin
uk_UA: Інсталювати плагін

en: Our goal is to take the pain out of optimizing your website for search engines.
uk_UA: Наша мета — позбавити вас страждань на шляху оптимізації вашого веб-сайту для пошукових систем.

en: Over the years, we found that most other WordPress SEO plugins were bloated, buggy, slow, and very hard to use. So we designed our plugin as an easy and powerful tool.
uk_UA: Протягом багатьох років ми виявили, що більшість інших SEO плагінів для WordPress — глючні, роздуті, повільні та дуже незручні у використанні. Тому ми розробили наш плагін, простий і потужний інструмент.

en: Plugin installed & activated.
uk_UA: Плагін встановлено та активовано.

en: Give us a 5-star rating!
uk_UA: Поставте нам п’ять зірок!

en: Activated
uk_UA: Активовано

en: Join our Community
uk_UA: Приєднуйтесь до нашої спільноти

en: Social meta for Categories, Tags and Custom Taxonomies
uk_UA: Метадані соціальних мереж для категорій, позначок і користувацьких таксономій

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected other active SEO or sitemap plugins. We recommend that you deactivate the following plugins to prevent any conflicts:
uk_UA: Попередження: %1$s виявив інші активні плагіни для SEO або карти сайту. Рекомендуємо вимкнути такі плагіни, щоб запобігти конфліктуванню:

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: You're using %1$s - no license needed. Enjoy!
uk_UA: Ви використовуєте %1$s — ліцензія не потрібна. Насолоджуйтесь!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features
uk_UA: Придбайте %1$s %2$s та відкрийте усі його потужні функції

en: No results found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: Analyze this page
uk_UA: Аналізувати сторінку

en: Check Google Cache
uk_UA: Перевірити кеш Google

en: Pinterest Rich Pins Validator
uk_UA: Валідатор Pinterest Rich Pins

en: HTML Validator
uk_UA: HTML-перевірка

en: Google Page Speed Test
uk_UA: Тест швидкості сторінки Google

en: Mobile-Friendly Test
uk_UA: Тест на мобільність

en: Check links to this URL
uk_UA: Перевірте посилання до цього URL

en: Facebook Debugger
uk_UA: Налагоджувач Facebook

en: Nope, maybe later
uk_UA: Ні, можливо пізніше

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Ok, you deserve it
uk_UA: Добре, ви на це заслуговуєте

en: That's awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
uk_UA: Це приголомшливо! Чи могли б ви зробити нам ВЕЛИКУ послугу — поставити нам оцінку у 5-зіркок на WordPress, аби про нас почули, та щоб підвищити нашу мотивацію?

en: Give feedback
uk_UA: Дати відгук

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: We're sorry to hear you aren't enjoying %1$s. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
uk_UA: Шкода, що вам не подобається %1$s. Ми були б раді можливості змінити це. Не могли б ви приділити нам хвилину і дати нам знати, що ми можемо зробити краще?

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Are you enjoying %1$s?
uk_UA: Вам подобається %1$s?

note: Translators: This is an action link users can click to open a feature request.
en: Suggest a Feature
uk_UA: Запропонувати функцію

en: About Us
uk_UA: Про нас

en: never
uk_UA: ніколи

en: yearly
uk_UA: щороку

en: hourly
uk_UA: щогодини

en: always
uk_UA: завжди

en: Your image's alt tag attribute.
uk_UA: Атрибут alt tag вашого зображення.

note: Translators: 1 - "50% off".
en: As a valued user you receive %1$s, automatically applied at checkout!
uk_UA: Як шанований користувач ви отримуєте %1$s, що автоматично врахується при оплаті!

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s
uk_UA: Оновіть до версії %1$s

note: Translators: 1 - "upgrading to Pro".
en: To unlock more features, consider %1$s.
uk_UA: Щоб розблокувати більше функцій, розгляньте %1$s.

en: I already did
uk_UA: Це вже зроблено

en: Ad free (no banner adverts)
uk_UA: Без реклами (без банерних оголошень)

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
uk_UA: Впорядкуйте записи карти сайту в окремі файли у файлі sitemap. Ми рекомендуємо ввімкнути це налаштування, якщо ваша карта сайту містить більше 1000 посилань.

en: Organization Name
uk_UA: Назва організації

en: Reservations
uk_UA: Бронювання

en: Technical Support
uk_UA: Технічна підтримка

en: Customer Support
uk_UA: Клієнтська підтримка

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Billing Support
uk_UA: Підтримка виставлення рахунків

en: Sales
uk_UA: Продажі

en: The page number.
uk_UA: Номер сторінки.

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s
uk_UA: Ласкаво просимо до %1$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Read the %1$s user guide
uk_UA: Прочитайте посібник користувача %1$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected that you are blocking access to search engines. You can change this in Settings > Reading if this was unintended.
uk_UA: Попередження: %1$s виявив, що ви блокуєте доступ до пошукових систем. Ви можете змінити це в Налаштування > Читання, якщо це було ненавмисно.

en: Remind Me Later
uk_UA: Нагадайте мені пізніше

note: Translators: 1 - "WooCommerce", 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected you are running %1$s. Upgrade to %2$s to unlock our advanced eCommerce SEO features, including SEO for Product Categories and more.
uk_UA: Ми виявили, що ви використовуєте %1$s. Оновіться до %2$s, щоб розблокувати наші розширені функції SEO для електронної комерції, включаючи SEO для категорій товарів та багато іншого.

en: Temporarily unable to load feed.
uk_UA: Тимчасово не вдається завантажити стрічку.

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Inactive Plugins
uk_UA: Неактивні плагіни

en: Active Plugins
uk_UA: Активні плагіни

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO).
en: %1$s Debug Info
uk_UA: Інформація про усунення несправностей %1$s

en: Exclude Terms
uk_UA: Виключити групи

en: Author Pages
uk_UA: Сторінки автора

en: URLs
uk_UA: Посилання

en: sitemaps
uk_UA: карти сайту

en: This sitemap index contains
uk_UA: Індекс цієї карти сайту містить

en: This sitemap contains
uk_UA: Ця карта сайту містить

en: Generated by
uk_UA: Згенеровано

en: Your site title.
uk_UA: Заголовок вашого сайту.

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
uk_UA: це XML-карта сайту, призначена для використання пошуковими системами, такими як Google або Bing.

en: Disallow
uk_UA: Заборонити

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Exclude Images
uk_UA: Виключити зображення

en: Exclude Images from your sitemap.
uk_UA: Виключати зображення з вашої карти сайту.

en: Ensure URL Consistency
uk_UA: Забезпечувати узгодженість URL-адрес

en: Track Facebook and Twitter
uk_UA: Відстежувати Facebook і Twitter

en: Track Page Scrolling
uk_UA: Відстежувати прокрутку сторінки

en: Track Elements Visibility
uk_UA: Відстежувати видимість елементів

en: Track Media Queries
uk_UA: Відстежувати медіа-запити

en: Track Page Visibility
uk_UA: Відстежувати видимість сторінки

en: Track URL Changes
uk_UA: Відстежувати зміни URL-адрес

en: Track Events
uk_UA: Відстежувати події

en: Track Outbound Forms
uk_UA: Відстежувати вихідні форми

en: Site Language
uk_UA: Мова сайту

en: Search Engine Visibility
uk_UA: Видимість для пошукових систем

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Advanced support for e-commerce
uk_UA: Розширена підтримка е-комерції

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
uk_UA: SEO для категорій, позначок і користувацьких таксономій

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
uk_UA: Використовувати вміст для авто-генерування описів

en: SEO News
uk_UA: SEO-новини

en: Get Started
uk_UA: Почати

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Analyze
uk_UA: Аналізувати

en: Image SEO
uk_UA: SEO зображення

en: Use Custom Blocklists
uk_UA: Використовуйте користувацькі списки блокування

en: Block Referral Spam using HTTP
uk_UA: Блокуйте посилання на спам за допомогою HTTP

en: Block Bad Bots using HTTP
uk_UA: Блокуйте шкідливих ботів за допомогою HTTP

note: Translators: This is an action link users can click to purchase a license for All in One SEO Pro.
en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновлення до Pro

note: Translators: This is an action link users can click to open our general documentation page.
en: Documentation
uk_UA: Документація

note: Translators: This is an action link users can click to open the General Settings menu.
en: SEO Settings
uk_UA: Налаштування SEO

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Add URL
uk_UA: Додати URL

en: Additional Pages
uk_UA: Додаткові сторінки

en: Last Modified
uk_UA: Остання зміна

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Enable Sitemap Indexes
uk_UA: Включити індексування карти сайту

en: dynamically
uk_UA: динамічно

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: monthly
uk_UA: щомісяця

en: weekly
uk_UA: щотижня

en: Change Frequency
uk_UA: Змінити частоту

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки

en: daily
uk_UA: щодня

en: Advanced Settings
uk_UA: Розришені налаштування

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Author
uk_UA: Автор

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: Operating System
uk_UA: Операційна система

en: SQL Mode
uk_UA: Режим SQL

en: Multisite
uk_UA: Мультисайт

en: Active Theme
uk_UA: Активна тема

en: Country
uk_UA: Країна

en: Food
uk_UA: Їжа

en: Drink
uk_UA: Напій

en: Book
uk_UA: Книга

en: Album
uk_UA: Альбом

en: City
uk_UA: Місто

en: Public Figure
uk_UA: Публічна особа

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Politician
uk_UA: Політик

en: Musician
uk_UA: Музикант

en: Director
uk_UA: Директор

en: Athlete
uk_UA: Спортсмен

en: Actor
uk_UA: Актор

en: University
uk_UA: Університет

en: School
uk_UA: Школа

en: Band
uk_UA: Група

en: Sports Team
uk_UA: Спортивна команда

en: Sports League
uk_UA: Спортивна ліга

en: Cause
uk_UA: Справа

en: Restaurant
uk_UA: Ресторан

en: Hotel
uk_UA: Готель

en: Cafe
uk_UA: Кафе

en: Bar
uk_UA: Бар

en: Sport
uk_UA: Спорт

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Update Options
uk_UA: Оновити налаштування

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Episode
uk_UA: Епізод

en: TV Show
uk_UA: ТВ шоу

en: Song
uk_UA: Пісня

en: Movie
uk_UA: Фільм

en: Game
uk_UA: Гра

en: Please wait...
uk_UA: Будь ласка, зачекайте...

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Post
uk_UA: Опублікувати

en: Version
uk_UA: Версія

note: Translators: This is an action link users can click to open our premium support.
en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Watch video tutorials
uk_UA: Дивитися відео-уроки

en: Getting started? Read the Beginners Guide
uk_UA: Приступаєте до роботи? Прочитайте Керівництво для початківців

en: Edit SEO
uk_UA: Редагувати SEO

en: Show Twitter Author
uk_UA: Показувати Twitter автора

en: Custom Image
uk_UA: Користувацьке зображення

en: Landmark
uk_UA: Орієнтир

en: Add Rule
uk_UA: Додати правило

en: Server
uk_UA: Сервер

en: Not set
uk_UA: Не встановлено

en: Object Type
uk_UA: Тип даних

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Edit .htaccess
uk_UA: Редагувати .htaccess

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: First Available Image
uk_UA: Перше доступне зображення

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Article Section
uk_UA: Розділ статті

en: Automatically Generate Article Tags
uk_UA: Автоматично генерувати позначки до статей

en: Article Tags
uk_UA: Позначки статті

en: PHP Version
uk_UA: Версія PHP

en: Person or Organization
uk_UA: Особа чи організація

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
uk_UA: Оберіть, які таксономії будуть показані у вашій карті сайту.

en: Email Debug Information
uk_UA: Надіслати інформацію про усунення несправностей електронною поштою

en: PHP XML Support
uk_UA: Підтримка PHP XML

en: PHP IPTC Support
uk_UA: Підтримка PHP IPTC

en: PHP Exif Support
uk_UA: Підтримка PHP Exif

en: PHP Max Script Execution Time
uk_UA: Максимальний час виконання сценарію PHP

en: Memory Usage
uk_UA: Використання пам'яті

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Use Post Tags in Article Tags
uk_UA: Використовуйте позначки записів у позначках статей

en: Use Categories in Article Tags
uk_UA: Використовуйте категорії у позначках статей

en: Use Keywords in Article Tags
uk_UA: Використовуйте ключові слова у позначках статей

en: Twitter Title
uk_UA: Заголовок Twitter

en: Image from Custom Field
uk_UA: Зображення з користувацького поля

en: First Image in Content
uk_UA: Перше зображення вмісту

en: Site Description
uk_UA: Опис сайту

en: Run Shortcodes in Description
uk_UA: Запускати шорткоди в описі

en: State/Province
uk_UA: Штат/провінція

en: Non-Profit
uk_UA: Некомерційна/благодійна

en: .htaccess Editor
uk_UA: Редактор .htaccess

en: Robots.txt Editor
uk_UA: Редактор Robots.txt

en: Follow on Twitter
uk_UA: Слідкуйте у Twitter

en: Reset Selected Settings to Default
uk_UA: Скинути вибрані налаштування до значень за замовчуванням

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

en: Product
uk_UA: Товар

en: System Status
uk_UA: Стан системи

en: Video Sitemap
uk_UA: Sitemap відео

en: N/A
uk_UA: Невідомо

en: PHP Max Post Size
uk_UA: Максимальний розмір запису PHP

en: PHP Max Upload Size
uk_UA: Максимальний розмір завантаження PHP

en: PHP Memory Limit
uk_UA: Обмеження пам’яті PHP

en: Post Author Image
uk_UA: Зображення автора запису

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Feature Manager
uk_UA: Управління функціями

en: View the Changelog
uk_UA: Подивитися список змін

en: Site URL
uk_UA: URL-адреса сайту

en: Home URL
uk_UA: URL-адреса домашньої сторінки

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
uk_UA: Оберіть, які типи записів будуть показані у вашій карті сайту.

en: Include Author Archives in your sitemap.
uk_UA: Включати архіви автора у вашу карту сайту.

en: Include Date Archives in your sitemap.
uk_UA: Включати архіви дат у вашу карту сайту.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
uk_UA: Дозволяє вам задати максимальне число публікацій у карті сайту (до 50 000).

en: Social Media
uk_UA: Соціальні мережі

en: Twitter Card Type
uk_UA: Тип картки Twitter

en: Export Settings
uk_UA: Експортувати налаштування

en: Person
uk_UA: Приватна особа

en: Website
uk_UA: Сайт

en: XML Sitemap
uk_UA: XML-мапа сайту

en: On
uk_UA: Увімк.

en: Off
uk_UA: Вимк.

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Description
uk_UA: Опис

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Display Settings
uk_UA: Налаштування відображення

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: Home Page Settings
uk_UA: Налаштування головної сторінки

en: Description Format
uk_UA: Формат опису

en: Autogenerate Descriptions
uk_UA: Генерувати описи автоматично

en: Paged Format
uk_UA: Формат з пагінацією

en: No Pagination for Canonical URLs
uk_UA: Відсутня пагінація канонічних URL-адрес

en: Enhanced Ecommerce
uk_UA: Покращена е-комерція

en: Track Outbound Links
uk_UA: Відстежувати вихідні посилання

en: Enhanced Link Attribution
uk_UA: Покращена атрибуція посилань

en: Display Advertiser Tracking
uk_UA: Показувати відстежування рекламодавця

en: Anonymize IP Addresses
uk_UA: Анонімізувати IP-адреси

en: Additional Domains
uk_UA: Додаткові домени

en: Track Multiple Domains
uk_UA: Відстежувати кілька доменів

en: Tracking Domain
uk_UA: Відстежування домену

en: Pinterest Site Verification
uk_UA: Підтвердження сайту Pinterest

en: Manage Google Analytics
uk_UA: Керувати Google Analytics

en: Use Tags for Meta Keywords
uk_UA: Використовувати позначки як мета ключові слова

en: Use Categories for Meta Keywords
uk_UA: Використовувати категорії для мета ключових слів

en: Exclude Users from Tracking
uk_UA: Виключити користувачів із відстежування

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Enhanced Ecommerce in Google Analytics.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає підтримку покращеної е-комерції в Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Enhanced Link Attribution in Google Analytics.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає підтримку покращеної атрибуції посилань в Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Exclude logged-in users from Google Analytics tracking by role.%1$s%2$s
uk_UA: Виключити залогінених користувачів із відстежування Google Analytics за ролями.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for the Display Advertiser Features in Google Analytics.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає підтримку функцій Display Advertiser в Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: This enables support for IP Anonymization in Google Analytics.%1$s%2$s
uk_UA: Це вмикає підтримку анонімності IP-адрес в Google Analytics.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Add a list of additional domains to track here. Enter one domain name per line without the http://.%1$s%2$s
uk_UA: Наведіть список додаткових доменів для відстежування тут. Одне доменне ім’я в рядок, без http://.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - A link to our documentation.
en: Use this option to enable tracking of multiple or additional domains.%1$s%2$s
uk_UA: Використовуйте цей параметр, щоб увімкнути відстежування декількох або додаткових доменів.%1$s%2$s

note: Translators: 1 - "http://", 2 - HTML line break tag, 3 - A link to our documentation.
en: Enter your domain name without the %1$s to set your cookie domain.%2$s%3$s
uk_UA: Введіть своє доменне ім’я без %1$s, щоб встановити домен cookie.%2$s%3$s

en: Canonical URL
uk_UA: Канонічний URL

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ключові слова на вашій сторінці записів (визначені у WordPress у розділі "Налаштування", "Читання", "Відображення домашньої сторінки") та ваші архівні сторінки динамічно генерувались із ключових слів статей, відображених на цій сторінці. Якщо цей параметр не обрано, будуть використовуватись ключові слова, визначені на екрані редагування сторінки для сторінки записів.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ваші позначки з даного запису використовувались як мета ключові слова для цього запису (на додачу до будь-яких ключових слів, вказаних вами на екрані редагування запису).

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ваші категорії для даного запису використовувались як мета ключові слова для цього запису (на додачу до будь-яких ключових слів, вказаних вами на екрані редагування запису).

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
uk_UA: Цей параметр дозволяє перемикати використання мета ключових слів на всьому сайті.

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

note: Translators: 1 - The IP address. 2 - The referer.
en: Blocked bot with IP %1$s -- matched referer %2$s found in blocklist.
uk_UA: Заблокований бот з IP-адресою %1$s — відповідає посиланню %2$s, знайденому в списку заблокованих.

note: Translators: 1 - The IP address. 2 - The user agent.
en: Blocked bot with IP %1$s -- matched user agent %2$s found in blocklist.
uk_UA: Заблокований бот з IP-адресою %1$s — відповідає агенту користувача %2$s, знайденому в списку заблокованих.

en: Referer Blocklist
uk_UA: Список блокування посилань

en: User Agent Blocklist
uk_UA: Список блокування агента користувача

en: Track Blocked Bots
uk_UA: Відстежуйте заблокованих ботів

en: Bad Bot Blocker
uk_UA: Блокатор шкідливих ботів
