Plugins - Advanced Custom Fields - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (549 entries)

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
nl: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO mogen niet tegelijkertijd actief zijn. We hebben Advanced Custom Fields PRO automatisch gedeactiveerd.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
nl: Advanced Custom Fields en Advanced Custom Fields PRO mogen niet tegelijkertijd actief zijn. We hebben Advanced Custom Fields automatisch gedeactiveerd.

en: <strong>%1$s</strong> - We've detected one or more calls to retrieve ACF field values before ACF has been initialized. This is not supported and can result in malformed or missing data. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to fix this</a>.
nl: <strong>%1$s</strong> - We hebben een of meer aanroepen gedetecteerd om ACF veldwaarden op te halen voordat ACF is geïnitialiseerd. Dit wordt niet ondersteund en kan leiden tot verkeerd ingedeelde of ontbrekende gegevens. <a href="%2$s" target="_blank">Meer informatie over hoe je dit kunt oplossen.</a>.

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
nl[0]: %1$s moet een gebruiker hebben met de rol %2$s.
nl[1]: %1$s moet een gebruiker hebben met een van de volgende rollen %2$s

en: %1$s must have a valid user ID.
nl: %1$s moet een geldig gebruikers ID hebben.

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: %1$s is not one of %2$s
nl: %1$s is niet een van %2$s

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
nl[0]: %1$s moet term %2$s hebben.
nl[1]: %1$s moet een van de volgende termen hebben %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
nl[0]: %1$s moet van het berichttype %2$s zijn.
nl[1]: %1$s moet van een van de volgende berichttypes zijn %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
nl: %1$s moet een geldig bericht ID hebben.

en: %s requires a valid attachment ID.
nl: %s vereist een geldig bijlage ID.

en: Show in REST API
nl: Toon in REST API

en: Enable Transparency
nl: Transparantie inschakelen

en: RGBA Array
nl: RGBA array

en: RGBA String
nl: RGBA string

en: Hex String
nl: Hex string

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Gallery (Pro only)
nl: Galerij (alleen Pro)

en: Clone (Pro only)
nl: Kloon (alleen Pro)

en: Flexible Content (Pro only)
nl: Flexibele inhoud (alleen Pro)

en: Repeater (Pro only)
nl: Repeater (alleen Pro)

[ctx: post status]
en: Active
nl: Actief

en: '%s' is not a valid email address
nl: '%s' is geen geldig e-mailadres

en: Color value
nl: Kleurwaarde

en: Select default color
nl: Selecteer standaardkleur

en: Clear color
nl: Heldere kleur

en: Blocks
nl: Blokken

en: Options
nl: Opties

en: Users
nl: Gebruikers

en: Menu items
nl: Menu-items

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Posts
nl: Berichten

en: JSON field group (newer)
nl: JSON veldgroep (nieuwer)

en: Original field group
nl: Oorspronkelijke veldgroep

en: Last updated: %s
nl: Laatst geüpdatet: %s

en: Sorry, this field group is unavailable for diff comparison.
nl: Deze veldgroep is niet beschikbaar voor verschil vergelijking.

en: Invalid field group ID.
nl: Ongeldige veld groep ID.

en: Invalid field group parameter(s).
nl: Ongeldige veldgroep parameter(s).

en: Awaiting save
nl: In afwachting van opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Review changes
nl: Wijzigingen beoordelen

en: Located in: %s
nl: Gelegen in: %s

en: Located in plugin: %s
nl: Gelegen in plugin: %s

en: Located in theme: %s
nl: Gelegen in thema: %s

en: Various
nl: Diverse

en: Sync changes
nl: Synchroniseer wijzigingen

en: Loading diff
nl: Diff laden

en: Review local JSON changes
nl: Lokale JSON wijzigingen beoordelen

en: Visit website
nl: Bezoek site

en: View details
nl: Bekijk details

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Information
nl: Informatie

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
nl: <a href="%s" target="_blank">Helpdesk</a>. De ondersteuning professionals op onze helpdesk zullen je helpen met meer diepgaande, technische uitdagingen.

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the ‘how-tos’ of the ACF world.
nl: <a href="%s" target="_blank">Discussies</a>. We hebben een actieve en vriendelijke community op onze communityforums die je misschien kunnen helpen bij het uitzoeken van de 'how-to's' van de ACF wereld.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
nl: <a href="%s" target="_blank">Documentatie</a>. Onze uitgebreide documentatie bevat referenties en handleidingen voor de meeste situaties die je kunt tegenkomen.

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
nl: Wij zijn fanatiek in ondersteuning en willen dat je met ACF het beste uit je site haalt. Als je problemen ondervindt, zijn er verschillende plaatsen waar je hulp kan vinden:

en: Help & Support
nl: Help & Ondersteuning

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
nl: Gebruik de tab Hulp & ondersteuning om contact op te nemen als je merkt dat je hulp nodig hebt.

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
nl: Voordat je je eerste veldgroep maakt, raden we je aan om eerst onze <a href="%s" target="_blank">Aan de slag</a> gids te lezen om je vertrouwd te maken met de filosofie en best practices van de plugin.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
nl: De Advanced Custom Fields plugin biedt een visuele formulierbouwer om WordPress bewerkingsschermen aan te passen met extra velden, en een intuïtieve API om aangepaste veldwaarden weer te geven in elk thema template bestand.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Location type "%s" is already registered.
nl: Locatietype "%s" is al geregistreerd.

en: Class "%s" does not exist.
nl: Class "%s" bestaat niet.

[ctx: post status]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: Error loading field.
nl: Fout tijdens laden van veld.

en: <strong>Error</strong>: %s
nl: <strong>Fout</strong>: %s

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Comment
nl: Reactie

en: Post Format
nl: Berichtformat

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Menus
nl: Menu's

en: Menu Locations
nl: Menulocaties

en: Post Taxonomy
nl: Bericht taxonomie

en: Child Page (has parent)
nl: Subpagina (heeft hoofdpagina)

en: Parent Page (has children)
nl: Hoofdpagina (heeft subpagina's)

en: Top Level Page (no parent)
nl: Pagina op hoogste niveau (geen hoofdpagina)

en: Posts Page
nl: Berichtenpagina

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Viewing back end
nl: Back-end aan het bekijken

en: Viewing front end
nl: Front-end aan het bekijken

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: Page Template
nl: Paginatemplate

en: Register
nl: Registreren

en: Add / Edit
nl: Toevoegen / bewerken

en: User Form
nl: Gebruikersformulier

en: Page Parent
nl: Hoofdpagina

en: Super Admin
nl: Superbeheerder

en: Current User Role
nl: Huidige gebruikersrol

en: Default Template
nl: Standaard template

en: Post Template
nl: Bericht template

en: Post Category
nl: Berichtcategorie

en: All %s formats
nl: Alle %s formaten

en: Attachment
nl: Bijlage

en: %s value is required
nl: %s waarde is verplicht

en: Show this field if
nl: Toon dit veld als

en: Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica

en: and
nl: en

en: Local JSON
nl: Lokale JSON

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
nl: Controleer ook of alle premium add-ons (%s) zijn geüpdatet naar de nieuwste versie.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
nl: Deze versie bevat verbeteringen voor je database en vereist een upgrade.

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
nl: Bedankt voor het updaten naar %1$s v%2$s!

en: Database Upgrade Required
nl: Database-upgrade vereist

en: Options Page
nl: Opties pagina

en: Gallery
nl: Galerij

en: Flexible Content
nl: Flexibele inhoud

en: Back to all tools
nl: Terug naar alle gereedschappen

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
nl: Als er meerdere veldgroepen op een bewerkingsscherm verschijnen, worden de opties van de eerste veldgroep gebruikt (degene met het laagste volgnummer)

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
nl: <b>Selecteer</b> items om ze te <b>verbergen</b> in het bewerkingsscherm.

en: Hide on screen
nl: Verberg op scherm

en: Send Trackbacks
nl: Trackbacks verzenden

en: Categories
nl: Categorieën

en: Page Attributes
nl: Pagina attributen

en: Format
nl: Formaat

en: Author
nl: Auteur

en: Revisions
nl: Revisies

en: Comments
nl: Reacties

en: Discussion
nl: Discussie

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Content Editor
nl: Inhoudseditor

en: Shown in field group list
nl: Weergegeven in lijst met veldgroepen

en: Field groups with a lower order will appear first
nl: Veldgroepen met een lagere volgorde verschijnen als eerste

en: Order No.
nl: Bestelnr.

en: Below fields
nl: Onderstaande velden

en: Below labels
nl: Onder labels

en: Instruction placement
nl: Instructie plaatsing

en: Label placement
nl: Label plaatsing

en: Side
nl: Zijkant

en: Normal (after content)
nl: Normaal (na inhoud)

en: High (after title)
nl: Hoog (na titel)

en: Position
nl: Positie

en: Seamless (no metabox)
nl: Naadloos (geen metabox)

en: Standard (WP metabox)
nl: Standaard (WP metabox)

en: Style
nl: Stijl

en: + Add Field
nl: + Veld toevoegen

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
nl: Geen velden. Klik op de knop <strong>+ Veld toevoegen</strong> om je eerste veld te maken.

en: Key
nl: Sleutel

en: Order
nl: Bestelling

en: Close Field
nl: Veld sluiten

en: class
nl: klasse

en: width
nl: breedte

en: Wrapper Attributes
nl: Wrapper-attributen

en: Required?
nl: Vereist?

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
nl: Instructies voor auteurs. Wordt getoond bij het indienen van gegevens

en: Instructions
nl: Instructies

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
nl: Één woord, geen spaties. Underscores en verbindingsstrepen toegestaan

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: This is the name which will appear on the EDIT page
nl: Dit is de naam die op de EDIT-pagina zal verschijnen

en: Field Label
nl: Veldlabel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete field
nl: Veld verwijderen

en: Move
nl: Verplaats

en: Move field to another group
nl: Veld naar een andere groep verplaatsen

en: Duplicate field
nl: Veld dupliceren

en: Edit field
nl: Bewerk veld

en: Drag to reorder
nl: Sleep om te ordenen

en: Show this field group if
nl: Deze veldgroep weergeven als

en: No updates available.
nl: Er zijn geen updates beschikbaar.

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
nl: Database upgrade voltooid. <a href="%s">Bekijk wat er nieuw is</a>

en: Reading upgrade tasks...
nl: Upgradetaken lezen...

en: Upgrade failed.
nl: Upgrade mislukt.

en: Upgrade complete.
nl: Upgrade voltooid.

en: Upgrading data to version %s
nl: Gegevens upgraden naar versie %s

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl: Het is aan te raden om eerst een back-up van de database te maken voordat je de update uitvoert. Weet je zeker dat je de update nu wilt uitvoeren?

en: Please select at least one site to upgrade.
nl: Selecteer ten minste één site om te upgraden.

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
nl: Database upgrade voltooid. <a href="%s">Terug naar netwerk dashboard</a>

en: Site is up to date
nl: Site is up-to-date

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
nl: Site vereist database-upgrade van %1$s naar %2$s

en: Upgrade Sites
nl: Sites upgraden

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
nl: De volgende sites vereisen een upgrade van de database. Selecteer de sites die je wilt updaten en klik vervolgens op %s.

en: Add rule group
nl: Regelgroep toevoegen

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
nl: Maak een set met regels aan om te bepalen welke aangepaste schermen deze extra velden zullen gebruiken

en: Rules
nl: Regels

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copy to clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
nl: De volgende code kan worden gebruikt om een ​​lokale versie van de geselecteerde veldgroep(en) te registreren. Een lokale veldgroep kan veel voordelen bieden, zoals snellere laadtijden, versiebeheer & dynamische velden/instellingen. Kopieer en plak de volgende code in het functions.php bestand van je thema of voeg het toe aan een extern bestand.

en: Export File
nl: Exporteer bestand

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
nl: Selecteer de veldgroepen die je wilt exporteren en selecteer vervolgens je exportmethode. Gebruik de downloadknop om te exporteren naar een .json bestand dat je vervolgens kunt importeren naar een andere ACF installatie. Gebruik de genereer knop om te exporteren naar PHP code die je in je thema kan plaatsen.

en: Select Field Groups
nl: Selecteer veldgroepen

en: Exported 1 field group. | Exported %s field groups.
nl[0]: 1 veldgroep geëxporteerd.
nl[1]: %s veldgroepen geëxporteerd.

en: No field groups selected
nl: Geen veldgroepen geselecteerd

en: Generate PHP
nl: Genereer PHP

en: Export Field Groups
nl: Exporteer veldgroepen

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
nl[0]: Geïmporteerd 1 veldgroep
nl[1]: Geïmporteerde %s veldgroepen

en: Import file empty
nl: Bestand leeg importeren

en: Incorrect file type
nl: Onjuist bestandstype

en: Error uploading file. Please try again
nl: Fout bij uploaden van bestand. Probeer het opnieuw

en: Import File
nl: Bestand importeren

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
nl: Selecteer het Advanced Custom Fields JSON bestand dat je wilt importeren. Wanneer je op de onderstaande importknop klikt, importeert ACF de veldgroepen.

en: Import Field Groups
nl: Veldgroepen importeren

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate this item
nl: Dupliceer dit item

en: Description
nl: Beschrijving

en: Sync available
nl: Synchronisatie beschikbaar

en: Field group synchronised. | %s field groups synchronised.
nl[0]: Veldgroep gesynchroniseerd.
nl[1]: %s veldgroepen gesynchroniseerd.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
nl[0]: Veldgroep gedupliceerd.
nl[1]: %s veldgroepen gedupliceerd.

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

en: Review sites & upgrade
nl: Beoordeel sites & upgrade

en: Upgrade Database
nl: Werk database bij

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Move Field
nl: Veld verplaatsen

en: Please select the destination for this field
nl: Selecteer de bestemming voor dit veld

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
nl: Het %1$s veld is nu te vinden in de %2$s veldgroep

en: Move Complete.
nl: Verplaatsen voltooid.

en: Active
nl: Actief

en: Field Keys
nl: Veldsleutels

en: Settings
nl: Instellingen

en: Location
nl: Locatie

en: Null
nl: Nul

en: copy
nl: kopiëren

en: (this field)
nl: (dit veld)

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Move Custom Field
nl: Aangepast veld verplaatsen

en: No toggle fields available
nl: Geen toggle velden beschikbaar

en: Move to trash. Are you sure?
nl: Verplaatsen naar prullenbak. Weet je het zeker?

en: Field group title is required
nl: Titel van veldgroep is vereist

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
nl: Dit veld kan niet worden verplaatst totdat de wijzigingen zijn opgeslagen

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
nl: De string "field_" mag niet voor de veld naam staan

en: Field group draft updated.
nl: Concept veldgroep geupdate.

en: Field group scheduled for.
nl: Veldgroep gepland voor.

en: Field group submitted.
nl: Veldgroep ingediend.

en: Field group saved.
nl: Veldgroep opgeslagen.

en: Field group published.
nl: Veldgroep gepubliceerd.

en: Field group deleted.
nl: Veldgroep verwijderd.

en: Field group updated.
nl: Veldgroep bijgewerkt.

en: Tools
nl: Gereedschap

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: Forms
nl: Formulieren

en: Page
nl: Pagina

en: Post
nl: Bericht

en: Relational
nl: Relationele

en: Choice
nl: Keuze

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Field type does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: Spam Detected
nl: Spam gevonden

en: Post updated
nl: Bericht geüpdatet

en: Validate Email
nl: E-mail valideren

en: Content
nl: Inhoud

en: Title
nl: Titel

en: Edit field group
nl: Bewerk veldgroep

en: Selection is less than
nl: Selectie is minder dan

en: Selection is greater than
nl: Selectie is groter dan

en: Value is less than
nl: Waarde is minder dan

en: Value is greater than
nl: Waarde is groter dan

en: Value contains
nl: Waarde bevat

en: Value matches pattern
nl: Waarde komt overeen met patroon

en: Value is not equal to
nl: Waarde is niet gelijk aan

en: Value is equal to
nl: Waarde is gelijk aan

en: Has no value
nl: Heeft geen waarde

en: Has any value
nl: Heeft enige waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: %d fields require attention
nl: %d velden vereisen aandacht

en: 1 field requires attention
nl: 1 veld vereist aandacht

en: Validation failed
nl: Validatie mislukt

en: Validation successful
nl: Validatie geslaagd

en: Restricted
nl: Beperkt

en: Collapse Details
nl: Details dichtklappen

en: Expand Details
nl: Vouw details uit

en: Uploaded to this post
nl: Geüpload naar dit bericht

[ctx: verb]
en: Edit
nl: Bewerken

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
nl: De aangebrachte wijzigingen gaan verloren als je deze pagina verlaat

en: File type must be %s.
nl: Het bestandstype moet %s zijn.

en: or
nl: of

en: File size must not exceed %s.
nl: Bestand grootte mag %s niet overschrijden.

en: File size must be at least %s.
nl: De bestandsgrootte moet minimaal %s zijn.

en: Image height must not exceed %dpx.
nl: De hoogte van de afbeelding mag niet hoger zijn dan %dpx.

en: Image height must be at least %dpx.
nl: De hoogte van de afbeelding moet minimaal %dpx zijn.

en: Image width must not exceed %dpx.
nl: De breedte van de afbeelding mag niet groter zijn dan %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
nl: De breedte van de afbeelding moet ten minste %dpx zijn.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Large
nl: Groot

en: (no label)
nl: (geen label)

en: Sets the textarea height
nl: Bepaalt de hoogte van het tekstgebied

en: Rows
nl: Rijen

en: Text Area
nl: Tekstgebied

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
nl: Voeg ervoor een extra selectievakje toe om alle keuzes te togglen

en: Save 'custom' values to the field's choices
nl: Sla 'aangepaste' waarden op in de keuzes van het veld

en: Save Custom
nl: Aangepast opslaan

en: Allow 'custom' values to be added
nl: Toestaan dat 'aangepaste' waarden worden toegevoegd

en: Allow Custom
nl: Aangepast toestaan

en: Add new choice
nl: Nieuwe keuze toevoegen

en: Toggle All
nl: Toggle alles

en: Allow Archives URLs
nl: Archief URL's toestaan

en: Archives
nl: Archieven

en: Page Link
nl: Pagina link

en: Add
nl: Toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: %s added
nl: %s toegevoegd

en: %s already exists
nl: %s bestaat al

en: User unable to add new %s
nl: Gebruiker kan geen nieuwe %s toevoegen

en: Term Object
nl: Term object

en: Load value from posts terms
nl: Laadwaarde van berichttermen

en: Load Terms
nl: Laad voorwaarden

en: Connect selected terms to the post
nl: Geselecteerde termen aan het bericht koppelen

en: Save Terms
nl: Voorwaarden opslaan

en: Allow new terms to be created whilst editing
nl: Toestaan dat nieuwe termen worden gemaakt tijdens het bewerken

en: Create Terms
nl: Voorwaarden maken

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Single Value
nl: Eén waarde

en: Multi Select
nl: Multi selecteren

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Multiple Values
nl: Meerdere waarden

en: Select the appearance of this field
nl: Selecteer de weergave van dit veld

en: Appearance
nl: Weergave

en: Select the taxonomy to be displayed
nl: Selecteer de taxonomie die moet worden weergegeven

[ctx: No terms]
en: No %s
nl: Geen %s

en: Value must be equal to or lower than %d
nl: De waarde moet gelijk zijn aan of lager zijn dan %d

en: Value must be equal to or higher than %d
nl: De waarde moet gelijk zijn aan of hoger zijn dan %d

en: Value must be a number
nl: Waarde moet een getal zijn

en: Number
nl: Nummer

en: Save 'other' values to the field's choices
nl: 'Andere' waarden opslaan in de keuzes van het veld

en: Save Other
nl: Andere opslaan

en: Add 'other' choice to allow for custom values
nl: Voeg de keuze 'overig' toe om aangepaste waarden toe te staan

en: Other
nl: Ander

en: Radio Button
nl: Keuzerondje

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
nl: Definieer een eindpunt waar de vorige accordeon moet stoppen. Deze accordeon is niet zichtbaar.

en: Allow this accordion to open without closing others.
nl: Laat deze accordeon openen zonder anderen te sluiten.

en: Multi-expand
nl: Multi uitvouwen

en: Display this accordion as open on page load.
nl: Geef deze accordeon weer als geopend bij het laden van de pagina.

en: Open
nl: Openen

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Restrict which files can be uploaded
nl: Beperken welke bestanden kunnen worden geüpload

en: File ID
nl: Bestands-ID

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: File Array
nl: Bestands-array

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Update File
nl: Bestand bijwerken

en: Edit File
nl: Bewerk bestand

en: Select File
nl: Selecteer bestand

en: File
nl: Bestand

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Specify the value returned
nl: Geef de geretourneerde waarde op

en: Use AJAX to lazy load choices?
nl: AJAX gebruiken om keuzes lazy in te laden?

en: Enter each default value on a new line
nl: Zet elke standaard waarde op een nieuwe regel

[ctx: verb]
en: Select
nl: Selecteer

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
nl: Laden mislukt

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
nl: Zoeken&hellip;

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
nl: Meer resultaten laden&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
nl: Je kan slechts %d items selecteren

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
nl: Je kan slechts 1 item selecteren

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
nl: Verwijder %d tekens

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
nl: Verwijder 1 teken

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
nl: Voer %d of meer tekens in

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
nl: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl: %d resultaten zijn beschikbaar, gebruik de pijltoetsen omhoog en omlaag om te navigeren.

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
nl: Eén resultaat is beschikbaar, druk op enter om het te selecteren.

[ctx: noun]
en: Select
nl: Selecteer

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Object
nl: Gebruikersobject

en: User Array
nl: Gebruiker array

en: All user roles
nl: Alle gebruikersrollen

en: Filter by role
nl: Filter op rol

en: User
nl: Gebruiker

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Select Color
nl: Selecteer kleur

en: Default
nl: Standaard

en: Clear
nl: Wissen

en: Color Picker
nl: Kleurkiezer

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
nl: Selecteer

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
nl: Gedaan

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
nl: Nu

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
nl: Tijdzone

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
nl: Microseconde

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
nl: Milliseconde

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
nl: Tweede

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
nl: Minuut

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
nl: Uur

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
nl: Kies tijd

en: Date Time Picker
nl: Datum tijd kiezer

en: Define an endpoint for the previous tabs to stop. This will start a new group of tabs.
nl: Bepaal een eindpunt voor de vorige tabbladen. Hiermee begint een nieuwe groep tabbladen.

en: Endpoint
nl: Eindpunt

en: Left aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Top aligned
nl: Boven uitgelijnd

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Value must be a valid URL
nl: Waarde moet een geldige URL zijn

en: Link Array
nl: Link array

en: Opens in a new window/tab
nl: Opent in een nieuw venster/tab

en: Select Link
nl: Selecteer link

en: Email
nl: E-mail

en: Step Size
nl: Stapgrootte

en: Maximum Value
nl: Maximale waarde

en: Minimum Value
nl: Minimum waarde

en: Range
nl: Bereik

en: Both (Array)
nl: Beide (Array)

en: Value
nl: Waarde

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: red : Red
nl: rood : rood

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
nl: Voor meer controle kan je zowel een waarde als een label als volgt specificeren:

en: Enter each choice on a new line.
nl: Voer elke keuze in op een nieuwe regel.

en: Choices
nl: Keuzes

en: Button Group
nl: Knop groep

en: Select multiple values?
nl: Selecteer meerdere waarden?

en: Allow Null?
nl: Null toestaan?

en: Parent
nl: Hoofd

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
nl: TinyMCE wordt niet geïnitialiseerd totdat er op het veld wordt geklikt

en: Delay initialization?
nl: Initialisatie uitstellen?

en: Show Media Upload Buttons?
nl: Media-uploadknoppen weergeven?

en: Text Only
nl: Enkel tekst

en: Visual Only
nl: Alleen visueel

en: Visual & Text
nl: Visueel & tekst

en: Click to initialize TinyMCE
nl: Klik om TinyMCE te initialiseren

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl: Tekst

en: Visual
nl: Visueel

en: Wysiwyg Editor
nl: Wysiwyg-editor

en: Value must not exceed %d characters
nl: De waarde mag niet langer zijn dan %d karakters

en: Leave blank for no limit
nl: Laat leeg voor geen limiet

en: Character Limit
nl: Karakterlimiet

en: Appears after the input
nl: Verschijnt na de invoer

en: Append
nl: Toevoegen

en: Appears before the input
nl: Verschijnt vóór de invoer

en: Prepend
nl: Voorvoegen

en: Appears within the input
nl: Verschijnt in de invoer

en: Placeholder Text
nl: Plaatshouder tekst

en: Appears when creating a new post
nl: Wordt weergegeven bij het maken van een nieuw bericht

en: Text
nl: Tekst

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
nl[0]: %1$s vereist minimaal %2$s selectie
nl[1]: %1$s vereist minimaal %2$s selecties

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post Object
nl: Bericht object

en: Maximum posts
nl: Maximum aantal berichten

en: Minimum posts
nl: Minimum aantal berichten

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Selected elements will be displayed in each result
nl: Geselecteerde elementen worden weergegeven in elk resultaat

en: Elements
nl: Elementen

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Post Type
nl: Berichttype

en: All taxonomies
nl: Alle taxonomieën

en: Filter by Taxonomy
nl: Filter op taxonomie

en: All post types
nl: Alle berichttypen

en: Filter by Post Type
nl: Filter op berichttype

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Select taxonomy
nl: Selecteer taxonomie

en: Select post type
nl: Selecteer berichttype

en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

en: Loading
nl: Laden

en: Maximum values reached ( {max} values )
nl: Maximale waarden bereikt ( {max} waarden )

en: Relationship
nl: Verwantschap

en: Comma separated list. Leave blank for all types
nl: Lijst met door komma's gescheiden. leeg laten voor alle typen

en: Allowed file types
nl: Toegestane bestandstypen

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Restrict which images can be uploaded
nl: Beperken welke afbeeldingen kunnen worden geüpload

en: Uploaded to post
nl: Geüpload naar post

en: All
nl: Alle

en: Limit the media library choice
nl: Beperk de keuze van de mediabibliotheek

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Preview Size
nl: Voorbeeld grootte

en: Image ID
nl: Afbeelding ID

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Image Array
nl: Afbeelding Array

en: Specify the returned value on front end
nl: De geretourneerde waarde op de front-end opgeven

en: Return Value
nl: Retour waarde

en: Add Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: No image selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: All images
nl: Alle afbeeldingen

en: Update Image
nl: Update afbeelding

en: Edit Image
nl: Bewerk afbeelding

en: Select Image
nl: Selecteer afbeelding

en: Image
nl: Afbeelding

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
nl: Sta toe dat HTML markeringen worden weergegeven als zichtbare tekst in plaats van als weergave

en: No Formatting
nl: Geen opmaak

en: Automatically add &lt;br&gt;
nl: Automatisch &lt;br&gt toevoegen;

en: Automatically add paragraphs
nl: Automatisch alinea's toevoegen

en: Controls how new lines are rendered
nl: Bepaalt hoe nieuwe regels worden weergegeven

en: New Lines
nl: Nieuwe regels

en: Week Starts On
nl: Week begint op

en: The format used when saving a value
nl: Het format dat wordt gebruikt bij het opslaan van een waarde

en: Save Format
nl: Format opslaan

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
nl: Klaar

en: Date Picker
nl: Datumkiezer

en: Width
nl: Breedte

en: Embed Size
nl: Grootte insluiten

en: Enter URL
nl: URL invoeren

en: Text shown when inactive
nl: Tekst getoond indien inactief

en: Off Text
nl: Uit-tekst

en: Text shown when active
nl: Tekst getoond indien actief

en: On Text
nl: Aan-tekst

en: Stylised UI
nl: Gestileerde gebruikersinterface

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Displays text alongside the checkbox
nl: Toont tekst naast het selectievakje

en: Message
nl: Bericht

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: True / False
nl: Waar / Niet waar

en: Row
nl: Rij

en: Table
nl: Tabel

en: Block
nl: Blok

en: Specify the style used to render the selected fields
nl: Geef de stijl op die wordt gebruikt om de geselecteerde velden weer te geven

en: Layout
nl: Lay-out

en: Sub Fields
nl: Subvelden

en: Group
nl: Groep

en: Customize the map height
nl: De kaarthoogte aanpassen

en: Height
nl: Hoogte

en: Set the initial zoom level
nl: Het initiële zoomniveau instellen

en: Center the initial map
nl: De eerste kaart centreren

en: Center
nl: Midden

en: Search for address...
nl: Zoek naar adres...

en: Find current location
nl: Huidige locatie opzoeken

en: Clear location
nl: Duidelijke locatie

en: Search
nl: Zoeken

en: Sorry, this browser does not support geolocation
nl: Deze browser ondersteunt geen geolocatie

en: The format returned via template functions
nl: Het formaat dat wordt geretourneerd via templatefuncties

en: Return Format
nl: Retour format

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: The format displayed when editing a post
nl: Het formaat dat wordt weergegeven bij het bewerken van een bericht

en: Display Format
nl: Weergaveformaat

en: Time Picker
nl: Tijdkiezer

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: No Fields found in Trash
nl: Geen velden gevonden in de prullenbak

en: No Fields found
nl: Geen velden gevonden

en: Search Fields
nl: Zoekvelden

en: View Field
nl: Bekijk veld

en: New Field
nl: Nieuw veld

en: Edit Field
nl: Bewerk veld

en: Add New Field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: Field
nl: Veld

en: Fields
nl: Velden

en: No Field Groups found in Trash
nl: Geen veldgroepen gevonden in prullenbak

en: No Field Groups found
nl: Geen veldgroepen gevonden

en: Search Field Groups
nl: Zoeken veldgroepen

en: View Field Group
nl: Bekijk veldgroep

en: New Field Group
nl: Nieuwe veldgroep

en: Edit Field Group
nl: Bewerk veldgroep

en: Add New Field Group
nl: Nieuwe veldgroep toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Field Group
nl: Veldgroep

en: Field Groups
nl: Veldgroepen

note: Description of the plugin
en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nl: Pas WordPress aan met krachtige, professionele en intuïtieve velden.

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: https://www.advancedcustomfields.com
nl: https://www.advancedcustomfields.com/
